بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

کجاش میشه بازی کرد ..من بازی رو هم تو کنسول رفتم و هم کامپیوتر ولی هیچ جایی نبود که با این دوتا که گفتید کار کنیم.

سلام

توی نسخه Gold Edition هستند که نسخش روی PC نیست و فقط روی X360 و PS3 هست که برای 360 باید DLC هاش رو از X Live بگیرید . ولی نسخه PS3 توی خود دیسکش هستند .

Jill Is Mine
:d

آخرین ویرایش:
حامد جان داداشم
بیخیال فقط یه چیزی بگم سخت در اشتباهی
سازمان آمبرلا نیس باور کن کلا این دوتا باهم رقیب بودن یه موقع ناراحت نشیا ولی خب چون اطلاعاتت کمه درست برداشت نکردی اون تاریخچه نیما رو یه دور مرور کن یادت بیاد که چرا وسکر آمبرلا رو پیچوند
در مورد لیان هم بگم قبلا زیاد سرش بحث شده ولی چه بخوایم چه نخوایم جز شخصیت های اساسی
در ضمن یه سوال داشتم ازت به نظرت اگه لیان به داستان دوم رزیدنت ایول پایان نده کی باید بده و با چه انگیزه ای
داداش از دس من ناراحت نشو فک کنم بد خوندی کامنت های منو اگر بد صحبت کردم معذرت می خوام دل خور نشو
------------------------------------------------------------------------------------
بچه ها دیروز re 4 hd رو گرفتم نشستم پاش به زودی یه مطلب می نویسم دربارش
اگه نسخه گیم کیوب رو بازی نکردین حتما حتما بگیرین بازیش کنین بد جوری یاد خاطراتم افتادم فقط یه نکته ای رو بگم
کپکام روشنایی بازی رو نسبت به نسخه گیم کیوب زیاد کرده به طوری که تو مرحله شب به جای اینکه شما گانادو هارو با زدن رعد و برق ببینین به راحتی دیده می شن برای اینکه همون لذت و ترس رو ببرین روشنایی بازی رو از تو آپشن بزارین روی منفی 17 تا حالشو ببرین

---------- نوشته در 01:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:03 PM ارسال شده بود ----------

حمید دستت درد نکنه
البته عکسا جدید نیستا :دی
قدر شماره 4 رو ندونستیم این بلا سرمون اومد :(
افشین جون شما بیخیال :d من فقط اومده بودم در مورد داستان 4 بحث کنم که خودتون اومدین اینقدر شاخ و برگ دادین بهش که اصلا معلوم نشد چی به چیه ببین من نه با سازمان کار دارم و نه با نسخه 2 چون خودتم میدونی نسخه 1.5 چی بوده که بعدش تبدیل شده به اویل 2 و اون از نظر داستانی و شخصیت پردازی چی بوده که آخرش چجوری خرابش کردن و یه داستان دیگه به اسم 2 دادن بیرون من دارم میگم داستان تو نسخه های 2 و 4 ضعیف کار شده وگرنه خودمون هم میدونیم لیان فقط برای پول سازی اینقدر بزرگ شده و نباید اینقدر بزرگ میشد این کار کپکام اشتباه محضه که اومده داستان رو فدای یه شخصیتی کرده داستان باید از همه نظر کامل باشه نه اینکه بیایی به خاطر اینکه یه شخصیت محبوبه دایستان بیخودی تحویل مخاطب بدی من خودم از اون دسته آدمایی هستم که خوشم میاد از نسخه 4 ولی به چشم اویل بهش نگاه نمیکنم فقط به این دید بهش نگاه میکنم که این بازیه اکشنیه که شخصیت لیان و ایدا توش هستن همین و اینکه بیام به داستانش بها بدم نه این کارو نمیکنم چون یه سری ایراداتی داره که داره تو چشم میاد حالا کسی چشماش رو بسته و کسی دیگه نمیخواد ببینه اون مشکل من نیست
ببین در مورد سوالت هم بگم من منکر این نیستم که داستان 2 مشکل داره اتفاقا من میگم چرا کپکام تو اون داستان لیان رو اینقدر بالا برد چرا تو شماره 4 کوبیدش زمین با اون داستان درپیت
و اینکه لیان جزو اصلی ها هستش باید یکم بیشتر روش فکر بشه چون اگه تو داستان (حتی شماره 2) نمیومد باز هم آب از آب تکون نمیخورد
داش افشین من ناراحت نیستم فقط اون پستت یکم عجیب بود برام و نمیخواستم مثل سری قبل کدورتی بینمون پیش بیاد وگرنه اگه این بحث ها رو نکنیم که تاپیک خاک میخوره 1000 سال

آقا حامد با من دوست میشی؟! :x;;):-*8->
بابا خودم میدونم، ومن فقط قصدم شوخی بود
منم گفتم داستان اصلی 4 ضعیف بود، ولی قسمت بازی با ایدا بنظرم جالبتر و مهمتر بود و مطمئن هستم کپکام نقشه خفنی واسه وسکر، ایدا، لیان و سازمان داره! شاید بقوله خودت همون وقت که به بن بست برسن
آهان پس برداشت خودت بود، اما من بهت پیشنهاد میکنم یکم بیشتر برو دنباله این قسمت (حداقل تا قبل خدمت :biggrin1:)
مطمئن باش کپکام همین فکره شوم رو تو سرش داره >:)
خب عزیزه برادر فن ها هم حتماً یه چیز از لیان دیدن که طرفدارش شدن! حالا میگیم طرفدارای دخترش از قیافش خوششون میاد، (که البته همونطور که قبلاً هم گفتم بنظرم زشت هم هست و وسکر از همه بچه خوشگلتره :biggrin1:) اما فن ها اکثراً از اعتماد بنفس و توانایی های این کارکتر خوششون میاد که این موفق بودن کپکام رو تو رسیدن به هدفش میرسونه.
منم معتقدم داستان رو سازمان تموم میشه
لیان مثل کریس میتونه تنها پیش بره؟!!!!!! :-o بابا انصاف هم خوب چیزیه! کریس از همون اول که باهاش یه پارتنر حرفه ای هست! (میخواد جیل باشه، میخواد شوا باشه!!!) کجا تک و تنهاست؟!
ایدا هر از گاهی به کمک لیان میاد اونم دقیقه 90 اونم بدونه اینکه خوده لیان یا ما بفهمیم
بله، اویل با لیان تموم خواهد شد! شک نکن عزیزه برادر!!! و خدا به دادمون با ریبوتشون برسه! دویل می کرای رو که ریبوت کردن، اشکه همه رو در آوردن، بریم خدمت بیایم ببینیم اینو چجوری ریبوت میکنن!
ما زامبیه همه دوستان هستیم! با راکت لانچر بزن متلاشی بشیم
راستی من رفتم شمال (همین الان لباس تنمه و دوستم داره میگه بجنب دیگه)، حامد جون در جریانی که! اما آخر شب از اونجا احتمالاً آن میشم، ببینم بحث رو به کجا میبری!
دوستان اگه وارده بحث نمیشن، لااقل تشویقمون کنن :biggrin1:
دوستم عزیز تا آخرش دوستم خودتم میدونی آخرش کجاس
وقتی کسی فنه یه بازی یا یه کاراکتر میشه به نظرم کور میشه و نمیتونه ببینه ایرادات کاراکتر یا بازی محبوبشو و یه جورایی هم نمیخواد ببینه و این مورد هم برای لیان پیش اومده
آخه آرتاس خودتم میدونی اون چیزی نداره، همش باید ایدا بیاد جمعش کنه (بحث پارتنری رو نکن که پارتنر باید همش کنار آدم باشه وقتی یارو اره برقیه به لیان حمله میکنه ایدا کجاس؟) و این جمع کردنم فقط به خاطر خود ایدا هستش که میخواد از اون طریق به هدفش برسه که من ایدا رو بیشتر از لیان اصلی میدونم حالا مرموزه و نیست نمیشه منکره این شد که اصلی نیست
دنبالش رفتم ارتاس این خط--- این نشون|||| حالا ببین کی گفتم میرم سربازی میام ولی همین حرف من میشه
پارتنر رو فقط برای بازی کردن شخص دوم به بازی اضافه کردن و این حرفه تو که به تنهایی میره برای بازی 2 آره جواب میده ولی نه بازی 4 بازی 4 اگه ایدا قراره پارتنر باشه باید تو تمام شرایط حاضر باشه نمونشم شوا که پارتنر بود خودشو میخواست فدا کنه تا نزاره وسکر اون موشک ها رو بفرسته به اتمسفر( که کاشکی میشد:d) و جیل هم خودشو فدا کرد تا وسکر نتونه کریس رو بکشه پارتنر به اینا میگن نه اینکه یکی بیاد شخصیت رو کمک کنه تا یه حدودی تا به هدف خودش برسه و آخرشم هفت تیر بکشه به سمتش اون پارتنر نیست.
خودت داری میگی دقیقه نود و این نقض کمک پارتنریه
بله خدا به دادمون برسه با ریبوتش
من همیشه میگم
تغییر همیشه بدترین رو به دنبال داره
و تغییر این بازی هم شرایطش رو بد میکنه
ما هانتره همه دوستان هستیم اگه هانت شدی بدون دوستم میمونی
به سلامت مراقب خودت باش
راست میگه

آرتاس عزیز!صحبت انصاف کردی!
توی اویل1 جیل هیچ جا به کمک کرس نمیاد!فقط آخرش باید کرس رو آزاد کنی(اگر با جیل بازی کنی!)توی اویل2 کلر و ایدا دو نفری به لیون کمک میکنن!
توی اویل کدورونیکا کرس میره که کلر رو نجات بده،همون اول ساک تجهیزاتش هم میفته پایین!
توی اویل4 اگر ایدا با تیر به ناقوس نمیزد همونجا زامبی ها و نه رئیس بازی!لیون رو میخوردن!این ایدا بود که جون لیون رو نجات داد وگرنه دستور قتل لیون رو وسکر به ایدا ابلاغ کرده بود!و در خیلی جاهای دیگه ی اویل4 اگر ایدا نبود لیون زنده زنده خورده میشد اونم توسط زامبی ها!
اگر تو اویل5 پارتنری میبینی عزیزم!به خاطر سبک بازی هستش!:)نه به خاطر اینکه کرس ضعیفه!
کرس تو ورونیکا یک تنه با وسکر جنگید!و توی اویل5هم خوب مسلمه که برای نابود کردن کسی مثل وسکر یک نفر کافی نیست!:)
مطمئن باش اگر وسکر زنده باشه پایان دهنده ی اویل کرس و جیل خواهند بود و اگر مرده باشه هم این کرس بوده که تموم کرده اصل قضیه رو!
آیا لیون تا حالا سایه ی وسکر رو دیده؟
دوست دارم لیون رو یک بار بدون کمک ایدا و کلر بندازن وسط زامبی ها ببینم چه جوری زنده در میاد!
بله!انصاف خوب چیزیه!:)
افشین جان،من قضیه ی امضا رو نمیدونستم،تازه فهمیدم.داداش خیالی نیست!باعث افتخاره که متن منو امثال شما!حتی به مسخره تو امضاشون بذارن!
ولی اینو مطمئنم کسی که مسخره میکنه جواب منطقی نداره و مجبور میشه مسخره کنه!مهم نیست که کی خوشش میاد و کی خوشش نمیادو مسخره میکنه،مهم اینه که حقیقت گفته بشه.حالا یکی منطق داره با منطق صحبت میکنه یکی نداره مسخره میکنه!
قبل از شما هم یکی بود نمیتونست جواب قانع کننده بده رفت و پشت سرم حرف زد!این کار شما که در مقابل کار اون بنده خدا چیزی نیست!
;)
امرو روز بسیار خوبی بود برای من.دوستان جدید پیدا کردم.هرجا میرفتیم صحبت زامبی و راکون و کرس و وسکر و...بود!ملت مونده بودن ما چی میگیم!خلاصه که جای همه ی اویل خورا خالی بود;)
موافقم با همش درست میگی و دقیقا اویل 5 به خاطر سبک بازیش اینجوری میطلبه نه ضعیف بودن کریس
آره واقعا هرچند معتقدم وسکر کبیر بر میگرده
شک دارم سایشو دیده باشه (ایزی لایف لازم داره برای بار اول) :d
آخ گفتی منم واقعا میخوام بدونم تنهایی این چی کار میکنه
البته محمد افشین نمیخواست همچین کاری کنه فقط میخواست اطلاع بده افشین با جنبه تر از این حرفاس
در مورد امروز هم یکی از اون روزای باحال و پر خاطره ی زندیگیم هستش از نمایشگاه و ریمیک گرفته تا آشنا شدن با دوستای جدید و دیدن داسد ماست ها =)) بچه هایی که اومدن در جریانن و خیلی ازشون ممنونم به درخواستم عمل کردن و اومدن و دوست دارم یه زمانی برسه همه همدیگه رو ببینیم و اون روز افتخار از آنه منه که با شما سروران آشنا شدم
سلام بر تمام دوستان evil baz .راستش خیلی حال کردم این همه آدم هستن مثله خودم عشق اویل!!!!!
من خودم به شخصه عشقه جیلم .فقطم ماله خودمه .
من چون اول اویل 3 بازی کردم بعد 2 بعد 1 بعد 4و5 به همین خاطر اویل 3 رو خیلی دوست دارم(از اویل 1و2 غافل نیستما!)و بالطبع کاراکتر اصلیشم خیلی دوست دارم.
در مورد بحث اخیرم چون برام جالب بود دوست دارم نظرم رو بگم.
خوب من خیلی کاراکتر کیریس رو بیشتر از لیون دوست دارم ولی به نظر من قصد کاپکم این نبوده که ضعف لین رو به رخ بکشه بلکه جز داستان بازی بوده .ولی خواه نا خواه شخصیت کیریس ابهت و... بیشتری داره!
من در کل معتقدم کیریس خیلی شخصیت قوی تری از لیون داشت اولا تو گروه استار بود یعنی پلیس مخصوص و حرفه ای (شاخ) ولی لیون یه افسر نسبتا ساده بود.ولی همین که کاراکتر لیون تو 2 تا اویل منجی بود و همین که با غولاش و زامبیاش روبه رو میشد حتی با کمک ایدا قابلیت های بالاش رو نشون میده!
عزیز خوش اومدی حرفات تایید میشه و امیدوارم بیشتر فعالیت داشته باشی
کجاش میشه بازی کرد ..من بازی رو هم تو کنسول رفتم و هم کامپیوتر ولی هیچ جایی نبود که با این دوتا که گفتید کار کنیم.
یه نسخه ی مخصوص هست به نام resident evil gold edition که برای دانلود از XBL و PSN هست البته نسخه ی دیسکیش هم برای ps3 اومده که تو اون این سناریو موجوده
فقط و فقط وسکر کبیر
خوشم میاد فقط منم و وسکر کبیر وگرنه کسی نیست که بره سمتش همه یا دنبال rookie ها هستن یا دنبال pro ها ولی کسی نیست که فقط دنبال the only one باشه ای جونم وسکر کبیر
you cant hide foreverb-)

آخرین ویرایش:
توی اویل1 جیل هیچ جا به کمک کرس نمیاد!فقط آخرش باید کرس رو آزاد کنی(اگر با جیل بازی کنی!)توی اویل2 کلر و ایدا دو نفری به لیون کمک میکنن!
توی اویل کدورونیکا کرس میره که کلر رو نجات بده،همون اول ساک تجهیزاتش هم میفته پایین!
توی اویل4 اگر ایدا با تیر به ناقوس نمیزد همونجا زامبی ها و نه رئیس بازی!لیون رو میخوردن!این ایدا بود که جون لیون رو نجات داد وگرنه دستور قتل لیون رو وسکر به ایدا ابلاغ کرده بود!و در خیلی جاهای دیگه ی اویل4 اگر ایدا نبود لیون زنده زنده خورده میشد اونم توسط زامبی ها!
اگر تو اویل5 پارتنری میبینی عزیزم!به خاطر سبک بازی هستش!:)نه به خاطر اینکه کرس ضعیفه!
کرس تو ورونیکا یک تنه با وسکر جنگید!و توی اویل5هم خوب مسلمه که برای نابود کردن کسی مثل وسکر یک نفر کافی نیست!:)
مطمئن باش اگر وسکر زنده باشه پایان دهنده ی اویل کرس و جیل خواهند بود و اگر مرده باشه هم این کرس بوده که تموم کرده اصل قضیه رو!
آیا لیون تا حالا سایه ی وسکر رو دیده؟
دوست دارم لیون رو یک بار بدون کمک ایدا و کلر بندازن وسط زامبی ها ببینم چه جوری زنده در میاد!
بله!انصاف خوب چیزیه!:)
خوشحالم که شما هم به بحث اضافه شدی و ممنونم از بقیه بچه ها که با ادامه این بحث کنار اومدن
دقت کرده باشی من بی طرفیم رو تو پست قبلیم اعلام کردم! اوکی؟! فقط خواستم یادآور بشم!
خب نگاه کنید اینکه پارتنر کناره ادم باشه یه داستانه و اینکه کنارت جایه پارتنر یه بچه کوچیک باشه که باید محافظت هم ازش کنی یه چیز دیگست! چرا وجود پارتنر که تو 5 بعلته گیم پلیه، باید با کارکتری مثله کریس باشه؟! ولی در مورد لیان نه؟! دلیلش معلومه چون کریس بر خلافه ظاهرش که گنده و خشنه، بسیار مهربونه و در اصل به صورت Team Work کارشو جلو میبره، اما لیان نه! در ضمن کریس با خاسته خودش وارده این قضیه شد اما لیان از بخته بدش وارده این داستان شد. این یعنی چی؟! یعنی کریس چون میدونه که چه چیزی منتظرشه همیشه آمادست، ولی لیان که یه افسره پلیسه، این قضایا واسش بصورت فعل البداهه رخ میده و از همه جا بی خبر!!!
درباره کمک کردنا، یادمه یک یه بنده خدایی رو با اون هیکله بادی بیلدینگیش بین زمان و آسمون از گردن نگه داشته بود که بعد یه بنده خدایه دیگه با یه دایو جفتشون رو خلاص میکنه. این بزرگترین کمکه 2نفر تو کله سریه اصلیه REهست یا نه؟! دیگه بالاتر از فدا کردن هم داریم؟!
آخه چرا صحبته 2رو میکنید و جبهه میگیرید جلوش! جداً کسی هست که با شماره 2 حال نکرده باشه؟! :) به هر حال تو پسته قبلیم هم گفتم تو 2 ایدا خانم یه بار یه کلید میاره واسه لیان و باعثه تیر خوردن لیان و بعدم زخمی شدنه خودشو در کل کُند شدن لیان میشه، کلر هم که زحمته آتیش کردنه قطار رو داشت میکشید و اصلاً یاده لیان نبود! در ضمن یاده دموی اوله بازی بیوفتید که زامبیه پشته سره کلر رو (که داره از رستوران فرار میکنه) لیان به زیبایی هد شات میکنه و یه جورایی به کلر کمک میکنه دیگه!!!
درباره 4 حق با شماست ولی خب درست نیست انقدر بیرحمانه حکم بدی، قبلاً هم گفتم، الانم میگم، تو پست هایه بعدیم هم میگم که کپکام به لیان احتیاج داره و واسش نقشه کشیده بقوله دوستمون ---این خط |||| این نشون :دی
درباره پارتنر من کی اصلاً صحبت از ضعف کردم!!!!! منظورم اینه بود که دوستمون گفت تک و تنها مثله کریس، که من (بقوله خودش) شاخ که نه، 2تا تیر آهن سبز شد رو کلم!!! کریس کلاً سیسش Team Workه لیان نه! همین.
صحبت های پایانیت هم دیگه، بنظرم هرکدوم از کارکترها قابلیت خاصه خودشون رو دارن، مثلاً شاید اگه کریس ایدا رو میدید، کلاً مسیرش عوض میشد میرفت با سازمان کار میکرد! :دی
نامردا! خب من اگه برنامم اوکی میشد باهاتون میومدم نمایشگاه که فاتحم خونده بود! عوضش الان شمالم، آب و هوا هم، دلتون نخواد مزخرف :دی

---------- نوشته در 04:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:19 AM ارسال شده بود ----------

صد در صد تایید میشه. من از لیون بدم نمیاد و هیچ دشمنی باهاش ندارم. ولی هر چی نگاه میکنم همه جا یکی به داد این بدبخت رسیده. سر مبارزه با تایرنت اویل2 که ایدا بهش آر.پی.جی داد. توی اویل 4 سر مبارزه با سدلر باز ایدا واسش آر.پی.جی انداخت. واسه فرار از جزیره اون کلید جت اسکیش رو داد به لیون. و کلی کمک دیگه که اگه یکی از اینا نبود 100% خوار مادرش میومد جلو چشماش. ولی کریس تو اکثر موقعیت ها تنها با خطر دست و پنجه نرم کرده.
نه تو رو خدا! تأیید نکن! 3تایی پاشدید رفتید نمایشگاه یا نشستید Plan ریختید که لیان رو خراب کنید؟ :دی فقط در همین حد که تو شماره 2، ایدا راکت لانچر رو واسه کلیر پرت کرده (اگه یادت باشه اونجا که لیان داره با T103R میچنگه سربستست اصلاً! و لیان منتظره که آسانسور بیاد پایین! دیگه کمک کردن، بالاتر از فداکاری که نداریم؟! (به جوابه دوسته قبلیمون مراجعه کن). در ضمن خود ایدا میخواد اونجا رو بترکونه حالا گیریم سوییچ قایقی که باهاش اومده رو داد به لیان! مرام داشت با همون هلیکوپتر میبرد دمه خونشون پیادش میکرد. بعید میدونم لیان خواهر داشته باشه (چون اگه داشت خودم یه فکری دربارش میکردم :دی )، مادرش هم فکر کنم از دنیا رفته (پشته سره مرده حرف نزن، خوب نیست) :دی

---------- نوشته در 04:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:30 AM ارسال شده بود ----------

دوستم عزیز تا آخرش دوستم خودتم میدونی آخرش کجاس
وقتی کسی فنه یه بازی یا یه کاراکتر میشه به نظرم کور میشه و نمیتونه ببینه ایرادات کاراکتر یا بازی محبوبشو و یه جورایی هم نمیخواد ببینه و این مورد هم برای لیان پیش اومده
آخه آرتاس خودتم میدونی اون چیزی نداره، همش باید ایدا بیاد جمعش کنه (بحث پارتنری رو نکن که پارتنر باید همش کنار آدم باشه وقتی یارو اره برقیه به لیان حمله میکنه ایدا کجاس؟) و این جمع کردنم فقط به خاطر خود ایدا هستش که میخواد از اون طریق به هدفش برسه که من ایدا رو بیشتر از لیان اصلی میدونم حالا مرموزه و نیست نمیشه منکره این شد که اصلی نیست
دنبالش رفتم ارتاس این خط--- این نشون|||| حالا ببین کی گفتم میرم سربازی میام ولی همین حرف من میشه
پارتنر رو فقط برای بازی کردن شخص دوم به بازی اضافه کردن و این حرفه تو که به تنهایی میره برای بازی 2 آره جواب میده ولی نه بازی 4 بازی 4 اگه ایدا قراره پارتنر باشه باید تو تمام شرایط حاضر باشه نمونشم شوا که پارتنر بود خودشو میخواست فدا کنه تا نزاره وسکر اون موشک ها رو بفرسته به اتمسفر( که کاشکی میشد:d) و جیل هم خودشو فدا کرد تا وسکر نتونه کریس رو بکشه پارتنر به اینا میگن نه اینکه یکی بیاد شخصیت رو کمک کنه تا یه حدودی تا به هدف خودش برسه و آخرشم هفت تیر بکشه به سمتش اون پارتنر نیست.
خودت داری میگی دقیقه نود و این نقض کمک پارتنریه
ما هانتره همه دوستان هستیم اگه هانت شدی بدون دوستم میمونی
به سلامت مراقب خودت باش
راست میگه
ببخشید! آخرش کجاست؟! قضیه داره بو دار میشه!!! :دی
فقط همینو بگم که مرد مؤمن همین جوریش که لیان پارتنر نداره بچه رو غریب گیر آوردید، دیگه وای به حاله اینکه پارتنر داشت!!! احتمالاً میگفتید پارتنره مأموریتش محافظت از لیانه!!!
حرفات همه قبول! هیچ بحثی هم توش نیست! اما من اصلاً صحبتم رو تک روی بودن و Team Work بودنه!!! همونطور که به دوسته عزیزمون هم گفتم، لیان سیسش تک روه، کریس team work! همین و هیچ کدومشون نقطه ضعف محسوب نمیشن، اما مسلماً اونی که تک و تنهاست رو بیشتر روش زوم میکنن
ما راکت لانچر خوردتیم! اصلاً مگنام بیار پُرش کن واست رولته روسی بازی کنیم!!! :دی

سلام دوستان.من یه سوال داشتم.میخواستم نظراتون رو درباره ی وسکر بدونم.
به نظر شما برنامه ریزی های وسکر برای اینکه به خودش ویروس تزریق کنه و ..... (تا تش بگیر برو) از کی بوده ؟

آرتاس عزیز،اگر بنا باشه لحظه لحظه ی بازی ها رو بریزیم وسط تا بین لیون و کرس یه مقایسه بشه مطمئن باش که لیون با اختلاف بالایی بازنده میشه!
تو فقط یه اویل5رو داری میبینی!بهتره بری بازی های دیگه رو هم ببینی!به خدا به جز اویل4و5 اویل دیگه ایی هم داریم!
چرا نمیگی تو خطرناکترین ماموریت کل رزیدنت اویل(عمارت اسپنسر)کرس از یه پرستار تازه کار که تنها سلاحش یه اسپری حشره کش بود محافظت میکرد؟تو این ماموریت درسته یه تیم رفت اونجا ولی هرکی یه گوشه گم و گور شد و کلا انفرادی رفتن جلو(به جز جیل که یه جاهایی با بری همکاری میکرد).تنها کمکی که کرس توی اون جهنم بهش شد پیانویی بود که ربکا زد!
اویل ورونیکا رو هم برو بازی کن(اگر بازی نکردی و با4 مقایسه کن!)
من مثل شما لحظه لحظه ی بازی رو باز نمیکنم.ولی اگر بشینی به قول خودت با انصاف فکر کنی میبینی که کرس خیلی کارش سخت تر بوده.
همه ی عالم و آدم دارن میگن ایدا مثل سایه دنبال لیون بوده و مواظبش بوده!تو همون4علاوه بر اینکه به وظیفش(کشتن لیون)عمل نکرد جلوی کراوزر رو هم گرفت!تو2 هم که هم کلر بود و هم ایدا!حالا شما هی بیا بگو پارتنر داشته کرس!بابا اون شوا خودشو نمیتونست جمع و جور کنه!مگه شوا چیکار میکرد تو بازی؟کرس مثل لیون محافظ نداشته،هر کیم کنارش بوده وبالش بوده!شما بیا از اویل5شوا رو حذف کن و از اویل4 ایدا رو!ببین کدومشون راحت تر جلو میرن؟!
بابا آخه تعصب تا چقدر؟!کلا منکر جریان بازی دارید میشید؟!من اینایی که میگم حتی نظر شخصیمم نیست!روند بازیه!شما روند بازی رو هم به خاطر لیون رد میکنید!

افشین جان،من قضیه ی امضا رو نمیدونستم،تازه فهمیدم.داداش خیالی نیست!باعث افتخاره که متن منو امثال شما!حتی به مسخره تو امضاشون بذارن!
ولی اینو مطمئنم کسی که مسخره میکنه جواب منطقی نداره و مجبور میشه مسخره کنه!مهم نیست که کی خوشش میاد و کی خوشش نمیادو مسخره میکنه،مهم اینه که حقیقت گفته بشه.حالا یکی منطق داره با منطق صحبت میکنه یکی نداره مسخره میکنه!
قبل از شما هم یکی بود نمیتونست جواب قانع کننده بده رفت و پشت سرم حرف زد!این کار شما که در مقابل کار اون بنده خدا چیزی نیست!
محمد جان باور کن من قصدی نداشتم
دوستای من روی سرم جا دارن خیلیم دوسشون دارم
در مورد جواب قانع کننده گفتی شما ببین این جمله شما رو احد یا نیما تایید می کنه اگه گفت حرف شما درست من دیگه حرفی نمی زنم

داستان تو نسخه های 2 و 4 ضعیف کار شده
حامد وقتی می گم بیخیال بیخیال دیگه :دی
خداییش تو 5 نفرو تو همین تاپیک از به های تاپیک و بیار که بگه داستان 2 ضعیف یوده اونوقت من می شم مرید خودت
در ضمن اینم تاکید کن که اگه لیان نبود چیزی نمی شد !!
آخه رفیق
اگه لیان نبود که اصن داستان شماره 2 شروع نمی شد کلیرم توسط اون زامبی عزیز توی رستوران نوش جان می شد
----------------------------------------------------
بچه ها من یه هفته نیستم حامد در جریانِ البته سعی می کنم موقع بیکاری اگر بود به تاپیک سر بزنم

محمد جان باور کن من قصدی نداشتم
دوستای من روی سرم جا دارن خیلیم دوسشون دارم
در مورد جواب قانع کننده گفتی شما ببین این جمله شما رو احد یا نیما تایید می کنه اگه گفت حرف شما درست من دیگه حرفی نمی زنم

حامد وقتی می گم بیخیال بیخیال دیگه :دی
خداییش تو 5 نفرو تو همین تاپیک از به های تاپیک و بیار که بگه داستان 2 ضعیف یوده اونوقت من می شم مرید خودت
در ضمن اینم تاکید کن که اگه لیان نبود چیزی نمی شد !!
آخه رفیق
اگه لیان نبود که اصن داستان شماره 2 شروع نمی شد کلیرم توسط اون زامبی عزیز توی رستوران نوش جان می شد
----------------------------------------------------
بچه ها من یه هفته نیستم حامد در جریانِ البته سعی می کنم موقع بیکاری اگر بود به تاپیک سر بزنم
افشین جان چرا من باید منتظر تایید احد یا نیما باشم؟؟؟!!!دوست داری قبول کن ذوست نداری نکن!به احد و نیما چیکاردارم؟من دارم روند بازیو میگمٰ.از خودم که حرف نمیزنم!درسته کرسو دوست دارم ولی اینی که میگم اصلا ربطی به سلیقه شخصیم نداره.چیزیه که سازنده ی بازی قرار داده!حالا یکی دوست داره لیون نفراول باشه یکی دوست داره جیل نفر اول باشه.یکی دوست داره ایدا باشه یا کلر یا هرکی...اشکال نداره.اصلا کرس و وسکر درحد زامبی هم اهمیت ندارن!خوبه؟!
ولی واقعیت اینه که اصل قضیه جنگ بین کرس و وسکره.هیچ کس نمیتونه اینو منکر بشه.

آرتاس عزیز،اگر بنا باشه لحظه لحظه ی بازی ها رو بریزیم وسط تا بین لیون و کرس یه مقایسه بشه مطمئن باش که لیون با اختلاف بالایی بازنده میشه!
بابا اون شوا خودشو نمیتونست جمع و جور کنه!مگه شوا چیکار میکرد تو بازی؟کرس مثل لیون محافظ نداشته،هر کیم کنارش بوده وبالش بوده!شما بیا از اویل5شوا رو حذف کن و از اویل4 ایدا رو!ببین کدومشون راحت تر جلو میرن؟!
بابا آخه تعصب تا چقدر؟!کلا منکر جریان بازی دارید میشید؟!من اینایی که میگم حتی نظر شخصیمم نیست!روند بازیه!شما روند بازی رو هم به خاطر لیون رد میکنید!
سلام خدمته همه!
آخ جون چه بحثی شده!!! بزار از آخر به اول بریم!!! :دی
تعصب؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-o:-o:-o من اصلاً حالم از این واژه بهم میخوره :-& و تو زندگیم رو هیچ چیز تعصب نداشتم و ندارم و نخواهم داشت...
ولی خدا وکیلی، پست های قبلیم رو خوندی؟! من که همون اول گفتم من عاشق وسکر، لیان، کریس هستم! و بازم گفتم که بیطرفم! در ضمن من که هیچ کدوم از حرفایه شما رو رد نکردم که هیچ، بعضیاش هم تأیید کردم! و جاهایی که مخالف بودم فقط حرفه رو برو شو آوردم! اما این شمایی که داری جبهه میگیری و کمی هم با تعصب داری این قضیه رو دنبال میکنی، شما تا حالا هیچ کدوم از حرفایه ما رو تأیید که نکردی هیچ! چشم بسته ردش هم کردی (شوا خودش اضافی بود تو اویل 5!!!! آره احتمالاً خودش هم به این پوچی رسیده بود که میخواست فدا بشه تا وسکر نتونه اون موشک ها رو بفرسته به اتمسفر! باشه، درباره اویل 5 هیچی نمیگیم! لابد جیل هم اضافی بود تو مبارزه با وسکر دیگه!) کی منکره جریانه بازی شد؟!!! شما هی داری میگی تو اویل 2 ایدا بود کلیر هم بود! خب بودن که بودن!!!! ایدا که زخمی شد و وباله گردنه لیان شد، مسیره کلیر هم که کلاً جدا بود! من نمیدونم اصلاً تو 2 چه مشکلی هست؟! (جسارتاً اگه شما به من میگی که برم کد ورونیکا رو بازی کنم، باشه، قبول! ولی شما هم برو اویل2 رو بازی کن دیگه!) اویل 4 هم برای باره 1000م میگم که باهاتون موافقم و قبلاً هم گفتم داستانه اصلیه 4 هیچ ربطی به سری اصلی اویل نداشت ولی داستانه فرعیش تا حدودی مرتبط بود (اونم نه زیاد، چشم! اصلاً مرتبط نبود! بله؟! باشه! اصلاً 4 هم مزخرف بود!!!) درضمن من اصلاً تو همین کد ورونیکا از کریس خوشم اوومد بابا!!! در آخر هم بازم باهات موافقم! آره درست نیست که لحظه لحظه ی بازی ها رو بریزیم وسط تا بین لیون و کرس یه مقایسه بشه چون باز هم هر کدوم از کارکترها قابلیت خاصه خودشون رو دارن!!!! و کموکان میگم که من عاشقه وسکر، لیان و کریس هستم، و واقع بینم! چون معتقدم که هیچ کدوم از این کارکترها به تنهایی 100% کامل نیستن، کله حرفم همینه!!!
سلام دوستان.من یه سوال داشتم.میخواستم نظراتون رو درباره ی وسکر بدونم.
به نظر شما برنامه ریزی های وسکر برای اینکه به خودش ویروس تزریق کنه و ..... (تا تش بگیر برو) از کی بوده ؟
وسکر یه دونه باشه، واسه نمونه باشه!!!! بدون شک، بعد از آرتاس (که البته گویا اینجا بجز مدیران سایت و چند نفره دیگه، کسی نمیشناشه ایشون رو)، وسکر، پرطرفدارترین کارکتره منفی تو کل تاریخ دنیایه بازی هاست! و اما نظره من درباره سؤالت، ببین وسکر آدمه مغرور و باهوشیه (یه جورایی مثله مورینیو :دی)، و به هیچ وجه حاضر نیست مسابقه رو به حریفش واگذار کنه، حتی اگه شده از خودش مایه بزاره!!! و جالبتر اینکه هدفش رو حتی از خودش هم مهمتر میدونه که من اینشو دوست دارم). و به طبع کاراش با آینده نگری همراهه، واین کاری که شما فرمودید، از قبل بعنوانه نقشه اصلی تو سرش بوده چون این کارکتر هر چیزی رو میده (حتی خودش رو) تا به قدرت برسه، اما همه چیز طبق یه زمان بندی خاص باید شکل بگیره، درضمن صبرش و اون خونسردیش و در نهایت چشاش منو کشته!!!! تو که چشمات خیلی قشنگه، تو که چشمات خیلی عجیبه... :دی
ادامه بحث وقتی رسیدم تهران!!!! :دی

خو وقتی وسکر مرده کریس یا کی می جنگه ؟؟؟؟؟
خوب این بهتر شد!حالا نطر شخصیم اینه که اگر وسکر مرده باشه تیم کرس از دور خارج نمیشه و باز هم کسی که نفر اول تیم خوب هاست کرسه و طبیعتا جیل هم باهاشه.
من الان راجع به مرگ وسکر دو به شکم!
هرچند همونطور که گفتم نطرم اینه که هرکسی بخواد جای وسکر رو بگیره این کرسه که به عنوان نفر مقابل اون معرفی میشه.در غیر اینصورت بازی کلا ماهیت خودش رو از دست میده.و تبدیل به بازی اکشن و کاملا پلیسی میشه.یعنی یه نفر یه کار بدی میکنه و یه پلیس بعد از کشتارهای فراوان میره و نابودش میکنه.دیگه از کارها و روابط مخفیانه خبری نیست.داستان پیچیدگی نخواهد داشت که شما منتظر شماره ی بعدی بمونی.

سلام خدمته همه!
آخ جون چه بحثی شده!!! بزار از آخر به اول بریم!!! :دی
تعصب؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-o:-o:-o من اصلاً حالم از این واژه بهم میخوره :-& و تو زندگیم رو هیچ چیز تعصب نداشتم و ندارم و نخواهم داشت...
ولی خدا وکیلی، پست های قبلیم رو خوندی؟! من که همون اول گفتم من عاشق وسکر، لیان، کریس هستم! و بازم گفتم که بیطرفم! در ضمن من که هیچ کدوم از حرفایه شما رو رد نکردم که هیچ، بعضیاش هم تأیید کردم! و جاهایی که مخالف بودم فقط حرفه رو برو شو آوردم! اما این شمایی که داری جبهه میگیری و کمی هم با تعصب داری این قضیه رو دنبال میکنی، شما تا حالا هیچ کدوم از حرفایه ما رو تأیید که نکردی هیچ! چشم بسته ردش هم کردی (شوا خودش اضافی بود تو اویل 5!!!! آره احتمالاً خودش هم به این پوچی رسیده بود که میخواست فدا بشه تا وسکر نتونه اون موشک ها رو بفرسته به اتمسفر! باشه، درباره اویل 5 هیچی نمیگیم! لابد جیل هم اضافی بود تو مبارزه با وسکر دیگه!) کی منکره جریانه بازی شد؟!!! شما هی داری میگی تو اویل 2 ایدا بود کلیر هم بود! خب بودن که بودن!!!! ایدا که زخمی شد و وباله گردنه لیان شد، مسیره کلیر هم که کلاً جدا بود! من نمیدونم اصلاً تو 2 چه مشکلی هست؟! (جسارتاً اگه شما به من میگی که برم کد ورونیکا رو بازی کنم، باشه، قبول! ولی شما هم برو اویل2 رو بازی کن دیگه!) اویل 4 هم برای باره 1000م میگم که باهاتون موافقم و قبلاً هم گفتم داستانه اصلیه 4 هیچ ربطی به سری اصلی اویل نداشت ولی داستانه فرعیش تا حدودی مرتبط بود (اونم نه زیاد، چشم! اصلاً مرتبط نبود! بله؟! باشه! اصلاً 4 هم مزخرف بود!!!) درضمن من اصلاً تو همین کد ورونیکا از کریس خوشم اوومد بابا!!! در آخر هم بازم باهات موافقم! آره درست نیست که لحظه لحظه ی بازی ها رو بریزیم وسط تا بین لیون و کرس یه مقایسه بشه چون باز هم هر کدوم از کارکترها قابلیت خاصه خودشون رو دارن!!!! و کموکان میگم که من عاشقه وسکر، لیان و کریس هستم، و واقع بینم! چون معتقدم که هیچ کدوم از این کارکترها به تنهایی 100% کامل نیستن، کله حرفم همینه!!!

وسکر یه دونه باشه، واسه نمونه باشه!!!! بدون شک، بعد از آرتاس (که البته گویا اینجا بجز مدیران سایت و چند نفره دیگه، کسی نمیشناشه ایشون رو)، وسکر، پرطرفدارترین کارکتره منفی تو کل تاریخ دنیایه بازی هاست! و اما نظره من درباره سؤالت، ببین وسکر آدمه مغرور و باهوشیه (یه جورایی مثله مورینیو :دی)، و به هیچ وجه حاضر نیست مسابقه رو به حریفش واگذار کنه، حتی اگه شده از خودش مایه بزاره!!! و جالبتر اینکه هدفش رو حتی از خودش هم مهمتر میدونه که من اینشو دوست دارم). و به طبع کاراش با آینده نگری همراهه، واین کاری که شما فرمودید، از قبل بعنوانه نقشه اصلی تو سرش بوده چون این کارکتر هر چیزی رو میده (حتی خودش رو) تا به قدرت برسه، اما همه چیز طبق یه زمان بندی خاص باید شکل بگیره، درضمن صبرش و اون خونسردیش و در نهایت چشاش منو کشته!!!! تو که چشمات خیلی قشنگه، تو که چشمات خیلی عجیبه... :دی
ادامه بحث وقتی رسیدم تهران!!!! :دی
این شمایی که نمیخونی پستارو!
من نگفتم شوا و جیل اضافی بودن!مگه نگفته بودم که برای نابود کردن وسکر یه نفر کافی نیست؟!
عزیزم چرا منت میذاری؟خوب تایید نکن!:dشما وقتی مخالف عقیده ی من داری صحبت میکنی من چیو تایید کنم؟!!!
من گفتم تو همه ی نسخه هایی که کرس بوده هرکسی که همراهش بوده وبالش بوده.وبال یعنی کسی که ار سرعت حرکت شما کم کنه و دست و پاگیر باشه.کجای اویل2 ایدا برای لیون دست و پاگیر شده بود؟لیون تو آرپی دی چرخ میزد ایدا رو دید افتاد دنبالش!خدایی غیر از اینه؟!:dوگرنه کجا مراقبت میکرد از ایدا؟ایدا که هر کاری میخواست خودش تنهایی انجام میداد!اصلا این قابل قبول نیست که لیون از ایدا مراقبت میکرده!خواستی با هم میشینیم اویل2 بازی میکنیم من تو همون بازی بهت ثابت میکنم!
ولی کرس هرجا که اومده برع سراغ وسکر یکی باهاش بوده که کرس علاوه بر اینکه باید به مبارزه و جمع آوری مدرک و این چیزا فکر میکرذه باید از جون همراهشم مراقبت میکرده!یعنی قضیه برعکس میشه!به جای اینکه همراه کارشو آسونتر کنه سخت تر هم میکرده!
من برعکس شما عاشق نیستم!کرسو دوست دارم.ولی دلیل نمیشه واقعیت(روند خود بازی)رو ندیده بگیرم.کل حرف من هم این بود که کرس و وسکر یعنی خط اصلی رزیدنت اویل.و این نظر من نیست بلکه عین خود بازی و داستانشه.

خوب این بهتر شد!حالا نطر شخصیم اینه که اگر وسکر مرده باشه تیم کرس از دور خارج نمیشه و باز هم کسی که نفر اول تیم خوب هاست کرسه و طبیعتا جیل هم باهاشه.
من الان راجع به مرگ وسکر دو به شکم!
هرچند همونطور که گفتم نطرم اینه که هرکسی بخواد جای وسکر رو بگیره این کرسه که به عنوان نفر مقابل اون معرفی میشه.در غیر اینصورت بازی کلا ماهیت خودش رو از دست میده.و تبدیل به بازی اکشن و کاملا پلیسی میشه.یعنی یه نفر یه کار بدی میکنه و یه پلیس بعد از کشتارهای فراوان میره و نابودش میکنه.دیگه از کارها و روابط مخفیانه خبری نیست.داستان پیچیدگی نخواهد داشت که شما منتظر شماره ی بعدی بمونی.
درود بر تو
اینکه می گی کریس از دور خارج نمیشه به خاطر اینه که طرافدار سر سخت کریسی
حالا وسکر مرده داستان تموم شده مونده سرنوشت شری و الکس و سازمان که اینم به کلیر و لیان مربوط میشه و شاید کریس هم از طریق کلیر وارد داستان بشه
ببین واقعا دیگه داستانی برای کریس وجود نداره حتی برای لیان هم وجود نداره ولی لیان خیلی بهتر می تونه به ایدا و سازمان نزدیک بشه
بعد از این هم باید ریبوت بشه
چون به قول خودت میشه ماموریت های مختلف و عملا تفاوتی بین کریس و لیان وجود نداره

ببخشید! آخرش کجاست؟! قضیه داره بو دار میشه!!! :biggrin1:
فقط همینو بگم که مرد مؤمن همین جوریش که لیان پارتنر نداره بچه رو غریب گیر آوردید، دیگه وای به حاله اینکه پارتنر داشت!!! احتمالاً میگفتید پارتنره مأموریتش محافظت از لیانه!!!
حرفات همه قبول! هیچ بحثی هم توش نیست! اما من اصلاً صحبتم رو تک روی بودن و Team Work بودنه!!! همونطور که به دوسته عزیزمون هم گفتم، لیان سیسش تک روه، کریس team work! همین و هیچ کدومشون نقطه ضعف محسوب نمیشن، اما مسلماً اونی که تک و تنهاست رو بیشتر روش زوم میکنن
ما راکت لانچر خوردتیم! اصلاً مگنام بیار پُرش کن واست رولته روسی بازی کنیم!!! :biggrin1:
آخرش پیش غول آخرشه!!!:d
محمد خوب میگه پارتنر باید کمک کنه نه آویزون باشه خدایی تو اویل 5 من وقتی تکی میرفتم جلو واقعا شاکی میشدم از دست این شوا خیلی خیلی سرعتم رو میاورد پایین و باعث میشد اعصابم خورد بشه من نمیگم اویل 2 بد بود اتفاقا قبول دارم خوب کار شده ولی بهتر هم میشد کار بشه روش یا میتونستن تو اویل 4 وجهه رو خراب نکنن.
وقتی میگم پارتنر باید تا مرز فدا کردنه خودش بره جلو قبول نمیکنین یه مثال میزنم (مثلا من تو بازار هی کار میکنم چک میکشم و تعداد زیادی هم میکشم و بعدا مثل.... تو گل گیر میکنم و ممکنه تو این راه بیوفتم زندان بعد یکی از دوستان میاد کمکم میکنه و چک های منو پاس میکنه منو از گل میکشه بیرون خب بعدا نمیگن حامد بی اورضه بود و اصلا نمیتونه درست حسابی کار کنه؟ همش باید یکی بیاد گند کاریاشو جمع و جور کنه؟ ولی از طرفی من با یه دوستی شراکتی کاری رو شروع میکنم و به همدیگه کمک میکنیم تا تو گل گیر نکنیم کارمون با دشواری های زیاد پیش میره ولی قفل نمیشه و بالاخره گلیممون رو از آب میکشیم بیرون خب اینجا نمیگن عجب آدم های با اورضه ای هستن خیلی بارشونه و حسابی چم و خم کارو میدونن) دقیقا این مثالم مصداق بارز تفاوت کریس با لیانه کریس پارتنر داره که تو شرایط سخت کنارشه و با همدیگه میرن جلو (حالا این پارتنر یه جا جیله یه جا شوا) ولی لیان میره میره تو گل که گیر کرد ایدا میاد کمکش میکنه و دقیقا از چشم (من و امثال من) مخاطب با اورضه بودنشو از دست میده اینجاس که تفاوت اصلی بین کریس و لیان معلوم میشه افشین مطمئن باش اگه لیان پیداش نمیشد کلیر میتونست از پس مشکلاتش بر بیاد این یکی دیگه خیلی واضحه
داستان باید قوی کار بشه تا بازی قشنگ از آب در بیاد اگه اشکالات داستان گفته نشه بعده ها از طرفدارای اون بازی به مرور زمان کم میشه و همین هم داریم در مورد اویل میبینیم نمونش همون نظرسنجی ای که تو سایت کپکام اروپا گزاشته شده اونا میخوان بدونن تا چه حد طرفدارای کلاسیک هستن.
درسته رای بیشتری آورده ولی ببینید اون یکی ها هم کم رای نیاوردن. اویل 2 هم درسته دومین اویل بود و هنوز زیاد از اصل داستان مشخص نشده بودش به خاطر همینم مورد انتقاد قرار نگرفت ولی تو نسخه 4 چون داستان اصلی شکل منسجمی به خودش گرفته بود ایرادات کار فوران کردن نمونشم همین استفاده از لیان و خراب کردن شخصیتش من هنوزم سر حرفم هستم اگه لیان نبود آب از آب تکون نمیخورد ولی تو اویل 4 دیگه اثباتش کردن. اویل 2 به تنهایی قشنگه افشین ولی وقتی شخصیت ها رو کنار بقیه میزاریم لیان کمرنگ تر میشه اویل 4 هم که همینطور
داستان اگه همینجور پیش بره و نتونن درستش کنن ریبوت وحشتناک ضعیفی شاهد خواهیم بود ازش یا اگه بیان داستان رو کلا عوض کنن و یه سری داستان جدید و با حداقل ایرادات بسازن احتمالش این میشه که از این سری هم جلو بزنه از نظر کیفیتی حالا کمیتیشو نیمدونم ولی مطمئنم زیباتر میشه

وسکر یه دونه باشه، واسه نمونه باشه!!!! بدون شک، بعد از آرتاس (که البته گویا اینجا بجز مدیران سایت و چند نفره دیگه، کسی نمیشناشه ایشون رو)، وسکر، پرطرفدارترین کارکتره منفی تو کل تاریخ دنیایه بازی هاست! و اما نظره من درباره سؤالت، ببین وسکر آدمه مغرور و باهوشیه (یه جورایی مثله مورینیو
biggrin1.gif
)، و به هیچ وجه حاضر نیست مسابقه رو به حریفش واگذار کنه، حتی اگه شده از خودش مایه بزاره!!! و جالبتر اینکه هدفش رو حتی از خودش هم مهمتر میدونه که من اینشو دوست دارم). و به طبع کاراش با آینده نگری همراهه، واین کاری که شما فرمودید، از قبل بعنوانه نقشه اصلی تو سرش بوده چون این کارکتر هر چیزی رو میده (حتی خودش رو) تا به قدرت برسه، اما همه چیز طبق یه زمان بندی خاص باید شکل بگیره، درضمن صبرش و اون خونسردیش و در نهایت چشاش منو کشته!!!! تو که چشمات خیلی قشنگه، تو که چشمات خیلی عجیبه...
biggrin1.gif

ادامه بحث وقتی رسیدم تهران!!!!
biggrin1.gif
[/QUOTE]
این حرفات خیلی مرموزه باید بیایی بیشتر توضیح بدی

درود بر تو
اینکه می گی کریس از دور خارج نمیشه به خاطر اینه که طرافدار سر سخت کریسی
حالا وسکر مرده داستان تموم شده مونده سرنوشت شری و الکس و سازمان که اینم به کلیر و لیان مربوط میشه و شاید کریس هم از طریق کلیر وارد داستان بشه
ببین واقعا دیگه داستانی برای کریس وجود نداره حتی برای لیان هم وجود نداره ولی لیان خیلی بهتر می تونه به ایدا و سازمان نزدیک بشه
بعد از این هم باید ریبوت بشه
چون به قول خودت میشه ماموریت های مختلف و عملا تفاوتی بین کریس و لیان وجود نداره
من برعکس شما فکر میکنم.اول از همه بگم که از نظر من ریبوت شدن بازی یعنی شکست!
یعنی که نویسندi ها نمیتونن ایده داشته باشن.و مطمئن باش با ریبوت شدن بازی شما فقط یه بازی اکشن خواهی داشت.
این که میگی برای کرس داستانی وجود نداره دقیقا به این خاطر که عین نویسنده های کپکام فکر میکنی!چرا وجود نداره؟این حرفو زمانی میشه زد که کلیه ی کسانی که سلاح های بیولوژیکی درست میکنن تو دنیا از بین برن!
کرس میتونه یه سازمان حرفه ایی تشکیل بده یا مثلا میتونه با لیون،جیل و کلر یه تیم حرفه ایی درسته کنه یا خیلی چیزای دیگه.
چون ببین کرس برای مبارزه با وسکر دقیق ترین و کامل ترین گزارش ها رو تهیه کرد.پس بی بروبرگرد کارکشته تر و باتجربه تره.حالا شما بیا این مهره رو حذف کن!(هنوز به ریبوت نرسیدیم)خوب الان ما جیل و کلر و لیون رو داریم به اضافه ی چندتا کاراکتر تازه!خوب الان به استناد دانش و آگاهی کی میخوان با یه سیستم بزرگ تر و پیچیده تر از آمبرلا مبارزه کنن؟!این کاراکترهایی که ما داریم از پس شهر راکون هم نتونستن بر بیان چه برسه به اینکه بخوان با یه دنیا بجنگن!ولی این کرس بود که بعداز واقعه ی عمارت رفت و پایگاه آمبرلا رو پیداکرد.یا رفت آفریقا.این کارهارو هم خودش انجام داد.یعنی تحقیق کرد و به اونجا رسید.
ببینید!این خیلی مهمه کرس با تحقیق خودش رفته.ولی لیونی که رفت به اون دهکده تحقیقی نداشته.مامور بوده و ماموریت داشته.هیچ کس نمیدونسته اونجا چه خبره.یهو میره و...

من کرسو به خاطر این دوست دارم که اینجوری ساخته شده.من خیالبافی نکردم که.اینو اون بازیساز درست کرده.اگر خود من بازیساز بودم و یه همچین کاراکتری رو با این همه هزینه رشد داده بودم هیچ وقت به این راحتی از دست نمیدادم.(درمورد وسکر هم همین نظرو دارم ولی اون چون خیانتکاره خوشم نمیاد ازش:d)این خیلی مسخره و احمقانه است که من سالها بیام و یک نفرو بزرگ کنم و تمام اطلاعات داستان رو رو دوش اون بذارم،بعد یهو بیام حذفش کنم!خوب بعدازاین به چه پشتوانه ایی میخوام بازی رو پیش ببرم؟وسکر که مرده کرس هم که رفته تو مزرعه کار میکنه!کی میخواد تشکیلات بگردونه؟جیل؟لیون؟کلر؟!!!خوب همه ی ما میدونیم که اینها خودشون به کرس کمک میکردن.یعنی هرکاری میکردن به کرس گزارش میدادن...
اینجوری میشه که مجبور میشم کلا این قضیه رو ببندم:))و بگم قصه ی ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید!واقعا ریبوت کردن بازی یعنی افتضاح!بازیسازی که نتونه یه داستان رو ادامه بده باید بره قطعات کامپیوتر بفروشه!!!:))
این یعنی اینکه این شرکت اصلا نمیتونه ایده ی نو داشته باشه!دوباره بعد چندسال بی بروبرگرد این بازی هم ریبوت خواهد شد!

آخرین ویرایش:
من برعکس شما فکر میکنم.اول از همه بگم که از نظر من ریبوت شدن بازی یعنی شکست!
یعنی که نویسندi ها نمیتونن ایده داشته باشن.و مطمئن باش با ریبوت شدن بازی شما فقط یه بازی اکشن خواهی داشت.
این که میگی برای کرس داستانی وجود نداره دقیقا به این خاطر که عین نویسنده های کپکام فکر میکنی!چرا وجود نداره؟این حرفو زمانی میشه زد که کلیه ی کسانی که سلاح های بیولوژیکی درست میکنن تو دنیا از بین برن!
کرس میتونه یه سازمان حرفه ایی تشکیل بده یا مثلا میتونه با لیون،جیل و کلر یه تیم حرفه ایی درسته کنه یا خیلی چیزای دیگه.
چون ببین کرس برای مبارزه با وسکر دقیق ترین و کامل ترین گزارش ها رو تهیه کرد.پس بی بروبرگرد کارکشته تر و باتجربه تره.حالا شما بیا این مهره رو حذف کن!(هنوز به ریبوت نرسیدیم)خوب الان ما جیل و کلر و لیون رو داریم به اضافه ی چندتا کاراکتر تازه!خوب الان به استناد دانش و آگاهی کی میخوان با یه سیستم بزرگ تر و پیچیده تر از آمبرلا مبارزه کنن؟!این کاراکترهایی که ما داریم از پس شهر راکون هم نتونستن بر بیان چه برسه به اینکه بخوان با یه دنیا بجنگن!ولی این کرس بود که بعداز واقعه ی عمارت رفت و پایگاه آمبرلا رو پیداکرد.یا رفت آفریقا.این کارهارو هم خودش انجام داد.یعنی تحقیق کرد و به اونجا رسید.
ببینید!این خیلی مهمه کرس با تحقیق خودش رفته.ولی لیونی که رفت به اون دهکده تحقیقی نداشته.مامور بوده و ماموریت داشته.هیچ کس نمیدونسته اونجا چه خبره.یهو میره و...

من کرسو به خاطر این دوست دارم که اینجوری ساخته شده.من خیالبافی نکردم که.اینو اون بازیساز درست کرده.اگر خود من بازیساز بودم و یه همچین کاراکتری رو با این همه هزینه رشد داده بودم هیچ وقت به این راحتی از دست نمیدادم.(درمورد وسکر هم همین نظرو دارم ولی اون چون خیانتکاره خوشم نمیاد ازش:d)این خیلی مسخره و احمقانه است که من سالها بیام و یک نفرو بزرگ کنم و تمام اطلاعات داستان رو رو دوش اون بذارم،بعد یهو بیام حذفش کنم!خوب بعدازاین به چه پشتوانه ایی میخوام بازی رو پیش ببرم؟وسکر که مرده کرس هم که رفته تو مزرعه کار میکنه!کی میخواد تشکیلات بگردونه؟جیل؟لیون؟کلر؟!!!خوب همه ی ما میدونیم که اینها خودشون به کرس کمک میکردن.یعنی هرکاری میکردن به کرس گزارش میدادن...
اینجوری میشه که مجبور میشم کلا این قضیه رو ببندم:))و بگم قصه ی ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید!واقعا ریبوت کردن بازی یعنی افتضاح!بازیسازی که نتونه یه داستان رو ادامه بده باید بره قطعات کامپیوتر بفروشه!!!:))
این یعنی اینکه این شرکت اصلا نمیتونه ایده ی نو داشته باشه!دوباره بعد چندسال بی بروبرگرد این بازی هم ریبوت خواهد شد!
ببین اساس و قشنگی رزیدنت ایول یا سبک sh اینه که فردی که درگیر داستان میشه هیچ چیزی نمی دونه درباره اتفاقی که افتاده و فقط دنبال اینه که خودش رو نجات بده و این باعث میشه بازی ترسناک بشه باعث میشه رزیدنت ایول بشه
وگرنه آدم میره swat بازی می کنه جای اینکه رزیدنت ایول بازی کنه کار کشته بودن مساوی با اینه که تو دیگه زا جون خودت دفاع نکنی باید از جون دیگران دفاع کنی
در ضمن هر داستانی یه پایانی داره و این حرفت غیر منطقی
ریبوت هم اگه درس انجام بشه چیز بدی نیس داستان جدید شکل می گیره و حتما لازم نیست یه داستان قدیمی رو الکی کشش بدن
----------------------------------------------
بچه ها در درباره استدیوی میکامی چیزی شنیدین تانگو
همشون خفنن و دارن روی بازی میکامی کار می کنن
چندتا کانسپت آرت از بازی لیک شده و اصن معلوم نیس چیه ولی به نظر میاد ترسناک باشه

ببین اساس و قشنگی رزیدنت ایول یا سبک sh اینه که فردی که درگیر داستان میشه هیچ چیزی نمی دونه درباره اتفاقی که افتاده و فقط دنبال اینه که خودش رو نجات بده و این باعث میشه بازی ترسناک بشه باعث میشه رزیدنت ایول بشه
وگرنه آدم میره swat بازی می کنه جای اینکه رزیدنت ایول بازی کنه کار کشته بودن مساوی با اینه که تو دیگه زا جون خودت دفاع نکنی باید از جون دیگران دفاع کنی
در ضمن هر داستانی یه پایانی داره و این حرفت غیر منطقی
ریبوت هم اگه درس انجام بشه چیز بدی نیس داستان جدید شکل می گیره و حتما لازم نیست یه داستان قدیمی رو الکی کشش بدن
----------------------------------------------
بچه ها در درباره استدیوی میکامی چیزی شنیدین تانگو
همشون خفنن و دارن روی بازی میکامی کار می کنن
چندتا کانسپت آرت از بازی لیک شده و اصن معلوم نیس چیه ولی به نظر میاد ترسناک باشه
من متوجه منظورت راجع به swat نشدم ولی راجع به داستان و پایان دارم میبینم که رزیدنت اویل بدون پایان تموم شد!شما داستان جدید رو چه جوری شروع میکنی؟غیر از اینه که بازهم باید بری به جنگ یه سازمان داروسازی؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or