بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

حمید جان خیلی ممنون.
من resident evil 0 , umbrella cheronicles , umbrella darkside رو تهیه کردم (دی وی دی های مربوط به Wii)
از دلفین نسخه ی 64 بیتی استفاده کنم (ویندوز 7 64 بیتی دارم، کارت گرافیک 5470 رم 4 گیگ و سی پی یو core i3 330m 2.13ghz) لب تاپ دارم.
از دیسک بازی ISO بگیرم بهتر هست؟ بعد برای اینکه افت فریم نداشته باشم چیکار کنم تو تنظیمات گرافیک و رزولوشن و... .
راستی برای بازی کردن و داستان باید اول 1 تا 3 بعد 0 و بعد آمبرلاها رو بازی کنم؟
خیلی ممنون.
بهتره ISO بگیری اونجوری ممکنه یه خورده اذیت کنه. تنظیمات رو هم بهتره با سیستم خودت منطبق کنی و روون اجرا کنی. بیشتر مواقع تنظیمات درست هستن و فقط کافیه بازی رو اجرا کنی!
اول از همه Zero
بعد 1 تا 3
او دو تا کرانیکز هم بهتره بعدش از همه شون بازی کنی چون بیشتر جنبه تکمیلی دارن با این حال داستان خودشون رو هم دارن
===========================================
زامبی ها در RE6 بنا به درخواست...

حمید جان خیلی ممنون.
من resident evil 0 , umbrella cheronicles , umbrella darkside رو تهیه کردم (دی وی دی های مربوط به Wii)
از دلفین نسخه ی 64 بیتی استفاده کنم (ویندوز 7 64 بیتی دارم، کارت گرافیک 5470 رم 4 گیگ و سی پی یو core i3 330m 2.13ghz) لب تاپ دارم.
از دیسک بازی ISO بگیرم بهتر هست؟ بعد برای اینکه افت فریم نداشته باشم چیکار کنم تو تنظیمات گرافیک و رزولوشن و... .
راستی برای بازی کردن و داستان باید اول 1 تا 3 بعد 0 و بعد آمبرلاها رو بازی کنم؟
خیلی ممنون.

از دیسک بازی ISO بگیرید بهتره ، بعد از منوی file دلفین ، browse for iso رو بزنید و آدرس بدید. اینطوری بازی سریع تر اجرا میشه. تنظیمات رو هم تا اونجایی که میدونم نیاز نیست دست بزنید و رو حالت پیش فرض خوبه. سیستمون تقریبا مثل سیستم منه. من بازی ایول 0 رو روی دلفین اجرا کردم. روی دلفین نسخه جدید با فریم کم اجرا میشد ولی جالب اینه که رو دلفین نسخه های قدیمی تر روون تر و با فریم بیشتر اجرا شد. ولی بازم تو ایول 0 بعضی جاها فریم میاد پایین که دیگه کاریش نمیشه کرد ( با این سیستم ). البته من فقط ایول 0 رو اجرا کردم بقیه رو نمی دونم. در ضمن برای بهتر اجرا شدن بازی ها رو شبیه ساز دلفین باید سی پی یو قوی باشه گفتم اینم بدونید.
در مورد داستان هم ایول 0 قبل از همشونه و بعد یک و دو و سه هست. آمبرلا رو نمیدونم راستش. ببخشید از کس دیگه ای پرسیدید و من جواب دادم. چون خودم خیلی راجع به این شبیه ساز تو اینترنت تحقیق کرده بودم و اطلاعات داشتم گفتم جوابتون رو بدم. موفق باشید!

ویرایش: جناب Safety & Peace شرمنده ، بعد از اینکه جواب رو فرستادم پست شما رو دیدم

آخرین ویرایش:
بهتره ISO بگیری اونجوری ممکنه یه خورده اذیت کنه. تنظیمات رو هم بهتره با سیستم خودت منطبق کنی و روون اجرا کنی. بیشتر مواقع تنظیمات درست هستن و فقط کافیه بازی رو اجرا کنی!
اول از همه Zero
بعد 1 تا 3
او دو تا کرانیکز هم بهتره بعدش از همه شون بازی کنی چون بیشتر جنبه تکمیلی دارن با این حال داستان خودشون رو هم دارن
خیلی ممنون. با این نرم افزار بازی امکان سیو کردن داره؟ سیوها کجا میرن؟
راستی این نسخه ی جدید رزیدنت اویل که برای 3DS اومده با این شبیه ساز قابل اجرا هست؟
رزیدنت اویل 2 و 3 سه بعدی هستن یا دو بعدی؟
ممنون.

از دیسک بازی ISO بگیرید بهتره ، بعد از منوی file دلفین ، browse for iso رو بزنید و آدرس بدید. اینطوری بازی سریع تر اجرا میشه. تنظیمات رو هم تا اونجایی که میدونم نیاز نیست دست بزنید و رو حالت پیش فرض خوبه. سیستمون تقریبا مثل سیستم منه. من بازی ایول 0 رو روی دلفین اجرا کردم. روی دلفین نسخه جدید با فریم کم اجرا میشد ولی جالب اینه که رو دلفین نسخه های قدیمی تر روون تر و با فریم بیشتر اجرا شد. ولی بازم تو ایول 0 بعضی جاها فریم میاد پایین که دیگه کاریش نمیشه کرد ( با این سیستم ). البته من فقط ایول 0 رو اجرا کردم بقیه رو نمی دونم. در ضمن برای بهتر اجرا شدن بازی ها رو شبیه ساز دلفین باید سی پی یو قوی باشه گفتم اینم بدونید.
در مورد داستان هم ایول 0 قبل از همشونه و بعد یک و دو و سه هست. آمبرلا رو نمیدونم راستش. ببخشید از کس دیگه ای پرسیدید و من جواب دادم. چون خودم خیلی راجع به این شبیه ساز تو اینترنت تحقیق کرده بودم و اطلاعات داشتم گفتم جوابتون رو بدم. موفق باشید!
خیلی ممنون از توضیحات کاملتون، شما از چه ورژن قدیمی این نرم افزار استفاده کردیدکه مشکل افت فریم نداشت؟ برای 64 بیتی هم بود؟
راستی شما به جای Wiimote از همون موس برای بازی کردن استفاده میکردید؟
کاشکی شبیه سازشو برای 360 جیتگ کرده بیرون میدادن.

آخرین ویرایش:
خیلی ممنون از توضیحات کاملتون، شما از چه ورژن قدیمی این نرم افزار استفاده کردیدکه مشکل افت فریم نداشت؟ برای 64 بیتی هم بود؟
راستی ما به جای Wiimote از همون موس برای بازی کردن استفاده میکردید؟
کاشکی شبیه سازشو برای 360 جیتگ کرده بیرون میدادن.
ورژن r7670. البته ورژن های دیگه هم ممکنه خوب کار کنند ولی جدیدترین ورژنی که گرفتم ( یادم نیست چی بود پاکش کردم رفت ) خیلی افت فریم داشت. هر دو تاش هم 64 بیت بود
بله از همون ماوس استفاده میکنم

یادی از مردی بزرگ با آرمانهای پاکش
50576658153881789808.jpg

با تشکر از همه فقط یه سوال دیگه با این دلفین بازی های وی هم اجرا میشه یعنی میتونم نسخه وی زیرو و ریمارک رو بگیرم یا فقط گیم کیوب
در ضمن iso یعنی چه؟!
مرسی

اومدم تو تاپیک اول فک کردم اشتباه اومدم بخش شبیه ساز گیم کیوب :دی

---------- نوشته در 11:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:47 PM ارسال شده بود ----------

الان دارم از تعجب شاخ درمیارم!!! :-o وسکر نه بزرگ بود نه آرمان هاش پاک بود. یه عوضی به تمام معنا بود!!

برای شادی روح این مرد بزرگ یک دقیقه سکوت اختیار کنیم و به احترامش از جایمان برخیزیم.
ایول بچه ها :دی
بزن به افتخارشون اون دس قشنگه رو :))

برای شادی روح این مرد بزرگ یک دقیقه سکوت اختیار کنیم و به احترامش از جایمان برخیزیم.
ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-o

---------- نوشته در 12:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:28 AM ارسال شده بود ----------

با تشکر از همه فقط یه سوال دیگه با این دلفین بازی های وی هم اجرا میشه یعنی میتونم نسخه وی زیرو و ریمارک رو بگیرم یا فقط گیم کیوب
در ضمن iso یعنی چه؟!
مرسی
بله هم بازی های وی اجرا میشه هم گیم کیوب
iso یه جور فایله . یه جور پسونده ایمیج هست.

چو وسکرنباشد تن من مباد ** بر این جسم و جان زنده، یک تن مباد

وسکرش منم نه از پریزادگان **************** از راکونم از شهر آزادگان

که راکون بهشت است یا بوستان ******* همی بوی مشک آید از بوستان

ندانی که راکون نشست من است ****** جهان سر به زیر دست من است

هنر نزد وسکریان است و بس ************** ندادند شیر ژیان را به کس

همه یکدلانند و وسکر شناس ************* به نیکی ندارند از بد هراس

دریغ است که راکون ویران شود ************ کنام شیران و پلنگان شود

همه جای جنگی سواران بدی ************ نشستن گه شهریاران بدی

چو وسکر نباشد تن من مباد ****** بر این جسم و جان زنده، یک تن مباد

همه روی یکسر به جنگ آوریم *********** جهان بر بد اندیش تنگ آوریم

ز جسم و جان و پیوند خویش ********** زن و کودک وخرد و فرزند خویش

همه سر به تن کشتن دهیم ********* از آن به که وسکر به دشمن دهیم