بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

(; ?How are you going to Celebrate No Hope Left Day

62833490721189738189.jpg
By Crying And Waiting For PC Port :|

دوستان يه سوال دارم من تو مرحله اول با ليون با ايلينا تا اونجا كه ماشين پليسه چپ ميشه و ميرن تو تونل فاضلاب رفتم بعد از بازي اومدم بيرون بعد يه مدت كه ميخواستم برم تو بازي از اول مرحله مياد قضيش چيه بايد يه كپچر تموم كني تا سيو بشه اگه اين جا جاش نبود عذر ميخوام

>:)
آخه این تاپیک از اول برای بحث در مورد داستان بوده از همین جهت می گم
تاپیک در مورد داستان هم بزنیم
1 اینکه خیلی ها نمیان یا نمی دونن
2 اینکه این تاپیک می خوابه و عملا بی فایده میشه و دیگه کسی توش نیست که شمام بیاین :دی

حمید که بنده خدا فرار کرد :دی

حالا باز خودتون می دونید الان احد یهو میاد میگه تاپیک زدم :))

البته فقط اونجا داستان و سوالات در مورد داستان RE6 پاسخ داده میشه :دی بحث مال اینطرفه :دی

البته فقط اونجا داستان و سوالات در مورد داستان RE6 پاسخ داده میشه :دی بحث مال اینطرفه :دی
اوکی پس ردیفش کن که من تشنه بحثم :دی

------------------------------------------
رسید مژده که یار آمد :دی

t2253vgzzcm2mnxommt.jpg

AND

Gamespot:4.5

=))

اگه یه سایت به فکر گیمر ها باشه همین آقای گیم اسپاته :دی

گیم اسپات کم داده !
اصن قبول ندارم
فعلا بحث جایز نیست
ولی درسته بازی حقش بیشتر از اینه ولی این نمره برای کپکام واقعا خوبه باید کمتر هم میداد ;)

---------- نوشته در 07:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:05 PM ارسال شده بود ----------

جالبه که گیم اسپات هم به کارگردانی بازی گیر داده !

به طرفداران واقعی سری بازی RE که این Ip رو از سال 96 تا الان به درستی درک کردند ، موفق نشدن بروسلی وارد می شود 6 از نظر کسب امتیاز رو تبریک می گم. باشد که کمی مسئولین کپکام سر عقل بیان ( اگر عقلی باقی مونده باشه ! )

خیلی نامردیه :|

گیم اسپات شورشو در آورده که چی میاد 4.5 میده :|

کم کم 6.5 میداد )x بازی اونطوری که تعریف کردن نمره نگرفته

اصلا مرض داره گیم اسپات به ORC هم 4 داده بود

این پیشرفتش دو برابر اون مزخرف بود :| اصلا قبول ندارمش توی امتیاز به Re 6 اما IGN خوب نمره می ده همیشه

سلام به همه

حرف برای گفتن زیاد دارم، ولی سر فرصت مناسب. فعلاً در همین حد بگم:

قبل از امتیاز گیم اسپات:

qypi9v6z7o1zkg9zykrj.jpg

Fu...k yeeee

بعد از امتیاز گیم اسپات:

0oqoevj6crkuo9fkzom.png

:d گیم اسپات نمره چندان جالبی نداده ولی بازی طوری نیست که بخوام این کارش رو زیر سؤال ببرم، ای کاش کپکام این رویه رو پیش نمی‌گرفت ... .

من که به این امتیازها هیچ اهمیتی نمیدم بستگی به سلیقه خود آدم داره تا از بازی خوشش بیاد یانیاد.من از بازی خیلی خوشم اومد ممکنه یه نفر دیگه اصلا خوشش نیاد!(کاملا سلیقه ای)

من که به این امتیازها هیچ اهمیتی نمیدم بستگی به سلیقه خود آدم داره تا از بازی خوشش بیاد یانیاد.من از بازی خیلی خوشم اومد ممکنه یه نفر دیگه اصلا خوشش نیاد!(کاملا سلیقه ای)

مطمئنن درسته خب همه سعی می کنند بخاطر فن بودن بهشون با این بازی خوش بگذره :d

مثل ORC که هر چی زور زدیم نشد داش

آخه وقتی به orc داد 4 بعد اومده به re6 میده 4.5، دیگه آدم حرفی براش می مونه ؟!
خداییش دیگه orc کجا، re 6 کجا؟! به نظرتون re 6 بهتر نبود ؟

برای من هم امتیاز فرقی نمی کنه مهم اینه که من خوشم بیاد که خوشم اومده از اون آشغال orc هم خیلی بیشتر خوشم اومده
حالا گیم اسپات و امثالهم هر چی می خوان بگن و امتیاز بدن
I dont care even ONE BIT

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or