بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

به نظرتون با این همه سناریو تفاوت داستانی بین انتخاب سناریو ها ایجاد میشه ؟؟؟؟
اگه اینجوری باشه یکی از بزرگترین ویژگی های شماره های کلاسیک برگشته ولی خیلی در ابعاد بزرگتر ینی بازی اگه سناریو پنجمو در نظر نگیریم حداقل باید 16 تا حالت مختلف داشته باشه

توی عکس آخری اون هلنا نیستش کنار ایدا؟؟؟
اگه آره پس یعنی اون قراره باهاشون همکاری کنه؟؟
من حس میکنم اون کلون ایدا یه جور پاپوش هستش وواسه ایدا تا همه کاسه کوزه رو سرش بشکنن نه اینکه رد گم کنی باشه واسه اون
به احتمال زیاد اون کلونه هم خودش آخر سر تبدیل به یه غولی چیزی میشه

یعنی باید 5 بار بازی رو تموم کنم؟!

نه ببین الان بازی شاید 5 تا شخصیت داشته باشه لئون,کریس,جیک,ایدا و پنجمی هم مشخص نیست شما باید اول لئون رو تمو کنی و بعد کریس و همینطوری تا اخر که هر کدوم داستانی دارن.

نه ببین الان بازی شاید 5 تا شخصیت داشته باشه لئون,کریس,جیک,ایدا و پنجمی هم مشخص نیست شما باید اول لئون رو تمو کنی و بعد کریس و همینطوری تا اخر که هر کدوم داستانی دارن.
اگه هر کدوم داستان مجزا داشته باشند پس چرا تو منو بازی انتخاب کارکتر وجود داره؟!

الان کامرشیال این فیلم جدیدو دیدم
اول از خودم شرمنده شدم
بعد خندم گرفت
بعد با خودم فک کردم بد نیست اگه نیل پاتریک هریس تو این شماره بودا ! :))
بعدم هفت جد و آباد این زن و شوهر رواین فحش دادم

ای بابا چرا تاپیک خوابیده؟ اینم یه اواتار برای دوستداران RE6::دی

83369676697924303787.jpg

بچه ها امروز ریمیک رو برای دومین بار تا آخر رفتم. خیلی بازی قشنگی بود! خدا کنه اویل 3 رو هم ریمیک کنند!
کل میندازی سر مدت زمان بازی؟ :-"
من و عمو ترکوندیم همدیگه رو....
================================
آخرش به بدبختی اون وضعیتی که هر آیتمی رو توی هر جعبه بندازی، باید از همونجا برش داری، رو تموم کردم. حالا جالبه پشت سر هم وضعیت های جالبی آزاد میکنه. یکی زامبیا نامرئین - یکی همین صندوقه - یکی ناجور سخته و ..........
کاش لااقل اینو تو شماره های جدید میگذاشتن

آخرین ویرایش:
کل میندازی سر مدت زمان بازی؟ :-"
من و عمو ترکوندیم همدیگه رو....
================================
آخرش به بدبختی اون وضعیتی که هر آیتمی رو توی هر جعبه بندازی، باید از همونجh برش داری، رو تموم کردم. حالا جالبه پشت سر هم وضعیت های جالبی آزاد میکنه. یکی زامبیا ناlرئین - یکی همین صندوقه - یکی ناجور سخته و ..........
کاش لااقل اینو تو شماره های جدید میگذاشتن
نه چون من اصلا دوست ندارم بازی رو با عجله برم. اینطوری لذت بازی از بین میره. من خودم بار اول تو یازده ساعت و نیم تموم کردم بار دوم پنج ساعت و نیم. این حالت هایی که شما میگی آزاد کردم ولی دوست ندارم برم چون به نظرم جالب نیست بازی انقدر سخت شه! تازه من با چیت کد بازی رو تموم کردم چون مهمات بازی کمه منم با چیت کد با مگنوم بی نهایت تا آخر بازی رفتم. خیلی حال داد!! بی صبرانه منتظر ریمیک اویل دو و سه هستم!

نه چون من اصلا دوست ندارم بازی رو با عجله برم. اینطوری لذت بازی از بین میره. من خودم بار اول تو یازده ساعت و نیم تموم کردم بار دوم پنج ساعت و نیم. این حالت هایی که شما میگی آزاد کردم ولی دوست ندارم برم چون به نظرم جالب نیست بازی انقدر سخت شه! تازه من با چیت کد بازی رو تموم کردم چون مهمات بازی کمه منم با چیت کد با مگنوم بی نهایت تا آخر بازی رفتم. خیلی حال داد!! بی صبرانه منتظر ریمیک اویل دو و سه هستم!
امیدوارم نقدپذیر باشی...
اویل باز واقعی...نه بهتره بگم اویل خور واقعی بازی رو روی تمام حالت هاش تموم میکنه
بعدشم شروع میکنه با سیو کم و در آخر بدون سیو تموم میکنه
بعد از همه اینا میاد وارد بهبود بخشی به زمان میشه
ولی شما هیچ کدوم از اینا رو ظاهرا نه انجام دادی و نه علاقه ای بهشون داری و این نشونه ی یک اویل خور نیست
اتفاقا اصل کیف و حال اویل به رکورد زدن و کل کلش هست
فقط تا آخر بازی با اسلحه بی نهایت رفتن حال نمیده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or