بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

قصدكل كل ندارم يعني نميخوام حس كني فقط ميخوام مخالفت كنم ولي واقعاباعقل جوردرنمياد!من اگه جاي اسپنسربودم بيركين روبه دفترمركزي دعوت ميكردم اونجاميدادمش دست هانك ميگفتم ببرازش حرف بكش!دوانه نيستم كه توتشكيلات خودم تشنج ايجادكنم وباعث خرابي وازبين رفتن تشكيلاتم بشم!شايد من خيلي سياست به خرج ميدم ولي هرجورفكرميكنم ميبينم من وقتي به جايي تسلط دارم نيازي نيست بااعمال زورواردبشم!من ميگم اسپنسرخيلي احمق بودوواقعالياقت اين تشكيلاتونداشت!ازاين حماقتهاتواويل زياده ارطرف صاحبان قدرت وتقريبايه مثنوي ميشه نوشت!حتي باوجودفاجعه ي راكون بارهاميشددوباره قدرتودست گرفت اماهمونطوركه گفتم آمبرلافقط اشتباه كرد!انگارنويسنده لج بوده باآمبرلا!بااين حال من هنوزم عاشق اين بازي هستم ومعتقدم ديگه رودست اويل1بازي نمياد!
درضمن اون سربازبدبخت جوگيرنبود فقط ترسيد!جوگيري باترس فرق داره!به هرحال خيلي اوشگول بود!

قصدكل كل ندارم يعني نميخوام حس كني فقط ميخوام مخالفت كنم ولي واقعاباعقل جوردرنمياد!من اگه جاي اسپنسربودم بيركين روبه دفترمركزي دعوت ميكردم اونجاميدادمش دست هانك ميگفتم ببرازش حرف بكش!دوانه نيستم كه توتشكيلات خودم تشنج ايجادكنم وباعث خرابي وازبين رفتن تشكيلاتم بشم!شايد من خيلي سياست به خرج ميدم ولي هرجورفكرميكنم ميبينم من وقتي به جايي تسلط دارم نيازي نيست بااعمال زورواردبشم!من ميگم اسپنسرخيلي احمق بودوواقعالياقت اين تشكيلاتونداشت!ازاين حماقتهاتواويل زياده ارطرف صاحبان قدرت وتقريبايه مثنوي ميشه نوشت!حتي باوجودفاجعه ي راكون بارهاميشددوباره قدرتودست گرفت اماهمونطوركه گفتم آمبرلافقط اشتباه كرد!انگارنويسنده لج بوده باآمبرلا!بااين حال من هنوزم عاشق اين بازي هستم ومعتقدم ديگه رودست اويل1بازي نمياد!
درضمن اون سربازبدبخت جوگيرنبود فقط ترسيد!جوگيري باترس فرق داره!به هرحال خيلي اوشگول بود!
اقا مشکل میدونی چیه شما همه فجایع بعد از اون حمله به بیرکین رو دیدی داری قضاوت میکنی البته اسپنسر میباید از داستان مارکوس درس میگرفت هر چند که دیگه اونجا وسکر و بیرکین بالا سر مارکوس وایسادند و مرگشو دیدند وکسی حواسش به زالو نبود ولی باز نمیباید تاریخ رو تکرار نمیکرد ولی هیچ کدوم فکرشو هم نمیکردن که اون سرباز احمق دستش بره رو ماشه و اون بیرکین هم با خالی شدن یه خشاب تو بدنش اونقدر جون داشته باشه که ویروس رو به خودش تزریق کنه اصولا اسپنسر روشش همینه وقتی کار یه نفر براش تموم میشه نابودش میکنه مثل مارکوس و مثل جرج ترور و اگر الکس وسکر هم دیر میجنبید همین بلا سرش میومد ولی خوشم اومد البرت خوب حال این جونور بی شاخ و دم رو گرفت حالشو جا اورد حقش بود عوضی اگر البرت هیچ جا کار خوب نکرده کشتن اسپنسر بهترین کارش بود
من همیشه به دوستام این مثال رو میزنم : همیشه بعد از این که 52 تا ورق خورد زمین بازی اسون میشه و همه بهترین بازیکن

آخرین ویرایش:
عزيزشماچرادقت نميكني به حرف من؟
ببين؛شمارئيس يه تشكيلاتي،تويكي ازاداراتت من دارم كارميكنم،بعدشماميفهمي كه من دارم خيانت ميكنم!چيكارميكني؟ميري مزدوراستخدام ميكني كه بيان تواداره ي خودت جلوچشم همه ي كارمنداي ديگت منوبه زوراسلحه دستگيركنن؟

واقعا جالبه
یکم صبر کردم بچه های با تجربه جواب این دوستمون رو بدن ولی تعجب می کنم که ندادن
بریکین داشت جی رو به دولت آمریکا می فروخت و از ارتش آمریکا درخواست کرده بود که اون رو از آزمایشگاه مخفی آمبرلا نجات بدن ولی قبل از اینکه اونها برسن هانک طبق دستور مستقیم اسپنسر رفت تا g رو که برریکین آماده بردن کرده بود ازش بگیرن در واقع بریکین یه جورایی تو اون آزمایشگاه زندانی بود و از دولت در خواست کمک کرده بود و زمان بسیار محدود بود برای همین به تیم ویژه نیاز بود

عجب بابا!خوبه خودت داري ميگي زنداني بوده!كاش كامنت منوبادقت ميخوندين!ظاهرا"بايد"قبول كنم كه چون سناريو رو كپ كام نوشته مولاي درزش نميره!!!

:|
آقای محترم، در اون لحظه اسپنسر اونقدر فرصت نداشته که بخواد بیرکین رو دعوت به صرف چای و شیرینی‌ کنه ! برای همین چند تا مامور هاش رو میفرسته که سریعاً کار رو تموم کنن!
در اون لحظه آمبرلا و اسپنسر زیر فشار زیادی هم بودن و سازمان هم دنبال ویروس جی‌‌ ! ماموران دولت هم به زودی میرسیدن.

حالا باز شما میای میگی‌ کاش پست من رو با دقت میخوندی ! :))

اینم اولین تریلر از Resident Evil Operation Raccoon City
http://www.mediafire.com/?o55c5ho04hh7dle
آقا من راضی ام عالی بود این بازی واقعا شانس اینو داره که روی دست re2 بلند بشه چون re2 از نظر طرفدارها بهترین re و بعد از اون re3 بهترین
خوب اگر بازی ترکیبی از این دو باشه و داستان کاملی هم داشته باشه مطمئنم عالی میشه
لیان هم که عشقه
:دی
عجب بابا!خوبه خودت داري ميگي زنداني بوده!كاش كامنت منوبادقت ميخوندين!ظاهرا"بايد"قبول كنم كه چون سناريو رو كپ كام نوشته مولاي درزش نميره!!!
برادر شما اشتباه می کنی
فکر کن شما کارمند من هستی و به من میگی که یه چیز خیلی خفن ساختی و این به اندازه کل تلاشی که من(رییس) تو عمرم کردم ارزش داره البته ایون هم در نظر بگیر که اگر این از شرکت خارج بشه به قیمت منهدم شدن کل شرکت تموم میشه خوب من آزادی عمل رو ازت می گیرم ولی سعی می کنم تو رو راضی نگه دارم ولی تو با خارج از شرکت تماس می گیری و درخواست کمک می کنی و من در لحظات آخر متوجه این موضوع میشم در حالی این اتفاق می افته که چندوقت پیش هم حادثه عمارت پیش اومده بود پس باید هرچه سریعتر اقدام کنم خوب چندتا مامور ویژه رو می فرستم که تورو دست گیر کنن ولی بر حسب اتفاق تو اسلحه میکشی و با اشتباهی که می کنی و دستت می خوره به چیزیو می افته مامورا شلیک می کنن و تمام تلاش تو رو که همه چیزت رو براش دادی و خیلی هارو فدا کردی من جمله استادت رو چی کار می کنی تصمیم می گیری انتقام بگیری....
در کل منظورم اینه که هانک نرفته بود که برکین رو ترور کنه رفته بودکه اون رو قبل از رسیدن مامور های دولت دستگیر کنه اگر جز تیم ویژه کس دیگه رو میفرستادن مطمئنا بریکین فرار می کرد چون به سادگی تسلیم نمی شد همونطور که تا آخر تسلیم نشد
امیدوارم متوجه بشی

آقا من راضی ام عالی بود این بازی واقعا شانس اینو داره که روی دست re2 بلند بشه چون re2 از نظر طرفدارها بهترین re و بعد از اون re3 بهترین
خوب اگر بازی ترکیبی از این دو باشه و داستان کاملی هم داشته باشه مطمئنم عالی میشه
لیان هم که عشقه
:دی

افشین این بازی شاید بد نباشه اما از رزیدنت اویل 2 قشنگتر نیست نه از 2 نه از 3 نه از 4 نه از ریمیک نه از زیرو .

افشین این بازی شاید بد نباشه اما از رزیدنت اویل 2 قشنگتر نیست نه از 2 نه از 3 نه از 4 نه از ریمیک نه از زیرو .

حمید از روی همین یه تیزر داری اینجوری قضاوت می کنی من هم اگر چیزی می گم همش حدسیات لطفا احساستی برخورد نکنید چه اشکالی داره یه Re درست حسابی بازی کنیم آخه؟!

حمید از روی همین یه تیزر داری اینجوری قضاوت می کنی من هم اگر چیزی می گم همش حدسیات لطفا احساستی برخورد نکنید چه اشکالی داره یه Re درست حسابی بازی کنیم آخه؟!

مشکلی نداره بازیم میکنم ولی من رزیدنت اویل تیمی دوست ندارم کلا.نیما کجاست خدا کنه وقتی میاد با تاریخچه بیاد :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or