بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

قابليتهاي چند كاراكتر RE:ORC مشخص شد:

Leon S.Kennedy : داراي قابليت Fury يا همون چرخش مثل فرفره كه هر چيزي جلوش باشه رو خرد و خمير ميكنه. از ديگر قابليتهاش هم راه رفتن رو در و ديوار اشاره شده و جمع آوري هرچي در و داف زامبي و غير زامبي تو بازي هست از قابلتهاي منحصر به فرد اوست.

Chiris Redfield : داراي قابليت Damage Return هست يعني اگه زامبي با M4 يا AK يا توپ انداز به شما آسيب بزنه، اين مقدار آسيب به خودش بر ميگرده. از ديگر قدرتهاي اين كاراكتر فيگور گيري هست، يعني اگه جلوي يه زامبي فيگور بگيري زامبي از ترس هيكلش جر ميخوره ميميره.

Jill Valentine : از قابليتهاي اين كاراكتر ميتوان به خوشگل شدنش اشاره كرد، سازنده اين بازي در مورد اين قابليت گفته كه چون گيمرها در RE5 حالشون از چهره طراحي شده براي جيل به هم خرده، اين قابليت رو گذاشتيم كه ديگه حالشون به هم نخوره، البته اگه اين قابليت رو غير فعال كنيد زامبي ها از ترس قيافه جيل سكته ميكنند و ميميرند.

Carlos Oliviera : داراي قابليت مخفي شدن هست، اگر يك گله زامبي با سيمينوف بهتون حمله كردن و ديديد كه كاري ازتون بر نمياد راحت ترين كار زدن يك دگمه و غيب شدن هست. البته حواستون باشه اگه زامبي ها پشت هواپيماها و جتهاي جنگي با دوربين هاي حرارتي شما رو ببينند حتما منطقه بمب باران خواهد شد و شما خواهيد مرد.

منبع : lol.com

• Like
Reactions: leonk13
شک دارم
الان منظورت دقیقا چی هست؟ بگو بدونم.
شک داری من اصلا رزیدنت اویل بازی کردم؟ شک داری اصلا چندبار رزیدنت اویل بازی کردم؟ شک داری چندتا شمارشو بازی کردم؟ شک داری اصلا میدونم رزیدنت اویل چیه؟ شک داری اصلا سنم قد میده به رزیدنت اویل بازی کردن؟ دقیقا بگو منظورت چیه؟ من خوشم نمیاد یکی بیاد بدون اینکه چیزی راجع به من بدونه یه چیزی بگه و بره.

110418c.jpg

یه خبر پفکی از رزیدنت اویل اوتبریک جدید واسه موبایل دیدم میخواستم خبرشو تو قسمت اخبار بزارم گفتم ارزش نداره چیز مهمی نیست هرکی خواست بره ببینه اینم لینکشه.

http://www.capcom.co.jp/ir/english/news/html/e110418.html

آخرین ویرایش:
110418c.jpg

یه خبر پفکی از رزیدنت اویل اوتبریک جدید واسه موبایل دیدم میخواستم خبرشو تو قسمت اخبار بزارم گفتم ارزش نداره چیز مهمی نیست هرکی خواست بره ببینه اینم لینکشه.

http://www.capcom.co.jp/ir/english/news/html/e110418.html

حامدجان مرسی از خبرت .... :) مثل اینکه 2 ماه دیگه ریلیز میشه ولی هنوز معلوم نشده روی چه سیستم عامل ها و موبایلهایی ساپورت میشه ....
راستی من اصلا رزیدنت اویل اوتبریک بازی نکردم ..... چجوریاست ارزش داره بازی کنیم یا نه ؟؟ :-/

حامدجان مرسی از خبرت .... :) مثل اینکه 2 ماه دیگه ریلیز میشه ولی هنوز معلوم نشده روی چه سیستم عامل ها و موبایلهایی ساپورت میشه ....
راستی من اصلا رزیدنت اویل اوتبریک بازی نکردم ..... چجوریاست ارزش داره بازی کنیم یا نه ؟؟ :-/

خواهش میکنم آرین جان .راستی من اسمم حمید هست.:d من رزیدنت اویل اوتبریک رو بازی کردم هم یک هم File #2 (کلا بازیش بصورت تیمی هست ) اما از فایل دو زیاد خوسم نیومد راجع به حیوانات هست که ویروسیشون کردن ولی فایل 1 قشنگه ولی خیلی سخته .خودم تازه سفارش دادم برام بفرستن آخه نسخه ای که دارم ژاپنی هُستش. اولین عکس ماله شماره 1 و دومی واسه file #2
تواین سایت هم راجع به شماره دو توضیح داده.

http://www.futuregamez.net/ps2games/reoutbreak2/review.html

s22133_ps2_5.jpg
resident-evil-outbreak-file-2-20041029002455883.jpg

بچه ها من دارم رزیدنت اویل2 رو روی ویندوز سون 64 BIT بازی میکنم حوصله نداشتم 4 بار رزیدنت اویل رو تموم کنم تا ماموریتاش باز بشه یه کد زدم همه ماموریت هاش باز شد (4th Survivor, Ex-battle and To-Fu) شب بازی میکنم با این که گرافیکش کمه ولی کلیم حال میده و خاطراتمو زنده کرده.

آخرین ویرایش:
سلام به همگی.من هر دو تا اوت بریک رو دارم.ولی اینقدر سخته که حتی یک مرحلش رو هم نتونستم رد کنم.اگه کسی راهنمای قدم به قدم این بازی رو داره لطفا بذاره.در ضمن جناب defury 2009 شما ویژگی همه ی شخصیت ها حتی کارلوس رو نوشته بودی.ولی ویژگی کلیر رو ننوشته بودی.یعنی کلیر از کارلوس هم کمتره؟البته فکر می کنم منظورت از کریس کلیر بوده.چون کریس اصلا اون موقع در راکون سیتی حضور نداشته.:d
راستی!ماه دیگه جشنواره ی بزرگ E3 برگزار میشه.ممکنه از رزیدنت اویل 6 هم توش رونمایی بشه.منتظر بانوی بزرگ رزیدنت اویل سرکار خانم کلیر ردفیلد باشید.البته این روزا حسابی مشغول درس و دانشگاهه.چون از زمان راکون سیتی تا حالا حضور لیسانسش رو نگرفته.محض اطلاع ایشون در رشته ی پنچر گیری کشتی تحصیل می کنند!البته اول رشتش آبیاری گیاهان دریایی بوده.بعدا تغییر رشته داده!:d

سلام به همگی.من هر دو تا اوت بریک رو دارم.ولی اینقدر سخته که حتی یک مرحلش رو هم نتونستم رد کنم.اگه کسی راهنمای قدم به قدم این بازی رو داره لطفا بذاره.در ضمن جناب defury 2009 شما ویژگی همه ی شخصیت ها حتی کارلوس رو نوشته بودی.ولی ویژگی کلیر رو ننوشته بودی.یعنی کلیر از کارلوس هم کمتره؟البته فکر می کنم منظورت از کریس کلیر بوده.چون کریس اصلا اون موقع در راکون سیتی حضور نداشته.:d
راستی!ماه دیگه جشنواره ی بزرگ E3 برگزار میشه.ممکنه از رزیدنت اویل 6 هم توش رونمایی بشه.منتظر بانوی بزرگ رزیدنت اویل سرکار خانم کلیر ردفیلد باشید.البته این روزا حسابی مشغول درس و دانشگاهه.چون از زمان راکون سیتی تا حالا حضور لیسانسش رو نگرفته.محض اطلاع ایشون در رشته ی پنچر گیری کشتی تحصیل می کنند!البته اول رشتش آبیاری گیاهان دریایی بوده.بعدا تغییر رشته داده!:d
دوست عزیز یه خورده دقت کن. اونی که اون مطالب رو نوشته جناب alex1680 هست نه من.
داداش به اسم منم دقت کن. defury2009 چیه؟؟ thefury2009;;)

سلام.نیما جان منم امیدوارم خبر هایی از رزیدنت اویل 6 تو E3 باشه ولی خیلی بعید میدونم من به یک اسکن هم قانعم.

آخرین ویرایش:
الان منظورت دقیقا چی هست؟ بگو بدونم.
شک داری من اصلا رزیدنت اویل بازی کردم؟ شک داری اصلا چندبار رزیدنت اویل بازی کردم؟ شک داری چندتا شمارشو بازی کردم؟ شک داری اصلا میدونم رزیدنت اویل چیه؟ شک داری اصلا سنم قد میده به رزیدنت اویل بازی کردن؟ دقیقا بگو منظورت چیه؟ من خوشم نمیاد یکی بیاد بدون اینکه چیزی راجع به من بدونه یه چیزی بگه و بره.

به اکثر مواردی که اشاره کردی
چون همه افرادی که طرفدار سبک جدید(غیر کلاسیک) RE هستن اونایی هستن که اولین تجربه
Re شون یا Re4 بوده یا Re5

بعدشم شما تکلیفت با خودتم مشخص نیست از یه طرف میگی
بازی ای که حال و هوای رمز آلود و ترسناک داشت رو به سمت اکشن بردن و حالا هم کلا تبدیل به یه شوتر تبدیل شده( به قول دوستان L4D سوم شخص) اصلا خوب نیست

از طرف دیگه میگی
حرفم اینه که اگه عین آدم وردارن داستان رو روایت کنن باز یه امیدی هست. یعنی اگه گیم پلی مزخرفه(به سبک رزیدنت اویل نمیخوره) حداقل کات سین زیاد بزارن

خودت حرف خودتو تایید و نقض میکنی

برا اطلاعتون هم بگم که داستان بخشی از Gameplay هست
اینکه گیم پلی مزخرف باشه شامل همه عوامل گیم پلی من جمله داستان هم میشه

شما اینقدر به داستان Re علاقه داری و میخوای بدونی پشت پرده چه اتفاقایی افتاده برو Wesker's Report 1-2 رو بخون
مقاله ای هم که راجع به Wesker تو سایت هس بخون کلی به معلوماتت اضافه میشه

و اینکه میگی
به نظر من این ایده که داستان رو از دید آمبرلا دنبال کنیم جذابه

اگه کشتن زامبیها و آخر سر لیون رو جذاب میدونی پس منتظر بازی باش تا جذابیت رو تجربه کنی

به اکثر مواردی که اشاره کردی
چون همه افرادی که طرفدار سبک جدید(غیر کلاسیک) RE هستن اونایی هستن که اولین تجربه
Re شون یا Re4 بوده یا Re5

بعدشم شما تکلیفت با خودتم مشخص نیست از یه طرف میگی

از طرف دیگه میگی

خودت حرف خودتو تایید و نقض میکنی

برا اطلاعتون هم بگم که داستان بخشی از Gameplay هست
اینکه گیم پلی مزخرف باشه شامل همه عوامل گیم پلی من جمله داستان هم میشه

شما اینقدر به داستان Re علاقه داری و میخوای بدونی پشت پرده چه اتفاقایی افتاده برو Wesker's Report 1-2 رو بخون
مقاله ای هم که راجع به Wesker تو سایت هس بخون کلی به معلوماتت اضافه میشه

و اینکه میگی

اگه کشتن زامبیها و آخر سر لیون رو جذاب میدونی پس منتظر بازی باش تا جذابیت رو تجربه کنی

دستت درد نکنه که روشنم کردی. حالا بزار یه شفاف سازی راجع به خودم انجام بدم.من سری رزیدنت اویل رو از شماره 2 شروع کردم. بعدش همه سری هارو بازی کردم. در حال حاضرم فقط دو شماره هست که ناقص بازی کردم اونم به دلیل نداشتن وقت هست. یکیش رزیدنت اویل صفر هست و اون یکی دارک ساید کرانیکولز.در ضمن گزارش های وسکرم همشونو قبلا خوندم. من فقط یکی از سرگرمی هام خوندن و ترجمه فایل های توی سری بازی بود. بجای رفتن تا آخر بازی میشستم فایل می خوندم.
حالا دلیلم بخاطر این متناقض گویی هام: از یک طرف من از تبدیل شدن فضای ترسناک و راز آلود سری به یک فضای اکشن بزن بکش برو جلو اصلا خوشم نمیاد از یه طرفم چون به سری بازی خیلی علاقه دارم دلم می خواد این روایت جدید داستان رو تجربه کنم. یه شفاف سازی اینجا انجام بدم: من همونطور که شما ها دوست ندارید داستان بازی دست کاری بشه منم دوست ندارم این اتفاق بیوفته یعنی ور دارن لیون رو تو این قسمت از بازی بکشن. واقعا مسخره میشه. من از اینه بازی خوشم میاد که ببینیم قضیه از دید آدم بدا چطوری بوده.این روایت از یه دید دیگه واسم جالب و جذابه. برای مثال نمی دونم شما سری آوت بریک ها رو بازی کردی یا نه ولی من از اون سناریوش که مربوط به آر.پی.دی بودش و داستان و سرنوشت ماروین رو تا قبل از رسیدن لیون به اونجا نشون میداد خیلی خوشم اومد. خوب این خودش یه دید تازه از داستان بازی بود دیگه. این بد بود؟؟؟ ولی اگه بخوان تو این قسمت لیون رو بکشن و داستان رو تغییر بدن **** تو این قسمت بازی!!!
باز دمه شما ها گرم تکلیفتون با خودتون مشخصه. یعنی یا مخالف این قسمتید یا موافقید.
برا منم دعا کنید از این دو گانگی در بیام. واقعا اذیت کننده شده برام
اگه هنوزم شکی هست بگید برطرفش میکنم:x>:d<

خواهش میکنم آرین جان .راستی من اسمم حمید هست.:d من رزیدنت اویل اوتبریک رو بازی کردم هم یک هم File #2 (کلا بازیش بصورت تیمی هست ) اما از فایل دو زیاد خوسم نیومد راجع به حیوانات هست که ویروسیشون کردن ولی فایل 1 قشنگه ولی خیلی سخته .خودم تازه سفارش دادم برام بفرستن آخه نسخه ای که دارم ژاپنی هُستش. اولین عکس ماله شماره 1 و دومی واسه file #2
تواین سایت هم راجع به شماره دو توضیح داده.

http://www.futuregamez.net/ps2games/reoutbreak2/review.html

s22133_ps2_5.jpg
resident-evil-outbreak-file-2-20041029002455883.jpg

بچه ها من دارم رزیدنت اویل2 رو روی ویندوز سون 64 BIT بازی میکنم حوصله نداشتم 4 بار رزیدنت اویل رو تموم کنم تا ماموریتاش باز بشه یه کد زدم همه ماموریت هاش باز شد (4th Survivor, Ex-battle and To-Fu) شب بازی میکنم با این که گرافیکش کمه ولی کلیم حال میده و خاطراتمو زنده کرده.

حمید جان از اطلاعاتی که دادی ممنونم و معذرت بابت اینکه اسمتو اشتباه گفتم .... سعی میکنم در مراحل بعدی کمتر تکرار بشه .... :d
من اوتبرک 1 یادمه برای دقایقی کوتاه روی پلی 2 بازی کردم هنوز 3 قدم برنداشتم نفهمیدم از کجا زامبی رو سرم خراب شد یه مقداری هم کنترل شخصیتها مشکله من که بیخیالش شدم اما حالا بدنیست یه لینک دانلودی ازش پیدا کنم با کامپیوتر برم سراغش بازی کنم .... ;;)
بعدم چرا رزیدنت اویل 2 درست بازی نمیکنی ؟؟؟ اصل لذت بردن از بازی به درست بازی کردنه کد و سیو و تقلب چیه دیگه !!!!!!!! :( من الان یک عدد پلی 1 :d گیر آوردم سی دی های اویل 2 هم حاضره دنبال مموری کارت خودم میگردم بشینم سناریوی اصلی بازی ( کلیر آ لیون بی ) برم اون ماموریتها و .... هم آزاد کنم بعد تو با کد و ..... بازی میکنی ؟؟؟ !!!!!! /:) :d

به به نیما جان نیستی منم نبودم دلم پوسید .... :d;) نیما در لیست بازیهای e3 امسال من نشونی از رزیدنت اویل 6 دیدم اما فکر نمیکنم ازش رونمایی بشه بخاطر همین رزیدنت جدید که داره میاد بعید میدونم یهویی بیان از رزیدنت اویل 6 هم رونمایی کنند اما خب منم امیدوارم این اتفاق بیوفته خیلی دوست دارم بدونم تو 6 چه اتفاق هایی قراره بیوفته ... نظر منم اینه که شخصیت اصلی کلیر باشه و از همه مهمتر لااقل معلوم کنند شری چی شد الان چیکارست و از سازمان و خواهر آیدا هم خبری بدند ببینیم اینا بالاخره چیکارند .... :d
راستی نیما من هر چی به احد گفتم چرا این نیما تاریخچه اینجا نذاشت دلایلی که گفتی و بهم نگفت ..... لااقل تو بیا بهم بگو بدونم برای چی تاریخچه کامل نذاشتی ؟؟؟ خبریه پشت پرده ؟ ! :d;)

حمید جان از اطلاعاتی که دادی ممنونم و معذرت بابت اینکه اسمتو اشتباه گفتم .... سعی میکنم در مراحل بعدی کمتر تکرار بشه .... :d
من اوتبرک 1 یادمه برای دقایقی کوتاه روی پلی 2 بازی کردم هنوز 3 قدم برنداشتم نفهمیدم از کجا زامبی رو سرم خراب شد یه مقداری هم کنترل شخصیتها مشکله من که بیخیالش شدم اما حالا بدنیست یه لینک دانلودی ازش پیدا کنم با کامپیوتر برم سراغش بازی کنم .... ;;)
بعدم چرا رزیدنت اویل 2 درست بازی نمیکنی ؟؟؟ اصل لذت بردن از بازی به درست بازی کردنه کد و سیو و تقلب چیه دیگه !!!!!!!! :( من الان یک عدد پلی 1 :d گیر آوردم سی دی های اویل 2 هم حاضره دنبال مموری کارت خودم میگردم بشینم سناریوی اصلی بازی ( کلیر آ لیون بی ) برم اون ماموریتها و .... هم آزاد کنم بعد تو با کد و ..... بازی میکنی ؟؟؟ !!!!!! /:) :d

من 12 13 سال پیش اینو 3 4 بار تموم کردم هر چقدر بازی قشنگ باشه من زیاد از این که 2باره برم بازیش کنم خوشم نمیاد . من خودم از این کد های تقلب که میزنی مهماتو زیاد میکنه و مرحله باز میکنه متنفرم اما حال و حوصله این که بشینم دوباره رزیدنت اویل 2 رو 4 بار تموم کنم اصلا ندارم اصلا... اینارم واسه این رفتم چون اون موقع اصلا از جریان این که هانک کی بوده و اینا خبر نداشتم ماموریتشو نرفته بودم همینم دیشب نتونستم رد کنم سوختم.:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or