بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

آیتم ها:
sword key
یک عددpistol
یک عدد شاتگان
یک جعبه که دریک اتاق شیشه ای پیداش کردم بلد نیستم بازش کنم:d
ودیگر مخلفات از جمله یک عدد چیز سنگی که عکس گرگ روشه و...

یهو بگو مفت نمی ارزه گیم پلی که 10 ساعته تموم میشه
گرافیک چطوره با اینکه همون گرافیک اپدیت شدن نسخه 5 هست خوبه یا؟
هوش منصوعی رو هم یک مثال بزن
ممنون

منظورم دفعه ی دوم بود :دی دفعه اول 15 ساعت و به بالا طول میکشه. مثلا رزیدنت ایول 5 رو شما توی هر مدتی تموم کرده باشین من زمان 2 ساعت و 50 دقیقه ای توش دارم. اصلا هم رکورد زنی نکردم :دی
من از گرافیک بازی راضیم. واسه یه بازی توی سبک سوم شخص شوتر خیلی خوبه. هوش مصنوعی در بعضی موارد دچار مشکل میشه. اونم به طرز عجیب !

منظورم دفعه ی دوم بود :دی دفعه اول 15 ساعت و به بالا طول میکشه. مثلا رزیدنت ایول 5 رو شما توی هر مدتی تموم کرده باشین من زمان 2 ساعت و 50 دقیقه ای توش دارم. اصلا هم رکورد زنی نکردم :دی
من از گرافیک بازی راضیم. واسه یه بازی توی سبک سوم شخص شوتر خیلی خوبه. هوش مصنوعی در بعضی موارد دچار مشکل میشه. اونم به طرز عجیب !
برای هر سناریو یا کلی 15 ؟
اگه کلا 15 ساعت باشه بازم خیلی کمه .:|بازی ایا معمایی مثل Re 4 داره یا کشکی چیزی درست کردند؟

بدون شك RE4 و RE5 از RE6 بهترن ، از هر لحاظ :|(گرافيك RE6 كه با RE5 هيچ فرقي نداشت)

---------- نوشته در 09:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:19 PM ارسال شده بود ----------

باز از RE5 بهتره که کلا یه معما داشت :| (اون معمای لیزر :| )

اون معما هاي ليزري كه خيلي ساده بودن :|

یک چیز رو کلی میگم میکامی از اول میخواسته با مدل دوربین Re 4 بازی رو بسازه ولی خوب فن آوری و سیستم کنسول های اون زمان بهش این اجازه رو نداده که این کار رو کنه ورگنه اگه میشد شماره اول بازی با دروبین re 4 به بعد ساخته میشد. ربطی هم به کپکام و اینا نداره

آیتم ها:
sword key
یک عددpistol
یک عدد شاتگان
یک جعبه که دریک اتاق شیشه ای پیداش کردم بلد نیستم بازش کنم:d
ودیگر مخلفات از جمله یک عدد چیز سنگی که عکس گرگ روشه و...

ببین،کلیدت هنوز استفاده میشه.چون اگه همه ی درهارو باز کرده بودی،کلیدت دیسکارد میشد.
الان دقیق یادم نیست که با کلیدشمشیرکدوم درها باز میشد.ولی به نظرم هنوز نرفتی باتری آسانسور دوم رو بگیری.
اون جعبه هم یه یه الماس میذاری روش،پازلشو حل میکنی باز میشه.
نمیدونم منظورت از پیستول،کدوم وسیله است!
اون چیزسنگی هم لوح گرگه که فعلا خیلی مونده تا استفاده بشه.

یک چیز رو کلی میگم میکامی از اول میخواسته با مدل دوربین Re 4 بازی رو بسازه ولی خوب فن آوری و سیستم کنسول های اون زمان بهش این اجازه رو نداده که این کار رو کنه ورگنه اگه میشد شماره اول بازی با دروبین re 4 به بعد ساخته میشد. ربطی هم به کپکام و اینا نداره
شاید بعد شماره اول خواسته این کارو بکنه. چون تا جایی که من شنیدم کلا رزیدنت اویل الهام گرفته شده از بازی alone in the dark اون زمان هستش
هم از لحاظ سبک سورویوال هارور و هم سبک کنترل کارکتر (نمای پرسپکتیو). اما استاد میکامی کبیر طوری این سری رو ساخت که مادر این سبک خود RE شناخته میشه

نمردیم فاکتور موفقیت یه بازی رو فهمیدیم :|

این پست می دهد نمونه بارز کساییه که توی بازی جز گرافیک و فیزیک و تیر/تفنگ و تکسچر و نرمال مپینگ و ... از چیز دیگه ای سر در نمیارن!
اسم کرایسیس رو میاری تو این تاپیک، در صورتی که این اسم اصلا کوچکترین دخلی به بحث نداره. این جا تاپیک امتیازات Resident Evil هست، چند صفحه آخر بحثها همش فلسفی و روشنفکری شده!
حالمون بهم خورد انقدر هر کی از راه رسید که تا قبل از Resident Evil 5 دست به هیچ کدوم از Resident Evil ها نزدن واسه ما ادای اُلدسکول های دهه هشتادی رو در میاره. لا اقل می خواید واسه ما فیلم بازی کنید که خیلی می فهمید و خیلی بارتونه بازی رو اول تجربه کنید، بعد باید این جا تز روشنفکری بردارید...
نظرتون رو به عنوان "یک نظر شخصی" قبول می کنیم.

کیوان کلا تو رو که ادم حساب نمیکنم عزیزم
تا دیروز تو یاهو راهنمای مراحل بازیها رو تک تکشون رو از من میپرسیدی حالا شدی old player =))

این تیکه رو جا انداختین
یه سری بازیها هم هستش که حداقل یه گیم پلی سرگرم کننده داره تا بازیکن توجه به این مسائل نداشته باشه

اما این Re6 همون گیم پلی خوب رو هم نداره و بد رو اعصاب هست
مشکلات رو هم که دوستان گفتن :
خدایا خودت یه فرجی بکن.
هر ایرادی میگیریم یه ماله روش میکشن بعد الان میگن بازی ایراد نداره.

میگیم دوربین رو اعصابه، میگن عیب نداره عادت میکنی.
میگیم تکسچر ضعیفه، میگن عیب نداره محیط تاریکه دقت نکنی به چشم نمیاد.
میگیم هوش مصنوعی ضعیفه، میگن خب زامبی که هوش نداره (حالا اسمش گاندو، ماجینی یا هرچیز دیگه ای میخواد باشه، پس چجوری اسلحه دستش میگیره اگه هوش نداره؟!)
میگیم بازی فیزیکش تعطیله به آینه تیر میزنی سوراخ میشه، میگن خب مگه مرض داری تیر میزنی آینه ی مردم رو سوراخ کنی؟
میگیم بازی کلا حس ترس نداره، میگن باز از 5 بهتره که زیر نور خورشید بود.
میگیم سناریوی کریس که بتلفیلده، جیک هم که بروس لیه، میگن خب عیب نداره اینا هم طرفدارای خودشونو دارن.
میگیم گردن زامبی شیکوندن و استیلث کیل زدن روش دیگه صیغه ایه؟ میگن تنوعه دیگه حالا اینم عیب نداره.
میگیم بازی پر از باگه، میگن ما که ندیدیم حتما فقط مال تو نسخه ی باگ داره!

و... کلی ایراد دیگه که دیگه حسابش از دستم در رفته.
خب اگه اینا ایراد نیست پس چین؟ اگه اینا نکته ی منفی نیست پس چیه؟ دیگه چه نکته های مثبتی باقی مونده، شما هم لیست کنید ما استفاده ببریم.
یه عده یا معنی ایراد رو نمیدونن، یا "خوب" نمیدونن چیه دقیقا.
----

ببین،کلیدت هنوز استفاده میشه.چون اگه همه ی درهارو باز کرده بودی،کلیدت دیسکارد میشد.
ممکن هم هست وقتی ازش پرسیده این کلید دیگه فایده نداره میخوای دیسکاردش کنی؟ نه را انتخاب کرده باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or