بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

اگه میخوای ببینی باید به سینا بگی:d
سينا جان كجايي؟
برای اینکه هنوز نیومده.اونی که اومده Degerenation هست.
اينجايي؟ اونو ديدم. اين قراره كي بياد؟اصلا قراره بياد يا نه؟
کپکام گفت تیزر رزیدنت اویل6 فیک هست. :)) من که اینطوری فکر نمیکنم.
بگو دروغه!!!:-o
من دارم ميرم كپكامو نابود كنم كسي مياد؟

اشكال نداره.ما عادت داريم از اين چيزا بشنويم.گوشمون بدهكار نيست.
راستي اين ميگن پشت در هاي بسته يعني چي؟
يعني پشت در هاي بسته نمايش داده شده؟
خب اينجوري كسي نديده پس:d

اشكال نداره.ما عادت داريم از اين چيزا بشنويم.گوشمون بدهكار نيست.
راستي اين ميگن پشت در هاي بسته يعني چي؟
يعني پشت در هاي بسته نمايش داده شده؟
خب اينجوري كسي نديده پس
:d

البته پست ویرایش شد مطمعن نیستم پشت در های بسته بوده یا نه.
این ویدئو تو خود غرفه کپکام برای عموم پخش شده.

آره . الان تو یه سایت دیدم نوشته کپکام گفته فیک هست تریلر واسه این گفتم .

به به باز ملت رفتن سر کار اصن تاریخ داره برای بار سوم تکرار میشه اولین بار سر re 3.5 یه تریلر نشون دادن 4 سال بعد اومدن یه بازی دادن بیرون که اصن ترسناک نبود دوباره سر شماره 5 هم همین طور یه تریلر نشون دادن باز وقتی اومد دیدیم چقد چرت بود و ترسناک که هیچی خنده دارم بودحالا سر این شمارم همین طور حاضرم با تک تکتون شرط ببندم کپکام بازم بازی رو ترسناک نمی کنه چون اگه این طور بود نمیومد بعد از این همه دس دس کردن یه تریلر این جوری نشون بده حداقل یه صحنه ای یه چیزی یه داستان مشخصی ازش نشون میداد فکرم نمی کنم اون طوری که می گفتین بازی تو سال 2012 عرضه بشه حالا باز منتظریم مثه همیشه شاید یه فرجی شد یه چیزی نشون دادن ازش نظرم برگشتفقط یه سوال پلتفرم چیه ؟؟؟؟

به به باز ملت رفتن سر کار اصن تاریخ داره برای بار سوم تکرار میشه اولین بار سر re 3.5 یه تریلر نشون دادن 4 سال بعد اومدن یه بازی دادن بیرون که اصن ترسناک نبود دوباره سر شماره 5 هم همین طور یه تریلر نشون دادن باز وقتی اومد دیدیم چقد چرت بود و ترسناک که هیچی خنده دارم بودحالا سر این شمارم همین طور حاضرم با تک تکتون شرط ببندم کپکام بازم بازی رو ترسناک نمی کنه چون اگه این طور بود نمیومد بعد از این همه دس دس کردن یه تریلر این جوری نشون بده حداقل یه صحنه ای یه چیزی یه داستان مشخصی ازش نشون میداد فکرم نمی کنم اون طوری که می گفتین بازی تو سال 2012 عرضه بشه حالا باز منتظریم مثه همیشه شاید یه فرجی شد یه چیزی نشون دادن ازش نظرم برگشتفقط یه سوال پلتفرم چیه ؟؟؟؟
عمرا تو 2012 بياد.RE5 چه قدر طول كشيد تا اومد؟
پلتفرم هاي هميشگي

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or