بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
؟؟؟؟؟
داستان جیل خوب بود البته اون هم مشکلاتی داشت
مشکل جیل چی بود؟

احد تو از جانب کی می گی نیازی نبود
حتی بیلی هم شخصیت پردازیش از شوا بهتر بود تو طراحی شوا بیشتر از 15 طرح داده شده بود که انتخاب نشدن چون س.کسی نبود و باعث فروش نمی شد یعنی سازنده های اصلا به عمق شخصیت فکر نمی کردن
جیل، ایدا و کلیر هم اون مدلی که گفتی ساخته شدن. پس شخصیت پردازی ندارن؟
بیلی که کاملا تصادفی میاد به جریان بازی از شوا شخصیت بهتری داره؟ :D کلا بیلی توی 2 تا جمله خلاصه میشه :D از گدشتش فقط علت اتهام واردش مشخص میشه :D
اومدن شوا یه دلیل خاصی داشت که جای گفتنش اینجا نیست. اگه به عمق شخصیت فکر نمیکردن اون همه واسش نمینوشتن :D
در ضمن برو به نگاه حسرت بار شوا به جیل توی چپتر 3-5 نگاه کن :D یا مثلا به نحوه ی حرف زدنش با کریس دقت کن.

نمی دونم ولی فکر نکنم بازی به اونجا برسه و اگر شماره 6 وجود داشته باشه مطمئن باش 7 یک ریبوت کامل
همچین فکری نمیکنم اما این حرفت رو به عنوان یه نظریه قبولش دارم. همون طور که حرف خودم یه نظریه هست.

احد تو مگه بازی رو کامل بازی نکردی:biggrin1:
بابا تو امارت اسپنسر وسکر بود زد دهن کریس و جیل رو آورد پایین اون موقع هم که قضیه جیل رو نمی دونست
منظورم اون سرمش بود :D وسکر نمیدونست که جیل از این ماجرا بو برذه :D

آره ولی واقعیت محض هزار بار این رو از دکتر اختاپوس به روایت های مختلف شنیدیم
هر شخصیت منفی یه شعاری واسه خودش داره. مال وسکر هم همون بود :D البته وسکر زیاد داره :D

ایدا فقط و فقط برای لیان پروتوگونیست احد در کل شخصیت منفی و جون هیچ آدمی براش ارزش نداره
ایدا یه پروتوگانیست بود. من حس میکنم تو در تعریف پروتوگانیست و آنتاگونیست مشکل داری. چون مطمئنم همچینین اشتباهی نمیکنی.

آنتاگونیست به کسی میگن که بر علیه پروتاگونیست ها باشه. ایدا همچین شخصیتی داشت؟

شوا اومده بود به کریس کمک کنه خوب ولی چه دلیل محکمی داشت که تا آخر راه با کریس بیاد حتی یه دمو از گذشته شوا نشون داده نشد جدا اگر تو بازی یه فلش بک 10 ذقیقه ای قابل بازی برای شوا بود شوا الان خیلی محبوب نشده بود؟؟؟
واسه ایدا فلش بکی دیدی شما؟ :D واسه ی لیان، کریس، جیل و ... موقع ورودشون به بازی فلش بکی دیدی؟ :D شوا هم سن جیل نبود که توی فلش بک بشه دختر 22 ساله :D اون تا چند سال پیش بچه بود :D در ضمن اومدن جاش تا حد بیشتری ما رو با شوا آشنا کرد.

من وسکر ور نقد نمی کنم مقایسه می کنم همین احساس نداشتن وسکر باعث میشه تو بعضی جا ها اوج بگیره و بعضی جاها به شدت سقوط کنه یعنی به نظرم یه انتگونیست وقتی یکم احساس دار میشه چالش بر انگیز تر میشه و در نهایت راهی برای نابودیش هم پیدا میشه نه اینطور که مثل وسکر به احمقانه ترین شکل ممکن نابود بشه
به این کاری که انجام میدی میگن نقد مقایسه ای :D در ضمن شخصیت وسکر بهش اجازه ی ورود احساسات رو نمیده.

احد می گن مسئول گناه های آدم شیطون نیست خود آدم پس نمیشه کار های بریکین رو گردن وسکر انداخت
وارد مباحث فلسفی نمیشم اما تجربه ثابت کرده که محیط بیشترین تاثیر رو توی تصمیمات آدم داره. وقتی توی محیط نامناسبی رشد کنی؛ جای تعاریف خوب و بد واست عوض میشه. پس محیط خیلی مهمه.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
مشکل جیل چی بود؟
احد منظورم از مشکل این نیست ه کلا مشکل داشته باشه همین که جیل از اون سقوط نجات پیدا می کنه و مشکل بزرگتر اینه که چرا از جیل رو مداوا می کنه که ازش به عنوان نمونه استفاده کنه در صورتی که اگر منطق رزیدنت ایولی داشته باشی چیزی که فراوون نمونه است
نگو که وسکر از همه چیز استفاده می کنه و دور نمیریزه چون اون موقع خبر نداشت که ویروس هنوز تو بدن جیل
جیل، ایدا و کلیر هم اون مدلی که گفتی ساخته شدن. پس شخصیت پردازی ندارن؟
بیلی که کاملا تصادفی میاد به جریان بازی از شوا شخصیت بهتری داره؟ کلا بیلی توی 2 تا جمله خلاصه میشه از گدشتش فقط علت اتهام واردش مشخص میشه
اومدن شوا یه دلیل خاصی داشت که جای گفتنش اینجا نیست. اگه به عمق شخصیت فکر نمیکردن اون همه واسش نمینوشتن
در ضمن برو به نگاه حسرت بار شوا به جیل توی چپتر 3-5 نگاه کن یا مثلا به نحوه ی حرف زدنش با کریس دقت کن.
احد تو از نگاه حسرت بار شوا این حرف رو میزنی من می گم کلا نگاه شوا نکبت بار بود:D
من دیگه باهت در مورد شوا بحث نمی کنم چون داره از منطق خارج میشه ولی خودت کافی نتیجه نظرسنجی رو نگاه کنی اگر شوا شخصیت عمیقی داشت و رو کسی فقط یکم به اندازه کارلوس تاثیر گذاشته بود حداقل یه رای می آورد
منظورم اون سرمش بود وسکر نمیدونست که جیل از این ماجرا بو برذه
خب این یعنی چی؟
پس قبول کن که وسکر شده بود بزن بهادر چون تو عمارت حسابی این کار ور کرد
هر شخصیت منفی یه شعاری واسه خودش داره. مال وسکر هم همون بود البته وسکر زیاد داره
ولی وسکر تا قبل از شماره 5 اظهار نظر های کمیکی نمی کرد
ایدا یه پروتوگانیست بود. من حس میکنم تو در تعریف پروتوگانیست و آنتاگونیست مشکل داری. چون مطمئنم همچینین اشتباهی نمیکنی.

آنتاگونیست به کسی میگن که بر علیه پروتاگونیست ها باشه. ایدا همچین شخصیتی داشت؟
خب خیلی ها ایدا رو پروتوگونیست میدونن ولی ایدا یه شخصیت خاکستری که بیشتر اهدافش منفی اگر اهداف پروتوگونیست های re رو نابودی BOW بدونیم میبینیم که ایدا دقیقا برای کسانی کار کرده و کار می کنه که اهدافشون ساختن BOW بوده ایدا حتی تا جایی پیش میره که اسلحه رو روی لیان می کشه و مطمئنا اگر لیان نمونه ور بهش نمی داد شلیک میکرد اگر بخوایم بگیم ایدا کاملا سفید باید مثل انجلا با لیان همکاری می کرد
نه تو تعریف این دوتا مشکلی ندارم ولی وقتی میسولوژی می خونی یکم از تعریف کلمه این دوتا خارج میشی
به این کاری که انجام میدی میگن نقد مقایسه ای در ضمن شخصیت وسکر بهش اجازه ی ورود احساسات رو نمیده.
خب به این می گن ضعف چون چیزی ساخته شده که نمیشه نابود بشه ولی وقتی نابودش می کنن با منطق جور در نمیاد من فکر می کنم این اشکال به خاطر این بوجود اومده که میکامی رو این نسخه تاثیر زیادی نداشته چون اگر به نسخه های قبل توجه کنی وسکر کاملا با عقل جور در میاد
وارد مباحث فلسفی نمیشم اما تجربه ثابت کرده که محیط بیشترین تاثیر رو توی تصمیمات آدم داره. وقتی توی محیط نامناسبی رشد کنی؛ جای تعاریف خوب و بد واست عوض میشه. پس محیط خیلی مهمه.
ولی تو کسی هستی که تصمیم آخر رو میگیری
تمام انسان ها میدونن کشتن کار درستی نیست ولی این کار رو می کنن به این می گن فرق حقیقت با واقعیت
خب شاید واقعیت برای تو تغییر کنه ولی حقیقت زندگی هیچوقت تغییر نمی کنه

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
احد منظورم از مشکل این نیست ه کلا مشکل داشته باشه همین که جیل از اون سقوط نجات پیدا می کنه و مشکل بزرگتر اینه که چرا از جیل رو مداوا می کنه که ازش به عنوان نمونه استفاده کنه در صورتی که اگر منطق رزیدنت ایولی داشته باشی چیزی که فراوون نمونه است
نگو که وسکر از همه چیز استفاده می کنه و دور نمیریزه چون اون موقع خبر نداشت که ویروس هنوز تو بدن جیل

همه نمونه ی خوبی نبودن. جیل در برابر اوروبوروس مقاومت کامل نشون داد. وسکر از این طریق جیل اوروبوروس رو کامل کرد. پس کسی جز جیل نمیتونست نمونه باشه.
در ضمن من گفتم وسکر اون موقع دور میریزه که دیگه بهش احتیاجی نداشته باشه.

من دیگه باهت در مورد شوا بحث نمی کنم چون داره از منطق خارج میشه ولی خودت کافی نتیجه نظرسنجی رو نگاه کنی اگر شوا شخصیت عمیقی داشت و رو کسی فقط یکم به اندازه کارلوس تاثیر گذاشته بود حداقل یه رای می آورد

اینها نظر شخصی هستن. بیلی، ربکا، بری هم رای نیاوردن. کرازور 2 تا و وسکر هم 3 تا رای اورده. یعنی همشون بد بودن؟ در ضمن نظر و رای ایرانی با استانداردهای جهانی مغایرت داره :D خودت که بهتر میدونی :D جایی که مهمترین شخصیت RE از دیدگاه ایرانی لیان باشه :D بقیش رو خودت حدس بزن :D

خب این یعنی چی؟
پس قبول کن که وسکر شده بود بزن بهادر چون تو عمارت حسابی این کار ور کرد

اون موقع وسکر نمیدونست که اکسلا به جیل گفته که ذز زیاد میتونه برای وسکر خطرناک باشه. وسکر هم بدون دونستن این قضیه طبق معمول با اعتماد به نفس خاص خودش جلوی شوا و کریس وایساد. اما از اونجایی که از ماجرا اطلاع ندشات؛ شکست خورد.

ولی وسکر تا قبل از شماره 5 اظهار نظر های کمیکی نمی کرد

کلا توی Umbrella Chronciles پر بود از اونا :D در ضمن کلا بعد آمبرلا وسکر به جایگاهی رسیده بود که بتونه از اون جملات بگه. اگه اون ها رو توی ریمیک میگفت خیلی مسخره بود :D پس در واقع اون جملات به وقتش بود. در ضمن وسکر از روی کمیک بوک ها نمیگفت. کریس فقط تیکه میندازه!!

خب خیلی ها ایدا رو پروتوگونیست میدونن ولی ایدا یه شخصیت خاکستری که بیشتر اهدافش منفی اگر اهداف پروتوگونیست های re رو نابودی BOW بدونیم میبینیم که ایدا دقیقا برای کسانی کار کرده و کار می کنه که اهدافشون ساختن BOW بوده ایدا حتی تا جایی پیش میره که اسلحه رو روی لیان می کشه و مطمئنا اگر لیان نمونه ور بهش نمی داد شلیک میکرد اگر بخوایم بگیم ایدا کاملا سفید باید مثل انجلا با لیان همکاری می کرد

اون خیلی ها در برابر کسانی که فکر میکنن ایدا پروتوگانیست هست خیلی کمه. توی ویکی RE هم Ada در قسمت پروتوگانیست هست. البته لازم به ویکی نیست چون کاملا مشخصه.

خب به این می گن ضعف چون چیزی ساخته شده که نمیشه نابود بشه ولی وقتی نابودش می کنن با منطق جور در نمیاد من فکر می کنم این اشکال به خاطر این بوجود اومده که میکامی رو این نسخه تاثیر زیادی نداشته چون اگر به نسخه های قبل توجه کنی وسکر کاملا با عقل جور در میاد

کلا هرچیزی یه نقطه ضعفی داره. اگه نقطه ضعف نداشته باشه که نمیشه. :D هر شخصیت منفی هم وقتی نقشه هاش رو عملی میکنه، فکر میکنه که همه ی کارهاش بی نقصه؛ ولی بعدا متوجه میشه که در بعضی جاها محاسبات اشتباه بوده. میکامی هم توی RE4 حضور داشت ولی از نظر داستانی بازی مشکل زیادی داشت. کارگردان بیشتر درچگونگی به تصویر کشیده شدن نوشته ها نقش داره. کاری به نویسندگی نداره. واسه همین میکامی هم بود در این قسمت ها تغییر خاصی رخ نمیداد.

ولی تو کسی هستی که تصمیم آخر رو میگیری
درسته اما اگه تعاریف عوض بشه؛ نگرش و منطق تو هم عوض میشه. همینم باعث میشه کار اشتباه، تبدیل به کار درست بشه و در نهایت تصمیم اشتباه بگیری. اون موقع وسکر در شرایطی که ویلیام اعصابش به هم ریخته بود؛ تحریکش میکرد تا آزمایشات رو ادامه بده. اگه اون زمان آلبرت وسکر نبود؛ تحقیقات ویلیام منحرف میشد. فکر نکنم این حقیقت رد کنی. خود وسکر هم دانشمند و همکار بیرکین بود. پس وسکر هم در ویروس جی سهیمه.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
همه نمونه ی خوبی نبودن. جیل در برابر اوروبوروس مقاومت کامل نشون داد. وسکر از این طریق جیل اوروبوروس رو کامل کرد. پس کسی جز جیل نمیتونست نمونه باشه.
در ضمن من گفتم وسکر اون موقع دور میریزه که دیگه بهش احتیاجی نداشته باشه.
درسته ولی وقتی وسکر از اول خبر نداره چرا باید این کارو بکنه اونم آدم محافظه کاری مثل وسکر
اینها نظر شخصی هستن. بیلی، ربکا، بری هم رای نیاوردن. کرازور 2 تا و وسکر هم 3 تا رای اورده. یعنی همشون بد بودن؟ در ضمن نظر و رای ایرانی با استانداردهای جهانی مغایرت داره خودت که بهتر میدونی جایی که مهمترین شخصیت RE از دیدگاه ایرانی لیان باشه بقیش رو خودت حدس بزن
احد این حرفت یکم ناراحتم کرد گیمر ایرانی اتفاقا سلیقه کاملی داره و کاملا با دنیا متناسب درضمن افرادی که اینجا رای دادن همه دوستای مان پس فک کنم بهتر در مورد نظرشون احترام قائل بشیم کما اینکه نظرات تو اکثر جاها همینه لیان محبوب
اون موقع وسکر نمیدونست که اکسلا به جیل گفته که ذز زیاد میتونه برای وسکر خطرناک باشه. وسکر هم بدون دونستن این قضیه طبق معمول با اعتماد به نفس خاص خودش جلوی شوا و کریس وایساد. اما از اونجایی که از ماجرا اطلاع ندشات؛ شکست خورد.
احد جان من اصلا در مورد مبارزه کریس و شوا با وسکر حرف نمیزنم در مورد عمارت که زد کریس و جیل رو داغون کرد حرف می زنم
اون خیلی ها در برابر کسانی که فکر میکنن ایدا پروتوگانیست هست خیلی کمه. توی ویکی RE هم Ada در قسمت پروتوگانیست هست. البته لازم به ویکی نیست چون کاملا مشخصه.
یعنی می خوای بگی دلایل من رو قبول نداری و اهداف ایدا کاملا با اهداف پروتوگونیست های دیگه در یک راستا؟؟؟؟؟
کلا هرچیزی یه نقطه ضعفی داره. اگه نقطه ضعف نداشته باشه که نمیشه. هر شخصیت منفی هم وقتی نقشه هاش رو عملی میکنه، فکر میکنه که همه ی کارهاش بی نقصه؛ ولی بعدا متوجه میشه که در بعضی جاها محاسبات اشتباه بوده. میکامی هم توی RE4 حضور داشت ولی از نظر داستانی بازی مشکل زیادی داشت. کارگردان بیشتر درچگونگی به تصویر کشیده شدن نوشته ها نقش داره. کاری به نویسندگی نداره. واسه همین میکامی هم بود در این قسمت ها تغییر خاصی رخ نمیداد.
اشتباهت همینه میکامی 8 سال تو کپکام کارگردانی نکرد و تهیه کننده بود ولی مستقیما رو داستان رزیدنت ایول نقش داشته و اون زمانی که تو استودیو شماره 4 کپکام کار می کرد بهش می گفتن مرد شماره 1 کپکام میکامی همیشه از خراب شدن سری جلو گیری کرده هیمشه کسی بوده که re 1.5 و 3.5 رو باهاشون مخالفت کرده و تونسته کارش رو هم پیش ببره
کلا توی Umbrella Chronciles پر بود از اونا در ضمن کلا بعد آمبرلا وسکر به جایگاهی رسیده بود که بتونه از اون جملات بگه. اگه اون ها رو توی ریمیک میگفت خیلی مسخره بود پس در واقع اون جملات به وقتش بود. در ضمن وسکر از روی کمیک بوک ها نمیگفت. کریس فقط تیکه میندازه!!
میدونم کریس تیکه میندازه ولی این حرف ها یعنی وسکر دنیا رو نمیشناسه یعنی این ایده یک ایده نخ نما شده وسکر نیاز به یک چیز جدید داشت چرا جوکر هنوز که هنوز محبوب ترین شخصیت منفی(البته تو بازی های کامپیوتری نه) چون تمام ایده های نو و مال خودش بوده جوک های جوکر که مو به تن آدم سیخ میکنه هر آدمی ولی استفاده از یک ایده تکراری باعث میشه وسکر یه امتیاز بزرگ رو از دست بده
درسته اما اگه تعاریف عوض بشه؛ نگرش و منطق تو هم عوض میشه. همینم باعث میشه کار اشتباه، تبدیل به کار درست بشه و در نهایت تصمیم اشتباه بگیری. اون موقع وسکر در شرایطی که ویلیام اعصابش به هم ریخته بود؛ تحریکش میکرد تا آزمایشات رو ادامه بده. اگه اون زمان آلبرت وسکر نبود؛ تحقیقات ویلیام منحرف میشد. فکر نکنم این حقیقت رد کنی. خود وسکر هم دانشمند و همکار بیرکین بود. پس وسکر هم در ویروس جی سهیمه.
احد جوابتو دادم تعاریف حقیقت و قابل عوض شدن نیست ولی اون چیزی که عوض میشه واقعیت زندگی واقعیت زندگی اینه که مثلا بریکین میدونه کشتن کار درستی نیست چون اگر فکر می کرد کشتن کار خوبی و تعریفش براش عوض شده بود مطمئنا از اینکه خودش هم کشته بشه نارحت نمیشد

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
درسته ولی وقتی وسکر از اول خبر نداره چرا باید این کارو بکنه اونم آدم محافظه کاری مثل وسکر
ببین وسکر اومد از جیل به عنوان نمونه استفاده کنه. ولی دید که جیل یه ضد ویروسه. وسکر از هر جی دستش میومد به عنوان نمونه استفاده میرد. چه برسه به جیل که عضو استارز بوده.این ارتباطی با محافظه کاری وسکر نداره.

احد این حرفت یکم ناراحتم کرد گیمر ایرانی اتفاقا سلیقه کاملی داره و کاملا با دنیا متناسب درضمن افرادی که اینجا رای دادن همه دوستای مان پس فک کنم بهتر در مورد نظرشون احترام قائل بشیم کما اینکه نظرات تو اکثر جاها همینه لیان محبوب
نقل قول:
http://www.capcom-europe.com/forum/s...ad.php?t=57932
من اون حرفی رو زدم که کاملا واضحه. جز حقیقت چیز دیگه ای نگفتم. این لینکی که دادی هم با حرفی که من زدم تناسبی نداره !! "
خودت که بهتر میدونی :biggrin1: جایی که مهمترین شخصیت RE از دیدگاه ایرانی لیان باشه :biggrin1: بقیش رو خودت حدس بزن :biggrin1:
"

کلا 26 نفر شرکت کردن:)) بچه های تاپیک از اون نفرات بیشترن :D

در ضمن فن های لیان هم فرق دارن. عده ای اون رو از شماره ی دوم دوست دران ( مثل خودم) عده ای هم از شماره ی 4
معمولا اونی که از شماره ی 4 این شخصیت رو دوست داره تعاریفش از RE چیز دیگه ای هست. اکثر هموطنان ما هم تو این دسته قرار دارن.

احد جان من اصلا در مورد مبارزه کریس و شوا با وسکر حرف نمیزنم در مورد عمارت که زد کریس و جیل رو داغون کرد حرف می زنم
فقط توی RE5 اونطوری بود؟ توی Code Veronica که پرواز هم میکرد :D چرا از اون ایراد نمیگیری؟ :D

یعنی می خوای بگی دلایل من رو قبول نداری و اهداف ایدا کاملا با اهداف پروتوگونیست های دیگه در یک راستا؟؟؟؟؟
نه !! این موضوع جای بحث نداره. چون حداقل منبع موجود هست واسش. برو از ویکی ببین. کلا تعریفت از پروتاگونیست یه چیز دیگه ای هست.

اشتباهت همینه میکامی 8 سال تو کپکام کارگردانی نکرد و تهیه کننده بود ولی مستقیما رو داستان رزیدنت ایول نقش داشته و اون زمانی که تو استودیو شماره 4 کپکام کار می کرد بهش می گفتن مرد شماره 1 کپکام میکامی همیشه از خراب شدن سری جلو گیری کرده هیمشه کسی بوده که re 1.5 و 3.5 رو باهاشون مخالفت کرده و تونسته کارش رو هم پیش ببره
میکامی فقط تهیه کننده بود؟ تو گوگل بزن Resident Evil 4 Director ببین اسم کی رو میاره !!

میدونم کریس تیکه میندازه ولی این حرف ها یعنی وسکر دنیا رو نمیشناسه یعنی این ایده یک ایده نخ نما شده وسکر نیاز به یک چیز جدید داشت چرا جوکر هنوز که هنوز محبوب ترین شخصیت منفی(البته تو بازی های کامپیوتری نه) چون تمام ایده های نو و مال خودش بوده جوک های جوکر که مو به تن آدم سیخ میکنه هر آدمی ولی استفاده از یک ایده تکراری باعث میشه وسکر یه امتیاز بزرگ رو از دست بده
جوکر چون قدیمی هست واسه اونه. بعضی از افکار منفی رو اون رواج داه. واسه همین از یاد نمیره. اصولا هرچیز قدیمی چون به نوعی شروع کننده محسوب میشه؛ واسه همین محبوبه. جوکر رو هم با وسکر مقایسه نکن. اول ببین جوکر کی وارد کمیک ها شده. بعد ببین وسکر کی وارد RE شده.وسکر هم در نوع خودش بینظیره. جملاتش هم تکراری نیستن. !! از طرفی ظهور شخصیتی مثل وسکر واقعا سختی خودش رو داشت. چون اکثر ایده ها و عقاید توسط شخصیت های منفی قبلی استفاده شده بود. ولی با این حساب وسکر اومد تعریف جدیدی از شخصیت منفی ایجاد کرد.

احد جوابتو دادم تعاریف حقیقت و قابل عوض شدن نیست ولی اون چیزی که عوض میشه واقعیت زندگی واقعیت زندگی اینه که مثلا بریکین میدونه کشتن کار درستی نیست چون اگر فکر می کرد کشتن کار خوبی و تعریفش براش عوض شده بود مطمئنا از اینکه خودش هم کشته بشه نارحت نمیشد
اتفاقا جای تعاریف هم عوض بشه کشتن هم خوب به حساب میاد. برو تو تاریخ بگرد. اکثر اونهایی که قتل عام کردن؛ قتل عام شده ها رو انسان های یاقی و بی ارزشی تصور میکردن. این یعنی با عوض شدن تعاریف، خوب و بد جاشون عوض میشه. از چنگیز حان بگیر تا هیتلر، اینا فکر میکردن خودشون برترن. وسکر و بیرکین هم چنین افکاری داشتن.

در ضمن نقش وسکر رو توی تصمیمات بیرکین نادیده میگیری ؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
ببین وسکر اومد از جیل به عنوان نمونه استفاده کنه.
ببینم وسکر روانی بود یکنفر رو که سقوط کرده رو صخره ها و آشو لاش شده رو ببره درمان کنه بعد به عنوان نمونه ازش استتفاده کنه؟
اینها نظر شخصی هستن. بیلی، ربکا، بری هم رای نیاوردن. کرازور 2 تا و وسکر هم 3 تا رای اورده. یعنی همشون بد بودن؟ در ضمن نظر و رای ایرانی با استانداردهای جهانی مغایرت داره خودت که بهتر میدونی جایی که مهمترین شخصیت RE از دیدگاه ایرانی لیان باشه بقیش رو خودت حدس بزن
من اون حرفی رو زدم که کاملا واضحه. جز حقیقت چیز دیگه ای نگفتم. این لینکی که دادی هم با حرفی که من زدم تناسبی نداره !! "
این لینک برای انجمن کپکام حالا تو یه لینک بده که 1000 نفر رای دادن و لیان توش بهترین شخصیت نیست
در ضمن من فکر نمی کنم ما تو جایگاهی باشیم که بخوایم جامع گیمر ایرانی رو نقد کنیم
چه برسه به دیدگاهشون چون این میشه یک طرفه به قاضی رفتن
فقط توی RE5 اونطوری بود؟ توی Code Veronica که پرواز هم میکرد چرا از اون ایراد نمیگیری؟
به خاطر اینکه ما داریم در مورد داستان re5 حرف میزنیم کما اینکه تو re5 هم پرواز می کرد موقعی که می خواست سوار جت بشه
نه !! این موضوع جای بحث نداره. چون حداقل منبع موجود هست واسش. برو از ویکی ببین. کلا تعریفت از پروتاگونیست یه چیز دیگه ای هست.
من تعریفی که تو میسولوژی خونمدم رو می گم پروتوگونیست کسی که اهداف اصلی داستان رو پیش میبره و انتگونیست کسی مخالف قرار میگیره
بعد یه سوال اگر ویکیا چیزی بنویسه تو دیگه در موردش فکر نمی کنی؟
میکامی فقط تهیه کننده بود؟ تو گوگل بزن Resident Evil 4 Director ببین اسم کی رو میاره !!
lol
تو یک کلمه تو جملات من پیدا کن که من گفته باشم میکامی کارگردان re4 نیست
جوکر چون قدیمی هست واسه اونه. بعضی از افکار منفی رو اون رواج داه. واسه همین از یاد نمیره. اصولا هرچیز قدیمی چون به نوعی شروع کننده محسوب میشه؛ واسه همین محبوبه. جوکر رو هم با وسکر مقایسه نکن. اول ببین جوکر کی وارد کمیک ها شده. بعد ببین وسکر کی وارد RE شده.وسکر هم در نوع خودش بینظیره. جملاتش هم تکراری نیستن. !! از طرفی ظهور شخصیتی مثل وسکر واقعا سختی خودش رو داشت. چون اکثر ایده ها و عقاید توسط شخصیت های منفی قبلی استفاده شده بود. ولی با این حساب وسکر اومد تعریف جدیدی از شخصیت منفی ایجاد کرد.
احد شاید فقط برای تو اینجوری تو از کجا میدونی تو جز اکثریتی؟
اتفاقا جای تعاریف هم عوض بشه کشتن هم خوب به حساب میاد. برو تو تاریخ بگرد. اکثر اونهایی که قتل عام کردن؛ قتل عام شده ها رو انسان های یاقی و بی ارزشی تصور میکردن. این یعنی با عوض شدن تعاریف، خوب و بد جاشون عوض میشه. از چنگیز حان بگیر تا هیتلر، اینا فکر میکردن خودشون برترن. وسکر و بیرکین هم چنین افکاری داشتن.

در ضمن نقش وسکر رو توی تصمیمات بیرکین نادیده میگیری ؟
احد تو متوجه نمیشی من چی میگم ببینم میدونی فرق حقیقت با واقعیت چیه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
ببینم وسکر روانی بود یکنفر رو که سقوط کرده رو صخره ها و آشو لاش شده رو ببره درمان کنه بعد به عنوان نمونه ازش استتفاده کنه؟

من چرا مجبورم یه حرفی رو دوبار بزنم.

هر کسی نمیتونست جلوی ویروس مقاومت کنه. از نظر وسکر، جیل نمونه ی خوبی بود. تو داری به یکی از بهترین جاهای داستانی ایراد میگیری :D

این لینک برای انجمن کپکام حالا تو یه لینک بده که 1000 نفر رای دادن و لیان توش بهترین شخصیت نیست

افشین اصلا پست منو خوندی؟ من چی ازت پرسیدم؟ تو چی بهم میگی؟

جایی که مهمترین شخصیت RE از دیدگاه ایرانی لیان باشه بقیش رو خودت حدس بزن

ربطش رو بگو لطفا !!

در ضمن من فکر نمی کنم ما تو جایگاهی باشیم که بخوایم جامع گیمر ایرانی رو نقد کنیم
شاید تو تو اون جایگاه نباشی ولی کلا جایگاهی نمیخواد واسه این کار. من کلا تو این 2 گانگی موندم. تو الان داری افکار منو نقد میکنی. پس داری من رو به عنوان یکی از اعضای جامعه ی گمینگ مورد نقد قرار میدی. پس الان توی همون جایگاهی !!

به خاطر اینکه ما داریم در مورد داستان re5 حرف میزنیم کما اینکه تو re5 هم پرواز می کرد موقعی که می خواست سوار جت بشه

وسکر از کدورونیکا اون طوری بود. اگه به فرض محال که واسه وسکر ایراد باشه، باید در قسمت کدورونیکا بررسیش کنی و ربطی به RE5 نداره.

من تعریفی که تو میسولوژی خونمدم رو می گم پروتوگونیست کسی که اهداف اصلی داستان رو پیش میبره و انتگونیست کسی مخالف قرار میگیره
بعد یه سوال اگر ویکیا چیزی بنویسه تو دیگه در موردش فکر نمی کنی؟

لیان میخواست از شهر فرار کنه. ایدا جلوش وایساده بود؟
لیان میخواست دختر رییس جمهور رو برگردونه. ایدا مخالفت میکرد؟
جان من قبول کن که در اشتباهی !!

در ضمن، ویکی به عنوان یک منبع قابل استناده. هرجا هم شبهه ای توش باشه توش اعلام میشه.

lol
تو یک کلمه تو جملات من پیدا کن که من گفته باشم میکامی کارگردان re4 نیست

اشتباهت همینه میکامی 8 سال تو کپکام کارگردانی نکرد و تهیه کننده بود

خودت این جملت رو معنی کن.

احد شاید فقط برای تو اینجوری تو از کجا میدونی تو جز اکثریتی؟

اکثر شخصیت های محبوب همون قدیمی ها هستن. برو به نظرسنجی ها نگاه کن. در ضمن از این سوالات واسه خودت هم مطرح کن.

احد تو متوجه نمیشی من چی میگم ببینم میدونی فرق حقیقت با واقعیت چیه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

اتفاقا برعکس !!

جواب این سوال رو بده.
نقش وسکر رو توی تصمیمات بیرکین رد میکنی؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
هر کسی نمیتونست جلوی ویروس مقاومت کنه. از نظر وسکر، جیل نمونه ی خوبی بود. تو داری به یکی از بهترین جاهای داستانی ایراد میگیری
امیدوارم از اینکه داریم بحث می کینم فقط تبادل نظر باشه
احد وسکر وقتی با جیل سقوط کرد و جیل داغون شد همون موقع میدونست جیل ویروس تو بدنش مونده؟؟؟؟
افشین اصلا پست منو خوندی؟ من چی ازت پرسیدم؟ تو چی بهم میگی؟
ربطش رو بگو لطفا !!
جایی که مهمترین شخصیت RE از دیدگاه ایرانی لیان باشه بقیش رو خودت حدس بزن
میشه واسه این حرفت منبع بدی چون تا اونجایی که من یادمه وسکر تو نظرسنجی مهمترین شخصیت داستانی رزیدنت ایول نفر اول شد و اون هایی هم که به لیان رای داده بودن رو بهشون میگن فن بوی و تو هر جامعه هست در ضمن مطمئن باش تو هر جامعه گیمری نظرسنجی بزاری که بهترین شخصیت رزیدنت ایول کیه بی چون چرا لیان کندی چون هم از گذشته طرفدار داره هم از re4
لیان میخواست از شهر فرار کنه. ایدا جلوش وایساده بود؟
لیان میخواست دختر رییس جمهور رو برگردونه. ایدا مخالفت میکرد؟
جان من قبول کن که در اشتباهی !!

در ضمن، ویکی به عنوان یک منبع قابل استناده. هرجا هم شبهه ای توش باشه توش اعلام میشه.
لیان می خواست g رو نابود کنه ولی ایدا می خواست اونو واسه وسکر ببره
لیان می خواست مستر پلاگا رو نابود کنه ولی ایدا روش اسلحه کشید
کریس و جیل می خوان bow هارو نابود کنن ولی ایدا واسه سازمانی کار می کنه که bow میسازه
اشتباهت همینه میکامی 8 سال تو کپکام کارگردانی نکرد و تهیه کننده بود
خودت این جملت رو معنی کن
میکامی بعد از ساخت رزیدنت ایول 1 در سال 1995 تا سال 2003 روی هیچ بازی جدیدی کار نکرد که P.N. 03 بود
اصلا یکی از دلایلی که میکامی از کلاور به استودیو شماره 4 برنگشت همین بود
شاید تو تو اون جایگاه نباشی ولی کلا جایگاهی نمیخواد واسه این کار. من کلا تو این 2 گانگی موندم. تو الان داری افکار منو نقد میکنی. پس داری من رو به عنوان یکی از اعضای جامعه ی گمینگ مورد نقد قرار میدی. پس الان توی همون جایگاهی !!
من دارم با یک عضو صحبت می کنم در ضمن من به هیچ وجه نیم خوام در موردت قضاوت کنم و در نهایت می تونم ازت سوال کنم
اتفاقا من میگم نیاز به جایگاه داره که فعلا تو کشور ما ممکن نیست
وسکر از کدورونیکا اون طوری بود. اگه به فرض محال که واسه وسکر ایراد باشه، باید در قسمت کدورونیکا بررسیش کنی و ربطی به RE5 نداره.
خب پس یه سوال ازت می پرسم وسکری که تو ورونیکا بود با وسکری که تو 5 بود فرقی نداشت؟
اکثر شخصیت های محبوب همون قدیمی ها هستن. برو به نظرسنجی ها نگاه کن. در ضمن از این سوالات واسه خودت هم مطرح کن.
من در مورد هبچ شخصیتی نگفتم بی نظیر من فقط چیزی که به ذهنم رسید و فکر می کنم یکم نخ نما رو می گم ولی هیچ وقت نگفتم چون من می گم و فکر می کنم چون لیان میگه The virus continues to grow... Altering its form, strengthening perpetually until the day comes when it can be destroyed.
دیگه بهترین و همین که من می گم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اتفاقا برعکس !!

جواب این سوال رو بده.
نقش وسکر رو توی تصمیمات بیرکین رد میکنی؟
یعنی می خوای بگی منظور منو متوجه میشی
ببین مثلا آب همه میدونن چیز خوبی حالا اگه تعریفش واسه من عوض بشه و فکر کنم که بده نه خودم می خورم و نه میزارم تو بخوری!!!!!!!!!!!!
چون فکر می کنم بده
حالا وسکر ممکنه واقعیت رو برای بریکین جور دیگه ای جلوه داده باشه ولی بریکین هنوز به حقیقت قضیه واقف پس اگر کاری می کنه خودش کرده بریکین مسئول کاری که کرده نه وسکر

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
احد وسکر وقتی با جیل سقوط کرد و جیل داغون شد همون موقع میدونست جیل ویروس تو بدنش مونده؟؟؟؟
:D منظورم اوروبوروسه :D هر کسی نمیتونست واسه اون میزبان باشه.

میشه واسه این حرفت منبع بدی چون تا اونجایی که من یادمه وسکر تو نظرسنجی مهمترین شخصیت داستانی رزیدنت ایول نفر اول شد و اون هایی هم که به لیان رای داده بودن رو بهشون میگن فن بوی و تو هر جامعه هست در ضمن مطمئن باش تو هر جامعه گیمری نظرسنجی بزاری که بهترین شخصیت رزیدنت ایول کیه بی چون چرا لیان کندی چون هم از گذشته طرفدار داره هم از re4
متاسفانه نظرسنجی پاک شده :D تا جایی که یادمه پایاپای میرفتن :D این خودش یعنی فاجعه :D

لیان می خواست g رو نابود کنه ولی ایدا می خواست اونو واسه وسکر ببره
لیان می خواست مستر پلاگا رو نابود کنه ولی ایدا روش اسلحه کشید
کریس و جیل می خوان bow هارو نابود کنن ولی ایدا واسه سازمانی کار می کنه که bow میسازه
لیان نمیخواست انگل رو نابود کنه. فقط قرار بود اشلی رو برگردونه. خود ایدا هم هیمنو به وسکر میگه.
توی RE2 هم جلوی لیان نبود. یه نمونه بگو که ایدا جلوی لیان بوده باشه. به حاطر اینکه جلوی لیان نباشه نزدیک بود بمیره. حالا کجای این آنتاگونیسته؟

فعلا از اهداف سازمان چیزی نمیدونیم و درست نیست در موردش نظر بدیم.

خب پس یه سوال ازت می پرسم وسکری که تو ورونیکا بود با وسکری که تو 5 بود فرقی نداشت؟
سریعتر شده بود.

من در مورد هبچ شخصیتی نگفتم بی نظیر من فقط چیزی که به ذهنم رسید و فکر می کنم یکم نخ نما رو می گم ولی هیچ وقت نگفتم چون من می گم و فکر می کنم چون لیان میگه The virus continues to grow... Altering its form, strengthening perpetually until the day comes when it can be destroyed.
واقعا این جمله با اونی که از وسکر نوشتم قال مقایسه هست؟

حالا وسکر ممکنه واقعیت رو برای بریکین جور دیگه ای جلوه داده باشه ولی بریکین هنوز به حقیقت قضیه واقف پس اگر کاری می کنه خودش کرده بریکین مسئول کاری که کرده نه وسکر
افشین عزیز، بحث اینه که وسکر نقش داشته. اگه حقیقت و واقعیت با هم فرق داشته باشن، باز تاثیر وسکر قابل چشم پوشی نیست.

دو تا از موضوعات رو هم بیخیال شدم. چون کلا حاشیه بودن

movyn

کاربر سایت
Oct 22, 2010
126
نام
محمد رضا
سلام :D

خب آی ام ساری بسیار زیاد به خاطر اینکه در بحث های بسیار حیاتی نتونستم شرکت کنم. / البته یه معذرت هم از بعضی ها که یک باره دیدن من جیم شدم. :D

جیل یه شخصیت معمولی نبود که وسکر بخواد همینطوری از کنارش بگذره. بعد سقوط، وسکر اون رو برای مدتی توی محفظه گذاشت. یک آرشیو انسانی بزرگ. چرا باید جای کسی مثل جیل وی این آرشیو خالی باشه؟ :D

بعدا مشخص شد که بدن جیل پادتن ویروس تیی رو ساخته. اگه جیل نبود، اوروبوروسی هم درکار نبود.

نکته بسیار مهمی که من روش تاکید بسیار زیادی دارم. اینه که. هدف آمبرلا ساخت زامبی ها در اون وضعیت اسفناک نبود. این برای آمبرلا فاجعه بود که شهر راکون به اون وضع دربیاد.

مسئله مهم اینه که روند ساخت مخلوقات به شکلی بود که آمبرلا دوست داشت تا پیش از نابودی راکون به اون مخلوقات اوروبوروسی دست پیدا کنه.
هدفم از جملات بالا این بود که بیان کنم. چکیده هدف آمبرلا دقیقا و یقینا ویروس اوروبوروس بود که هرگز نتونست بهش دست پیدا کنه و این افتخار نسیب کسی شد که بانی نابودی آمبرلا شد.

کافیه که به نوع حمله ماجینی ها مخصوصا زمانی که اسلحه گرم دستشون میگرفتن رو با زامبی مقایسه کنین. داستان روندی عادی رو طی کرد. از مایش مخلوقاتی ضعیف و معمولی به سمت قوی و بهتر.
این درحالیه که خیلی ها به نظرم به اشتباه فکر میکنن که RE روند انحرافی در پیش گرفت. این به نظر من مطلقا قابل قبول نیست.
ویروس تی موجودی رو میساخت که در نهایت افسارش گسیخته میشد. و چیزی که اهمیت داره اینه که این موضوع مورد خواسته آمبرلا نبود. چیزی که آمبرلا سعی داشت تا قبل برملا شدن فعالیت های غیرقانونیش بهش برسه، ویروسی با تاثیرات ویروس اوروبوروس بود. اما برای آمبرلا سرفصل ها طور دیگه ای رقم خورد.

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
سلام به دوستان عزیز
با توجه به اینکه من اصلا در حد بحث شما نیستم و به قول احد از اون دسته افرادی هستم که از re4کارشو شروع کرده ولی توی نظر سنجی قبلی به وسکر رای داده میخوام بگم که اگر اشتباه نکنم منظور افشین اینه که بعد از سقوط در لحظه ای که وسکر میبینه جیل زنده هستش و بیهوشه به چی فکر کرد که اونو برداشت چون میدونید وسکر که اصلا خبر نداشت که جیل اصلا پادتن توی بدنش داره
جوابش میتونه این باشه که وسکر جیل رو یک انسان از نظر جسمی کامل و بی عیب میدونه کسی که به حد اکثر توانایی های انسانی و جسمی رسیده و اینکه از بهترین ماموران استارز و بهترین ماموران بی اس ای ای هستش و تازه کسی هستش که از اون سقوط جون سالم در برده و بعد از اون همه جراحت هنوز داره نفس میکشه پس کسی که اینهمه قدرت بدنی داره نباید دور انداخته بشه این جواب مناسبترین جواب برای سوال افشین میتونه باشه.
در ضمن جناب اقایان ماوین و احد عزیز اگر میشه یه توضیح اساسی در مورد اوروبرس بدید ما اخرش نفهمیدیم این اوروبرس طرز کارش چیه؟ چطور میتونه یه نمونه پیشرفته باشه ؟
(افشین جان بازم میشه گفت احد راست میگه بهترین کارکتر با مهمترین متفاوته)
خب احد جان اون لینکی که افشین داد چیزیه که از هر کجای دنیا توش شرکت کردند باید قبول کنیم افراد زیادی که دارن اویل رو ادامه میدن اصولا به داستان بازی علاقه ندارن دسته خاصی هستند مثل بچه های این تایپک که اخر سر توی اون نظر سنجی وسکر رو به جایگاه اصلیش میرسونن میتونم بگم که با اینکه بسیار از افراد از به لیان رای دادن باید دید نسبی رای لیان توی اون نظر سنجی به وسکر با نظر سنجی ما چقدره ما به همون اندازه که لیون بیشتر رای اورده با دنیا مغایرت داریم (البته من اصلا در حد انتقاد کردن از شما نیستم فقط نظر شخصیمو گفتم)

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
منظورم اوروبوروسه هر کسی نمیتونست واسه اون میزبان باشه.
احد چرا حاشیه میری من اصلا در مورد این صحبت نمی کنم که
در ضمن اگر وسکر نمونه می خواست همون موقع که داشت با جیل و کریس مبارزه می کرد سعی نمی کرد بکشتشون و بی هوششون می کرد و می برد
متاسفانه نظرسنجی پاک شده تا جایی که یادمه پایاپای میرفتن این خودش یعنی فاجعه
به هر حال نتیجه های زیادی داشت پس باید به نظر تمام افرادی که به وسکر رای دادن احترام بزاریم و خسک و تر رو باهم نسوزونیم
لیان نمیخواست انگل رو نابود کنه. فقط قرار بود اشلی رو برگردونه. خود ایدا هم هیمنو به وسکر میگه.
توی RE2 هم جلوی لیان نبود. یه نمونه بگو که ایدا جلوی لیان بوده باشه. به حاطر اینکه جلوی لیان نباشه نزدیک بود بمیره. حالا کجای این آنتاگونیسته؟
یعنی به نظرت لیان که می گه من می خوام این ویروس (منظور تمام bow هاست) رو از چهره زمین پاک کنم اون موقع که مستر پلاگا رو از روی جسد سدلر برداشت می برد و از تو اهداف خاصی استفاده می کرد؟؟؟؟؟
فعلا از اهداف سازمان چیزی نمیدونیم و درست نیست در موردش نظر بدیم.
در ضمن اهداف کلی ایدا معلوم
در مورد سازمان هم میدونیم که bow ساخته
اون هم مورد های خیلی قوی و پیشرفته پس با اهداف کریس جیل و لیان و همین طور کلیر ردفیلد در تضاد
سریعتر شده بود.
وسکر تو ورونیکا از هر حرکتش بوی هوشمندی میومد تو همه جا حساب شده عمل کرد ولی تو re5 بلوغ فکری از نوع وسکر کم رنگ تر شده بود اعمالی که انجام میداد به رفتارش نمیومد همون استفاده از اوروبوروس به نظرت وسکر از کریس هم ضعیف تر شده بود؟ یا فقط مقدار زیادی از قدرت فرا بشریش رو از دست داده بود؟
واقعا این جمله با اونی که از وسکر نوشتم قال مقایسه هست؟
چرا قیمه هارو میریزی تو ماستا!!!!!!!!!!!!
مگه من گفتم واسه کی بهتره
افشین عزیز، بحث اینه که وسکر نقش داشته. اگه حقیقت و واقعیت با هم فرق داشته باشن، باز تاثیر وسکر قابل چشم پوشی نیست.

دو تا از موضوعات رو هم بیخیال شدم. چون کلا حاشیه بودن
بله خوب ولی نمی تونیم وسکر ور هم مسئولش بدونیم
در ضمن من سعی کردم حاشیه نرم اگر ممکنه بهم بگو تا متوجه اشتباهم بشم
سلام

خب آی ام ساری بسیار زیاد به خاطر اینکه در بحث های بسیار حیاتی نتونستم شرکت کنم. / البته یه معذرت هم از بعضی ها که یک باره دیدن من جیم شدم.

جیل یه شخصیت معمولی نبود که وسکر بخواد همینطوری از کنارش بگذره. بعد سقوط، وسکر اون رو برای مدتی توی محفظه گذاشت. یک آرشیو انسانی بزرگ. چرا باید جای کسی مثل جیل وی این آرشیو خالی باشه؟

بعدا مشخص شد که بدن جیل پادتن ویروس تیی رو ساخته. اگه جیل نبود، اوروبوروسی هم درکار نبود.

نکته بسیار مهمی که من روش تاکید بسیار زیادی دارم. اینه که. هدف آمبرلا ساخت زامبی ها در اون وضعیت اسفناک نبود. این برای آمبرلا فاجعه بود که شهر راکون به اون وضع دربیاد.

مسئله مهم اینه که روند ساخت مخلوقات به شکلی بود که آمبرلا دوست داشت تا پیش از نابودی راکون به اون مخلوقات اوروبوروسی دست پیدا کنه.
هدفم از جملات بالا این بود که بیان کنم. چکیده هدف آمبرلا دقیقا و یقینا ویروس اوروبوروس بود که هرگز نتونست بهش دست پیدا کنه و این افتخار نسیب کسی شد که بانی نابودی آمبرلا شد.

کافیه که به نوع حمله ماجینی ها مخصوصا زمانی که اسلحه گرم دستشون میگرفتن رو با زامبی مقایسه کنین. داستان روندی عادی رو طی کرد. از مایش مخلوقاتی ضعیف و معمولی به سمت قوی و بهتر.
این درحالیه که خیلی ها به نظرم به اشتباه فکر میکنن که RE روند انحرافی در پیش گرفت. این به نظر من مطلقا قابل قبول نیست.
ویروس تی موجودی رو میساخت که در نهایت افسارش گسیخته میشد. و چیزی که اهمیت داره اینه که این موضوع مورد خواسته آمبرلا نبود. چیزی که آمبرلا سعی داشت تا قبل برملا شدن فعالیت های غیرقانونیش بهش برسه، ویروسی با تاثیرات ویروس اوروبوروس بود. اما برای آمبرلا سرفصل ها طور دیگه ای رقم خورد.
صد در صد مخالفم
همون طور که گفتم وسکر اگر نمونه قوی می خواست سعی نمی کرد جیل و کریس رو تو عمارت مخفی اسپنسر بکشه و هردو شون رو نا کار می کرد و با خودش می برد
در مورد ماجینی ها هم باهات مخالفم چون سرباز های معمولی از ماجینی ها خیلی خیلی بهترن و قدرت تصمیم گیری و نو آوری دارن آمبرلا دقیقا وقتی برد که ویروس تی ساخته شد از تو بعید بود چون تنها مخلوقات تی زامبی ها نبودن دقیقا ساخت نمیسیس و تالوس اعلا ترین حدی بود که آمبرلا بهش رسید مقاومت زیاد هوش بالا استفاده از سلاح و قابلیت رویا رویی با سربازان رزه پوش این یک اسلحه بیو ارگانیک و تلافات انسانی هم نداره
جوابش میتونه این باشه که وسکر جیل رو یک انسان از نظر جسمی کامل و بی عیب میدونه کسی که به حد اکثر توانایی های انسانی و جسمی رسیده و اینکه از بهترین ماموران استارز و بهترین ماموران بی اس ای ای هستش و تازه کسی هستش که از اون سقوط جون سالم در برده و بعد از اون همه جراحت هنوز داره نفس میکشه پس کسی که اینهمه قدرت بدنی داره نباید دور انداخته بشه این جواب مناسبترین جواب برای سوال افشین میتونه باشه.
یکبار دیگه میگم وسکر می تونست و قدرتش رو داشت که کریس و جیل رو که سالم بودن رو به آرشیو انسانیش ببره ولی می خواست اون رو بکشه

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
یکبار دیگه میگم وسکر می تونست و قدرتش رو داشت که کریس و جیل رو که سالم بودن رو به آرشیو انسانیش ببره ولی می خواست اون رو بکشه
ببین افشین جان باید اون نفرتی که وسکر از کریس و جیل داشت رو توی داستان جا بدی اون انسانیت خودش رو خرج کرده بود در حالی که کریس و جیل چیزی که وسکر انسانیتش رو برای اون خرج کرده بود از بین برده بودن تازه شاید اون موقع به این نتیجه نرسیده بود که اونا میتونن نمونه های خوبی باشن تازه اون یه مبارزه تا سر حد مرگ بود یکی از دوطرف باید زنده می موند یا کریس و جیل یا البرت وسکر به خاطر همین هم بود تا کریس وسکر رو دید به طرفش اسلحه کشید و شلیک کرد اگر وسکر نمیکشتشون چه بسا کریس و جیل اینکارو میکردن در هر صورت این دلیلیه که توی ذهن وسکر مونده شاید فکر میکرده که اگه بذاره جیل همونجا بمونه فردا حالش خوب میشه و دوباره میاد دنبالش به قول خودش lets finish this در کل من ایراد نمیگیرم که وسکر جیل رو نکشت چون به قول احد اگر میخواست هم بکشه به صورت همون نمونه میکشتش که این کارو هم کرد ولی جیل از خودش مقاومت نشون داد شاید تصمیم داشت بلای بدتر از کشتن به سر جیل بیاره
بقیه بحثاتونم نمیتونم شرکت کنم چون دارید از داستان یه چیزایی رو میگید که من مبتدی ازشون سر در نمیارم داستان قیمه و ماست رو بیشتر توضیح بدید لطفا:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر