بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام.من دنبال اویل1و2برای پی اس1بودم که اینجارو پیداکردم .دیدم چه گنجی خوابیده اینجا!
باوجودگرفتاربهای زیادمشتاقانه مطالبوازاول دارم میخونم و الان صفحه ی22-23هستم!
راجع به عکسم هم بگم که من عاشق این آفا هستم!مخصوصااونجاکه تو کدورونیکاوارد بازی میشه!

سلام.من دنبال اویل1و2برای پی اس1بودم که اینجارو پیداکردم .دیدم چه گنجی خوابیده اینجا!
راجع به عکسم هم بگم که من عاشق این آفا هستم!مخصوصااونجاکه تو کدورونیکاوارد بازی میشه!
کدوم اقا ؟ وسکر رو می گی اگر وسکر رو میگی زیاد اقای اقا هم نیستا نامرد تر از این بشر روی زمین پانذاشته چرا پا گذاشته اون اسپنسر از وسکر نامرد تر و پدر سوخته تر بود حقش بود اونجوری بمیره

بزن تو چشش :d:d:d:d:d
راست میگم باید بزنی توی اون چشم بزرگ و یا تو صورتش وقتی نزدیکه با شاتگان چشم و صورتش رو هدفگیری کن و شلیک کن تا جایی که می افتی تو گودال و از لبه گودال اویزونی و نباید بزاری بهت ضربه بزنه بازم چشم و صورتش رو هدف بگیر درست میشه:d:d;)

مرسی.قبلا چند وقت پیش یبار کشتمش نمیدونم چجوریفکر کنم شانسی بوده:d بعد افتاد اون پایین.امروز هر کار کردم نتونستم وقتی دستشو میبره که با میله بزنه چشمش دیده نمیشه.

کدوم اقا ؟ وسکر رو می گی اگر وسکر رو میگی زیاد اقای اقا هم نیستا نامرد تر از این بشر روی زمین پانذاشته چرا پا گذاشته اون اسپنسر از وسکر نامرد تر و پدر سوخته تر بود حقش بود اونجوری بمیره

نه!من منظورم كرس بود!عكسشوگداشته بودم!

سلام دوست عزیز ورودت رو به این تاپیک خوش آمد می گم در ضمن سال نو رو هم بهت تبریک می گم
فک کنم منظورت کریس
در ضمن اگر تو رای گیری شرکت نکردی حتما رای بده
مرسی.قبلا چند وقت پیش یبار کشتمش نمیدونم چجوریفکر کنم شانسی بوده بعد افتاد اون پایین.امروز هر کار کردم نتونستم وقتی دستشو میبره که با میله بزنه چشمش دیده نمیشه.
داش حمید زیاد تو اون مرحله طرز کشتنش معلوم نیست ولی انقدر بزن تا بره کنار و تو بیای بالا در ضمن سعی کن اینجا با مگنوم بزنیش داروهاتم نگه دار

انگار اینجا به جز خودم کسی بخش اخبار رو نمیخونه
جریال این چیه؟ "رزیندت اویل بعدی تایید شد"

هیجی یه رزیدنت اویل میخواد بیاد که بیشتر به serious sam شبیه هست.lol

سلام دوست عزیز ورودت رو به این تاپیک خوش آمد می گم در ضمن سال نو رو هم بهت تبریک می گم
فک کنم منظورت کریس
در ضمن اگر تو رای گیری شرکت نکردی حتما رای بده

داش حمید زیاد تو اون مرحله طرز کشتنش معلوم نیست ولی انقدر بزن تا بره کنار و تو بیای بالا در ضمن سعی کن اینجا با مگنوم بزنیش داروهاتم نگه دار

دارو هام :d هیچی دارو ندارم افشین همون یکی هیت که تو همون جا میده که مصرف میشه .نمیتونم دقیق هدف بگیرم که کتک نخورم.حالا ردش کردم. اقا یه چیزی من قبل از اومدن رزیدنت اویل دارک ساید یه تریلر تو سایت http://www.gametrailers.com/ دیدم خیلی باهاش حال کردم حالت 3D داشت وقتی اتیش نشون میداد صفحه فایرفاکسم هم داشت اتیش میگرفت یا وقتی شیشه میشکست دسکتاپم هم ترک ترک میشد میتونی برام پیداش کنی ؟ یا هر کسی بتونه خیلی ممنون میشم.

آخرین ویرایش:
دوستان به نظرتون جالب میشه برای این تاپیک یک مسابقه بزاریم تا سطح اطلاعاتمون رو از re بالا ببریم
یکی سوال طرح کنه و هر کس جواب داد برنده است و باید یه سوال جدید بپرسه هرکس هم که سوالی بپرسه که جوابش رو کسی ندونه بازم برنده است اینجوری خیلی چیز هایی رو که نمی دونیم رو یاد می گیریم
نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:دی

دوستان به نظرتون جالب میشه برای این تاپیک یک مسابقه بزاریم تا سطح اطلاعاتمون رو از re بالا ببریم
یکی سوال طرح کنه و هر کس جواب داد برنده است و باید یه سوال جدید بپرسه هرکس هم که سوالی بپرسه که جوابش رو کسی ندونه بازم برنده است اینجوری خیلی چیز هایی رو که نمی دونیم رو یاد می گیریم
خوبه ولی یه طرفه میشه یه عده خیلی کمی هستن که اطلاعاتشون در مورد بازی کامل کامله ادمی مثل من که اطلاعتشو از همونا گرفته نمیتونه باهاشون رقابت کنه یه جورایی اطلاعات من زیر مجموعه اطلاعات اوناست

خوبه ولی یه طرفه میشه یه عده خیلی کمی هستن که اطلاعاتشون در مورد بازی کامل کامله ادمی مثل من که اطلاعتشو از همونا گرفته نمیتونه باهاشون رقابت کنه یه جورایی اطلاعات من زیر مجموعه اطلاعات اوناست
خوب می تونی سوالاتت رو در مورد اون قسمت هایی که بازی کردی بپرسی در ضمن قصدمون افزایش سطح اطلاعاتمون نه اینکه بخوایم اطلاعاتمون رو تو سر هم بکوبیم

من موافقم جالب میشه ولی به شرطی که احد سوالا رو نپیچونه مثل تاپیک MK ;):d

خوبه پس من سوالاتی که توی اویل 4 و 5 در میارم
وقایع رزیدنت اویل 4 بعد از وقایع منزل اسپنسر (جایی که کریس و جیل با وسکر رودر رو میشن) اتفاق می افته یا بعد از اون؟

داستان Resident Evil 4 در سال 2004 اتفاق میفته.اتفاقاتیکه برای کریس و جیل تو مخفیگاه اسپنسر میفته تو سال 2006 هست.
پس Resident Evil 4 قبل از وقایع مخفیگاه اسپنسر بوده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or