بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

دراینجا میتونین از حقایق پشت پرده RE6 مطلع بشین.

من به این بافتنی ها اعتقاد ندارم یک عده تعصبی اینارو درست کردن که بازی رو تحریم کنن شاید در مورد رزیدنت اویل 5 درست باشه که اونم هیچ قصدی در کار نبوده اما در مورد 6 دیگه این تفکرات واقعا بچه گانه هست و حالت اولترا تعصبی داره!

منم اعتقاد ندارم.ولی اگه به فرضم بعضیهاشون درست باشه نظر من اینه که اویل رو فقط به خاطر سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت بازی کنین و کاری به حقایق پشت پرده نداشته باشین

جدا؟؟؟ پس بحثی باقی نمونده دیگه! اگر این صحنه رو هم دیدی و هنوزم هم میگی عشقی در کار نیست من کلا از ادامه ی این بحث انصراف میدم
بله این صحنه رو از همون اول یادمه
اونوقت من بدبخت کی ادعا کردم اینا عاشق همن؟یا کی ادعا کردم عاشق هم نیستن؟من فقط گفتم اتفاقاتی مثل این با اونچه تو فایلهای رزیدنت 6 گفته شده تناقض داره همین

ویدئو های نسخه دوم که قراره ریمیک بشه جالبن .میتونه این بازی تجربه خوبی واسه کلاسیک دوستا باشه و واسه تجدیدخاطره بتونن با گرافیک بهتر این نسخه رو بازی کنن ولی چیزی که مهمه اینه که به خاطر اینکه نسخه اورجینال رو بازی کردیم داستان این بازی تکراریه وقتی بازیش میکنیم میدونیم چه اتفاقاتی قراره بیفته بنابراین بازی زیادم هیجان نداره

آخرین ویرایش:
کیا این خالکوبی رو میخوان؟؟؟

28605819509347462524.jpg

10208687317360217661.jpg

کی بود اون دوست عزیزی که میگفت رابطه لیان وایدا عاشقانه نیست؟

58826856574821700665.jpg
:d این ایدا خیلی چموش و موزیه :d با دست پس میزنه با پا پیش میکشه >:)

عجب!
خیلی خب بیا بحث کن و حرف دلتو بزن خانم
اینجا رو ساختن واسه بحث دیگه
نه قربونت نمیخوام. مگه اسم کامل اینجا را نمیدونی :-/
اسم کاملش اینه:
بحث و تبادل نظر در مورد Residet Evil + متنفران لیون اس. کندی :d

دراینجا میتونین از حقایق پشت پرده RE6 مطلع بشین.
آقا برا من باز نمیکنه چرا؟

سلام بر دوستان اویلی!این RE 3.5 که میگن چی هست؟؟؟
به نسخه اولیه RE4 میگن که اونم چند تا ورژن متفاوت داشته. ویدیو هاش توی نت با یه سرچ پیدا میشه. (ادیت: تریلر هاش مثل اینکه تو همین لینک پایین هست)
Resident Evil 3.5 - Resident Evil Wiki - The Resident Evil encyclopedia
خود بازیش هم هست؟؟
تا اونجایی که من میدونم نه. این ورژن بازی نیمه کاره رها شد و فقط در حد تریلر و اطلاعاتی که اون موقع به رسانه ها دادن ازش اطلاعات هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or