بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

دوستان نسخه شماره یکش رو میشه رو Pc تحمل کرد؟میشه رو دسته تنظیمش کرد؟من دارم 3 رو میرم ولی از داستان دوتای قبلش خبر ندارم..میشه یه لیست ترتیبی از نسخه هایی که پشت سرهم ساخته شدن بهم بدین؟؟ نسخه های فرعی رو هم بگید..ممنون

دوستان نسخه شماره یکش رو میشه رو Pc تحمل کرد؟میشه رو دسته تنظیمش کرد؟من دارم 3 رو میرم ولی از داستان دوتای قبلش خبر ندارم..میشه یه لیست ترتیبی از نسخه هایی که پشت سرهم ساخته شدن بهم بدین؟؟ نسخه های فرعی رو هم بگید..ممنون

دروود برادر
والا دروغ چرا من نسخه 1 رو همون موقع ها بازی کردم و دیگه نمیدونم پورتش رو pc چجوریاس
اما راجب به ترتیب نسخه ها:
اولین شماره رزدینت اویل 1 اسمش بود که 1996 اومد
دومی هم به نام رزیدنت اویل 2 هم 3 سال بعد اومد
نمسیس یا همون رزیدنت اویل 3 هم سال بعدش اومد
سال 2000 نسخه فرعی کد وروینیکا اومد
بعد اون نسخه های ریمیک از 1،2،3 ساخته شد همچنین رزیدنت اویل zero
ُسال 2004 شماره 4 بازی اومد بیرون،همینطور شماره 5 سال 2009 و شماره 6 هم سال 2012
این وسطا نسخه فرعی هم زیاد بود که بی ربط یا مهم بودن مثل Dead Aim سال 2003 بود و همینطور operation roccon city سال 2012
اینا کل نسخه هایی بود که یادم بود ببخشید اگه ناقصه

آخرین ویرایش:
من گندش نکردم برعکس اصلا وارد نکات و جزئیات زیر و زیباش نشدم اگه شما اینجور برداشت کردید هم تقصیر شما نیست این عنوان خود بخود آدرنالین بالا بره!!!
بلا بلا بلا :d
خودت درود هموطن :d
منظورم از گنده کردن همون جاهایی بود که مثلا میگفتی قبل از ورود به هر دری حتما ریلود کنیم. مثلا اگه وارد اتاقی میشدی که پر از زامبی بودش و اسلحت هم تیر نداشت، خب یه لحظه میشد رفت تو inventory و ریلود کرد دیگه. منظورم اینا بود ;) مگرنه قصد بدی نداشتم که :d

من میگم به جای شماره یک، بشین re remake را بازی کن. هم گرافیکش خیلی بهتره هم داستانش کاملتره و همه از همه نظر بهتره. فکر کنم بتونی حتی با جوی استیک هم بازی کنی ;)
نمسیس یا همون رزیدنت اویل 3 هم سال بعدش اومد
توی ژاپن به اسم بایوهازارد ریلیز شده بود ;)

نسخه فرعی 1 و2 Resident evil outbreak هم خوب بود .. نظر شما چیه ؟ البته من هیچی از داستانش نمیدونم یکی میشه توضیح بده ؟ کاراکتر هایی جالبی داشت... اون موقع رو ps2 بازی میکردم بد نبود.

51438269884502012061.jpg

Resident%20Evil%20Outbreak%20File%202%20COVER.jpg

154202-Resident_Evil_-_Outbreak_%28Europe%29_%28En,Fr,De,Es,It%29-1.jpg

خیلی سخت بودن :| بیشترش که آنلاین بود. سینگلش هم خیلی مسخره بود. تا یکی گازت میگرفت بعد از یه مدت ویروسه پخش میشد و اگه مرحله را زود تموم نمیکردی میمردی :| من اصلا خوشم نیومد :d

آقا اینجا رو گیر کردم چطوری این دستگاه رو کار بندازم؟؟هیچ اتفاقی نمیوفته..
444.png

سمت راستتون یه کمد مانند که اومده بیرون (همون که چراغ قرمز روشه) اون رو هل بدید .3 تا دیگه هم ازینا اینجا هست (یا 2تا) وقتی ok شدن دستگاه رو روشن کنین تا صحنه رو ببینید
حالا میگم باز بعضیا گیر میدن اما اینجا با مگنوم جوری کشتمش که انگار بدنیا نیومده بوده!!

سمت راستتون یه کمد مانند که اومده بیرون (همون که چراغ قرمز روشه) اون رو هل بدید .3 تا دیگه هم ازینا اینجا هست (یا 2تا) وقتی ok شدن دستگاه رو روشن کنین تا صحنه رو ببینید
حالا میگم باز بعضیا گیر میدن اما اینجا با مگنوم جوری کشتمش که انگار بدنیا نیومده بوده!!

چی رو با مگنوم کشتی؟؟کسی تو این اتاق واسه کشتن نیست که..!!

لحظاتی قبل اویل 3 رو تموم کردم..به معنای واقعی کلمه شاهکار بود..حالا میفهمم چرا میگن سگه اویل3 شرف داره به شیشش..!! تجربه ی نابی بود..

خیلی مزه داد و قصد دارم از نسخه ی یکش شروع کنم به بازی کردن..از دوستانی که راهنماییم کردن هم ممنونم

بیخیال دیگه چی مونده برای فهمیدن آخه؟؟
داستان برادر داستان!!
مهمترین چیزی که به اتفاقات معنی میده فهمیدن داستان بازیه فایل های آخر بازی رو پیدا کن اسلحه های حالت mercenary رو آزاد کن
البته ماها هم وقت داشتیم که همه اینکارارو کردیم برای تجربه کردن این سری خوب همینقد هم بسه

داستان برادر داستان!!
مهمترین چیزی که به اتفاقات معنی میده فهمیدن داستان بازیه فایل های آخر بازی رو پیدا کن اسلحه های حالت mercenary رو آزاد کن
البته ماها هم وقت داشتیم که همه اینکارارو کردیم برای تجربه کردن این سری خوب همینقد هم بسه

بابا بیخیال..حال ندارم که..یعنی دوس دارما ولی یه عالمه دیگه بازی ریخته سرم...شماهم دیگه بیخیال شو:d خسته نباشی.!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or