بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

حمید جان یه لطفی کن دلیلت رو بگو جوری که منو قانع کنی این بازی آشغال هستش

من دلیلم رو میگن ولی شما مطمعنا قانع نمیشی افشین جان. 1- حالت تیمی مسخره ی بازی جو بازی اصلا مثل بازی های رزیدنت اویل نیست.( رزیدنت اویل رو 5 از این بیشتر دوست دارم. ) توهر بازی که زامبی باشه که رزیدنت اویل نمیشه .نبودن معما تو بازی 100 % مطمعنم نداره .نا مرئی شدن اون یارو تو هلیکوپتر واقعا مسخره بود.تنها نقطه قوت بازی اینکه که داستان رو از یه زاویه دیگه نشون میده.

ای بابا سرعت گیم پلی (راکون سیتی) در حد تیم ملی رفته بالا( این چه وضعشه باووووووووو)
تو این کلیپ جدید هم وانمود داره میکنه که لیون مرده : مگه میشه این شخصیت بمیره در حالی که تو نسخه چهارم( که وقایعش بعد این بازی هست) یکی از شخصیت های اصلی است

من دلیلم رو میگن ولی شما مطمعنا قانع نمیشی افشین جان. 1- حالت تیمی مسخره ی بازی جو بازی اصلا مثل بازی های رزیدنت اویل نیست.( رزیدنت اویل رو 5 از این بیشتر دوست دارم. ) توهر بازی که زامبی باشه که رزیدنت اویل نمیشه .نبودن معما تو بازی 100 % مطمعنم نداره .نا مرئی شدن اون یارو تو هلیکوپتر واقعا مسخره بود.تنها نقطه قوت بازی اینکه که داستان رو از یه زاویه دیگه نشون میده.

حالت تیمی مسخره؟؟؟ خوب وقتی می گم دلیل بیار منظورم اینه که دلیلت چیه که مسخره است ؟
مگه re 5 تیمی نبود؟؟؟؟
2- معما نداره ؟!!!!
دلایلت رو بگو چون هنوز بازی نیومده نمی دونم رو چه حسابی می گی
در ضمن تیم ویژه زیاد نیازی به حل معما نداره
تو ویکتور رو با کی مقایسه می کنی که می گی مسخره است ؟
اون یه شخصیت ویژه است باید با کلیر و لیان که افراد معمولی هستن فرق بکنه وگرنه دیگه تیم ویژه آمبرلا نیست اون موقع مسخره است که اسمش تیم ویژه باشه ولی هیچ چیز ویژه ای نداشته باشه
در مورد سرعت بازی هم نمیشه نظر داد چون معمولا تریلر ها رو جوری میسازن که ضرب آهنگ بالای داشته باشه و نفس گیر نشون بده
حالا شما این هارو چسبیدن و این همه ویژگی خوب رو ول کردین
1 داستان بازی خاکستری خودش در دنیای re بی نظیر
2 جو بازی خیلی بهتر از re4 و re5
3 بازی تو راکون سیتی و می تونیم دوباره وارد پلیس دپارتمنت بشیم
4 لیان تو بازی هست و کشتنش فقط یکی از ماموریت های بازی که من فک کنم با این حساب خیلی ها رو دوباره ببینیم
5 بازی 4 شخصیت داره که هر کدوم ویژگی خاص خودشون دارن و این باعث میشه بتونیم بازی رو حداقل 4 بار با شخصیت های متفاوت بازی کنیم
6 بازی تو شب میگذره
7 بازی رو دارن چند نفر که طرفدار رزیدنت ایول بودن میسازن
8 بازی پر از تایرانت و bow
9 گیم پلی بازی کامل تر شده
10 بالاخره با شخصیت های جدید بازی می کنیم در صورتی که تو سری های قبل همش شده بود تکرار مکررات

سلام به دوستان عزیز
اقایون یه چند تا سوال خفن به ذهنم رسید
1 ایا زمانی که جیل والنتاین توی راکون سیتی بود و داشت با نمسیس میجنگید لیان و کلیر توی راکون بودن یا نه ایا میتونیم بگیم همزمان که اویل2 داشت اتفاق می افتاد اویل 3 البته 24 ساعت دوم هم داشت اتفاق میافتاد؟
2 این تایرنت 103 چرا اینقدر بیشعوره توی این راکون سیتی اونم باید بگیم یکی از مامورای امبرلاست که باید ویروس جی رو بدست بیاره در حالی که توی ترایلر دیدیم که مامورای امبرلا هم به سمتش شلیک کردن که من میگم تایرنت 103 باید مثل یه تانک عمل کنه خودش جلو بره و از پیاده نظام حمایت کنه نه اینکه مثل بیشعورا به هرکسی چه خودی و چه غیر خودی حمله کنه اگر اینجوریه که چه دلیلی داره امبرلا همچین خرجی بکنه همچین ابزار جنگی بیخود و نفهمی بسازه
3 افشین جان توی این ترایلر دیدیم که لیان تیر خورده و به شدت مجروح گوشه ای افتاده حالا من میخوام بدونم چطوری زخم یه ادم تیر خورده در عرض چند ساعت و شاید یک روز خوب میشه ؟ ما اون لیانی که کلیر دیدیم سالم بود این یه دلیل محکم برای مسخره بودن حد اقل داستان این بازیه منم مثل حمید این داستان رو جزو اویل نمیدونم - وقتی دوستانی مثل نیما میان و میگن اویل 2 از لحاظ داستانی از دارک ساید ارجح تره من میتونم بگم که این اصلا داستان اویل نیست یا اینکه اینا کامل مغزشون تکون خورده
داش حمید شما که مقاله اون نشریه المانی رو گذاشته بودی این اقایون فنهای بازی اویل که راکون سیتی رو ساختن فکر کنم اصلا اویل یک و اویل2 و اویل 3 رو اصلا بازی نکردن هیچی از داستانش هم هیچ خبری ندارن به خاطر همین میگم اون یارو که از طرف کاپکام حرف زده بیش از یه خورده مزخرافات هیچی تحویل این نشریه نداده

حالت تیمی مسخره؟؟؟ خوب وقتی می گم دلیل بیار منظورم اینه که دلیلت چیه که مسخره است ؟
مگه re 5 تیمی نبود؟؟؟؟
2- معما نداره ؟!!!!
دلایلت رو بگو چون هنوز بازی نیومده نمی دونم رو چه حسابی می گی
در ضمن تیم ویژه زیاد نیازی به حل معما نداره
تو ویکتور رو با کی مقایسه می کنی که می گی مسخره است ؟
اون یه شخصیت ویژه است باید با کلیر و لیان که افراد معمولی هستن فرق بکنه وگرنه دیگه تیم ویژه آمبرلا نیست اون موقع مسخره است که اسمش تیم ویژه باشه ولی هیچ چیز ویژه ای نداشته باشه
در مورد سرعت بازی هم نمیشه نظر داد چون معمولا تریلر ها رو جوری میسازن که ضرب آهنگ بالای داشته باشه و نفس گیر نشون بده
حالا شما این هارو چسبیدن و این همه ویژگی خوب رو ول کردین
1 داستان بازی خاکستری خودش در دنیای re بی نظیر
2 جو بازی خیلی بهتر از re4 و re5
3 بازی تو راکون سیتی و می تونیم دوباره وارد پلیس دپارتمنت بشیم
4 لیان تو بازی هست و کشتنش فقط یکی از ماموریت های بازی که من فک کنم با این حساب خیلی ها رو دوباره ببینیم
5 بازی 4 شخصیت داره که هر کدوم ویژگی خاص خودشون دارن و این باعث میشه بتونیم بازی رو حداقل 4 بار با شخصیت های متفاوت بازی کنیم
6 بازی تو شب میگذره
7 بازی رو دارن چند نفر که طرفدار رزیدنت ایول بودن میسازن
8 بازی پر از تایرانت و bow
9 گیم پلی بازی کامل تر شده
10 بالاخره با شخصیت های جدید بازی می کنیم در صورتی که تو سری های قبل همش شده بود تکرار مکررات

یعنی چی افشین ؟ یعنی چون تیم ویژه آمبرلا هستند پس باید بتونن غیب بشن ؟ در ضمن مگه اوتبریک با شخصیت های جدید نبود ؟ ! این که بازی رو دادن به چند طرفدار رزیدنت اویل بسازن دلیل نمیشه که حتما بازی خوبی از آب در بیاد .فکر شو بکن بازی رزیدنت اویل رو مثلا بدن به شما بسازی مثلا دارم میگم. اونوقت خداییش هر چی که خودت دوست داری رو رو بازی اعمال نمیکنی ! این احمقا بازی رزیدنت اویل رو با بازی های فضایی اشتباه گرفتن.اگه راستشو بخوای من حتی با این قدرت های وسکر هم و هر چیز غیر عادی مخالفم حالا رزیدنت اویل داستانش مربوط به پدیده ی ژنوم میشه و این دور از انتظار نیست چون خیلی وقته دانشمند ها دارن روش کلر میکنن. اما این که این ویروس قدرت بده که وسکر گلوله ی آر پی جی رو نگه داره یا مثل فیلم های سامورایی از این ساختمون به اون ساختمون ببره زیاد خوشم نیومد رک میگم بهت .حالا اینا باز شاید قابل تحمل باشه اما این غیب شدن دیگه به هیچ وجه برام قابل درک نیست . نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم به هر حال هر کسی یه نظری داره و به قول دوستمونم نظرش محترم هست .منم به نظر شما احترام میزارم ولی به بازی نه :d راستی یادم رفت بگم اگه یادت باشه خودتم گفتی که از این قدرت بازی ها اصلا خوشت نمیاد اون موقع که داشتیم راجع فیلم رزیدنت اویل افترلایف بحث میکردیم.واقعا انقد از این بازی خوشت اومده که امضا آواتارو همه رو با این بازی ست کردی !

آخرین ویرایش:
سلام به دوستان عزیز
اقایون یه چند تا سوال خفن به ذهنم رسید
1 ایا زمانی که جیل والنتاین توی راکون سیتی بود و داشت با نمسیس میجنگید لیان و کلیر توی راکون بودن یا نه ایا میتونیم بگیم همزمان که اویل2 داشت اتفاق می افتاد اویل 3 البته 24 ساعت دوم هم داشت اتفاق میافتاد؟
2 این تایرنت 103 چرا اینقدر بیشعوره توی این راکون سیتی اونم باید بگیم یکی از مامورای امبرلاست که باید ویروس جی رو بدست بیاره در حالی که توی ترایلر دیدیم که مامورای امبرلا هم به سمتش شلیک کردن که من میگم تایرنت 103 باید مثل یه تانک عمل کنه خودش جلو بره و از پیاده نظام حمایت کنه نه اینکه مثل بیشعورا به هرکسی چه خودی و چه غیر خودی حمله کنه اگر اینجوریه که چه دلیلی داره امبرلا همچین خرجی بکنه همچین ابزار جنگی بیخود و نفهمی بسازه
3 افشین جان توی این ترایلر دیدیم که لیان تیر خورده و به شدت مجروح گوشه ای افتاده حالا من میخوام بدونم چطوری زخم یه ادم تیر خورده در عرض چند ساعت و شاید یک روز خوب میشه ؟ ما اون لیانی که کلیر دیدیم سالم بود این یه دلیل محکم برای مسخره بودن حد اقل داستان این بازیه منم مثل حمید این داستان رو جزو اویل نمیدونم - وقتی دوستانی مثل نیما میان و میگن اویل 2 از لحاظ داستانی از دارک ساید ارجح تره من میتونم بگم که این اصلا داستان اویل نیست یا اینکه اینا کامل مغزشون تکون خورده
داش حمید شما که مقاله اون نشریه المانی رو گذاشته بودی این اقایون فنهای بازی اویل که راکون سیتی رو ساختن فکر کنم اصلا اویل یک و اویل2 و اویل 3 رو اصلا بازی نکردن هیچی از داستانش هم هیچ خبری ندارن به خاطر همین میگم اون یارو که از طرف کاپکام حرف زده بیش از یه خورده مزخرافات هیچی تحویل این نشریه نداده
1- داستان re2 بین داستان re3 رخ میده
2-اون بیچاره تقصیر نداره ماموریتش اینه که تمام موجدات زنده رو از بین ببره
3-لیان از ویکتور چاقو می خوره مشکل اینه شما رزیدنت ایول های کلاسیک رو بازی نکردی تو سری های کلاسیک ما چند پایان داشتیم مثلا تو re1 ممکن بود ربکا بمیره در کل این مردن لیان رو من حدس میزنم یکی از پایان ها باشه و زیاد روش حساب نکنید من بیشتر فکر می کنم تکلیف لیان معلوم بشه و بالاخره بدونیم چرا و چجوری دولت امریکا بهش اعتماد کرد و کردش مامور ویژه
یعنی چی افشین ؟ یعنی چون تیم ویژه آمبرلا هستند پس باید بتونن غیب بشن ؟ در ضمن مگه اوتبریک با شخصیت های جدید نبود ؟ ! این که بازی رو دادن به چند طرفدار رزیدنت اویل بسازن دلیل نمیشه که حتما بازی خوبی از آب در بیاد .فکر شو بکن بازی رزیدنت اویل رو مثلا بدن به شما بسازی مثلا دارم میگم. اونوقت خداییش هر چی که خودت دوست داری رو رو بازی اعمال نمیکنی ! این احمقا بازی رزیدنت اویل رو با بازی های فضایی اشتباه گرفتن.اگه راستشو بخوای من حتی با این قدرت های وسکر هم و هر چیز غیر عادی مخالفم حالا رزیدنت اویل داستانش مربوط به پدیده ی ژنوم میشه و این دور از انتظار نیست چون خیلی وقته دانشمند ها دارن روش کلر میکنن. اما این که این ویروس قدرت بده که وسکر گلوله ی آر پی جی رو نگه داره یا مثل فیلم های سامورایی از این ساختمون به اون ساختمون ببره زیاد خوشم نیومد رک میگم بهت .حالا اینا باز شاید قابل تحمل باشه اما این غیب شدن دیگه به هیچ وجه برام قابل درک نیست . نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم به هر حال هر کسی یه نظری داره و به قول دوستمونم نظرش محترم هست .منم به نظر شما احترام میزارم ولی به بازی نه :d راستی یادم رفت بگم اگه یادت باشه خودتم گفتی که از این قدرت بازی ها اصلا خوشت نمیاد اون موقع که داشتیم راجع فیلم رزیدنت اویل افترلایف بحث میکردیم.واقعا انقد از این بازی خوشت اومده که امضا آواتارو همه رو با این بازی ست کردی !
اون که خودش غیب نمیشه لباسش مخصوص که می تونه غیب بشه چیز غیر واقعی هم نیست و بیشتر علمی تخیلی هستش بعدم اینکه چرا انقد به اینا فحش میده ای بابا
وسکر پرواز می کرد موشک می گرفت تو مذاب راه می رفت ولی این ویکتور بدبخت با لباسش می تونه غیب بشه و بدونه اون لباس چیزی نیست ولی وسکر رو لختم می کردی همون جوری بود
حالا این کجاش مشکل داره بله اگر بیان مثل فیلمش پرواز کنن و چمیدونم با دندون گلوله رو رو هوا بگیرنو هزارتا مسخره بازی دیگه در بیارن آره منم مخالفم ولی این لباس که میشه باهاش غیب شد تا حدودی ساخته شده

آخرین ویرایش:
1- داستان re2 بین داستان re3 رخ میده
2-اون بیچاره تقصیر نداره ماموریتش اینه که تمام موجدات زنده رو از بین ببره
3-لیان از ویکتور چاقو می خوره مشکل اینه شما رزیدنت ایول های کلاسیک رو بازی نکردی تو سری های کلاسیک ما چند پایان داشتیم مثلا تو re1 ممکن بود ربکا بمیره در کل این مردن لیان رو من حدس میزنم یکی از پایان ها باشه و زیاد روش حساب نکنید من بیشتر فکر می کنم تکلیف لیان معلوم بشه و بالاخره بدونیم چرا و چجوری دولت امریکا بهش اعتماد کرد و کردش مامور ویژه

اون که خودش غیب نمیشه لباسش مخصوص که می تونه غیب بشه چیز غیر واقعی هم نیست و بیشتر علمی تخیلی هستش بعدم اینکه چرا انقد به اینا فحش میده ای بابا
وسکر پرواز می کرد موشک می گرفت تو مذاب راه می رفت ولی این ویکتور بدبخت با لباسش می تونه غیب بشه و بدونه اون لباس چیزی نیست ولی وسکر رو لختم می کردی همون جوری بود
حالا این کجاش مشکل داره بله اگر بیان مثل فیلمش پرواز کنن و چمیدونم با دندون گلوله رو رو هوا بگیرنو هزارتا مسخره بازی دیگه در بیارن آره منم مخالفم ولی این لباس که میشه باهاش غیب شد تا حدودی ساخته شده

باشه دیگه فحش نمیدم :)) .این لباس تا حدودی ساخته شده ! ؟ مطمعنی افشین ؟ بزار چند تا تریلر دیگه از گیم پلی بازی بیاد تا ببینیم چی میشه.

راستی یه بازی survivor horror جدید هم بنام AMY داره میاد تو قسمت اخبار بازی ها خبر و تریلرش و گذاشتم نظرت در باره این چیه ؟

باشه دیگه فحش نمیدم :)) .این لباس تا حدودی ساخته شده ! ؟ مطمعنی افشین ؟ بزار چند تا تریلر دیگه از گیم پلی بازی بیاد تا ببینیم چی میشه.

راستی یه بازی survivor horror جدید هم بنام AMY داره میاد تو قسمت اخبار بازی ها خبر و تریلرش و گذاشتم نظرت در باره این چیه ؟
آفرین پسر خوب :d
لباس نامریی رو هم ژاپنی ها ساختن اینم عکساش
Technology-eZine-Clipart-06.jpg

Technology-eZine-Clipart-07.jpg

invisibility-cloak-re1.jpg

http://science.howstuffworks.com/invisibility-cloak.htm
اون رو هنوز دان نکردم ولی در اسرع وقت می بینم حالا چه جوری هست دوربین و زاویه اش چه جوری؟؟؟؟

تریلر رو دیدم بینهایت شبیه siren بود و بنظرم بازی خوبی اومد ولی من بیشتر ترجیه میدم ترس مثل re های کلاسیک باشه تا ترس زجر آور ولی چون انحصاری ps3 هست حتما بازی می کنم

تریلر رو دیدم بینهایت شبیه siren بود و بنظرم بازی خوبی اومد ولی من بیشتر ترجیه میدم ترس مثل re های کلاسیک باشه تا ترس زجر آور ولی چون انحصاری ps3 هست حتما بازی می کنم

این بازی قشنگیه من سیرن رو بازی نکردم ببینم چطوریه ترسش AMY واسه PC هم احتمالش زیاده که بیاد.در ضمن افشین جان این فقط لباسش نامرئی میشه اونجا خود مامور ه غیب میشه میره از یه جا دیگه سر در میاره یه مثل تبدیل شدن به انرژی.

آخرین ویرایش:
این بازی قشنگیه من سیرن رو بازی نکردم ببینم چطوریه ترسش AMY واسه PC هم احتمالش زیاده که بیاد.در ضمن افشین جان این فقط لباسش نامرئی میشه اونجا خود مامور ه غیب میشه میره از یه جا دیگه سر در میاره یه مثل تبدیل شدن به انرژی.

نه حمید طی العرض نمیکنه که !!!!!!!!!!!!!
غیب میشه و حرکت می کنه میره جای دیگه تازه ما که هنوز بازی نکردیم شاید خیلی محدود باشه این غیب شدن و نیاز به انرژی داشته باشه به هر حال این بازی خوبی هاش بیشتر از بدی هاش تازه یه مورد هم بادم رفت بگم اونم اینه که دوباره تو این بازی آمبرلا داریم و این هم خیلی خوبه

افشین اینجوری که شما میگی باید سلسله وار داستان عوض بشه مثلا اگر لیان بمیره دیگه هیچ ملاقاتی بین کلیر و اون اتفاق نمی افته این یعنی کلیر هم میمیره خلاصه داستان کل بازی از هم میپاشه
راستی توجه کردین جمع ما به سه نفر تقلیل پیدا کرده جالبه ها اکثریت رفتن سی خودشون
حمید جان مشکل شما اینه که بازی doom3 رو بازی نکردی اونجا با ادوات انتقال سریع روبرو میشی که موجودات رو به ذرات ریز تبدیل میکنن و بعد در یه مکان دیگه روی هم سوار میکنن این اختراع دکتر برتروگر بود خدانیامرزدش
البته جدای از شوخی همونطور که دیدید همه اونا یه ماسک رو صورتشون بود که میتونیم بگیم همه جای بدنشون پوشیده هستش

نظر من:

1. دليل محبوبيت Re : در زماني همه داشتيم با سگا - كمبت و خرگوش و سانست ريدر و علا الدين بازي ميكرديم و حال ميكرديم، يه دستگاهي بوجود اومد به اسم سوني (پلي استيشن). حالا اين پلي استيشن چي كار كرد؟ اومد بازيهايي رو كه داشتيم حال ميكرديم رو از ما گرفت. حالا چطوري؟ اون موقع 5000 هزار تومان ميداديم يه كارتريج سگا ميگيرفتيم چند ماه يه بازي رو انجام ميداديم و باهاش زندگي ميكرديم ولي سوني با سي دي هاي 500 تومني ما رو سيراب كرد.ميرفتيم هر روز يه بازي ميگيرفتيم قبله اينكه 2 ساعت بازيش كنيم ميرفتيم سراغ يه بازي ديگه و اين طوري شد كه لذت بازيها كم كم رو به نابودي گشت. حالا تو اين همه بازي سوني، 1 يه بازي بيشتر به چشم ميزد. كدوم بازي؟ بله خودشه RE . هموني كه سبكش با خيلي از بازيها فرق داشت بعد از اون همه بازي تكراري و هم سبك سوني كه ديگه خسته كننده شده بود، اين بازي از همون اولش يه چيز ديگه بود. گرافيك عالي كه اصلا ثابت بودن دوربين خودش وحشت خاصي به بازي ميبخشيد- ترس و وحشت و ... خيلي ها كه اولين بار بازي Re1 رو ميگرفتن و كمي بازي ميكردن و تو همون اول كار باسگ ها كشته ميشدن كنسول رو خاموش ميكردن و ديگه سراغي از اين بازي نميگيرفتن و ميرفتن همون پي تيكن و شورش در شهرشون. ولي خيلي هاي ديگه مثل خودم كه حس عجيبي داشتن با كنجكاوي زياد و باهزار بدبختي اون سگ ها رو با چاقو ميكشتن تا ببينن بقيه اش چي ميشه؟ آره كم كم عاشق اين بازي و شخصيتها شديم با اينكه هيچ چيز از داستان نميدانستيم و اسم بازي رو آدم خور ياد ميكرديم. Re 2 و Re 3 هم اضافه شدن و حالا همه چيز ما تو خواب و بيداري و مدرسه و مهموني شده بود Re. بعد از چندين بار ، فكر كنم 37 دور شد كه من Re3 رو بازي كردم كم كم نياز به نسخه جديد رو احساس كردم ولي خبري ازش نبود به ناچار به هر فروشگاه گيمي ميرفتم و ميگفتم يه بازي شبيه Re ميخوام طرف هم يه بازي ميداد و مي اوردم خونه به اميد اينكه چيزي مثل Re باشه ولي نبود و اين بازي هم به ليست سياه بازيها اضافه ميشد. نوعي اعتياد بوجود اومده بود و هيچ بازي ديگري جز اين سري لذت بازي كردن نداشت تا اينكه داينوكريسس رو پيدا كردم و وقتي كه لوگوي كپكام رو اول بازي ديدم نوري تازه در دلم روشن شد و تا مدتها با اين بازي زندگي كردم. بعد ازمدتي هم Re: Surv به دستم رسيد ولي وقتي فهميدم كار كپكام نيست و شباهتي زيادي به Re نداره زياد بهش دل نبستم.

نسخه هاي ديگر : بدليل محدوديت بودجه چندين سال با سوني 1 سر كرديم و از كنسولهاي ديگه نسخه هاي آن بي بهره مانديم و يه Pc گرفتيم ولي بازهم خبري از از نسخه جديد نبود. تا اينكه Re4 واسه پي سي پورت شد و وقتي با ذوق و شوق بازي رو گرفتم تا نصب كنم ديدم بله سيستم نميكشه و بايد دور اين بازي رو خط كشيد ولي عشق و علاقه باعث شد كه من 12 روز برم كارگري كنم و با پولش يه كارت گرافيك رم بگيرم و خلاصه اين بازي هم با اشتياق كامل بدون اينكه حتي يك كلاغ از بازي باقي بماند به پايان رسيد و چندين ماه هم با اضافات اين بازي لذت كرديم.كمبود معما از نقاط ضعف اين بازي بود ولي نكات قوت بازي زياد بود و در كل راضي كننده.
نوبت به عرضه Re5 رسيد و خوب كامپيوتر من هم كه قديمي شده بود و كفاف اين بازي رو نميداد و بودجه هم نداشتيم تا اينكه دوران آشخوري فرا رسيد. البته قبل از آشخوري من تو عرض يك ماه كل سري Re رو از 1 تا 4 بازي كردم و لذتي ناگفتني بردم. در دوران سخت آشخوري هر روز دوران خوش قبل از خدمت را ياد ميكردم غم تنهايي ...! تا اينكه يك بار اومدم مرخصي و حدود 1000 صفحه مطلب در مورد Re از اينترنت در آوردم از داستان كامل بگير تا نقد و بررسي و عكس و مقاله و ... و بردم پرينت كردم و 4 ماه آخر خدمت رو تو شبهاي سرد زمستان تو برجك ها با خواندن مقاله هاي Re سرگرم شدم و اطلاعات زيادي رو در Re بدست آوردم تا اينكه روز تصويه و آزادي از اسارت خدمت فرا رسيد و من مستقيما با حقوق سربازي يه X360 گرفتم به شوق Re5. بعد از چند ساعت بازي كردن متوجه شدم كه اين بازي جز گرافيك چيزي ديگري براي گفتن ندارد و كاملا از سري Re نا اميد شدم. بعد از پايان بازي به يك نتيجه عجيبي رسيدم بله. بازي از هر نظر پيشرفت داشت گرافيك عالي - اسلحه هاي زياد - دشمنان و غولهاي متنوع - مراحل و مكانهاي مختلف - ولي ... ترس و حل معما كه دو عنصر اصلي و پايه سري Re چرا در اين بازي اصلا وجود نداشت؟ و چرا Re3-2-1 با چند دشمن و يك غول تكراري نمسيس و تايرانت و اسلحه هاي ساده لذت بسيار بيشتري نسبت به Re5 دارد؟ درسته حتما شما هم مثل من فكر ميكنيد، قضيه اين است كه عاشقان Re دلشان بازي شوتر و اسلحه هاي بزرگ و بازي گروهي حمله و كشت و كشتار و نانو سويت نمي خواهد، دلشان Re ترسناك ميخواهد با معماهايي كه بايد براي حل كردنش از آخر هاي بازي برگردي اتاق شروع اول بازي، دلشان يه گله زامبي نميخواهد، دلشان يك زامبي تنها ميخواهد كه در تاريكي شب از ماشين پليس كنار خيابان بپره بيرون و گلوت رو بجووه. متاسفانه Re راه خودش رو گم كرد و تحت تاثير عناويني ديگر چون COD - Crysis و ... قرار گرفت.
بازي RE: Racoon City هم فقط ميتونه يه بازي باشه كه فقط اسم Re روش باشه نه چيز ديگري. و مطمينا هر چقدر هم بد باشه من بازيش خواهم كرد.
سري Re 3-2-1 هم به تاريخ پيوست و مطمين باشيد ديگر چنين لذتي رو تجربه نخواهيد كرد نه تنها بدليل اينكه Re هاي جديد مثل قديم نيستند بلكه دلايل زيادي وجود دارد كه خاطرات گذشته ديگر تكرار نميشن مثل بالا رفتن سن - افزايش روز شمار تعداد بازيها پيشرفت انها و سيراب شدن شما از دنياي گيم و بازي.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or