بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

درود

هم قطارها تاپیک چرا اینقدر خلوته؟

Damnation و Retribution (:-&) اومدند (این Retribution عجب فروشی هم کرده!!!)، RE6 هم که دو سه روز دیگه لیک میشه، اینا اصاً قابل بحث نیستن که؟ :d

ای کاش رزیدنت اویل 6 زودتر عرضه میشد یا حداقل زودتر لیک میشد که توی مدارس بازی کردن محاله...

البته این دموی جدید محشر بود...برام یه قوت قلب بود تا تابستان بعدی....

با این چیزی که من دیدم و بازی کردم و احتمال 99% هم همین به صورت کامل پخش خواهد شد خیلی امتیاز بگیره 8 میگیره ...
البته اگه این را در نظر نگیریم که Let's the money do the talking متای بازی به 8.0 نخواهد رسید

این کامنتایی که ملت درباره دمو تو فیسبوچ گذاشتنو می خونم مخم سوت می کشه.بیشترشون جوری کیف کردن که خر روسفید میشه.بعدش جالب این جاست که کامنتایی از قبیل این شماره به نظر میاد سخت ترین شماره باشه(:-o) و انصافا بازی ترسناک بودش:| زیاد به چشم می خوره.
خواهشا عزیزانی که نمی تونن بازی رو نخرن لاقل دست دوم بگیرن تا به ca$hcom ملعون سودی نرسونن.:>

دموي اولشو كه بازي كردم به كل ناميد شدم ، مشكلات گرافيكيش بيش از حد بود.ولي وقتي دموي دوم رو بازي كردم ، دوباره اميدوار شدم

ميانگين امتيازاتش هم فكر كنم بين 85 تا 95 خواهد بود.تا حالا كه يك امتياز از بازي منتشر شده ، به نظر خوب بوده.

هر كي خواست اطلاعات داستاني و مدت زمان گيم پلي و ... رو بدونه ، يه پ.خ بزنه براش ارسال مي كنم.;)

jflguo5b033nxt3o9535.png

سلام
دیشب نشستم Damnation رو دیدم، گرافیکش که خیلی خوب بود، داستانشم جالب بود ازش خوشم اومد، راستی از ویروس T استفاده شده بود؟
بعد اون قابلیت کنترل کردن توش بد نبود، دو تا سول دارم:
بادی اگه نخاعش قطع نمیشد تبدیل به زامبی میشد؟
از اون اگه اشتباه نکنم پلاگرها تو قسمت 5 بازی هم که استفاده میشد فرقش با این چی بود؟
خیلی ممنون.

نمیدونم چرا اصلا از Damnation خوشم نیومد!
مخصوصا این کنترل کردن لیکر ها! اون آخر که کمکمون میکردن وقتی اون تایرانت میکشتشون دلم براشون میسوخت! از شخصیت ها هم اصلا خوشم نیومد مخصوصا اون JD . به نظرم Degeneration خیلی بهتر بود. حیف 4 گیگی که DL کردم!

من هنوز انیمیشن و ندیدم خواهم دید اما انقدر نوید از فیلمش بد گفت منصرف شدم اما نمیدونم چرا میخوام وقتمو بابتش هدر بدم :دی راستی Biohazard collection هم امتیازاش و مهدی نذاشت !!!! بنظر من نوعی فقط شماره پنج با اینکه جدیدا اومده بود و نمی شد هیچجوره قبول کرد !!!! برخلاف متای پایین شماره 3 بازی کلی خاطره با این شماره دارم :دی

این پلاگاها فک کنم همونهایی بودن که تو شماره 4 بازی بودن.این کنترل کردن لیکرها و اینا هم فکر کنم مثل همون لرد سدلر تو شماره 4 بود.
در کل خیلی باهاش حال کردم.مخصوصا اون رییس جمهوره که نه ایدا نه لیان حریفش نشدن......

اه اه این چه آشغالی بود
آقا دمو جدید با توجه به اینکه بازی چیزی تا عرضه رسمیش نمونده
افتضاح بود خیلی بد بود خیلی :-&

درود

هم قطارها تاپیک چرا اینقدر خلوته؟

Damnation و Retribution (:-&) اومدند (این Retribution عجب فروشی هم کرده!!!)، RE6 هم که دو سه روز دیگه لیک میشه، اینا اصاً قابل بحث نیستن که؟ :d

علی بحثو دیگه بیخیال تا احد خودش بیاد
چون من چیزی به چز تیکه پرونی و ترول نمی بینم
متاسفانه !!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or