بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

نه چون من اصلا دوست ندارم بازی رو با عجله برم. اینطوری لذت بازی از بین میره. من خودم بار اول تو یازده ساعت و نیم تموم کردم بار دوم پنج ساعت و نیم. این حالت هایی که شما میگی آزاد کردم ولی دوست ندارم برم چون به نظرم جالب نیست بازی انقدر سخت شه! تازه من با چیت کد بازی رو تموم کردم چون مهمات بازی کمه منم با چیت کد با مگنوم بی نهایت تا آخر بازی رفتم. خیلی حال داد!! بی صبرانه منتظر ریمیک اویل دو و سه هستم!
خب آره دیگه دفعه اول طول میکشه که بازی رو تموم کنی. تو که میگی با چیت رفتی، اگر یه خورده سختی بکشی، خود بازی راکت لانچر و مگنوم بینهایت رو بهت میده.
رکوردت هرچی پایین تر باشه بهتره.
بهترین رکورد من 1 ساعت و نیم بود

:d
اچیومنت چپتر پایانی لیان:
The Trouble with Women
:d
=))
لیان ممکنه خیلی دلربا باشه
ولی همیشه جلوی خانوم هایی که دوست داره از خودش ضعف نشون میده :دی
معلوم نیست این هلنا و ایدا چه جنگی می خوان را بندازن :دی

---------- نوشته در 12:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 AM ارسال شده بود ----------

یا امامزاده بیژن !!!
این عکسو فیسبوک re کپکام گذاشته :))

480535_461196470567912_1267871265_n.jpg

جدا از قیافه کج لیان و کریس :دی
هلاک جیک شدم =))

=))
لیان ممکنه خیلی دلربا باشه
ولی همیشه جلوی خانوم هایی که دوست داره از خودش ضعف نشون میده :دی
معلوم نیست این هلنا و ایدا چه جنگی می خوان را بندازن :دی

---------- نوشته در 12:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 AM ارسال شده بود ----------

یا امامزاده بیژن !!!
این عکسو فیسبوک re کپکام گذاشته :))

480535_461196470567912_1267871265_n.jpg

جدا از قیافه کج لیان و کریس :دی
هلاک جیک شدم =))

اوف!:-s
با این عکسه از سناریو لئون , ایدا هم ترسناک تره!:دی
به کپکام پیشنهاد میکنم اینو تو منو بازی بزاره.:دی

امیدوارم نقدپذیر باشی...
اویل باز واقعی...نه بهتره بگم اویل خور واقعی بازی رو روی تمام حالت هاش تموم میکنه
بعدشم شروع میکنه با سیو کم و در آخر بدون سیو تموم میکنه
بعد از همه اینا میاد وارد بهبود بخشی به زمان میشه
ولی شما هیچ کدوم از اینا رو ظاهرا نه انجام دادی و نه علاقه ای بهشون داری و این نشونه ی یک اویل خور نیست
اتفاقا اصل کیف و حال اویل به رکورد زدن و کل کلش هست
فقط تا آخر بازی با اسلحه بی نهایت رفتن حال نمیده
من قصد ندارم اویل باز واقعی باشم! فقط دوست دارم لذت بازی رو تجربه کنم. هر کی از بازی یه جور لذت میبره. یکی اگه رکورد بزنه براش خوشاینده مثل شما ولی واسه من لذت بازی اینه که با اسلحه قوی و بی نهایت بزنم زامبی ها و هانترها رو تیکه پاره کنم!! نمیدونید وقتی با مگنوم میزنم سر زامبیه میره چقدر حال میکنم!!

نه چون من اصلا دوست ندارم بازی رو با عجله برم. اینطوری لذت بازی از بین میره. من خودم بار اول تو یازده ساعت و نیم تموم کردم بار دوم پنج ساعت و نیم. این حالت هایی که شما میگی آزاد کردم ولی دوست ندارم برم چون به نظرم جالب نیست بازی انقدر سخت شه! تازه من با چیت کد بازی رو تموم کردم چون مهمات بازی کمه منم با چیت کد با مگنوم بی نهایت تا آخر بازی رفتم. خیلی حال داد!! بی صبرانه منتظر ریمیک اویل دو و سه هستم!

امیدوارم نقدپذیر باشی...
اویل باز واقعی...نه بهتره بگم اویل خور واقعی بازی رو روی تمام حالت هاش تموم میکنه
بعدشم شروع میکنه با سیو کم و در آخر بدون سیو تموم میکنه
بعد از همه اینا میاد وارد بهبود بخشی به زمان میشه
ولی شما هیچ کدوم از اینا رو ظاهرا نه انجام دادی و نه علاقه ای بهشون داری و این نشونه ی یک اویل خور نیست
اتفاقا اصل کیف و حال اویل به رکورد زدن و کل کلش هست
فقط تا آخر بازی با اسلحه بی نهایت رفتن حال نمیده

خب آره دیگه دفعه اول طول میکشه که بازی رو تموم کنی. تو که میگی با چیت رفتی، اگر یه خورده سختی بکشی، خود بازی راکت لانچر و مگنوم بینهایت رو بهت میده.

اویل1:
جیل2:47(کرس رو از زندان نجات دادم)

کرس2:57(جیل رو از زندان نجات دادم)

(زیر3ساعت بهت راکت لانچر بی نهایت میده)

شما دیگه آخرشی!! فکر کنم هفت هشت بار دیگه بازی کنید رکوردتون به نیم ساعت هم میرسه! ولی من اصلا رکورد شکوندن برام مهم نیست! همینطوری هم خیلی بازی برام لذت بخش بود به خصوص با مگنوم بی نهایت!! ولی خدایی انقدری که از لیزا میترسم از نمسیس اویل 3 نمیترسم! یعنی قلبم وایمیستاد وقتی دوباره بلند میشد!! :d

شما دیگه آخرشی!! فکر کنم هفت هشت بار دیگه بازی کنید رکوردتون به نیم ساعت هم میرسه! ولی من اصلا رکورد شکوندن برام مهم نیست! همینطوری هم خیلی بازی برام لذت بخش بود به خصوص با مگنوم بی نهایت!! ولی خدایی انقدری که از لیزا میترسم از نمسیس اویل 3 نمیترسم! یعنی قلبم وایمیستاد وقتی دوباره بلند میشد!! :d
اسلحه بی نهایت که لذتی نداره!باید با مهمات محدود بری که کلا هیجان تو جونت بدوئه!
اویل1 رو بازی کن!واسه یه خشاب تیرکلت اضافی لَه لَه میزنی!اون جوری حال میده!ریمیک نسبت به خود1 آسونتره.ولی جذابیتش خیلی بیشتره.
لیزا که ترس نداره!اتفاقا من میبینمش دلم براش میسوزه!جدا خیلی مظلومه!مخصوصا اونجا که میپره پایین جدا آدم میخواد گریه کنه براش!:(

اسلحه بی نهایت که لذتی نداره!باید با مهمات محدود بری که کلا هیجان تو جونت بدوئه!
اویل1 رو بازی کن!واسه یه خشاب تیرکلت اضافی لَه لَه میزنی!اون جوری حال میده!ریمیک نسبت به خود1 آسونتره.ولی جذابیتش خیلی بیشتره.
لیزا که ترس نداره!اتفاقا من میبینمش دلم براش میسوزه!جدا خیلی مظلومه!مخصوصا اونجا که میپره پایین جدا آدم میخواد گریه کنه براش!:(
اونجا لیزا نمیمیره بلکه وسکر کبیر ایشون رو به درک واصل میکنن. UC اینو نشون میده.:>
نه باو. همونجور که گفتم، هر وقت ریمیک رو بازی کنی لذت میبری. این اواخر برای آزاد کردن چیزای بیشتر رکورد میزدیم. وگرنه اصلش به همون آهسته رفتنش هست

اویل 1 رو چند سال پیش تموم کردم. خیلی سخت بود پدرم دراومد!! اصلا اونطوری دوست ندارم بازی کنم برام جالب نیست! ولی با ریمیک خیلی حال کردم. چون تونستم کل بازی رو با اسلحه مورد علاقه ام یعنی مگنوم تموم کنم. فقط جایی که خیلی ترسیدم همون جاهایی بود که لیزا میومد!

---------- نوشته در 02:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:47 AM ارسال شده بود ----------

اونجا لیزا نمیمیره بلکه وسکر کبیر ایشون رو به درک واصل میکنن. UC اینو نشون میده.:>

نه باو. همونجور که گفتم، هر وقت ریمیک رو بازی کنی لذت میبری. این اواخر برای آزاد کردن چیزای بیشتر رکورد میزدیم. وگرنه اصلش به همون آهسته رفتنش هست
UC چیه دیگه؟ نکنه منظورت umbrella chronicle ه؟ یا امامزاده بیژن یعنی لیزا تو این بازی هم هست؟؟؟ :-s
چه کاریه من اگه بخوام همه چی آزاد شده باشه سیوش رو میگیرم به این میگن آخر تنبلی!! :d

UC چیه دیگه؟ نکنه منظورت umbrella chronicle ه؟ یا امامزاده بیژن یعنی لیزا تو این بازی هم هست؟؟؟ :-s
چه کاریه من اگه بخوام همه چی آزاد شده باشه سیوش رو میگیرم به این میگن آخر تنبلی!! :d
بله این لیزا میوفته دنبال وسکر فکر میکنه میتونه شکستش بده. آخر سر هم جلوی در ورودی عمارت یه لوستر میره تو حلقش:lol:

بله این لیزا میوفته دنبال وسکر فکر میکنه میتونه شکستش بده. آخر سر هم جلوی در ورودی عمارت یه لوستر میره تو حلقش:lol:
ایول پس باید بازی قشنگی باشه حتما دانلودش میکنم. فعلا دارم اویل 0 رو دوباره بازی میکنم. با مشین گان بی نهایت و راکت لانچر بی نهایت و تمامی اسلحه های بی نهایت بازی!! این یکی دیگه چیت کد نیست ، سیوش رو گرفتم!
ولی بچه ها بیاید یه لحظه فکر کنیم چی میشه اگه اویل 3 ریمیک شه!! نمسیس با گرافیک بالا!! یعنی اگه اینطوری بشه من 200 بار تمومش میکنم! :)

ایول پس باید بازی قشنگی باشه حتما دانلودش میکنم. فعلا دارم اویل 0 رو دوباره بازی میکنم. با مشین گان بی نهایت و راکت لانچر بی نهایت و تمامی اسلحه های بی نهایت بازی!! این یکی دیگه چیت کد نیست ، سیوش رو گرفتم!
ولی بچه ها بیاید یه لحظه فکر کنیم چی میشه اگه اویل 3 ریمیک شه!! نمسیس با گرافیک بالا!! یعنی اگه اینطوری بشه من 200 بار تمومش میکنم! :)
:|
چه کاریه؟برو گیم پلی رو از یوتیوب بگیر نگاه کن دیگه!اگرم نمیخوای دانلود کنی،اینجا هستن کسایی که برات دانلود کنن.بهشون بگو برات دانلود کنن،بشین نگا کن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or