بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

واقعا نمی دونم چی باید بگم.فقط می تونم بگم متاسفم.شما فقط ظاهر رو می بینید.باید هم خوشحال باشید.لیون در رزیدنت اویل 4 حضور داشته.بعدش هم در عملیات:جاوییر و بعدش هم در دامناشن.تازه توی رزیدنت اویل 6 هم هست.یعنی توی دو نسخه ی هم زمان!در حالی که کلیر 12 ساله که در هیچ بازی اصلی حضور نداشته.حالا باز لیون یک چیزی.ولی در مورد جیل دیگه هیچ منطقی وجود نداره!تا حالا در رزیدنت اویل سابقه نداشته که یک شخصیت در 2 نسخه ی اصلی پشت سر هم حضور داشته باشه.جیل در رزیدنت اویل 5 حضور داشته و اونجا کلا سرگذشت کریس و جیل تموم شد.تازه همون رولیشن هم اضافی بود.چه برسه به رزیدنت اویل 6!یعنی 3 نسخه ی اصلی پشت سر هم!ماجرای کلیر و شری مبهمه.اونوقت اینا میان یک داستان تموم شده رو ادامه میدن!بدتر از همه اینکه جیل و لیون هیچ ربطی به هم ندارن.حداقل به جای جیل که در رزیدنت اویل 5 هم حضور داشته کلیر رو میاوردن تا هم اولویت داستانی رعایت بشه و هم به لیون مربوط باشه.مگه چی می شد؟حداقل از اینی که الآن هست خیلی بهتر بود.نکته ی جالب اینجاست که لیون و جیل محبوب ترین و پول سازترین شخصیت هلی رزیدنت اویل هستند.بنابراین خیلی راحت میشه هدف کپکام رو حدس زد.اون هدف چیزی جز فروش و پول نیست!هدفی که برای کپکام تازگی نداره.در واقع دیگه داستان و اولویت برای کپکام هیچ مفهومی نداره.البته شما باید هم خوشحال باشید.کپکام هم دقیقا همین رو می خواد!ولی من یک درصد هم به این بازی امیدوار نیتم.بازی ای که بر پایه ی فروش ساخته شده باشه اصلا بازی نیست.بذارید کپکام هر چقدر می خواد فروش کنه.ببینم به کجا می رسه!

نیما جان انقدر سخت نگیر این همون چیزیه که مدت ها همه ی فن های رزیدنت اویل دنبالش بودند حضور زامبی ها و دوربین کلاسیک. ولی خب منم دلم میخواست کلر بود به جای جیل با این که طرفدار جیل هستم . حالا شاید شری تو بازی باشه . :d نمیدونم واقها چرا جیل رو انتخاب کرند شاید کلر بعدا بیاد تو بازی نمیدونم.ولی بعید نیست.من که خیلی امیدوارم به این بازی.خیلی زیاد.

سرگذشت یک شخصیت رو بعد از 12 سال ادامه نمیدن.اونوقت در طی 4 سال 500 تا بازی و انیمیشن برای دو تا شخصیت درست می کنند! :d
خب منم دوست دارم كريس و كلير رو با هم ببينم.
ولي نگرام نباش توي RE:ORC هستش.
خدا كنه زودتر يه چيزي از اين RE6 نشونمون بدن,دارم كف ميكنم

حالا چرا امضاتو عوض میکنی؟؟؟!!!
ناراحتی نداره . 2 سال صبر کن کلیر خانوم میاد.انقدر جبهه مقابل نگیر هنوز که چیزی معلوم نیست .
فعلا مهمترین چیز یه تریلر از گیم پلی بازیه.

با اینکه واقعا خنده دار و شرم آوره،ولی شاید اخبار بعدی کمی خوشحالم کنه.ولی فعلا تا زمان اومدن خبرهای بعدی خدمت همه تسلیت عرض می کنم!در ضمن معلومه که چرا جیل رو انتخاب کردند.چون محبوب ترین شخصیت زن رزیدنت اویله.گرچه چه از لحاظ نوبت و چه از لحاظ داستان و ارتباط با لیون هیچ معنا و مفهومی نداره و کاملا غیر منطقیه!فکر می کنم این رو حتی خود طرفداران جیل هم قبول داشته باشند.من انتظار حضور لیون رو داشتم.ولی جیل رو اصلااون هم در کنار لیون!3 تا بازی از جیل در عرض 2 سال! =))

---------- نوشته در 11:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 AM ارسال شده بود ----------

در ضمن رزیدنت اویل 6 آخرین نسخه از رزیدنت اویله و از رزیدنت اویل 7 از لحاظ داستان و شخصیت ها به طور کامل ریبوت میشه.یعنی کلا حضور کلیر در رزیدنت اویل 7 منتفیه.یعنی دیگه کلیر رو نمی بینیم.اگر هم رزیدنت اویل 7 ریبوت نشه،احتمالا دوباره جیل و لیون رو میارن! =))حالا ببینید من کی گفتم!

اقایون ولی به نظر من کپکام اونقدر ها هم که شما میگید پول پرست نیست چون اگه قرار به فروش بیشتر باشه خب طرفدارهای سری کلاسیک بشیتر از مدرن هستند.یاجمع طرفدارهای کاراکترهای دیگه بیشتر از طرفدارهای لیون هست.مسلما اگه قرار باشه پول بیشتری در بیاره برای اون های که ذکر کردم میومد بازی میساخت.به نظرم این افتضاح بازی هایی که در اورده به خاطر سیاست غلطه نه پول پرستی.طرفدار های اویل همیشه میان و این بازی رو میخرن مثل سری کلاسیک.

در ضمن معلومه که چرا جیل رو انتخاب کردند.چون محبوب ترین شخصیت زن رزیدنت اویله
نه چون تونسته از دست نمسيس فرار كنه:d
در ضمن رزیدنت اویل 6 آخرین نسخه از رزیدنت اویله و از رزیدنت اویل 7 از لحاظ داستان و شخصیت ها به طور کامل ریبوت میشه
البته اگر 7-تي در كار باشه.البته اينم درسته كه ريبوت بشه,اخه كس ديگه اي نمونده(البته به غير از كلير و شري)

با اینکه واقعا خنده دار و شرم آوره،ولی شاید اخبار بعدی کمی خوشحالم کنه.ولی فعلا تا زمان اومدن خبرهای بعدی خدمت همه تسلیت عرض می کنم!در ضمن معلومه که چرا جیل رو انتخاب کردند.چون محبوب ترین شخصیت زن رزیدنت اویله.گرچه چه از لحاظ نوبت و چه از لحاظ داستان و ارتباط با لیون هیچ معنا و مفهومی نداره و کاملا غیر منطقیه!فکر می کنم این رو حتی خود طرفداران جیل هم قبول داشته باشند.من انتظار حضور لیون رو داشتم.ولی جیل رو اصلااون هم در کنار لیون!3 تا بازی از جیل در عرض 2 سال!
نیما تو درست میگی .ولی بزار خبر های جدید بیاد بعدا این همه جبهه بگیر.شاید بعدا از این حرفها پشیمون بشی ها

با اینکه واقعا خنده دار و شرم آوره،ولی شاید اخبار بعدی کمی خوشحالم کنه.ولی فعلا تا زمان اومدن خبرهای بعدی خدمت همه تسلیت عرض می کنم!در ضمن معلومه که چرا جیل رو انتخاب کردند.چون محبوب ترین شخصیت زن رزیدنت اویله.گرچه چه از لحاظ نوبت و چه از لحاظ داستان و ارتباط با لیون هیچ معنا و مفهومی نداره و کاملا غیر منطقیه!فکر می کنم این رو حتی خود طرفداران جیل هم قبول داشته باشند.من انتظار حضور لیون رو داشتم.ولی جیل رو اصلااون هم در کنار لیون!3 تا بازی از جیل در عرض 2 سال! =))

---------- نوشته در 11:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 AM ارسال شده بود ----------

در ضمن رزیدنت اویل 6 آخرین نسخه از رزیدنت اویله و از رزیدنت اویل 7 از لحاظ داستان و شخصیت ها به طور کامل ریبوت میشه.یعنی کلا حضور کلیر در رزیدنت اویل 7 منتفیه.یعنی دیگه کلیر رو نمی بینیم.اگر هم رزیدنت اویل 7 ریبوت نشه،احتمالا دوباره جیل و لیون رو میارن! =))حالا ببینید من کی گفتم!

واقعا خود منم اصلا حتی فکرشم نمیکدم که جیل باشه تو رزیدنت اویل 6 . همتونم دیدن که عکس کلر ردفیلد رو کشیده بودم کنارش نوشته بودم رزیدنت اویل 6 .ولی خب چه میشه کرد کپکام انطوری خواسته . من مطمعنم یه خبری هم کلر میشه تو بازی .نیما جان نگران نباش.;)

سینا جان!نوبت رو من تعیین نمی کنم.خود کپکام در نسخه های قبلی نوبت ها رو تعیین کرده.اگه اینجوری که من میگم نیست،پس چرا تا رزیدنت اویل 5 داستان براساس نوبت و اولویت پیش رفت و هر شخصیت سر جای خودش بود؟اگه درست فکر کنید،متوجه میشید که اگه می خواستن داستان رو مثل قبلا منطقی ادامه بدن،رزیدنت اویل 6 دیگه 100درصد نوبت سرگذشت کلیر،شری و استیو بود.خداییش خودت قضاوت کن.جیل در رزیدنت اویل 5 حضور داشت و تازه همون جا نقشش به طور کامل تموم شد.بعدش هم در رولیشن که هنوز نیومده.رزیدنت اویل 6 دیگه واقعا زوره.آخه 3 تا بازی از جیل در عرض 2 سال؟اونوقت کد ورونیکا چند سال پیش بود؟از یک دهه رد شده!مسلما تنها منطقی که این وسط وجود داره فروشه!تو چون جیل رو دوست داری اینجوری میگی و من هم کاملا بهت حق میدم.ولی من حتی اگه طرفدار جیل هم بودم،باز هم می گفتم که نوبت کلیره.حمید هم طرفدار جیله.ولی حرف من رو قبول داره.

ولی خودمونیم ها من اصلا انتظار حضور لیون رو هم نداشتم چه برسه به جیل.
ولی بازم اینده رو پیش بینی نمیکنم صبر میکنم تا خبر های جدید بیاد.
راستی یه چیزی تو تریلر برف هم نشون دادن یعنی تو زمستونه؟اگه اینطور باشه دیگه اخرشه

خب بذارين شخصيت ها تاييد بشن اونوقت تو سر و كله هم بزنيد.
هركي ميخواد باشه
هر چي ميخواد باشه
فقط طولاني باشه
حميد جان بيا و بگو كلير هم هست و مارو راحت كن

ببین این قضیه مثل اعداد زوج یا فزد نیست که بگیم 2 تا 2 تا زوجه یا فرده.داستان رزیدنت اویل یا ایول خیلی گستردس.خب لابد یه چیزی دیدن که دارن میسازن دیگه .
حالا خوبه هیچی از بازی نشون ندادن داری اینجوری میکنی اگه یه گیم پلی نشون بدن چکار میکنی.پس حالا که کلیر نیست از استیو هم خبری نیست دیگه(احتمالا)
http://www.pic.iran-forum.ir/images/jklqdenan8l2n2pj5fa.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or