بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

حمید جان عکس یکم فقط یکم فیک میزنه اون فیلم اولش اصلا چه ربطی داره بعد هم عکس کلیر و لیان رو نشون میده که واسه دارکساید گفتم یه موقع زیاد امیدوار نشی بعد بخوره تو حالت

نه بابا چی چیو فیک میزنه ! دیگه وقتی تو خود ف بوک رزیدنت اویل راکون سیتی اینو شیر میکنن بدون که فیک نیست اافشین جان اگه خوب دقت کرده بودی متوجه میشدی که عکس فیک نیست .حالا بعدا که تریلیرشم اومد بهت میگم ا من خوشحالم و ضد حال هم نمیخورم توام باید خوشحال باشی که من خوشحالم.;)

آخرین ویرایش:
نه بابا چی چیو فیک میزنه دارن با اون بنده خدا راجع به همینا مصاحبه میکنند بعد شما میگی فیک میزنه !!!

حمید جون میشه لطف کنی ترجمه کنی بگی چی میگه ؟؟؟؟؟
بعد اون فیلم های اولش که پرچم آمریکا رو نشون میده چیه؟؟؟؟
در ضمن خیلی خوبه اگر باشه ولی زیادیم امیدوار نباش

حمید جون میشه لطف کنی ترجمه کنی بگی چی میگه ؟؟؟؟؟
بعد اون فیلم های اولش که پرچم آمریکا رو نشون میده چیه؟؟؟؟
در ضمن خیلی خوبه اگر باشه ولی زیادیم امیدوار نباش

گیر دادی افشین ها :d جیل هست نمیسیس هم هست کلیر رو نمیدونم چون اون عکس اولی اصلا ربطی به بازی نداشت اما اون عکس مربوط به جیل و نمیسیس تابلو که ماله بازیه کاری نداره که افشین یه چند روز صبر کن تریلرش میاد اونوقت باز بیا بگو عکس فیک بود ! فقط خدا کنه بشه یه قسمتشم با جیل بازی کنیم .ایول اینو میگن جیل واقعی نه اونی که تو رزیدنت اویل 5 دیدیم .

vt7q0mnecw4kwqy5sf.jpg

آخرین ویرایش:
خوب با دیدن این عکس به صورت مجزا یکم نظرم عوض شد در ضمن فکر نکنم دیگه تا e3 تریلری از بازی بیاد بیرون

چرا میاد هنوز 2 ماه دیگه تا E3 مونده افشین جون. اگه اشتباه نکرده باشم 7 june هست.

خب به نظر میرسه صحنه کشتن لیان هم یه چیز تبلیقاتی شبیه صحنه ی نشون دادن قبر جیل ولنتاین تو رزیدنت اویل 5 بوده و قرار نیست بمیره:)

آخرین ویرایش:
خوب شد این پست رو خوندم، این دو بازی رو فراموش کرده بودم.
دوستان خواهش می کنم اگر کسی آدرس فروشگاهی که این دو بازی ( RE Outbreak #1 & #2 ) رو می فروشه برام بصورت خصوصی پیغام بده.
پیشاپیش سپاسگذارم

نه اون که از تو کپسول در میاد نمیگم .اینو میگ وسط تریلر قبل از جایی که یه هانتر سبز رنگ میپره هوا

http://www.gamespot.com/ps2/adventu.../video/2909213/resident-evil-online-trailer-2
آقا راستیاتش من این یکی رو بازی نکردم. این زده عنوانش Resident Evil Online هستش. اون اویل هشت نفره هایی که من بازی کردم Outbreak و Outbreak file#2 هستن.ولی به نظر من ویلیام بیرکین هستش. دلیلم هم اینه که طرف لباس سفید پاره شده تنش هست و یک چشم گنده رو دسته راستش داره. درسته گرافیکش پایینه و ظاهرا شبیهش نیست ولی همونه. شک نکن!

آخرین ویرایش:
آقا راستیاتش من این یکی رو بازی نکردم. این زده عنوانش Resident Evil Online هستش. اون اویل هشت نفره هایی که من بازی کردم Outbreak و Outbreak file#2 هستن.ولی به نظر من ویلیام بیرکین هستش. دلیلم هم اینه که طرف لباس سفید پاره شده تنش هست و یک چشم گنده رو دسته راستش داره. درسته گرافیکش پایینه و ظاهرا شبیهش نیست ولی همونه. شک نکن!

این همونه ورژت انگلیسیش میشه online ژاپنیش میگن outbreak مطمعنی ندیدیش اینو ؟ ! آخه بیرکین تو اوتبریک نبود که ! بود ؟

کی این بازی رو بازی کرده ؟ I'M NOT ALONE 2010
9406625aaa.jpg

آخرین ویرایش:
سلام به همه دوستان
به نظرم این عکسه ساختگی باشه خیلی گرافیکش پایینه ظاهرش مثل اون بازی های اول شخص عهد بوقه من بهش شدیدا مشکوکم

منم برای همین می گم کلا یجوری مشکوک میزنه عکس ولی اگر واقعی باشه که خوب
Thats great

این همونه ورژت انگلیسیش میشه online ژاپنیش میگن outbreak مطمعنی ندیدیش اینو ؟ ! آخه بیرکین تو اوتبریک نبود که ! بود ؟

کی این بازی رو بازی کرده ؟ I'M NOT ALONE 2010
9406625aaa.jpg

بیرکین تو خود بازی نبود ولی اگه یکبار بشینی opening ِ آوتبریک1 رو کامل نگاه کنی بیرکین رو نشون میده داره تو فاضلابهای شهر پرسه میزنه و افراد هانک رو میکشه. بعد دوربین میاد بالا تو خیابون دم در کافه ای که بقیه توشن. بعدشم تو تمام این دو سری اسم بازی Outbreak هستش فقط تو ورژن ژاپنیش میگه Biohazard Outbreak تو ورژن انگلیسیش میگه Resident Evil Outbreak . من تا حالا Resident Evil Online ندیده بودم. اگه به تاریخ پست اون پیش نمایشم دقت کنی میبینی که واسه Jan 17, 2003 هستش. در صورتی که آوتبریک1 توی 11 دسامبر 2003 در ژاپن اومد بعد ورژنای دیگش اومد. اینم لینک واسه دیدن تاریخهای عرضه آوتبرک های1
http://www.gamefaqs.com/ps2/554411-resident-evil-outbreak/data
من احتمال میدم اون بازی که پیشنمایشش رو گذاشتی یه چیزی تو مایه های رزیدن اویل 1.5 هستش. رزیدنت اویل ازین پروژه های نیمه تموم زیاد داره.;)
_________________________________________________________________________________________
آقا من یه درخواستم داشتم. اینجا انقدر صحبت رزیدن اویل شد من وسوسه شدم دوباره بشینم همه شماره هاشو بازی کنم. فقط مشکلم اینجاس که دستگاه های پی اس1 و 2 ام خراب شدن.
ظاهرا شما ها رو پی سی بازی میکنید. اگه بتونید به منم این برنامه هایی که ازشون واسه بازی رو پی سی استفاده میکنید معرفی کنید خیلی ممنون میشم.(میدونم جاش اینجا نیست ولی خواهشن کمکم کنید. اگه اینجا مشکل دارید واسه پست دادن به من پ.خ بزنید. ممنون)

آخرین ویرایش:
سلام به همه دوستان
به نظرم این عکسه ساختگی باشه خیلی گرافیکش پایینه ظاهرش مثل اون بازی های اول شخص عهد بوقه من بهش شدیدا مشکوکم

هادی :d این گرافیکش پایینه ؟ یعنی از خود بازی راکون سیتی هم پایین تره ؟ این گرافیک خود همین بازی راکون سیتیه اگه گرافیکش پایینه بازیشم همیطوریه اگه تو به این میگی گرافیک پایین من دیگه هیچ حرفی ندارم . اگه این عکس ساختگی بود اسممو عوض میکنم .

یرکین تو خود بازی نبود ولی اگه یکبار بشینی opening ِ آوتبریک1 رو کامل نگاه کنی بیرکین رو نشون میده داره تو فاضلابهای شهر پرسه میزنه و افراد هانک رو میکشه. بعد دوربین میاد بالا تو خیابون دم در کافه ای که بقیه توشن. بعدشم تو تمام این دو سری اسم بازی Outbreak هستش فقط تو ورژن ژاپنیش میگه Biohazard Outbreak تو ورژن انگلیسیش میگه Resident Evil Outbreak . من تا حالا Resident Evil Online ندیده بودم. اگه به تاریخ پست اون پیش نمایشم دقت کنی میبینی که واسه Jan 17, 2003 هستش. در صورتی که آوتبریک1 توی 11 دسامبر 2003 در ژاپن اومد بعد ورژنای دیگش اومد. اینم لینک واسه دیدن تاریخهای عرضه آوتبرک ها
نمیدونم خیلی عجیبه باید بیشتر تحقیق کنم.

ولی آخه ما 4 تا رزیدنت اویل نداریم یهنی ,online file 2 outbreak outbreak file 2 online رزیدنت اویل داریم که outbreak beta باشه اما آنلاین بتا من که پیدا نکردم این رزیدنت اویل که شما تریلرشو دیدین ریلیز شده پس پروژه ناتموم نیست مثل 1.5

http://ps2.ign.com/articles/392/392760p1.html

آخرین ویرایش:
هادی داری جک میگی :d این حرف و دیگه نزنی که بعدا بدجور ضایع میشی.:d این گرافیکش پایینه ؟ یعنی از خود بازی راکون سیتی هم پایین تره ؟ این گرافیک خود همین بازی راکون سیتیه اگه گرافیکش پایینه بازیشم همیطوریه اگه تو به این میگی گرافیک پایین من دیگه هیچ حرفی ندارم . اگه این عکس ساختگی بود اسممو عوض میکنم .

نمیدونم خیلی عجیبه باید بیشتر تحقیق کنم.

ولی آخه ما 4 تا رزیدنت اویل نداریم یهنی ,online file 2 outbreak outbreak file 2 online رزیدنت اویل داریم که outbreak beta باشه اما آنلاین بتا من که پیدا نکردم این رزیدنت اویل که شما تریلرشو دیدین ریلیز شده پس پروژه ناتموم نیست مثل

http://ps2.ign.com/articles/392/392760p1.html1.5

خیلی جالبه. توی متنش نوشته که اسم بازی رزیدنت اویل آنلاین هست. ولی کنارش عکسی که گذاشته نوشته رزیدنت اویل آوت بریک.
نکته ی جالب بعدی اینه که نوشته بازی 18 تا لِول واسه بازی کردن داره ولی این در صورتیه که آوت بریک1 و 2 هر کدوم 5 تا سناریو بیشتر نداره. اینم لیستشون.

Outbreak1:
  • Outbreak
  • Below Freezing Point
  • The Hive
  • Hellfire
  • Decisions Decisions
Outbreak File 2:
. "Wild Things" Scenario

. "Underbelly" Scenario

. "Flashback" Scenario

. "Desperate Times" Scenario

. "End of the Road" Scenario

بعد بگم که آره چهارتا رزیدنت اویل آوت بریک نداریم.
اینی که شما راجع بهش داری سوال میکنی من تا حالا ندیده بودم نه شنیده بودم.
حالا اگه کسی از دوستان چیزی راجع به این میدونه بگه ما هم متوجه شیم قضیه چیه. ولی اگه چنین چیزی هم ریلیز شده باشه فکر نمی کنم تو ایران اومده بوده.

آخرین ویرایش:
خیلی جالبه. توی متنش نوشته که اسم بازی رزیدنت اویل آنلاین هست. ولی کنارش عکسی که گذاشته نوشته رزیدنت اویل آوت بریک.
نکته ی جالب بعدی اینه که نوشته بازی 18 تا لِول واسه بازی کردن داره ولی این در صورتیه که آوت بریک1 و 2 هر کدوم 5 تا سناریو بیشتر نداره. اینم لیستشون.

Outbreak1:
  • Outbreak
  • Below Freezing Point
  • The Hive
  • Hellfire
  • Decisions Decisions
Outbreak File 2:
. "Wild Things" Scenario

. "Underbelly" Scenario

. "Flashback" Scenario

. "Desperate Times" Scenario

. "End of the Road" Scenario

بعد بگم که آره چهارتا رزیدنت اویل آوت بریک نداریم.
اینی که شما راجع بهش داری سوال میکنی من تا حالا ندیده بودم نه شنیده بودم.
حالا اگه کسی از دوستان چیزی راجع به این میدونه بگه ما هم متوجه شیم قضیه چیه. ولی اگه چنین چیزی هم ریلیز شده باشه فکر نمی کنم تو ایران اومده بوده.

{کسی نمی خواد به من کمک کنه؟؟؟:bash::bash::bash:}

اها خودمم گیج شدم . پروفایلتو چک کن اقا اونجا گفتم واسه درخواستت.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or