بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام بردوستان عزیز
واقعا حیف که البرت وسکر این جوری پروندش بسته شد من دیروز برای چندمین بار اویل 5 رو تموم کردم خیلی پایان بدی داره نمیشه باور کرد البرت وسکر بزرگ این جوری میمیره پررنگ ترین شخصیت این سری از بازیها هنوز میتونست فروش رو به انتهای سقف برسونه اگه داستان بازی رو یه جوری مینوشتن که اخرین نبرد وسکر با محبوبترین شخصیت اویل یعنی لیون باشه به نظر من فروش بی نظیری میداشت چون هردو از پرطرفدارترین شخصیت های اویل بودن اونم . من هنوز وقتی اون صحنه نبرد شوا و کریس توی هواپیما با البرت وسکر رو میبینم و اون قیافه کاملا درمانده وسکر میگم این مرگ وسکر به خاطر تصمیم سناریو نویسهای اویل بوده تا ضعف های وسکر یا توانایی های کریس و شوا اخه چطور میشه که وسکر نتونه از راکت لانچر در بره که بهش نخوره کسی که میتونسته از یه گلوله که سرعتش خیلی بیشتر از راکت لانچر هست جا خالی بده ولی از راکت لانچر نتونه جاخالی بده.هنوز هم تاسف میخورم که صحنه نبرد رو در روی لیون با وسکر ساخته نشد .نبرد محبوبترین ها حتما دیدنی میبود اگر این ژاپنی ها کمی عقلشون رو به کار میگرفتن.

حالا خدا رو چه دیدی:دی شاید نمرده :دی

در مورد بحث لیان بیاد بگم که اغراق زیادی توش شده. متاسفانه عوض اینکه شخصیت رو وارد داستان کنند میان داستان رو وارد شخصیت میکنند.

احد یه سوال خیلی خیلی بزرگ عکس این زنیکه که گذاشتی چیه و مربوط به کدوم شخصیت بزرگ و فاخر هستش لطفا توضیح بدین اگه میشه؟:-/:-/:-/

اسمش Leliana هست :دی از شخصیت های Dragon Age هست. به ظاهر مظلومش نگاه نکنی ها :دی خطرناکه :دی

خوب بچه ها یه سوال !

وسکر به نظرتون مرده یا نمرده؟ (آلبرت)

حالا خدا رو چه دیدی:دی شاید نمرده :دی

در مورد بحث لیان بیاد بگم که اغراق زیادی توش شده. متاسفانه عوض اینکه شخصیت رو وارد داستان کنند میان داستان رو وارد شخصیت میکنند.

:d
الان از لئون تعریف کردی یا نه، ازش بد گفتی‌؟ :d

نمیدونم چرا تو این مدت همه گیر دادن به این لئون بد بخت و بی‌چاره!!!:d دهانش رو ... کردید باو:d

ولی‌ احتمالش هست که آلبرت وسکر کبیر هنوز نمرده باشه:d

سلام
1-آقا نیما راست میگه دیگه چپ و راست اون سایت اون سایت درضمن اگه تره خرد نمی کنن پس این عضو تحریریه هویجه؟؟؟
آقا نیما اشتباه می‌کنه!!! وقتی‌ که نظری میدید نباید توقع کنید که همه حرف شما رو تایید کنن!!! اونجا سایت رسمی‌ رزیدنت اویل تو ایران، یعنی‌ از همه جای ایران عضو داره با نظرات متفاوت!
نمی‌شه که همه یه نظر داشته باشن!!!

نیما جان تو اون سایت خیلی زیاده روی کردی و جوری شده که همه فک می کنن تو زد لیونی! بعد یجوری در مورد لیون صحبت می کنی انگار داری در مورد سگ همسایتون صحبت می کنی!!!!
نه اینطوری هم نیست!!! اون چند طرفدار رزیدنت اویل خیلی‌ داغن! یهو قاطی‌ می‌کنن. زیاد توجه نکنید( آخه دخترن:دی و عشق لئون :دی )

درسته که لیون محبوب ترینه.ولی نمیشه که بگیم چون محبوب تره،پس مهم تر هم هست
باو کی‌ میگه لئون محبوب ترین؟؟!!! (پشه هم نیست :دی)
=))
در پایان، آلبرت وسکر رو عشق است:d

سلام بر دوستان
اقا اینکه البرت وسکر پررنگترین و محوری ترین شخصیته توی اویل بوده و هست هیچ کس هیچ شکی نداره هیچ کس از این نظر به گرد پای البرت وسکر نمیرسه شاید از این به بعد داستان محور تازه ای پیدا کنه ولی تا حالا که البرت وسکر کبیر محوری ترین شخصیت بود .
ولی در مورد محبوبیت هیچ کس به گرد پای لیون نمیرسه ایکاش از گذشته لیون هم یه اطلاعاتی میبود تا طرفدارای لیون اطلاعات بیشتری در مورد این مامور حرفه ای دولت ایالات متحده پیدا کنند .
حالا یه سوال دیگه از دوستان میپرسم
ایا دوست داشتید اخرین نبرد وسکر با لیون باشه یا شخصیت های دیگه؟ایا نبرد محبوبترین ها به نظرتون بهتر نبود؟
احد جان همیشه داستان حول محور منفعت در وحله اول ودر وحله دوم جور بودن داستان با کل ماجرا میچرخه همیشه ایده هایی میتونه باشه که یه جوری وسکر با لیون روبرو بشه و این جوری فروش به حد قابل چشم گیری افزایش داشته باشه.
احد جان یه کاری کن اواتارت رو به همون هانک تغییر بده چون mr dead اسم هانک هستش و این زنیکه با اسمت جور در نمیاد در ضمن خیلی هم زشت تشریف دارن حالم بد میشه وقتی نیگاش میکنم قیافه رو اه اه اه:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&

واقعا اگه لیون با وسکر رو برو می شد فوق العاده بود ولی واقعا بازی کردن با شخصیتی مثل لیون لذت بخش! همین طور انیمیشن های re من degeneration رو
Lxce.jpg

تا الان 7 بار دیدم و هر بار این احساس رو داشتم که دارم یه re فوق العاده رو بازی می کنم!
در ضمن g-virus جان امضات که دیالوگ leon تو re4 خیلی دیالوگ توپی!
ashly dont worry i comming for you
به نظر شما باحال ترین دیالوگ تو سری re چیه؟
ضایع ترینش که مال jill!

واقعا اگه لیون با وسکر رو برو می شد فوق العاده بود ولی واقعا بازی کردن با شخصیتی مثل لیون لذت بخش! همین طور انیمیشن های re من degeneration رو
Lxce.jpg

تا الان 7 بار دیدم و هر بار این احساس رو داشتم که دارم یه re فوق العاده رو بازی می کنم!
در ضمن g-virus جان امضات که دیالوگ leon تو re4 خیلی دیالوگ توپی!
ashly dont worry i comming for you
به نظر شما باحال ترین دیالوگ تو سری re چیه؟
ضایع ترینش که مال jill!

میخخوای چیکار؟ دوستداری شخصیت محبوبت شل و پل بشه؟ :دی
البته لیان و وسکر هیچ پیش زمینه ای ندارن تا با هم روبرو بشن.
وسکر فقط و فقط با این 3 شخصیت رابطه ی مستقیم داره. کریس, جیل و ایدا

بهترین جملات که همیشه مال وسکر بوده چون جملاتش بعد فلسفی داره.

everyday humans come one step closer to self destruction, I'm not destroying the world i'm saving it
The only thing that can defeat power is more power. That is the one constant in this universe. However, there is no point in power if it consumes itsel
A spy's obligation and priority is in the mission, to carry out the mission like a machine without any emotional interference.

حالا جمله ای از سایر شخصیت ها میتونین بیارین که با این 3 تا مقابله کنه؟ :دی

ضایعترینش هم که مال لیان هست. بعد 6 سال وقتی ایدا رو میبینه بهش میگه

Ada, So is true, you working with wesker

یه سلامی, یه علیکی, یه تعجبی
آدم وقتی یکی رو که اون قد عاشقش بوده رو بعد از 6 سال میبینه این طوری باید باهاش حرف بزنه؟

آدم وقتی یکی رو که اون قد عاشقش بوده رو بعد از 6 سال میبینه این طوری باید باهاش حرف بزنه؟
وقتی معشوقت بروت اسلحه میکشه کدوم عشق و علاقه تازه 6 سال از اون قضیه گذشته و معلوم نیس تا حالا با کی بودن و چیکار میکردن حالا 6 سال گذشته میخوای هنوز عاشق باشن؟تازه لیون خیلی لطف بهش کرده که همون لحظه نکشتش و بهش گفت پس درسته که برای وسکر کار میکنی؟ ولی هر کدوم از شخصیت ها حد اقل یه جمله با حال داره که میشه روش تکیه کرد و معرف اون شخصیت دونست من اون جمله تو ذهنم از لیون حک شده بود و برای امضا نوشتمش .
احد من یه سوالی دارم و هنوز نفهمیدم جوابش چیه اون دست کراوزر بر اثر چی اونجوری شد و عین سپر عمل میکرد تنها ویروسی که این خاصیت رو داره ویروس جی هستش یعنی وسکر یه نمونه از ویروس جی رو به کراوزر تزریق کرده؟

آخرین ویرایش:
البته لیون ازین جمله ها زیاد داره که خفن ترینش تو degeneration
I'm gonna scrub this virus from the face of the earth
یا youre right this is just the begining
یه دونم هست که من باهاش خیلی حال می کنم شما رو نمی دونم Shoot 'em in the head
و تو degenartion خودش رو معرفی می کنه میگه
Leon S. Kennedy
و ضایع ترینش
Like a million buck
البته دیالوگ ضایع jill تو دنیا معروف شد اگه اشتباه نکنم این بود
You want S.T.A.R.S? I'll give you S.T.A.R.S

وقتی معشوقت بروت اسلحه میکشه کدوم عشق و علاقه تازه 6 سال از اون قضیه گذشته و معلوم نیس تا حالا با کی بودن و چیکار میکردن حالا 6 سال گذشته میخوای هنوز عاشق باشن؟تازه لیون خیلی لطف بهش کرده که همون لحظه نکشتش و بهش گفت پس درسته که برای وسکر کار میکنی؟
آدم حداقل میگه که تو اینحا چیکار میکنی. این خرفم منطقی نیست؟ :دی آدم یهویی که نمیگه you working with wesker

احد من یه سوالی دارم و هنوز نفهمیدم جوابش چیه اون دست کراوزر بر اثر چی اونجوری شد و عین سپر عمل میکرد تنها ویروسی که این خاصیت رو داره ویروس جی هستش یعنی وسکر یه نمونه از ویروس جی رو به کراوزر تزریق کرده؟
راستش رو بخوای علت تصلیش مشخص نیست. 2 تا فرضیه هست

1- نوعی ویروس بوده که از وسکر گرفته
2- Las Plaga

ou want S.T.A.R.S? I'll give you S.T.A.R.S

البته اگه منم بودم اون موفع اون رو میگفتم :دی نمسیس خیلی سمج بود. :دی

• Like
Reactions: leonk13
سلام بر دوستان عزیزم
اقا حالا که خوب فکر میکنم میبینم لیون هرگز به تنهایی حریف وسکر نمیشد برای کشتن وسکر چهار نفر دست به دست هم دادن جیل با دادن اطلاعاتی در مورد واکسنpg67aw که وسکر رو ضعیف میکنه و جاش با اوردن هلیکوپتر همراه با دو راکت لانچر با جیل و اخر سر کشته شدن وسکر توسط کریس و شوا اگر هرکدوم از اینا نبودن هرگز وسکر کشته نمیشد و در نبرد تن به تن پیروزی قطعا با وسکر بود حالا فکر کنید لیون بخواد مثل همیشه به تنهایی به جنگ وسکر بره من با اینکه خیلی لیون رو دوست دارم میگم غیر ممکنه که بتونه وسکر شکست بده حتی اگه هانیگین اخرین اطلاعات در باره نحوه از بین بردن وسکر رو میداد بازم لیون حریف وسکر نمیشد .
من عاشق اون حرکت اخر وسکر بودم که چشماش نورانی شد و با یک دست اسپنسر رو از پا در اورد خیلی حرکت باحالی بود.
نیما نظر تو درباره دستای سپر مانند کراوزر چیه این قدرت از کجا اومده این که این قضیه به وسکر مربوطه قطعی به نظر میاد به نظرت این قدرت ویروس جی نیست چون بعید به نظر میاد که انگل لاپلاگا چنین قدرتی رو به کسی بده مگر انگل اصلی لاپلاگا که دست سادلر بود.

البته دیالوگ ضایع jill تو دنیا معروف شد اگه اشتباه نکنم این بود
You want S.T.A.R.S? I'll give you S.T.A.R.S

داداش خفن ترین دیالوگ جیل بودا... :d

اگه قرار باشه بهترین دیالوگ گو های RE رو بگیم از نظر من آلبرت و جیل هستن! آلبرت که کلا فلسفه بافی بود برای خودش! :دی توی همین نسخه 5 ام حرفای شاخی میزنه!

جیل هم که ماشالا همون اول 3 یه جوری حرف میزنه که صداش هنوزم توی گوشمه!

پ.ن: بازگشت احد کبیر مبارک باد! :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or