بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

با سلام
ميدونم اينجا جاش نيست بپرسم ولي كسي جوابم رو نداده .
من تو بازي resident evil zero نسخه wii گير كردم همون اوايل بازي تو ترن دو تا حلقه نقره اي و طلايي رو با كيف ميزنم و در كيف باز ميشه و كارت آبي رو بر مي دارم و در رو كه قفله با كارت باز مي كنم و سكانس رو هم ميبينم بعد دوباره پشت درم و در هم بسته و به ژاپني يه چيزي ميگه حالا بايد چيكار كنم ؟؟

بعد دوباره در باز کن برو داخل اونجا از سربار های مرده رد شو بعد برو تو اون اتاق کابین اونجا هم یه کارت باید برداری ( magnetic card). بعدشم باید با یه نفر بازی رو ادامه بدی باید سریع برگردی .... وقتیه این تیکش. باید بری اونجایی که hookshot رو برداشتی که باید دو تا کارتو باهم بزاری یه جا بعد باز یه جمع و تفریق دیگه باید حل کنی. بعدشک باز یه جمع و تفریق دیگه :d
اگه بازم گیر کردی برو تو youtube دوست عزیز اونجا تا آخر بازی راهنمای ویدئوییش هست. ولی خوبیش به اینه که انقد فکر کنی تا خودت بالاخره بفهمی باید چیکار کنی.ولی بعضی از جاهاش یکم سخته.

http://www.supercheats.com/gamecube/walkthroughs/residentevil0-walkthrough04.txt

آخرین ویرایش:
حمیدجان ن درمورد رزیدنت اویل 1.5 FMV چیزی ندیدم هر چی بود گیل پلی بوده که اونم تو هون تاپیکی بود که درمورد رزیدنت اویل 1.5 یکی از دوستان مطلب زده بود ....
سینا بهتر خبر داره فعلا که دانشگاهه بذار بیاد خودش جواب میده اما من بعید میدونم باشه ....

پ.ن : راستی نیما من اسم اون اسلحه نمیدونم نگی نوشتتو نخوندم جواب ندادم .... :d
راستی درمورد کلیر وقتی یه ماموریت کشتن لیونه حتما یه ماموریت هم میذارن برای کشتن کلیر .... آخ آخ چه حالی میده اینم باشه موقعی که داری بازی میکنی دیدنی میشی .... به داداشت بگو موقع کشتن کلیر ازت فیلم بگیره اینجا بذار ببینیم ... :d

حمیدجان ن درمورد رزیدنت اویل 1.5 FMV چیزی ندیدم هر چی بود گیل پلی بوده که اونم تو هون تاپیکی بود که درمورد رزیدنت اویل 1.5 یکی از دوستان مطلب زده بود ....
سینا بهتر خبر داره فعلا که دانشگاهه بذار بیاد خودش جواب میده اما من بعید میدونم باشه ....

پ.ن : راستی نیما من اسم اون اسلحه نمیدونم نگی نوشتتو نخوندم جواب ندادم .... :d
راستی درمورد کلیر وقتی یه ماموریت کشتن لیونه حتما یه ماموریت هم میذارن برای کشتن کلیر .... آخ آخ چه حالی میده اینم باشه موقعی که داری بازی میکنی دیدنی میشی .... به داداشت بگو موقع کشتن کلیر ازت فیلم بگیره اینجا بذار ببینیم ... :d

مرسی آرین جان.نیما گفت مثل اینکه FMV شو داره.راستی کدوم اسلحه رو میگه نیما من وقتی تریلرارو دیدم اصلا دقت نکردم همونایی که دوربین مادون قرمز داره ؟

آخرین ویرایش:
نیما اسلحه Spectre UMP45 هست,مال Vector کلته زیاد مشخص نیست,مال Beltway هم همون UMP45 وW1200 بود.
خیلی دوست دارم کلیر رو بکشم نیما.خودت که میدونی.:d
هادی خان اونم توشون هست ولی اگه تکی میخوای بگو برات آپلود کنم.
حمید خان 4 تا Cutscenes هست که مربوط به دوتا DLC.یکیش برای Lost In Nightmare و سه تای دیگه برای
Desperate Escape
از Resident Evil 1.5 یه چیزایی تو Resident Evil Retrespactive هست اگه بخواین میزارم.البته گیم پلی بود.

نیما اسلحه Spectre UMP45 هست,مال Vector کلته زیاد مشخص نیست,مال Beltway هم همون UMP45 وW1200 بود.
خیلی دوست دارم کلیر رو بکشم نیما.خودت که میدونی.:d
هادی خان اونم توشون هست ولی اگه تکی میخوای بگو برات آپلود کنم.
حمید خان 4 تا Cutscenes هست که مربوط به دوتا DLC.یکیش برای Lost In Nightmare و سه تای دیگه برای
Desperate Escape
از Resident Evil 1.5 یه چیزایی تو Resident Evil Retrespactive هست اگه بخواین میزارم.البته گیم پلی بود.

مرسی سینا جان.4 تا Cutscenes یا FMV ؟ .اما من تمام گیم پلی های رزیدنت اویل 1.5 رو دیدم FMV میخواستم بیبینم هست یا نه تو اینترنت !

بعد دوباره در باز کن برو داخل اونجا از سربار های مرده رد شو بعد برو تو اون اتاق کابین اونجا هم یه کارت باید برداری ( magnetic card). بعدشم باید با یه نفر بازی رو ادامه بدی باید سریع برگردی .... وقتیه این تیکش. باید بری اونجایی که hookshot رو برداشتی که باید دو تا کارتو باهم بزاری یه جا بعد باز یه جمع و تفریق دیگه باید حل کنی. بعدشک باز یه جمع و تفریق دیگه :d
اگه بازم گیر کردی برو تو youtube دوست عزیز اونجا تا آخر بازی راهنمای ویدئوییش هست. ولی خوبیش به اینه که انقد فکر کنی تا خودت بالاخره بفهمی باید چیکار کنی.ولی بعضی از جاهاش یکم سخته.

http://www.supercheats.com/gamecube/walkthroughs/residentevil0-walkthrough04.txt

با تشکر از پاسختان ولی امکان داره مشکل از بازی باشه چون در بعد از سکانس دوباره باز نمیشه !!

سینا جان من منظورم FMV هست دقیقا .همون دموهای با کیفیت مثل همون دموهایی که اکثر بازی ها اولشون نشون میده به عنوان Intro یا مثل دمو های اخر بازیها Outro منظورم اوناس منظورم اون دمو هایی نیست که کیفیت تصویرشون دقیقا مثل بازی هست. مثل دموی اول رزیدنت اویل 5 که تو صحرا نشون میده از جیپ پیاده میشه.اون طوری.

ممنون از دموها.در ضمن اون دموی 1.5 که گفتم مال گیم پلی بود.
راستی!کسی نمی دونه که در مرحله ی اول اوت بریک 1 باید چیکار کنم؟میرم طبقه ی بالای رستوران.ولی یک درب قفله.توی اتاق های دیگه هم چیز خاصی نیست.در مرحله ی آخر اوت بریک 2 هم پسورد درهای آزمایشگاه رو نمی دونم.
یک نکته ی جالب هم هست.غول آخر مرحله ی باغ وحش یک فیل غول پیکره.ولی من در دمویی دیدم که به جای فیل با یک شیر نر مبارزه می کنن.قضیش چیه؟

راستی!کسی نمی دونه که در مرحله ی اول اوت بریک 1 باید چیکار کنم؟میرم طبقه ی بالای رستوران.ولی یک درب قفله.توی اتاق های دیگه هم چیز خاصی نیست.در مرحله ی آخر اوت بریک 2 هم پسورد درهای آزمایشگاه رو نمی دونم.
یک نکته ی جالب هم هست.غول آخر مرحله ی باغ وحش یک فیل غول پیکره.ولی من در دمویی دیدم که به جای فیل با یک شیر نر مبارزه می کنن.قضیش چیه؟

نیما میبینم که رفتی تو خط اوتبریک ;) واستا واسه منم برسه من 2 هفتس سفارش دادم هنوز نرسیده متاسفانه .منم تو ورژن ژاپنیش که دارم تا همینجاش تا همون طبقه بالا بیشتر نتونستم برم بازیش فوق العاده سخته لعنتی.

راستی یه بازی زامبی مانند استراتژیک پیدا کردم lol که انلاین هم میشه بازیش کرد غیر آنلاینم میشه. انلاینشو باید بری تو سایت که من خوشم نیومد ولی غیر آنلاینشو لینک دانلودشو میزارم هر کی خواست دانلود کنه. 17 مگ هست همش.

http://cdn-www.arcadetown.com/downloads/deadfrontiernightthree_at.exe

اسمش dead frontier هست.

dead-frontier-online-01.jpg

آخرین ویرایش:
همونطور كه حدس ميزدم بازي راكون سيتي يه حالت بونوس داره!حالاعده ايي ازدوستان دليل و مدرك ميووردن و منو محكوم ميكردن!

چطور مگه ؟ نکنه از اوناس که وقتی تیر میزنی یکیو میکشی مینویسه مثلا +100 امتیاز ! :d من که زیاد به این بازی امید ندارم کاش رولیشنز رو به جای این میدادن واسه PC .:( بیا افشین جان bonus هم که هست حالا چی !

آخرین ویرایش:

پدر رزیدنت ایول ایران اومد !!!

شکستن درب رو امتحان کردی ؟! در وسطی که قفله رو با کوین بهش تنه بزن میشکنه !

پسورد رو یادم نیست ، اونجا که یه اسنایپر بهت شلیک میکنه باید فرار کنی ؟!

فیله هم هست ، شیره هم هست . من خودم 1 شیر نر و دو تا ماده رو کشتم . خودم کشتم ! با دستای خودم ! ولی یادم نیست کدوم مرحلش بود :d

شکستن درب رو امتحان کردی ؟! در وسطی که قفله رو با کوین بهش تنه بزن میشکنه !

راست میگه. اون وسط راهرو دوتا در هست. یکی میره اتاق رخت کن. اون یکی هم قفل هستش. اونجارو به چند روش میشه رد کرد. یکیش شکستن در هستش. اگه کاراکترت قوی باشه زود میشکنه. اگه ضعیف باشه باید هی تنه بزنی تا باز شه. راه بعدی پیدا کردن کلیدش هست که شرمندم فعلا یادم نیست کجا بود. راه سوم هم استفاده از Alyssa Ashcroft یعنی باید کاراکتری که کنترلش میکنید این باشه و بعد با استفاده از ابزارش در رو باز کنید.(همون lockpick ها)
راستی تو همون قسمت یه دستگاه میخ پرتاب کن هست. اگه از اون به جای اسلحه برید روی تخته های کنار ورودی راهرو استفاده کنید راهرو بند میادش( البته زامبی ها اونم میتونن بشکنن ولی کندشون میکنه)

راست میگه. اون وسط راهرو دوتا در هست. یکی میره اتاق رخت کن. اون یکی هم قفل هستش. اونجارو به چند روش میشه رد کرد. یکیش شکستن در هستش. اگه کاراکترت قوی باشه زود میشکنه. اگه ضعیف باشه باید هی تنه بزنی تا باز شه. راه بعدی پیدا کردن کلیدش هست که شرمندم فعلا یادم نیست کجا بود. راه سوم هم استفاده از Alyssa Ashcroft یعنی باید کاراکتری که کنترلش میکنید این باشه و بعد با استفاده از ابزارش در رو باز کنید.(همون lockpick ها)
راستی تو همون قسمت یه دستگاه میخ پرتاب کن هست. اگه از اون به جای اسلحه برید روی تخته های کنار ورودی راهرو استفاده کنید راهرو بند میادش( البته زامبی ها اونم میتونن بشکنن ولی کندشون میکنه)

ببخشید وضعیت مهمات تو این بازی چطوره ؟ منظورم اینه که باید خیلی تو استفادش صرفه جویی کنیم یا زیاد مهمات بدست میاریم تو بازی ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or