بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

دوستان ببخشید میبرمتون به دوران کودکی :دی من در ااصل خیلی شماره هارو بازی نکردم :دی شما چطور اینا رو با چاقو میزدین :دی من نه میتونم فرار کنم و با چاقو هم میزنم پیچ پیچ میشم :دی؟

دوستان ببخشید میبرمتون به دوران کودکی :دی من در ااصل خیلی شماره هارو بازی نکردم :دی شما چطور اینا رو با چاقو میزدین :دی من نه میتونم فرار کنم و با چاقو هم میزنم پیچ پیچ میشم :دی؟

کدوم شماره رو میگی
خیلیا رو نباید بزنی
فرار کن جاخالی بده...

آقایون در 1 کلمه بگم : بازی سوپر مزخرف هست !!!!!!!!!!!!!!!
پر از مشکلات گراقیکی , باگ , بی کیفیت بودن بافتها , کنترل بد

اسپویل ولی راجع به داستان بازی نیست
شاید نکته مثبتش داستانش باشه !!
بازی خیلی بد شروع میشه . روند بازی کسل کنندس
سناریوی لیان اصلا ترسناک نیست
کلا خیلی دلسرد شدم از بازی

آخرین ویرایش:
آقایون در 1 کلمه بگم : بازی سوپر مزخرف هست !!!!!!!!!!!!!!!
پر از مشکلات گراقیکی , باگ , بی کیفیت بودن بافتها , کنترل بد

اسپویل ولی راجع به داستان بازی نیست
شاید نکته مثبتش داستانش باشه !!
بازی خیلی بد شروع میشه . روند بازی کسل کنندس
سناریوی لیان اصلا ترسناک نیست
کلا خیلی دلسرد شدم از بازی

سینا جدی میگی؟
نکنه اینم مثل orc بشه؟
:(

سلام بر همه ی طرفدارانREچه کلاسیکش چه مدرنش آقایون من دارم Re1 remakeروبازی میکنم اما وقتی کلیدی که عکس شمشیر روشه پیدا میکنم به غیر از یه چندتا در دیگه چیزی رو باز نمیکنه و بدرد نمیخوره حالا من موندم برم کجا دارم دور خودم میچرخم ساختمون هم پر ازHunterبدبخت شدم تیرهم ندارم:d

خب بازی تموم شد :دی
کیا از بازی خوششون اومده پستم رو لایک بزنن. اونایی که بدشون اومده توی یه جمله دیدگاهشون رو توضیح بدن.

September 28
Daylight
I am still alive

اولین دیالوگی که توی رزیدنت اویل 3 از زبون جیل ولنتاین گفته میشه

اولین دیالوگ‌ها اینا بودن :دی

It all began as an ordinary day in September. An ordinary day in Raccoon City. A city controlled by Umbrella. No one dared to oppose them. That and the lack of strength would ultimately lead to their destruction. I suppose they had to suffer the consequences of their actions, but there would be no forgiveness. If only they had had the courage to fight... But it's true that once the wheels of justice began to turn, nothing could stop them. Nothing! It was Raccoon City's last chance، And my last chance, my last escape

اولین دیالوگ‌ها اینا بودن :دی

It all began as an ordinary day in September. An ordinary day in Raccoon City. A city controlled by Umbrella. No one dared to oppose them. That and the lack of strength would ultimately lead to their destruction. I suppose they had to suffer the consequences of their actions, but there would be no forgiveness. If only they had had the courage to fight... But it's true that once the wheels of justice began to turn, nothing could stop them. Nothing! It was Raccoon City's last chance، And my last chance, my last escape
من اشتباه گفتم
اولین دیالوگیه که با صحبت جیل زیرنویس هم میشه
توی انبار

بازی خیلی افت خیز داره !!!
یه جاهایی خوبه ولی یه جاهایی ( اکثر جاها ) فوق العاده کسل کننده میشه
مشکلات گرافیکی هم که پابرحاست !!
در کل از RE5 ضغیف تر بود

خب بازی تموم شد :دی
کیا از بازی خوششون اومده پستم رو لایک بزنن. اونایی که بدشون اومده توی یه جمله دیدگاهشون رو توضیح بدن.

احد جان کلا بازی با 4 تا سناریوش چند ساعت طول میکشه؟
اگه DLC های جدیدی که براش میان قسمت داستانی هم داشته باشن خوب میشد.
ممنون.

آخرین ویرایش:
سلام بر همه ی طرفدارانREچه کلاسیکش چه مدرنش آقایون من دارم Re1 remakeروبازی میکنم اما وقتی کلیدی که عکس شمشیر روشه پیدا میکنم به غیر از یه چندتا در دیگه چیزی رو باز نمیکنه و بدرد نمیخوره حالا من موندم برم کجا دارم دور خودم میچرخم ساختمون هم پر ازHunterبدبخت شدم تیرهم ندارم:d
یه خورده یادم رفته!یا صبر کن بشینم پای بازی،یا بگو چه آیتمایی داری!;)

---------- نوشته در 07:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:40 PM ارسال شده بود ----------

بازی خیلی افت خیز داره !!!
یه جاهایی خوبه ولی یه جاهایی ( اکثر جاها ) فوق العاده کسل کننده میشه
مشکلات گرافیکی هم که پابرحاست !!
در کل از RE5 ضغیف تر بود

حالا اگه این حرفو من زده بودم،حکم اعدام برام صادر شده بود!
کی بود من گفتم بازی مثه اورکه؟!:-"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or