بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

اوكي!پس سوء تفاوت:dشده!;)
عزیزم حرفهای شما منویاد مردم عهد ژول ورن میندازه.اونا هم این بنده خدا رو به خاطر کتابهاش هو میکردند.ولی میبینی که الان خیلی از نوشته هاش واقعی شده.سری اویل هم ممکنه الان غیر واقعی به نظر بیاد ولی امکان تحققش هست.مثلا الان شما میتونی اثار بمبهای شیمیایی امریکا رو تو عراق ببینی(مثلا یه بچه شیش تا انگشت داشت)یا مثلا مردم ویتنام یا ژاپن مخصوصا ویتنام که هنوزم بچه هاشون با نقص عضو به دنیا میان یا یه بدن عجیب دارن.به همه اینا میگن اثار بیولوژیک پس همین الانش هم داریم یه چشمه از سلاح های بیولوژیک رو میبینیم(البته ضعیف).
درضمن شما پستهای قبلی رو بخونی متوجه میشی که بچه ها همچین هم با هم موافق نیستن

اگه حرف درست بزنید نه من نه کس دیگه ای با شماها دشمنی نداره که بخواد حرفتونو قبول نکنه.نه من منافعی تو این تایپیک دارم نه کس دیگه ای پس بفهم چی میگی.گفتم خیال پردازی نکنین تا بهتون بر نخوره و گرنه خیال پردازی کمترین چیزی بود که میشد به شما نسبت داد.
چیپ ست بزارن!!!!!!تا فی خالدون نمسیس رو سایتا درآوردن,چندین بار تحلیلش کردن , ... شما که استادی برو تو سایتها خارجی بخون.
هیچ کسی تو هیچ چیز بیشتر از کسی نمیفهمه (لا اقل تو این تایپیک)چون اگه هر کسی1 ,فقط 1 کلمه از نفر بعدی بیشتر بدونه پس اون اوله.مثل اینکه نفر X یک مقاله درباره رزیدنت اویل بیشتر از نفر Y خونده باشه بعد بیاد بگه من عقل کلم.
هیچ کس کامل نیست.حرف خود آلبرت وسکره.
خب تو بگو من چکارم؟؟؟ تا منم بگم تو چه کاره ای؟؟؟
برای این میگم تخیل نیار وسط چون(برای بار سوم)داستان رزیدنت اویل 2 و3 رو همه میدونن.جیل,نمسیس رو میکشه نه برعکس.تخیل با فکر باز کردن فرق داره.

البرت وسکر: هیچ کس کامل نیست

اگه حرف درست بزنید نه من نه کس دیگه ای با شماها دشمنی نداره که بخواد حرفتونو قبول نکنه.نه من منافعی تو این تایپیک دارم نه کس دیگه ای پس بفهم چی میگی.گفتم خیال پردازی نکنین تا بهتون بر نخوره و گرنه خیال پردازی کمترین چیزی بود که میشد به شما نسبت داد.
چیپ ست بزارن!!!!!!تا فی خالدون نمسیس رو سایتا درآوردن,چندین بار تحلیلش کردن , ... شما که استادی برو تو سایتها خارجی بخون.
هیچ کسی تو هیچ چیز بیشتر از کسی نمیفهمه (لا اقل تو این تایپیک)چون اگه هر کسی1 ,فقط 1 کلمه از نفر بعدی بیشتر بدونه پس اون اوله.مثل اینکه نفر X یک مقاله درباره رزیدنت اویل بیشتر از نفر Y خونده باشه بعد بیاد بگه من عقل کلم.
هیچ کس کامل نیست.حرف خود آلبرت وسکره.
خب تو بگو من چکارم؟؟؟ تا منم بگم تو چه کاره ای؟؟؟
برای این میگم تخیل نیار وسط چون(برای بار سوم)داستان رزیدنت اویل 2 و3 رو همه میدونن.جیل,نمسیس رو میکشه نه برعکس.تخیل با فکر باز کردن فرق داره.
سینا جان حالا خون خودتو کثیف نکن
واقعیت باید بر طبق داستان بازی باشه این رزیدنت اویل راکون سیتی هم غیر ممکنه که بتونه داستان رو عوض کنه که اگر اینجوری بشه کاپکام خودش و 15 سال تاریخ رزیدنت اویل رو مسخره کرده این چند نفر هم از ماموران یو بی سی اس هستن که باید دانشمندان امبرلا داخل راکون سیتی رو نجات بدن و همه مدارک موجود مبنی بر محکومیت امبرلا رو از بین ببرن نه بیشتر نه کمتر وجود لیان و کلیر و جیل و... هم مدرک به حساب میان و باید از بین برن البته سعی بر نابود کردنشون دلیل بر نابودیشون نیست حالا این چهار نفر میخوان یه کاری بکنن سعی شونم میکنن ولی حتما توی کشتن شخصیت های اصلی موفق نمیشن
حالا اینجا یه سوال پیش میاد
طریقه کنترل و برنامه دهی به نمسیس و تایرنت 103 چی بوده
میدونیم که تالوس از ردکویین دستور میگرفت این دو تا غول چطوری میفهمیدن چکاری باید انجام بدن چطوری به تایرنت 103 فهمون که حالا این کارو بکن یا این کارو نکن؟ این نمسیس چطوری میفهمید که الان جیل کجاست که بیاد سراغش حتما یه چیزی بوده جن که با مامانش رابطه بر قرار نکرده بوده که از غیب بفهمه

كندي جان!اولااين توضيحي كه دادي چه ربطي به نقل قولي كه كردي داشت؟!
دومااين قياسي كه كردي چه ربطي داشت؟مگركسي اويلوهوكرد؟من فقط گفتم اويل تخيليه!چون فعلاحقيقت نداره!
هروقت حقيقت پيداكرداون وقت ميشه حقيقي!
جان كوچولو،من نميگم حرف منوقبول كنيدكه!ببين عزيزجان،اولاكه اين يه بازيه وهركس برداشت خودش روداره ازبازي.بنابراين سليقه هافرق ميكنه.دومامن نظرمودادم.من دوست داشتم به جاي يه بازي مزخرف اكشنوتكراري،كپ كام بياديه برش بده اين وسط،يه بازي بسازه كه توحال وهواي راكون سيتي باشه ولي داستان مستقل داشته باشه.آيه نازل نشده كه حتمامربوط به خط اصلي داستان باشه!ميتونه يه چيرجانبي باشه.فكرنميكنم مشكلي هم پيش بياد.اين كه يه بازي ساخته بشه كه تنوع بده ازنظرمن جالب هم ميشه.اين نظرمنه!هيچ تحميلي هم نيست!من ميگم بابازي اكشن حال نميكنم وازيه همچين چيزي استقبال ميكنم.چون ديگه يه چيزدري وري وتكراري مثل اويل5ساخته نميشه!
حالااگه شمانظرمخالف داري مياي ميگي،دليلتم ميگي.خيلي دوستانه همه ازگفتگولذت ميبريم.اين ديگه كل كل وتحميل نداره.
چون اصلاحرفهاي ماروتصميم گيري كپ كام تاثيرنداره!
كپ كام به خاطربازارترزد تورونداويل!ماهم اينجاييم تاازنظرات هم باخبربشيم،همين!

درضمن سعي كنيدبالحن آروم و ملايم صحبت كنيد.به قول خودت هيچ كس كامل نيست!پس چراباعتاب حرف بزنيم باهم؟!يه بازي ارزش اينوداره كه اينجوري درمقابل بقيه گاردبگيريم؟
راجع به تايرانت هاوحتي زامبي ها،من گفتم وشماتوجه نكردي،دوستمون هم گفت كه:اين موجودات طبق يه برنامه ودستورعمل ميكردن!پس اون چيپ ست يايه چيزشبيه اون ميتونه توبدنش باشه!كه به فردكنترل كننده اين امكانوبده كه حركاتشوكنترل كنه!لطفاحرفهاروبادقت بيشتري بخونيدكه مجبوربه تكرارنشيدونشيم!

سلام
2تا سوال بود
1-resident evil 4d executer چیه؟
2_re raccoon city کدومه پلتفرمش چیه؟

در مورد اون ممکن بودن با نبودن که95.9% من احتمال می دم که همین الان امکانش باشه وحتی نمونش هم باشه .

اصلا برید سریال Fringe رو ببینید دستتون میاد .
خداحافظ
یا علی

آخرین ویرایش:
سلام
2تا سوال بود
1-resident evil 4d executer چیه؟
2_re raccoon city کدومه پلتفرمش چیه؟

د

سلام.

با اجازه بزرگتر ها .;) در مورد سوال اولتون : اون یک انیمیشن کامپیوتری CG فیلم حدودا 20 دقیقه ای هست که سال 2000 ریلیز شد.(تصویر پایین) به زبان ژاپنی هست و زیاد هم جالب نیست بازم لینک دانلودش تو خود تاپیک گذاشتم اگه اشتباه نکنم.در مورد سوال دوم یه رزیدنت اویل جدید هست که توسط شرکت Slant Six ساخته شده و زمستان سال جاری واسه PS3,XBOX 360, PC عرضه میشه سبکش سوم شخص شوتر هست و بازی به صورت تیمی هست داستان بازی مربوط به گروه u.s.s یا همون Umbrella Security Service هست و یه spin-off از رزیدنت اویل 2و 3 هست.نقد و انتقاد های زیادیم ازش شده تو بخش اخباز بازی ها در موردش بیشتر بحث شده.

Biohazard%204D%20Executer.jpg

آخرین ویرایش:
البرت وسکر: هیچ کس کامل نیست

دومااين قياسي كه كردي چه ربطي داشت؟مگركسي اويلوهوكرد؟من فقط گفتم اويل تخيليه!چون فعلاحقيقت نداره!
جان كوچولو،من نميگم حرف منوقبول كنيدكه!ببين عزيزجان،اولاكه اين يه بازيه وهركس برداشت خودش روداره ازبازي.بنابراين سليقه هافرق ميكنه.دومامن نظرمودادم.من دوست داشتم به جاي يه بازي مزخرف اكشنوتكراري،كپ كام بياديه برش بده اين وسط،يه بازي بسازه كه توحال وهواي راكون سيتي باشه ولي داستان مستقل داشته باشه.آيه نازل نشده كه حتمامربوط به خط اصلي داستان باشه!ميتونه يه چيرجانبي باشه.فكرنميكنم مشكلي هم پيش بياد.اين كه يه بازي ساخته بشه كه تنوع بده ازنظرمن جالب هم ميشه.اين نظرمنه!هيچ تحميلي هم نيست!من ميگم بابازي اكشن حال نميكنم وازيه همچين چيزي استقبال ميكنم.چون ديگه يه چيزدري وري وتكراري مثل اويل5ساخته نميشه!
حالااگه شمانظرمخالف داري مياي ميگي،دليلتم ميگي.خيلي دوستانه همه ازگفتگولذت ميبريم.اين ديگه كل كل وتحميل نداره.
چون اصلاحرفهاي ماروتصميم گيري كپ كام تاثيرنداره!
كپ كام به خاطربازارترزد تورونداويل!ماهم اينجاييم تاازنظرات هم باخبربشيم،همين!
سلام بچه های گل و گلاب
بین اقا محمد توی این نکته اشتباه کردی که کاپکام بیاد تحت نام رزیدنت اویل یه داستانی بسازه که با داستان اصلی فرق داشته باشه این غیر ممکنه و هرگز هم همچین چیزی ساخته نمیشه اگر هم بیان یه بازی دیگه میسازن با یه نام دیگه و سبک بازی دیگه اگر شما واقعا ترس رو دوست داری یه بازی دیگه رو امتحان کن چون کاپکام تحت نام رزیدنت اویل نه اینکه نتونه حق اینو نداره که داستان رو عوض کنه مگه میشه که توی داستان مثلا راکون سیتی از بین نره یا وجود لیون رو منکر شد حالا اوت بریک و غیره رو من خبر ندارم ولی همگی به یه خط اصلی داستان مربوط هستن و تغییرش غیر ممکنه همش حوالی فضاحت امبرلا و پخش ویروس تی توی شهره چیز دیگه نمیتونه باشه
اگر میخواید تضاد بینتون پیش نیاد هرگز تخیلات رو وارد داستان نکنید چون با امیزش تخیلات واقعیت ضربه میخوره و کسانی که میخوان از واقعیت دفاع کنن بهتون حمله میکنن پس با واقعیت همراه باشید

• Like
Reactions: Little John
جي وايروس عزيز!(اسمتم نميدونم!)من كه گفتم اين نظرمنه!شمادرست ميگي،نميشه خط بازيوعوض كرد،ولي منم منظورم اين نبودكه اينكاروبكنن.منظورم اين بودكه يه نسخه ي جانبي بسازن براي تنوع كه داستانش فقط منحصربه اون باشه.مثلا يه بازي بسازن عين اويل1،امااينبارپليردرجهت منفي بازي كنه!(اينومثال زدم)اينجوري هم تنوع ميشه وهم به داستان بازي لطمه نميخوره.
بازي هاي ديگه براي من كمديه!الان چندروزه دارم اويل1بازي ميكنم.هيچ بازي مثل اويل1بهم حال نميده!هروقت ميخوام واقعالذت ببرم ازيه بازي،اويل1بازي ميكنم.
به هرحال من نميگم بيان داستان بازيوخراب كنن.ميشه يه بازي توحالت بونوس ساخت.
بعدم حمله كردن نداره كه!مگه دين واعتقاده؟به خدايه بازيه!:-D

زرشک.

!
1-منظورم از اون نقل قول این بود که بدونی طرفم شمایی.
2-منظورم از هو این بود که مردم اون موقع هم مثل شما این چیزا رو باور نداشتن.
3-اگه مطلب رو کامل گرفته باشی باید متوجه اون چند تا مثال میشدی.الانم یه چشمه هایی ازش رو داریم میبینیم
4-اگه از حرفهای من این جوری برداشت میکنی.دوستانه بهت بگم طرز برداشتت رو عوض کن واینقدر سطحی نگر نباش.من به جای اینکه با کلی تفضیل بگم مردم کتابهای ژول ورن رو باور نمیکردن گفتم هوش میکردن این یه صنعت ادبی هست که جمله رو کوتاه بگی.بعضی جمله ها مفهومیه.
موفق باشین

من گرفتم شماچي ميگي،ولي شمامتوجه منظورمن نشدي.ببين دوباره ميگم چيزي كه حقيقت نداشته باشه تخيله!كاري به باورمن نداشته باش.شماروال وروندمعمول رودرنظربگير.
خودمن كه ميگم هيچ چيزنشدنداره.ولي واقعيت اينه كه درحال حاظريه همچين چيزي وجودنداره.قبلاهم گفتم انسان سوءاستفاده گرزياده واگريه همچين چيزي بودتاحالاخبرهاي زيادي ازش شنيده بوديم.بمب اتم ربطي به ويروس نداره كه شماهي اونومثال ميزني.اون اثرات مخرب راديواكتيو روبدن موجوداته وازكنترل بشرخارجه ولي داستان اويل دستكاري ژن موجوداته كه توسط انسان انجام ميشه.پس ميبيني كه هنوزتواين زمينه بشرچيزخاصي نداره!انسان تازه تونسته ژن هاروكپي پيست كنه!هنوزتادست بردن توساختمان ژن خيلي راه داريم.آمريكايي كه بابيرحمي تموم ويروس سارس روتوچين پخش كردآيافكرميكني اگه يه چيزي مثل جي.وايروس داشت پخشش نميكرد؟
بازهم ميگم چيزي كه وجودنداره تخيله.حالاتخيل ممكنه درآينده حقيقت بشه ممكنه درحدتخيل باقي بمونه.خواهشم صدباره ي من اينه كه حرفهاروبادقت بخونيدتاديگران روبه سطحي نگري متهم نكنيد.دوباره تكرارميكنم كه منظورمن حقيقت جاريه زندگيه.چيزي كه تواين جريان نيست واقعيت نداره.ممكنه بعدابيادتواين جريان،امامهم زمان كنونيه.اميدوارم دوباره مجبورنشم تكرارمكررات كنم.توروخداباآرامش ودقت نظربخونيدحرفهارو!

تاریخچه؟
همون اولی بسه دیگه
تازه الان دیگه هر ننه قمری یه رزیدنت ایول فن باز کرده تاریخچه کامل رو گذاشته سایت هایی مثل ویکیا یا کتاب رزیدنت ایول آرشیو هم که دیگه همه چی رو گفتن
فک کنم خیلی بی مورد باشه تاریخچه جدید یعنی چیز جدید بیشتر هجو میشه و ارزشش رو نداره مگر اینکه بچه های زیر 16 که تازه re بازی می کنن بخونن

آخرین ویرایش:
سلام.اوناییکه رزیدنت اویل : ماجراهای آمبرلا رو بازی کردن بعد از این که نمیسیسو میکش میره کجا میره تو ساب سناریو ها با ربکا شروع میشه ؟ یا میره سناریو 4 واسه من سناریو 4 نیومده با این که قسمت رزیدنت اویل 3 رو تموم کردم چرا ! یکی میشه دقیقا توضیح بده .

آخرین ویرایش:
سلام بر برادران عزیز
من که هادی هستم جی ویروس هم قبوله اگر بگی
محمد جان از الان بگم که دیگه بهم نگی من بیشتر از تو نه میدونم نه میفهمم این از این
محمد جان وقتی میگی خط داستان منظورت کدوم داستانه شما یه داستان داری با یه دست اتفاقاتی که داخلش افتاده که اسمش رزیدنت اویله با این اسم نمیتونی یه داستان دیگه به وجود بیاری که داستان متفاوتی داشته باشی حالا داستان یه شرکت هواپیمایی که توی شهر راکون بوده رو بذاری و توش یه مامور باشه زبل مثل لیان من نمیدونم ولی اخرش این جناب مامور زبل باید از شهر بره بیرون چون یا یو بی سی اس میاد میکشدش یا بمب هسته ای میبینی که نمیشه خط داستان رو عوض کرد اخرش رزیدنت اویل رزیدنت اویله بایه داستان محکم غیر قابل تغییر فکر نکنی فکر ما بسته هستش میفهمم چی میگی ولی اگر میخوای شخصیت بد باشی باید همین راکون سیتی رو بازی کنی چون مامورای یو بی سی اس ادمای خوبی نیستن و به فکر منافع شرکت هستن تا نجات مردم
اقا حمید عزیز من که همین تاریخچه رو هم نصفه نیمه خوندم ولش کردم حسش نیست بیشتر بخونم اون مجله رو هم که اصلا فکر نکنم توی تمام عمرم حتی یه بار هم رنگشو ببینم ولی امیدوارم موفق باشن برن حال کنن تو مجله ارزو بر جوانان عیب نیست .
افشین خان یه سوال مهم پرسیدم تو پست قبلیم جوابی نگرفتم
اقا چطوری میشه تایرنت رو کنترل کرد ؟ چطوری میشه ازش به عنوان سلاح استفاده کرد باید هوش داشته باشه که بفهمه کیو باید بکشه کیو نباید بکشه به کی حمله کنه به کی نه چه جوری کنترل میشه کرد این نمسیس و تایرنت 103رو؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or