بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
کپ کام که خودش میدونه رزیدنت اویل به خاطر نبود شخصیت منفی مثل البرت وسکر نمیتونه مثل گذشته محبوبیت داشته باشه و علاوه بر اون رزیدنت اویل سیستمی دنبال کرده که بازگشت به ریشه ممکن نیست بیاد شماره های 2و3و کد ورونیکا رو باز سازی کنه. نسخه ریمیک رزیدنت اویل1 نه تنها نسبت به نسخه اورجینالش پسرفتی از لحاظ ترس نداشت بلکه با نو اوری هایی و امکانات جالبی تو گیم پلی و افزایش غنای داستانی تونست از نسخه اورجینال از هر لحاظ کاملتر بشه.یکی از نو اوری های ریمیک این بود که زامبیها میتونستن دوباره زنده بشن و این بار ترسناکتر و خطرناکتر باشن و یا اینکه مثلا میتونستیم با نارنجک یا خنجر سر زامبی رو با یه شلیک هندگان از تنش جدا کنیم و از اینکه زامبی دوباره زنده بشه خیالمون راحت بشه! اینکه ریمیک نسخه محبوبی بود اول به خاطر کارگردانی میکامی هست.ولی سوال اینه که ریمیک نسخه دوم هم میتونه مثل ریمیک نسخه اول محبوبیت کسب کنه ؟؟یا چیزی شبیه ORC میشه؟ نمیشه پیش بینی کرد ولی من به کپ کام امروز امید زیادی ندارم

من کلا طرفدار کلاسیک بازی هستن بزرگترین اشتباه کپ کام رزیدنت 4 چون شاید فروش بالایی داشت ولی هرچقدر سر این نسخه سود کرد و خواست سبکی عین 4 بسازه چند برابر ضرر کرد همچنین هر دفعه قول میداد که نسخه بعدی بهتر میشه ولی بهتر نشد بلکه پسرفت کرد و البته طرفداراش از دست داد=((

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دوستان میگم وقتش نیست یک نظر سنجی جدید بزاریم؟
موارد پیشنهادی را اگه موافق هستین بگین تا یکی شا بزاریم تاپیک جان تازه ای بگیره:d

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
دوستان میگم وقتش نیست یک نظر سنجی جدید بزاریم؟
موارد پیشنهادی را اگه موافق هستین بگین تا یکی شا بزاریم تاپیک جان تازه ای بگیره:d

من چند صفحه قبل اینو گفتم هیشکی گوش نکرد :d

هیشکی رسیدگی نمی کنه ؟؟؟8-|

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
چطوره در مورد دو نسخه فعلی یعنی re6 و re rev بحث کنید و با ذکر دلیل بگین کدوم یکی بهتره هرکی موافقه دستش رو بالا ببره

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
چطوره در مورد دو نسخه فعلی یعنی re6 و re rev بحث کنید و با ذکر دلیل بگین کدوم یکی بهتره هرکی موافقه دستش رو بالا ببره
re6 به خاطر سناریوی ایدا و لیون :x ولی رویلیشنز خیلی بهتر بود :d توی re6 که اصلا کال آف بود :d اما رویلیشنز خیلی به المان های کلاسیک (سعی کرده بود) نزدیک بشه :-b
:d
و البته وجود جیل نازنینم :d

بازیtomb raider نسخه جدیدشو تموم کردم اصلا نچسبید واقعا کم بازی به رزیدنت اویل میرسه
به لارا توهین کردی الان :-/ به نظرم این tr جدیده حرف نداشت. فکر کنم همه هم همینو میگن ;)

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
من تا وسطاش رفتم.ولی یک مدت جایی که اون گرگه پای لورا رو میگیره میکشه توی غار گیر کردم.هر دکمه ای می زدم عمل نمی کرد.اعصابم خراب شد بازیشو پاک کردم!

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
من تا وسطاش رفتم.ولی یک مدت جایی که اون گرگه پای لورا رو میگیره میکشه توی غار گیر کردم.هر دکمه ای می زدم عمل نمی کرد.اعصابم خراب شد بازیشو پاک کردم!

دوستان بیخیال اینجا مختص رزیدنت اویله:d
:))
وای من اشتباه کردم :d راستش من فکر کردم اینجا منظور آقا نیما resident evil rev بودش اونجایی که جسیکا میوفته توی دره که گرگ ها بهش حمله میکنن. (درست یادم نمیاد جسیکا بود یا کریس :d )

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,903
کسی میدونه این عکس رو کاور re 1 کیه؟
چرا هیچ اثری ازش تو بازی نبود؟ چرا قیافش این شکلیه؟
کلا ا کسی راجع به این کاور و این شخص اطلاعاتی داره ؟
20090712174928Resident_Evil_1_cover_art.jpg

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
نه میشا.منظور من تامب رایدر بود.رولیشنز رو من 2 بار تموم کردم! :d

این عکس هم به نظر من مال ریچارده.البته به نظرمن هم خیلی عکس بی معنی و مسخریه ایه!

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
تا حالا دقت کردین که رزیدنت اویل هیچ شوکی وارد نکرده به مخاطباش؟
منظورم از شوک همون مرگ کاراکترهای اصلی هست که تو بعضی از بازیها به طور غیر قابل پیش بینی مواجه میشیم.تو رزیدنت اویل تا حالا مرگ هیچ کاراکتر اصلی قهرمان رو شاهد نبودیم(بجز وسکر که معمولا به عنوان ضد قهرمان ازش یاد میشه) ولی مرگ بعضی از کاراکترهای فرعی نظیر پیرز واسه افرادیکه تازه با رزیدنت اویل اشنا شده بودن یک تراژدی بود.هر چند شاید واسه افرادیکه مدتی زیادی هس این سری رو دنبال میکنن مرگ پیرز چندان تاثیر گذار نبوده بدلیل اینکه پیرز یه شخصیت پاتنر و تازه وارد بوده و مسلما هنوز اون شناخت و اهمیت رو نداشته واسه گیمرها و در نتیجه کاراکتری که تازه وارد باشه نمیتونه با مرگش چندان شوکی رو به گیمرها وارد کنه.
دوست دارین در اینده شاهد مرگ یکی از کاراکترهای اصلی باشیم؟کدوم یک تاثیر زیادی داره؟ احتمال مرگ کدوم کاراکتر زیداه؟اگه مایلین نظر خودتونا بگین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر