بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

اینکه دیگه تیر خورده تو سرش :-/

من الان یه سوال واسم پیش اومده
خب ما همه اویل 2 رو بازی کردیم از ورود تا خروج لیان از راکون سیتی رو هم دیدیم پس این درگیری ها و عملیات واسه کشتن لیان کی دقیقا اتفاق میوفته ؟

اینکار دیگه گند زدن و قاطی پاتی کردن داستان اویل نیست ؟

آخرین ویرایش:
اینکه دیگه تیر خورده تو سرش :-/

من الان یه سوال واسم پیش اومده
خب ما همه اویل 2 رو بازی کردیم از ورود تا خروج لیان از راکون سیتی رو هم دیدیم پس این درگیری ها و عملیات واسه کشتن لیان کی دقیقا اتفاق میوفته ؟

اینکار دیگه گند زدن و قاطی پاتی کردن داستان اویل نیست ؟
بابا یادت نیست یه بار که دستشوییش گرفته بود از کلیر جدا شد رفت که ..... کنه این بلا ها سرش اومد بدبخت یه جیش درست حسابی و راحت هم نتونست بکنه=))=))=))=)):d
همه چیزو که نباید نشون بدن دیگه
ولی بی شوخیش بخوام بگم شاید این حوادث قبل از برخورد لیان با کلیر باشهیعنی قبل از شروع داستان این بهترین و درست ترین بهانه میتونه باشه ولی اینجا یه سوال مطرح میشه لیون زمان برخورد با کلیر سالم بود هم دارک ساید و هم توی اویل 2 پس نباید تیر خوده باشه افشین یا تو اشتباه کردی یا بخشید اقایون توی کاپکام دارن میشا.....ن به بازی رسما

بابا یادت نیست یه بار که دستشوییش گرفته بود از کلیر جدا شد رفت که ..... کنه این بلا ها سرش اومد بدبخت یه جیش درست حسابی و راحت هم نتونست بکنه=))=))=))=)):d
همه چیزو که نباید نشون بدن دیگه
ولی بی شوخیش بخوام بگم شاید این حوادث قبل از برخورد لیان با کلیر باشهیعنی قبل از شروع داستان این بهترین و درست ترین بهانه میتونه باشه ولی اینجا یه سوال مطرح میشه لیون زمان برخورد با کلیر سالم بود هم دارک ساید و هم توی اویل 2 پس نباید تیر خوده باشه افشین یا تو اشتباه کردی یا بخشید اقایون توی کاپکام دارن میشا.....ن به بازی رسما

در مورد جمله اول LOL :d

دیگه قبلش چجوری آخه ؟
نکته هایی که خودت گفتی به کنار
لیان اومد تو شهر از ماشین پیاده شد زامبی دید دویید تو کوچه در باز شد کلیر رو دید Get Down بعدشم که بنگ Head SHot :d

منم میگم این مرحوم که تیر خورده لیان نیس یه پلیس RPD
وقتی لیان میاد کل RPD رو قتل و عام کرده بودن دیگه پلیس دیگه ای زنده نبود که
احتمالا کار ایناس

در مورد جمله اول LOL :d

دیگه قبلش چجوری آخه ؟
نکته هایی که خودت گفتی به کنار
لیان اومد تو شهر از ماشین پیاده شد زامبی دید دویید تو کوچه در باز شد کلیر رو دید Get Down بعدشم که بنگ Head SHot :d

منم میگم این مرحوم که تیر خورده لیان نیس یه پلیس RPD
وقتی لیان میاد کل RPD رو قتل و عام کرده بودن دیگه پلیس دیگه ای زنده نبود که
احتمالا کار ایناس
من در مورد قبل از برخورد لیان باکلیر زیاد اطلاعات ندارم حتما درست میگید ولی توی قضیه راکون سیتی اون رییس پلیس شهر که به پلیسا خیانت کرد دستش تو دست امبرلا بود بعید نیست که پلیسا رو یو بی سی اس کشته باشه هرچند که توی اویل سه میبینیم که هجم زیاد زامبی ها باعث قتل عده زیادی از پلیسها شد ولی یو بی سی اس هم بی کار نبوده حتما یه کارایی کردن
خلاصه اخرش اینه که دارن داستان رو خراب میکنن حتما میگن اونایی که 12 -13 سال پیش بازی کردن دیگه بزرگ شدن و دنبال بازی نیستن بذار کمی داستان رو بچرخونیم ببینیم چی میشه در کل ظاهرا کاپکام دلش برای این بازی نمیسوزه

خب مخالفم.
مگه قرار هرکی موهاش اینجوری بود لیان باشه.
اگرم باشه زرشک من دیگه اویل بازی نمیکنم چون دیگه اویلی وجود نداره.به سلامتی پول که میاد وسط دیگه ...
اویل گرووووهی؟همه شرکتها دارن بازی میسازن مامان اونوقت کپکام چی گند زده به فی خالدون بازی(درد دل یه دوستدار اویل)=((دیگه میزارمش کنار.

خب مخالفم.
مگه قرار هرکی موهاش اینجوری بود لیان باشه.
اگرم باشه زرشک من دیگه اویل بازی نمیکنم چون دیگه اویلی وجود نداره.به سلامتی پول که میاد وسط دیگه ...
اویل گرووووهی؟همه شرکتها دارن بازی میسازن مامان اونوقت کپکام چی گند زده به فی خالدون بازی(درد دل یه دوستدار اویل)=((دیگه میزارمش کنار.

اینو اصلا جزو رزیدنت اویل ها حساب نکن داداشم.هر وقت شماره داشت اون یعنی جزو رزیدنت اویل های اصلی هست .شما صبر کن رزیدنت اویل 6 بیاد اگه اونم مثل همین بود یا بد بود باهم میزاریمش کنار ;)

افشین ان عکس هم تو رزیدنت اویل 4 اتفاق افتاد چرا هیجچی یادم نمیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد ؟ :(

Resident%20Evil%204%20-%20Commando%20Ganado.jpg

آخرین ویرایش:
-بهترین رزیدنت ایول که تا به امروز ساخته شده؟
resident evil 3
-کدام سبک رزیدنت اویل رو می پسندید؟
رزیدنت اویل های 4 و 5
- بهترین شخصیت قابل بازی رزیدنت اویل چه کسی است؟
جيل ولنتاين
-کار آمد ترین اسلحه رزیدنت اویل چیست؟
شات گان
-بهترین آهنگسازی برای رزیدنت اویل در کدام شماره بوده است؟
resident evil 3
-آیا موافق به متوقف شدن سری رزیدنت اویل هستید؟
خير به هيچ وجه من الوجوه

resident evil 3
رزیدنت اویل های 4 و 5
جيل ولنتاين
شات گان
resident evil 3
خير به هيچ وجه من الوجوه

بهترين اويل:اويل1
بهترين سبك:كدورونيكا
بهترين شخصيت:كرس
كارآمدترين سلاح:مگنوم ليون تواويل2 كه آخراي بازي آپ گريدهم ميشد.وحشي ترازاون سلاح نديدم!
بهترين آهنگسازي:اويل1
بنده شديداطرفدارتوقف ادامه ي ساخت سري اويل هستم!وازكپ كام عاجزانه تقاضادارم به خاطرات خوب ماترنزند!باباچرادينو كرسيس روادامه نميدين؟!

بهترین رزیدنت ایول که تا به امروز ساخته شده؟
Resident Evil :Remake
کلاسیک
جيل ولنتاين
مگنوم
resident evil 2
اگه واقعا بخواد به همبن وضع پییش بره بهتره پرونده بازی های رزیدنت اویل هرچه سریعتر رو ببندن .

دوستان این تریلری که میزارم یه مود هست واسه رزیدنت اویل 2 دمو جدید جیل زامبی میشه باس ها و دشمنان جدید هرکی تونست بفهمه چجوری میشه این مود و بازی کرد و از کجا میشه دانلودش کرد خبر بده و لینک دانلودشو بزاره ارزششو داره.

http://www.youtube.com/watch?v=zBz8GN_Ak_A

Dark Biohazard

darkleon.jpg

آخرین ویرایش:
resident evil 3
رزیدنت اویل های 4 و 5
جيل ولنتاين
شات گان
resident evil 3
خير به هيچ وجه من الوجوه

بهترين اويل:اويل1
بهترين سبك:كدورونيكا
بهترين شخصيت:كرس
كارآمدترين سلاح:مگنوم ليون تواويل2 كه آخراي بازي آپ گريدهم ميشد.وحشي ترازاون سلاح نديدم!
بهترين آهنگسازي:اويل1
بنده شديداطرفدارتوقف ادامه ي ساخت سري اويل هستم!وازكپ كام عاجزانه تقاضادارم به خاطرات خوب ماترنزند!باباچرادينو كرسيس روادامه نميدين؟!

Resident Evil :Remake
کلاسیک
جيل ولنتاين
مگنوم
resident evil 2
اگه واقعا بخواد به همبن وضع پییش بره بهتره پرونده بازی های رزیدنت اویل هرچه سریعتر رو ببندن .

دوستان این تریلری که میزارم یه مود هست واسه رزیدنت اویل 2 دمو جدید جیل زامبی میشه باس ها و دشمنان جدید هرکی تونست بفهمه چجوری میشه این مود و بازی کرد و از کجا میشه دانلودش کرد خبر بده و لینک دانلودشو بزاره ارزششو داره.

Dark Biohazard

darkleon.jpg

چی شده همه رفتن سراغ نظرسنجی من
قضیه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

افشین چجوری باید Rank A رو بدست بیاری باید تو زمان کمتر بری من هر کار میکنم زیر 14 دقیقه نمیتونم چپتر 3 رزیدنت اویل 3 تو ماجرا های امبرلا رو تموم کنم تو چجوری زیر 14 رفتی !

اقا محمد اونی که میگی فکر نکنم قوی تر از هندکانون توی اویل چهار باشه نامرد تر از هندکانون منم ندیدم چنان لگد میزنه که دست لیان تا پشت سرش بر میگرده ولی بهترین اسلحه نیست به نظرم بلک تیل توی اویل چهار یه اسلحه سبک و خیلی موثر بود نواخت اتیش مناسب
بهترین رزیدنت اویلی که من بازی کردم اویل5 بوده من دو تا اویل بیشتر بازی نکردم البته همه میگن ریمیک و اویل 2 بهترین بوده
بهترین شخصیت قابل بازی بازم به نظرم جک کراوزر بوده و بعدشم هانک و البرت وسکر
اقای کندی منم با نظر حمید موافقم باید اویل با شماره رو بازی کنیم با اینکه وقتی یه شخصیت مهمی مثل لیان توی بازی هست شرکت کاپکام حق تغییر دادن داستان رو نداره یعنی چی که لیان تیر بخوره از اینا مگه اویل دو مسخره بوده که اینا عوض میکنن با این بی شرمی باز هم میگم اگر داستان بازی رو بدن دست همین بچه های تایپک خودمون یک داستان ترسناکی دربیاد که نگو قول میدمفکرشو بکن تنها نوری که توی یه قسمتی از بازی داری همون شعله ایجاد شده تفنگتون باشه و اطراف پر از لیکر

Resident Evil Remake
کدام سبک رزیدنت اویل رو می پسندید؟
Classic
بهترین شخصیت قابل بازی رزیدنت اویل چه کسی است؟
Chris Redfiled
کار آمد ترین اسلحه رزیدنت اویل چیست؟
Shotgun
بهترین آهنگسازی برای رزیدنت اویل در کدام شماره بوده است؟
Resident Evil 3
آیا موافق به متوقف شدن سری رزیدنت اویل هستید؟
به هيچ وجه!

دوستان این تریلری که میزارم یه مود هست واسه رزیدنت اویل 2 دمو جدید جیل زامبی میشه باس ها و دشمنان جدید هرکی تونست بفهمه چجوری میشه این مود و بازی کرد و از کجا میشه دانلودش کرد خبر بده و لینک دانلودشو بزاره ارزششو داره. Dark Biohazard

آخرین ویرایش:
Resident Evil 2
Classic
Chris Redfield
Magnum
Resident Evil 2

به هیچ وجه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or