بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

ببین اساس و قشنگی رزیدنت ایول یا سبک sh اینه که فردی که درگیر داستان میشه هیچ چیزی نمی دونه درباره اتفاقی که افتاده و فقط دنبال اینه که خودش رو نجات بده و این باعث میشه بازی ترسناک بشه باعث میشه رزیدنت ایول بشه
وگرنه آدم میره swat بازی می کنه جای اینکه رزیدنت ایول بازی کنه کار کشته بودن مساوی با اینه که تو دیگه زا جون خودت دفاع نکنی باید از جون دیگران دفاع کنی
در ضمن هر داستانی یه پایانی داره و این حرفت غیر منطقی
ریبوت هم اگه درس انجام بشه چیز بدی نیس داستان جدید شکل می گیره و حتما لازم نیست یه داستان قدیمی رو الکی کشش بدن
----------------------------------------------
بچه ها در درباره استدیوی میکامی چیزی شنیدین تانگو
همشون خفنن و دارن روی بازی میکامی کار می کنن
چندتا کانسپت آرت از بازی لیک شده و اصن معلوم نیس چیه ولی به نظر میاد ترسناک باشه

بزار ببینیم چیه اون کات سنسا افشین .

افشین من با محمد موافقم چون اگه داستان رو هوا ول بشه که بریز دور اون شرکت رو وقتی اینقدر قدرت نداره یه نویسنده که نتونه پیش ببره داستان رو به اون شخص نمیشه گفت نویسنده الان تو همین تاپیک خودمون ALEX1680 هست که واقعا وقتی مینویسه من لذت میبرم من مطمئنم ایشون اگه روش سرمایه گزاری بشه یه نویسنده ی کاملی میشه. وقتی یه شرکتی یه نویسنده یا نویسنده هایی رو میاره برای تولید یه داستان و اون نویسنده (حالا یا خودش یا اون شرکت) میاد میگه این داستان رو دیگه نمیشه ادامه داد و بسه بریم ریبوتش کنیم تا بتونیم یه داستان دیگه بسازیم، یعنی اشتباه در اشتباه وقتی داستان کشش و پتانسیل ادامه داشتن رو داره و میتونی ادامش بدی نباید بیایی کاراکتری که روش 15 ساله کار کردی رو به همین راحتی از بین ببری. جالبه از طرف ضد وسکر تو بازی یه شخصیت مهم نمرده (تصور مرگ جیل بود ولی برگردوندنش) اونوقت وسکر تا الان فکر کنم 2-3 باری رسما کشته شده ولی چون دیدن اشتباه کردن بعدا یه جوری ماست مالی کردن که آره یه ویروسی به خودش زده بود بابا شماها (کپکامی ها) که نمییتونید چرا کاری رو میکنید که بعدا مجبور بشید نقضش کنید. من یه بار هم گفتم اگه تو همین داستان اویل هم از طرف خوب ها و هم از طرف بد ها، طرفی به پیروزی میرسید این پیروزی به دادن بهای سنگینی به دست میومد و به اصطلاح پیروزی تلخ میشد داستان نه نیاز به ریبوت شدن داشت نه نیاز به بی سرو ته تموم کردنش (مثلا تو بازی آخر کریس مجبور بشه به خودش یه ویروسی تزریق کنه تا بتونه با وسکر مقابله کنه و شکستش بده) خب این تیپ پایان چه موردی داره؟ چون به مزاج شرقی و غربی خوش نمیاد باید داستان خراب بشه همونطور که لیان به خاطره اینا تو داستان بی در و پیکری قرار گرفت
افشین من خودم میدونم سبک SH نباید لو بده چی جلوته ولی وقتی بازی اسم رزیدنت اویل وقتی با تعریف یه راوی شروع میشه مشخصه جلو چه خبره
حمید؟ چرا چیزی نمیگی؟

• Like
Reactions: alfisisili
خوب الان داستان به این صورت روایت شده و شخصیت پردازی ها هم همینطور ولی حامد جان دیگه خداوکیلی RE2 از همه نظر عالی بود و نمیشه بگیم لیان چه توش بود چه نبود فرقی نمیکرد ! اصلا قشنگیش به همین بود که یه افسر تازه کار وارد شهر شده و از هیچی بی خبره و وقتی وارد اون محیط تاریک و ... میشی واقعا گیم پلی و داستان و .. برات لذت بخشه و همینطور کلر که از هیچی بی خبر دنبال کریس هست و با لیان با هم داستان رو طی میکنند . ولی چرا یه شماره اصلی مثل 4 که شخصیتش لیان هست باید به این صورت داستانش روایت بشه ولی داستان لیان هنوز تموم نشده , کریس و جیل دیگه کارشون تموم شده چون وسکر مرد (فعلا که مرده نمیشه بگیم زندس حالا شاید توی سری های بعدی زنده باشه که دلایل خوبی هم واسه اثباتش هست) . واقعا تا E3 سال دیگه نمیتونم صبر کنم تا RE6 رونمایی شه خدا کنه VGA امسال به طور کامل معرفیش کنند .

راستی دوستان کامیک های RE رو اگه خواستین بذارم (یکی از دوستانم زحمتش رو کشید و توی سرور سایتشون اپلود کردند) اگه هم نه که هیچ .

سلام! به همه یه خسته نباشید بگم!!! آقا یکم هم به خودتون تنفس بدید!!! :دی
ببینید اینکه میگیم لیان بهتره یا کریس یا... یه چیزه سلیقه ایه!!! و خب سلیقه همه متفاوته! یکی دوست داره با لیان بازی تموم شه (منطقش اینو میگه) یکی دوست داره با کریس تموم شه (اینم یه منطق داره) اما در کل منطقی ترینش بازم از نظره من، اینه که وسکری دیگه تو کار نباشه! (بابا طرف و 2تا ارپی چی مهمون کردنا) و تو شماره 6 هم داستانه لیان و ایدا و سازمان تموم شه (حالا بحث نمیکنم که آمبرلا شاختره یا سازمان) و بعد از اون هم ریبوت!!!! که البته کپکام نشون داده تو ریبوت ضعیفه!(نمونش همین DmC، بابا یادم نندازید دیگه، گریه ام میگیره)!! شایدم داستان رو کش بدن و مثلاً معلوم شه که سازمان و آمبرلا خودشون زیرشاخه یه مجموعه بزرگتر هستن و باقی داستان... که این بحثش واسه موقعیه که شماره 6 بیاد. الان هم طرفدارایه کریس باید عرصه رو خالی کنن (بابا به خواستتون رسیدید دیگه، وسکر مرد بنده خدا! گرچه فکر کنم کریس هنوز کابوسشو میبینه :دی)و بدانید و آگاه باشید که شماره 6 از آن لیان و ایدا خواهد بود :دی
خوش به حاله خودم که طرفدار وسکر و لیان و کریس هستم و فرقی هم واسم نمیکنه... اما هنوز دوست دارم داستان اونجوری که تو 2-3صفحه قبل گفتم تموم شه، که 3تا دسته فنا به مرادشون برسن :دی

سلام! به همه یه خسته نباشید بگم!!! آقا یکم هم به خودتون تنفس بدید!!! :دی
ببینید اینکه میگیم لیان بهتره یا کریس یا... یه چیزه سلیقه ایه!!! و خب سلیقه همه متفاوته! یکی دوست داره با لیان بازی تموم شه (منطقش اینو میگه) یکی دوست داره با کریس تموم شه (اینم یه منطق داره) اما در کل منطقی ترینش بازم از نظره من، اینه که وسکری دیگه تو کار نباشه! (بابا طرف و 2تا ارپی چی مهمون کردنا) و تو شماره 6 هم داستانه لیان و ایدا و سازمان تموم شه (حالا بحث نمیکنم که آمبرلا شاختره یا سازمان) و بعد از اون هم ریبوت!!!! که البته کپکام نشون داده تو ریبوت ضعیفه!(نمونش همین DmC، بابا یادم نندازید دیگه، گریه ام میگیره)!! شایدم داستان رو کش بدن و مثلاً معلوم شه که سازمان و آمبرلا خودشون زیرشاخه یه مجموعه بزرگتر هستن و باقی داستان... که این بحثش واسه موقعیه که شماره 6 بیاد. الان هم طرفدارایه کریس باید عرصه رو خالی کنن (بابا به خواستتون رسیدید دیگه، وسکر مرد بنده خدا! گرچه فکر کنم کریس هنوز کابوسشو میبینه :دی)و بدانید و آگاه باشید که شماره 6 از آن لیان و ایدا خواهد بود :دی
خوش به حاله خودم که طرفدار وسکر و لیان و کریس هستم و فرقی هم واسم نمیکنه... اما هنوز دوست دارم داستان اونجوری که تو 2-3صفحه قبل گفتم تموم شه، که 3تا دسته فنا به مرادشون برسن :دی
متاسفانه هیچ کس مطالب رو نمیخونه!این همه آدم وقت میذاره با دلیل و منطق پیش میره و میخواد یه بحث جدی داشته باشه،آخرشم میگن طرفدارای کرس!!!8-|شایدم میخونن و میفهمن که چی گفته میشه اما...!:-/
این همه راجع به بود و نبود کرس و وسکر حرف زدم و دلیل اوردم آخرشم گفتن که سلیقه ایی حرف زدی!
به خدا اینایی که تایپ میکنم واسه دیوار نیست!چرا با توجه به دلایلی که در جواب حرفاتون اوردم باز هم همون حرف هارو تکرار میکنید؟!:((

متاسفانه هیچ کس مطالب رو نمیخونه!این همه آدم وقت میذاره با دلیل و منطق پیش میره و میخواد یه بحث جدی داشته باشه،آخرشم میگن طرفدارای کرس!!!8-|شایدم میخونن و میفهمن که چی گفته میشه اما...!:-/
این همه راجع به بود و نبود کرس و وسکر حرف زدم و دلیل اوردم آخرشم گفتن که سلیقه ایی حرف زدی!
به خدا اینایی که تایپ میکنم واسه دیوار نیست!چرا با توجه به دلایلی که در جواب حرفاتون اوردم باز هم همون حرف هارو تکرار میکنید؟!:((
یعنی با این حرف هم مخالفین؟! خب پس صبر میکنیم تا RE6 بیاد و ببینیم منطق من درست تره یا شما یا هیچکدوم (کپکام) :دی

یعنی با این حرف هم مخالفین؟! خب پس صبر میکنیم تا RE6 بیاد و ببینیم منطق من درست تره یا شما یا هیچکدوم (کپکام) :دی
:-o:-o:-o
من فکر کنم برای هر پستی که میزنم باید یه عینک سه بعدی ضمیمه ی پست کنم!
الان واقعا ربط این جواب ها به صحبت های خودم رو نمیفهمم!واقعا درک نمیکنم!:-/
به قول معروف من چی میگم تو چی میگی...!!!

سلام. من میگم اگه داستان 6 بخواد با لیون شروع بشه دیگه خیلی مسخره میشه.دیگه شورش در میاد.لیون تو 2 تا اویل اتفاقی وارد داستان شد ولی دیگه خیلی آبروریزیه که بازم اتفاقی بیاد وسط میدون اگرم که بخواد دونسته و برنامه ریزی شده بیاد که از اونم مسخره تره خدایی گروه استار(جیل و کریس ) به این شاخی که اصلا کارشون ماموریت های خاص هست مگه مردن که یه پلیس معمولی(به قول خودمون سرباز صفر) درگیر داستان 6 بشه؟
اگه یادتون باشه تو 2 لیون شب تو شهر داشت میرفت که با زامبی ها برخورد کرد(یعنی ربطی به قضیه نداشت)البته من لیون رو به عنوان یه پلیس وظیفه شناس قبول دارم.ولی شما نگاه کن کاپکم با آوردن لیون گند زد به داستان .به خاطر یه شخصیت داستان رو به هم زد.
تو اویل 4 هم همینطور رفته بود دختر رئیس جمهور رو نجات بده.البته با 2 تا پلیس (که زامبیا سوزوندنشون بعد انداختنشون تو دریا) تازه یه خانم محترم هم که با بیسیم بهش اطلاعات میداد.!!!!!!!!!!!!!!!!
قابل توجه دوستانی که میگن لیون پارتنر نداره تازه به بقیه کمک هم میکنه.

• Like
Reactions: {The Phenom}
:-o:-o:-o
من فکر کنم برای هر پستی که میزنم باید یه عینک سه بعدی ضمیمه ی پست کنم!
الان واقعا ربط این جواب ها به صحبت های خودم رو نمیفهمم!واقعا درک نمیکنم!:-/
به قول معروف من چی میگم تو چی میگی...!!!
آقا شما درست میگی!!! اینم بی ربط بود؟! :دی

---------- نوشته در 04:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:57 PM ارسال شده بود ----------

سلام.
ولی شما نگاه کن کاپکم با آوردن لیون گند زد به داستان .به خاطر یه شخصیت داستان رو به هم زد.
تو اویل 4 هم همینطور رفته بود دختر رئیس جمهور رو نجات بده.البته با 2 تا پلیس (که زامبیا سوزوندنشون بعد انداختنشون تو دریا) تازه یه خانم محترم هم که با بیسیم بهش اطلاعات میداد.!!!!!!!!!!!!!!!!
قابل توجه دوستانی که میگن لیون پارتنر نداره تازه به بقیه کمک هم میکنه.
سلام
احتراماً پس شما از همون شماره 2 کلاً از اویل بدت اوومد!!! آره؟! بقیه هم تو دیوارن که رو سایت کپکام هنوز پر طرفدارترین شمارست دیگه!!!!
3569646 دفعه، بابا اویل 4 داستانه اصلیش بی ربط بود! قبول دارم اینو!!!
اصلاً دیگه لجم گرفت!!! اتفاقاً مرتبط بود! خیلی هم زیاد مرتبط بود!!!! میگید نه؟! RE6 که اوومد میفهمید! الان فکر کنم بهتر شد :دی
بله! بالاخره قاتل بروسلی (پارتنره لیان) هم پیدا شد!!!! :دی
شما انتظار ندارید که 1افسر رو وقتی میفرستن مأموریت، بگن برو به امانه خدا، دعایه ما پشت و پناهته، بعدم آب بریزن پشتش!!!! :دی

• Like
Reactions: T.M.D.B.B
سلام .آرتاس عزیز .من کی گفتم از شماره 2 به بعد از اویل بدم اومد؟من عاشق اویل 3 م. تازه من از اویل 2 هم بدم نیومد. من فقط میگم داستان خیلی مهم تر ار کاراکتر .ببین ما یه گروه بد داریم یه گروه خوب!که با هم درگیرن.حالا کاپکم برداشته یه نفر بی ربط به قضیه رو آورده تو ماجرا!(ببین همین که لیون کاراکتر رزیدنت اویله من دوسش دارم ولی میگم چرا باید بازی از جریان اصلیش فاصله بگیره؟)
مثل این میمونه که تو ایران کماندو ها با یه گروه قاچاقچی ودزد که یه عده روگروگان گرفتن خفن درگیر شدن بعد شخصیت اول یه پلیس راهنمایی رانندگی باشه بعد بره همه بخواد نجات بده !!!!!!!!!:))

ما اصلا میگه هر چی شما گفتین درست!میشه بگید اگه قرار باشه لیون کاراکتر اول اویل 6 باشه چجوری باید وارد داستان بشه؟؟؟؟؟نکنه میخواین بگین لیون داره با دوست ...ش تو خیابون راه میره که یه دفعه یه زامبی میاد جلو و ..........!!!!!!؟؟؟؟؟؟=))

سلام آقا مجید. من نمیدونم چرا اصلا متوجه پستای شما نشده بودم. ببخشید
اول از همه بهتون خوش آمد میگم
دوم اینکه منم نظرم همینه. اگه رزیدنت اویل2 فقط با کلیر روایت میشد یا آخرش لیون میمرد خیلی بهتر بود تا اینکه بیان یک کاراکتر کاملا پرت رو بچپونن تو بازی. بعد از اویل1 کریس و جیل بدبخت خودشونو پاره کردن که مردم شهر رو آگاه کنن ولی همشون یک مشت ابله بودن که عاقبتشونم دیدین!!=))
حالا لیون چی؟ اون یه پلیس تازه وارد به شهر بود که هزار بار خر شانسی آورد که نمرد. به لطف ایدا که داشت میمرد چند بار ولی باز به لطف همون ایدا چندین بار نجات پیدا کرد.
و در آخر هم فرار کرد.
بعد یک چنین کسی رو من نمیدونم واسه چی برداشتن بردن آموزش های ویژه بهش دادن و فلان و بیسار... که چی...که اینکه بره دختر رئیس جمهور رو از یک مشت انگل نجات بده.
کاپکام هم واقعا گاگوله!!!! رزیدنت اویلی که مبنا و پایش بر اساس علم و ویروس بود تا 3شماره اصلی و چندین اسپین آف مثل کد ورونیکا، چه به انگل؟؟؟
همینه دیگه. واسه گنده کردن لیون کم آوردن یک چیز چرت از خودشون در آوردن.
لاسپلاگاس!!!:-&:-&:-&:-&:-&:-&:-&

اصلاً دیگه لجم گرفت!!! اتفاقاً مرتبط بود! خیلی هم زیاد مرتبط بود!!!! میگید نه؟! RE6 که اوومد میفهمید! الان فکر کنم بهتر شد :biggrin1:
پدر آرتاس این رگ لجبازیش رو از من به ارث برده :d
پلیس راهنمایی رانندگی باشه بعد بره همه بخواد نجات بده
چرا به لئون ف*ش میدی :d
اصلا مهمترین کاراکتر در سری رزیدنت اویل لئونه ! کسی حرفی داره ؟!

اگه به لج کرئنه که منم لج کنم :d
بابا یکم واقع بین باشید شخصیت لیان همونطور که مجید جان میگه (البته خوش آمد به ایشون میگم) خیلی اتفاقی وارد داستان شده هم تو نسخه 2 و هم نسخه 4 و خیلی برام عجیبه که چطور شد که این همه محبوب شد فکر میکنم فن ها کاراکتر هایی رو که مثل دفتر مشق باشه سرگذشتشون و همه چیه زندگشون معلوم باشه و به قول خودم:d مرموز نباشن رو بیشتر دوست دارن یا باز به نظرم چون ایدا و لیان همش به هم چسبیدن رو ملاک قرار میدن و میگن باید طرفدارش باشیم چون من تا اونجایی که میدونم کلیر هم دقیقا مثل لیان وارد بازی شده ولی اون سرگذشت و داستانه قوی ای براش ساختن ولی این رو نه حتی ایدا هم از این قضیه مستثنی نیست و اون هم با اویل 2 اومده تو بازی ولی چرا اینقدر محبوب نشده من در عجبم.
ولی خودمونیم ها لیان چجور مبارزه هایی به پستش میخوره کریس و جیل چه مبارزه هایی همش باید از یه زن رودست بخوره که اورضشو نداره بهش بگه دوست دارم ولی کریس و جیل مجبورن با وسکر دست و پنجه نرم کنن عجب روزگاریه!!!
من که خودم معتقدم کم کم باید بازی اویل رو ببوسیم بزاریم کنار چون این روندی که کپمکام پیش گرفته فردا ممکنه یه بازی بزنه به اسم THE SIMS : RESIDENT EVIL اونوقت باید شاهد باشیم یه زامبی رو از بچگی تا وقتی میمیرن جمع و جور کنیم:|
میگم ما که اون فرزاد بیچاره رو فراریش دادیم حداقل این اعضای جدید رو فراری ندیم :d:d:d:d

• Like
Reactions: Arth@s

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or