بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

لیون که زد کراوزر را نفله کرد :d فکر کنم باید با خواهرشم یه تیریپ برخورد کنه که اون را هم از لحاظ احساسی ناک اوت کنه :)) فقط حیف که داریم از لارای عزیزم صحبت میکنیم :d

آخرین ویرایش:
ولی عکس دختره زیاد شبیه لارا نیست بهشم میخوره خواهر کرازر باشه مثل کرازر قیافه سردی داره .اما این عکسا کلا ساختگین

آخرین ویرایش:
جیل افتاده دنبال کریس!:d
90849053409060560635.png

بدون شرح
30149758596824043244.jpg

آخرین ویرایش:
جیل افتاده دنبال کریس!:d
90849053409060560635.png

بدون شرح
30149758596824043244.jpg

الآن با دیدن این عکس دومی،یک مطلبی به ذهنم رسید.اینکه کلیر خیلی توی پشت صحنه ی داستان RE6 نقش داشته و توی فایل های بازی هم مسائل زیادی در موردش مطرح شده.ولی چون توی بازی حضور فیزیکی نداشته،نقشش زیاد به چشم نیومد.حتی خیلی ها اصلا فایل ها رو نخوندن و فکر می کنن که کلیر و شری بعد از واقعه ی راکون سیتی،اصلا همدیگرو ندیدن.در حالی که براساس فایل های بازی،کلیر بعد از فرار از قطب جنوب،برای کمک به شری اقدام می کنه و تنها کسی که سیمونز بهش اجازه میداده به شری سر بزنه کلیر بوده.در واقع کلیر خیلی قبل از لیون با سیمونز آشنا شده بوده و اولین کسی هم که به سیمونز مشکوک میشه کلیر بوده.حتی نامه ای به شری می نویسه و این موضوع رو بهش میگه.ولی این نامه به دست یکی از افراد سیمونز میفته.اما چون با کلیر و شری همدردی می کرده،نامه رو از بین میبره و به سیمونز چیزی نمیگه.
علاوه بر اینکه توی فایل های بازی مشخص میشه که بعد از ماجرای دیجنریشن،رابطه ی کلیر و رانی ادامه پیدا می کنه و حتی شری و رانی هم با هم دوست میشن و اینکه کلیر به خاطر شغلش،مجبوره که به کشورهای مختلف سفر کنه.این رو هم اضافه کنم که کلیر تنها شخصیت کل سری رزیدنت اویله که به شعبه ی مرکزی آمبرلا در پاریس نفوذ کرد و اونجا رو تا مرز نابودی پیش برد.کلیر به حدی برای آمبرلا مهم بود که بعد از دستگیری اون توسط رادریگو،آمبرلا به رادریگو ارتقاء درجه داد و جوایز زیادی رو بهش داد.چون کلیر هم از بازماندگان راکون سیتی بود و اسرار محرمانه ی آمبرلا رو می دونست و هم اینکه به قلب آمبرلا نفوذ کرده بود و خسارات جبران ناپذیری رو به اونجا وارد کرده بود!
در واقع کسانی مثل لیون و کریس،نقششون توی کل داستان RE6،فقط یکی دو روز طول کشیده.ولی ماجرای رابطه ی کلیر با شری و سیمونز سال ها طول کشیده.ولی چون حضور فیزیکی نداشته،اصلا به چشم نیومده.اما چون لیون توی بازی حضور فیزیکی داشته،خیلی ها فکر می کنن که شری فقط با لیون روبرو شده و یا کلیر و سیمونز هیچ ربطی به هم ندارن و کلیر سالهاست که نقشش تموم شده.خداییش توی چند سال اخیر،در حق کلیر ظلم شده.به جای این همه داستان های اضافی و بی محتوا برای کریس،لیون و ایدا،می تونستن توی یکی دوتا بازی از کلیر استفاده کنند یا حداقل کلیر رو در کنار اونا بیارن!

آخرین ویرایش:
نیما حرفات درسته ولی مسلما کلر رو باید تو نسخه 7 وارد بازی کنن دیگه چه لزومی داره که تو میگی کاش توی رزیدنت اویل 6 در کنار بقیه کراکترا باشه؟یکی از دلایل شکست نسخه 6 تعدد شخصیتها بوده دیگه اگر کلرم بهشون اضاف میشد ...

به نظر منی که از اولین نسخه تا قسمت 5 این سری بازی رو دنبال کردم و جزئی از زندگیم بوده این بازی (دیگه بازی نبوده واسم) اویل توی نسخه 3 تموم شد
بقیه عناوین فقط اسمش رو یدک میکشیدن اما اویل نبودن
دیگه هم اگه نسخه ای جدید بیاد بازی نمیکنم همین جور که 6 رو انجام ندادم چون این عنوان از ریشه هاش خیلی فاصله گرفته جوری که به هیچ وجه قابل برگشت نیست
المان های داستانی،احساسی،طراحی فضاها،صداگذاری،موسیقی در خدمت روند بازی،معمایی توی 3 نسخه اول کامل و در اوج بودن و قیاس اونها با عناوین جدیدا با وجود هم خانواده بودن این عناوین به ظاهر قیاسی مع الفارغه
مشکل نسخه های جدید این سری روی کار اومدن دایه های مهربونتر از مادر در تیم ساخت بازی بود
به قول معروف آشپز که دوتا شد...
بزرگترین افتخارم تو مدت گیمریم اینه که بازی های خوب نسسل قدیم رو دقیقا همون موقع که مناسب بود تجربه کردم
هر سال میگیم دریغ از پارسال
ب.خ.ل.ع

به نظر منی که از اولین نسخه تا قسمت 5 این سری بازی رو دنبال کردم و جزئی از زندگیم بوده این بازی (دیگه بازی نبوده واسم) اویل توی نسخه 3 تموم شد
بقیه عناوین فقط اسمش رو یدک میکشیدن اما اویل نبودن

ب.خ.ل.ع

من هم این سری رو از ابتدا تا انتها ( حتی 6 ) تجربه کردم . باید بگم که 1 تا 3 خوب بودن 5 و 6 افتضاح .
اما 4 . یکی از بهترین بازیهایی ـه که من تا بحال تو عمرم انجام دادم و از اومدن اولتمیت اچ دی بازی بسیار بسیار خوشحال شدم .
نمیدونم چرا ولی هیچ بازی دیگه ای برای من مثل RE4 نشد ...

اساتید...درمورد یکی از بخش های رزیدنت اویل3 سوال داشتم..
این دختره جیل مسموم میشه توسط نمسیس "یه چیز فرومیره تو بدنه جیل" بعد لنگان لنگان راه میره..من هرکاری میکنم نه راه فراری هست نه میشه به سمت نمسیس شلیک کرد..شلیک هم که بی فایده س..Rpg درمیاره میزنه ک ر میکنه مارو..!! چطوری ردش کنم؟؟تو راهنماش نوشته بود بعد از مبارزه با نمسیس شخصیت کارلوس رو باید هدایت کنیم تا بره برای جیل آمپول پیدا کنه...کسی هست کمک کنه؟؟کسی یادشه؟:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or