بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

میشه بگین توهینش کجا بوده؟!نکنه باید به ایدا هم احترام بذاریم؟!
دوست من پ ن پ هم میزاشتی جملتو کامل میکردی مگه منظورت غیر از این بود که ایدا هرزست
نکته:به نظر من باید به همه احترام گذاشت
راستی کسی جواب سوال منو میدونه یا باید منتظر شم.

@Dante Never Cry
علی جون سلام:d
میگم چرا شما گیر دادی این دختره که تو تریلره اشلیه؟ میتونی یک توجیهی برای حضورش تو این نسخه بیاری؟(نظر شخصیه خودت فقط). اینکه این دختر شری برکین باشه محتمل تر و قابل حدس تره، این طور نیست؟
علی جون علیک سلام :دی

خب من دلایلم رو صفحه های قبلی هم گفتم ولی یه بار دیگه میگم ، اول از همه اینکه از لحاظ ظاهر و صدا خیلی به اشلی شباهت داشت ، بعد از اون محیط هایی که این دختره رو توش دیدیم شباهت زیادی به محیط های روستای معروف توی RE4 داره و از اونجایی که قبلا اشلی توی این روستا بوده پس طبیعیه که اگه بخوان دوباره به اون روستا برگردن کسی رو با خودشون ببرن که با محیط اونجا آشنایی داره ، و در آخر هم صداگذار اشلی تایید کرده که توی این نسخه اشلی حضور داره

در ضمن دوستان میدونم متوجه شدید یا نه ولی گویا شخصی ( احتمالا اشلی ) این پسره رو برای کازی استخدام میکنه و با خودش میخواد جایی ببره چون پسره وقتی نشونش میده میگه :

Allright First Things First , 200000 up front another two hundred When this is over

همونطوری که میبینید داره در مورد قیمتش بحث میکنه ( اینم یه دلیل دیگه که چرا اون دختره اشلیه ، احتمالا از طرف پدرش ماموریت داره این پسره رو پیدا کنه و با خودش جایی ببره )

دوست من پ ن پ هم میزاشتی جملتو کامل میکردی مگه منظورت غیر از این بود که ایدا هرزست
نکته:به نظر من باید به همه احترام گذاشت
راستی کسی جواب سوال منو میدونه یا باید منتظر شم.

دقیقا منظورم همین بود!شما به ایدا احترام بذار،کسی کاریت نداره!!!

آهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای اونایی که میگین این یارو lp girl منه بدبختمباید بگم که اساسا من روحمم خبر نداشت تا همین امروز که re6 اومده اوفتاااااااااااااااااااااااااااااد؟بیخود به مردم تهمت نزنید:((

بچه ها همون طوری که مطلع هستین تا حالا حدود 7-8 تا که چه عرض کنم 10-15 تا تاپیک در مورد re 6 تو بخشهای مختلف زده شده ! عجیب اینکه خیلی ها که قبلا چیزی اصلا از این سری نمی دونستن و حالا معلوم نیست چجوری از ناکجا آباد پیدا شدن بلند شدند به طرفداری از سبک کلاسیک این سری ! و نکته ی جالب این جاست که فکر می کنن اگه مخالفت کنن یعنی خیلی حالیشونه و خیلی می فهمن ! یه تریلر فقط یه تریلر دیدن ! دارن زمین و آسمون رو به هم می دوزن و تا میی تونن از این شماره بد می گن ! و متاسفانه به هیچ صراطی هم مستقیم نیستند فکر می کنن فقط خودشون درست می گن و هر کسی هم که از این شماره خوشش اومده و داره تعریف می کنه از این نظر اینا :
یا اصلا رزیدنت اویل رو نمی شناسه
یا فقط شماره ی 4 رو بازی کرده
یا فقط شماره ی 5 رو بازی کرده
یا CoD بازی کرده !!!!!!!!!!!!!
یکی نیست پیدا شه بگه بابا شما بعضی هاتون هم نمی فهمین چی می گین به خدا ، داستان شده همون ماجرای DmC که هر چی هی دلیل و مدرک میاریم که چجوریاس و قراره چجوری باشه باز هم مخالفت می کنن !!! انگار این روزا مخالف بودن مده ! حالا من می گم شلغم شما بیا مخالفت کن
------------------------------
معذرت اگه لحنم بد بود بخدا اعصابم ریخت بهم از بس پستهای مثه هم و مخالف توی این تاپیکهای این بازی دیدم

ممنون از پاسخ توون
اما فكر ميكنم اينجا هم اشتباه كرديد
چون درست در كنفرانس و جشن پانزدهمين سالگرد رزيدنت اويل طي همون مراسم اعلام شد كه اين بازي ده سال پس از وقوع شيوع ويروس در راكون سيتي اتفاق ميوفته (دقيقن همون شب اعلام شد، همون شبي كه تريلر منتشر شد)

به هرحال من قصد بدي ندارم و نداشتم
فقط خواستم بگم كه wesker با فرضيات شما در بازي حضور نخواهد داشت

اگر هم نيمه شب پاسخ دادم چون تو همين لحظه فرصت كردم
نميدونم پاسخ دادن تو بازي سنتر ساعت داره؟

در ضمن اگر پاسخي به پست هاي بعضي از اعضا نميدم دليل نميشه كه تيكه هاتون رو نخوندم
اما تاريخ عضويت من رو نگاه كنيد، اولين پست من رو هم نگاه كنيد ;)
نميدونم چرا فكر ميكنيد بحث كردن درباره نظرات اشتباه اعضا نياز به آيدي تقلبي داره
فقط يه كم مودب باشين هم بد نيست، ايراد نداره بگيد غورباغه..
از كساني مثل شما كه اطلاعاتي در مورد رزيدنت اويل ندارن توقع بيشتر از اين نميرفت

خوش باشين

نه دیگه قبل از اینکه تریلری منتشر بشه IGN خبر رو لیک کرد. اینها فرضیات اون زمانه. بعد از اینکه اخبار کامل اومد نظرات عوض شد. هر ثانیه‌ای که از مراسم میگذشت اخبار تند تند عوض میشد. واسه همین حرفهایی که قبل از اخبار جدید زده میشه هم خود به خود باطل میشه.

خب بچه‌ها یه چیز در مورد مقاله بگم. هدف این مقاله باز کردن تریلر بود. مثلا ممکنه این حدس‌هایی که من زدم (هر چند با استناد به بازی هست) درست نباشن چون نمیشه ذهن نویسنده رو خوند. سعی کردم ریزترین قسمت رو تحت پوشش قرار بدم و واسش نظریه بدم. هدف این نظریه‌ها اثبات حرفهای خودم نیست بلکه میخواستم شماها هم در مورد چنین مسائلی نظر بدین.

اما در مورد ایدا که چرا میگم ظاهرش هم به اونی که کرس میگفت میخوره. خوب لباس قرمز اون هم اون مدلی :دی معمولا اگه همچین آدمی اغتشاش ایجاد کنه از همچین صفتی براش به کار میبرن.

بچه ها همون طوری که مطلع هستین تا حالا حدود 7-8 تا که چه عرض کنم 10-15 تا تاپیک در مورد re 6 تو بخشهای مختلف زده شده ! عجیب اینکه خیلی ها که قبلا چیزی اصلا از این سری نمی دونستن و حالا معلوم نیست چجوری از ناکجا آباد پیدا شدن بلند شدند به طرفداری از سبک کلاسیک این سری ! و نکته ی جالب این جاست که فکر می کنن اگه مخالفت کنن یعنی خیلی حالیشونه و خیلی می فهمن ! یه تریلر فقط یه تریلر دیدن ! دارن زمین و آسمون رو به هم می دوزن و تا میی تونن از این شماره بد می گن ! و متاسفانه به هیچ صراطی هم مستقیم نیستند فکر می کنن فقط خودشون درست می گن و هر کسی هم که از این شماره خوشش اومده و داره تعریف می کنه از این نظر اینا :
یکی نیست پیدا شه بگه بابا شما بعضی هاتون هم نمی فهمین چی می گین به خدا ، داستان شده همون ماجرای DmC که هر چی هی دلیل و مدرک میاریم که چجوریاس و قراره چجوری باشه باز هم مخالفت می کنن !!! انگار این روزا مخالف بودن مده ! حالا من می گم شلغم شما بیا مخالفت کن
معذرت اگه لحنم بد بود بخدا اعصابم ریخت بهم از بس پستهای مثه هم و مخالف توی این تاپیکهای این بازی دیدم

شما خودتون رو ناراحت نکن:d بچه اند دیگه:d متاسفانه رزیدنت اویل رو یکسری ادم که حتی این بازی رو ندیدند کردندش بچه بازی. حالا ما هی میریم به ان ها می گویم بازی اکشن+ ترسناکه می گن نه بازCoDاست

---------- نوشته در 06:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:12 PM ارسال شده بود ----------

اما در مورد ایدا که چرا میگم ظاهرش هم به اونی که کرس میگفت میخوره. خوب لباس قرمز اون هم اون مدلی :دی معمولا اگه همچین آدمی اغتشاش ایجاد کنه از همچین صفتی براش به کار میبرن.

نمی دونم شاید ایدا باشد چون اهل چین است واغتشاشگری هم بهش می اد :dولی من تاباچشم هام نبینم باور نمی کنم.

سلام بچه ها....
تاپیک چه شلوغ شده... هر کی به یکی گیر میده....
سینا هم که هی به من میگه اسپم نده...
بابا من اگه چیزیم ندونم، دلم می خواد بیام اینجا حداقل از بچه ها به خاطر اطلاعاتشون تشکر کنم... شما بنده رو عفو بفرما...
;)

احد دمت گرم، فقط من این وسط یه چیزی رو نفهمیدم... تو با قاطعیت می گی که اون دختره Sherry هستش و از اونطرف علی بر میگرده یه منبع معرفی می کنه که میگه این دختره Ashley هستش (که به نظر منم بیشتر بهش می خوره Ashley باشه...)
من که گیج شدم....

سلام

اول جا داره ار احد عزیز تشکر ویژه کنم , مطلب عالیی بود .
خوب از قسمتی که مربوط به لیان بود , خوشم اومد و راضی کننده بود ولی قسمتی که مربوط به کریس بود خیلی نا امیدم کرد . زیادی اکشن بود ! ولی نسبت به re4 و re5 تا اینجا خیلی بهتره .
نکته دیگه داستانش هست که به نظرم خیلی پیچیده هست , چون از طرفی ادا ونگ حضور داره و به احتمال خیلی قوی با سازمان طرفیم و از طرف دیگه اون چهره ناشناس که یکی از سران امبرلا بوده هم نقشی تو داستان داره یعنی ممکنه با یه سازمان جدید طرف باشیم . اما امبرلا نابود شد ولی با اینکه نابود شده , چرا این شخص نمی خواد اسرارش گفته بشه ؟ یعنی دوباره ممکنه با سازمان یا شرکتی مثل امبرلا طرف باشیم ؟ یا اگه رییس جمهور میخواسته اسراره سازمان رو فاش کنه , این شخص چه رابطی میتونه به سازمان داشته باشه !
البرت وسکر هم گفته شده حضور نداره , اگه هم داشته باشه کریس اون رو نمی بینه , تو re5 کریس وقتی وسکر رو دید با تعجب گفت : تو زنده ! ولی حتما البرت وسکر نقشی تو re6 داره . ادا و چین و سازمان هم به نظرم خیلی به هم ربط دارند و قبلا هم گفتم . کریس هم منظورش ادا باید باشه .
و ..... :d
حسین نخبر؟؟؟ :دی
نیستی؟؟؟ :دی
به نظرم کپکام به هر دری میزنه بازی وسکر داشته باشه

اقا میشه شما توحین نکنین یا حتی اگه میکنین غیر مستقیمش کنید
حالا
بچه ها یه نکته ای رو هم من بگم با وجود این این عکس
files_articles__10256148[w500h281mresizeByMaxSize].jpg

کاملا مشحصه که کلا کپکاک نمی خواد بازی رو منطقی درست کنه
البته نمونه های دیگه ای هم هست
مثل این

ulyqu8oj1dbxtzaw2geg.jpg

کاملا مشخصه چیز بزرگیه
و یه چیز دیگه دست راست این طرف چیه یه چیزی مثل دست جکه
یا من دارم اشتباه میکنم
0d7ys7wmwhmjzqg99lgh.jpg

خوب نمیسیس هم همیشه یه راکت لانچر تو جیبش داشت دیگه
تازه talos هم کلا مث تانک بود :دی

درود بر همه

احد جان تحلیلت رو کامل خوندم واقعاً کامل و بی نقص بود. البته تو یک مورد باهات اختلاف نظر دارم، و اون هم صحنه شلیک به رئیس جمهوره. البته هنوز زود برای قضاوت!

عالیه پسر، چقدر ما تفاهم داریم افشین جان! هر چیزی رو که بخوام تایپ کنم شما زحمتش رو از قبل کشیدی.:d
خوب به نظر من هم، با جمله کرس نمیتونیم اینطوری برداشت کنیم که شخصیت مورد نظرش ایداست،(مخصوصاً اون استدلال احد جالب بود:d، این طرز پوشش برای اون‌ها خیلی عادیه احد جون:d اینجا معنای واژه اینه که به طرز بی رحمانه‌ای این کار کثیف رو انجام داده(پخش کردن ویروس).) ایدا هر چقدر هم که شرارت داشته باشه، ولی ته قلبش یه عطوفتی هست(شایدم فقط مهرش رو نثار لیان میکنه، کی میدونه؟!:d). ولی در مورد جیل که افشین جان اشاره کرد، احتمالش ضعیفه، چون اگر کرس قبلاً جیل رو با این شمایل دیده بود حتماً تو نسخه پنجم تو اولین دیدارش با جیل (تسخیر شده توسط وسکر)، عکس العملی نشون میداد: مثلاُ میگفت چقدر استایلش برام آشناست! یا من این بنده خدا رو قبلاً جایی ندیده بودم!:d(شایدم حفره روایت داستان باشه!)
و اما نظر خودم اینه که شاید این طرف که کرس عزیز مارو از کوره به در کرده خود هلنا باشه!! البته بعید به نظر میرسه ولی خوب یک نظره. من که میگم این هلنا یک شخصیت منفیه، شاید، شاید هم نه:d
با جمله آخر افشین هم کاملاً موافقم بهترین برداشتی که میشه از این صحنه تریلر کرد، کشته شدن زامبی (رئیس جمهور سابق) به دست لیانه. البته شاید ما گول کارگردانی تریلر رو خوردیم! ولی به نظرم این موضوع در تریلر بعدی روشن میشه. الیته اگر بخوام با نظریه پردازیه خودم صحنه رو توصیف کنم هلنا که شخصیت منفی‌ای هم داره عامل کشته شدن رئیس جمهور بوده!

@Dante Never Cry
علی جون سلام:d
میگم چرا شما گیر دادی این دختره که تو تریلره اشلیه؟ میتونی یک توجیهی برای حضورش تو این نسخه بیاری؟(نظر شخصیه خودت فقط). اینکه این دختر شری برکین باشه محتمل تر و قابل حدس تره، این طور نیست؟

دل به دل راه داره علی جون
بله من تایید می کنم اینجا عادیه احد جان
آخه اون بدبخت که پوشش خاصی نداره :دی
قرمز که نماد دلبری عشق
یادتون رفته آهنگ کریس دی برگ
lady in red

I've never seen you looking so lovely as you did tonight,
I've never seen you shine so bright,
I've never seen so many men ask you if you wanted to dance,
در مورد جیل هم درسته حرفت کاملا
خب احد می گه هلنا دختر رییس جمهور ولی من کاملا مخالفم
به تیپ و طرز لباس پوشیدنش نمی خوره من بیشتر حدس می زنم هلنا منشی دفتر رییس جمهور به لباس هاشم می خوره

ایول راضیم
لاییک :دی

خب بچه‌ها یه چیز در مورد مقاله بگم. هدف این مقاله باز کردن تریلر بود. مثلا ممکنه این حدس‌هایی که من زدم (هر چند با استناد به بازی هست) درست نباشن چون نمیشه ذهن نویسنده رو خوند. سعی کردم ریزترین قسمت رو تحت پوشش قرار بدم و واسش نظریه بدم. هدف این نظریه‌ها اثبات حرفهای خودم نیست بلکه میخواستم شماها هم در مورد چنین مسائلی نظر بدین.

احد از خر شیطون بیا پایین :دی
کلمه bit*ch تقریبا اون استفاده اش رو ازدس داده و برای اون چیزی که مد نظر تون کلمات دیگه استفاده میشه :دی

می گم بچه ها شما ها هم یه پا سلحشور شدینا

آخرین ویرایش:
خوب اگه دقت کرده باشین من توضیح دادم که شخصیت مورد خطاب کرس کسی هست که همرزم‌های کرس نمیخوان باهاش درگیر بشن. کرس با این جملات اعتراض میکنه.
ایدا شاید ته قلبش مهربون باشه اما کثیفترین کارها رو کرده. یه بار نمونه‌ی ویروس و یه بار نمونه ی انگل رو دست وسکر رسونده. وسکر با استفاده از همون انگلی که ایدای خوش قلب بهش داده بود اون بلا رو سر مردم بیجاره ی آفریقا اورد :دی
در ضمن کرس مودبه و مثل اکثر اون وری ها نیست که استفاده از اون صفت واسش عادی باشه. این استدلال رو از ایدا واسه همین گفتم که آدم رو مجبور میکنه از اون واژه در موردش استفاده کنه :دی

راستی حالت 2-6 نفره ي RE6 تایید شد. مثل اینکه اولین فرضیه به حقیقت پیوست :دی البته من 4 نفری رو گفته بودم :دی

خوب اگه دقت کرده باشین من توضیح دادم که شخصیت مورد خطاب کرس کسی هست که همرزم‌های کرس نمیخوان باهاش درگیر بشن. کرس با این جملات اعتراض میکنه.
ایدا شاید ته قلبش مهربون باشه اما کثیفترین کارها رو کرده. یه بار نمونه‌ی ویروس و یه بار نمونه ی انگل رو دست وسکر رسونده. وسکر با استفاده از همون انگلی که ایدای خوش قلب بهش داده بود اون بلا رو سر مردم بیجاره ی آفریقا اورد :دی
در ضمن کرس مودبه و مثل اکثر اون وری ها نیست که استفاده از اون صفت واسش عادی باشه. این استدلال رو از ایدا واسه همین گفتم که آدم رو مجبور میکنه از اون واژه در موردش استفاده کنه :دی
دِهکی... یعنی به Ada گفته.... البته با این حرفت کاملا موافقم که Ada کلا ذات درستی نداره...
;)
به نظر من از هر چیز این بازی که بگذریم، CapCom دوباره تو ایجاد پیچیدگی های داستان و خلق یه داستان جذاب دیگه و شوکه کردن ما، چیزی کم نذاشته...

دوستان یک دقیقه وایستید .یکی برای من مشخص کند اون دختر اشلی است یا شری؟؟ لطفا مشخص کنید چون من الان واقعا گیج شدم:-o
منم نمی دونم باور کن... من که میگم Ashley هستش... به خاطر صداش و موهاش...
البته علی هم یه سری دلیل تُپُل آورد برای اینکه اون دختره Ashley ه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or