بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

اونی که چشم راستش کور شد بیگ باس پدر سالید اسنیکه عزیز من
بیگ باس رو در متال گیر3 باهاش بازی میکنی در سال 1961-1964؟
سالید اسنیک که در متال گیر 4 حضور داره در ضمن چشم چپش کور نشده...یه وسیله ای مثل دوربین روش نصبه...
در ضمن توی این 90 صفحه در این موارد صحبت شده...سخته یکم ورق بزنی!!؟؟:laughing::blushing:

خوب مطالب دستم اومد. امیدوارم من رو توی جمع خودتون بپذیرید.
ممنون که مطالب رو نوشتین وگرنه تا قرن دیگه نمیفهمیدم چون فقط MGs 3 و MGs 2 رو بازی کردم هیچ ایده ای هم در برابر پدر و پسر نداشتم:دی
فقط موندم علت فساد B.b در دهه ی 80 چی هست؟

آخرین ویرایش:
سلام به همه عزيزان. من تو 2 روز همه ی 90 صفحه را خوندم.واقعاً از همه ی اساتيد​
mgsباز تشکر ميکنم.مخصوصاً از سياوش عزيز.اميدوارم من را هم تو جمع خودتون راه بديد.:blushing:
ازتون هم خاهش ميکنم نزاريد تاپيک خاک بخوره.بازم ممنون.

سلام به همه عزيزان. من تو 2 روز همه ی 90 صفحه را خوندم.واقعاً از همه ی اساتيد​
mgsباز تشکر ميکنم.مخصوصاً از سياوش عزيز.اميدوارم من را هم تو جمع خودتون راه بديد.:blushing:
ازتون هم خاهش ميکنم نزاريد تاپيک خاک بخوره.بازم ممنون.

بابا جو گیر نشید!...هی از دارکفیلد تشکر نکنید!:laughing: این سالی 1 بار میاد دو سه تا حرف بار این و اون میکنه!...بقیه هم به به و چه چه میکنن و امار تشکر هاش رو بالا میبرن!!!:cheesygri
حالا شما ها هم تاریخ ورودتون به تاپیک خورده به همین سر زدن سالیانه دارکفیلد به تاپیک...!:cheesygri
خلاصه توی این دو سه روزه حسابی ازش استفاده ببرین ( ببریم )که میره تا سال اینده!:biggrin1:
****************************************************************** من خودم به شخصه اخرش نفهمیدم توی متال1 واقعا چتر نجاتی از هلیکوپتر لیکوئید دیده میشه یا نه...؟
این ( هیتمن روانی ) کوشش....؟:confused:
البته طبق روال اون قدیم ندیما هنوز سیاوش باید حرف اخر رو بزنه....:blushing:
ب.ب. فاسد شد! ( مگه کنسرو بود!!؟:laughing:) چون فساد بالا بالایی هارو دید...فساد سازمان سیا و ارتش امریکاو......بازم بگم...؟
البته به قول ( Gray Wolf) اینا تا خودشون از این فساد لطمه ای نبینن...حالیشون نمیشه که توی چه گندابی دارن زندگی میکنن...درست مثل داستان ( اسپلینتر سل )...
خب وقتی ادم خودش نظامی باشه ( مثل ب.ب. )...بهترین راه برای مبارزه با کله گنده ها چیزی نیست جز مبارزه مسلحانه دیگه...نه؟
این شد که ب.ب. فاسد شد ( البته از نظر امریکا و البته شبکه (( صدای امریکا!)) ) و قضیه ( اوتر هیون ) پیش اومد و باقی قضایا.....
شما چطور 90 صفحه روخوندید اما نمیدونید ب.ب. چرا قیام کرد علیه میهن پرستها؟؟؟:confused:
نکنه ( میهن پرستها ) رو هم نمیدونید کین؟؟؟:biggrin1:

بای بای
( ب.ب. همچنان برابر است با* سگ سازمان سیا * !!!:biggrin1: حرفی هست!؟).:-"

خيلی خوب بابا چرا ميزنی؟از تو هم تشکر ميکنم.گريه نداره که.چشم!
تو تاپيک های قبل در مورد اينکه​
naomi به snake خيانت خواهد کرد صحبت هايی بود که من ديگر مطمئن شدم.بنا به فرضيه زير:
1.تو همون دمو اي که مبارزه اي بين
vamp و raiden صورت ميگيرد در ابتدا دمو که اسلات ميگويد activate it.اين naomi هست که ان را اکتيو ميکند(با توجه به اينکه بلا فاصله ارمی بر روی تصوير مياد و همزمان صدای استفاده از صفحه کليدی مياد)و هنگام رفتن آسلات naomi را در هليکوپتر وی ميبينيم.
يعنی من احتمال ميدهم که آسلات با کمک
naomi نانو ماشين های نسل سوّم را راه می اندازد.و در دمو ديگر هم که snake بر روی ويلچر است حرف های در اين رابطه ميزند.اما همان طور که گفتم اين تنها يرک فرضيه است اما شواهد زيادی بر اين فرضيه قدرت ميبخشند.
با تشکّر از همه.

سلام خدمت طرفدران عزیز.
جدیدا یک شرکت اومده تمام رامهای کنسولهای نسل 3 و 4 رو خریده میگه برای دانلود باید پول پرداخت کنید. کسی رام Metal Gear و Metal Gear 2 رو داره؟
ممنون.

چند تا سوال

سلام
یک چند تا سوال هست که برای من پیش آمده و مر بوط میشه به اینکه از صفحه ی 1 تا 50 ای تا پیک را من خوانده ام
1- آیا Otacon یکی از افراد مشغول به کار برای ساخت Metal Gear Rex در بازی Metal Gear Solid 1 بود ودیگری اینکه دیسکی که ما از بیکر گرفتیم و بعد آن را ما به Otacon دادیم در بازی Metal Gear Solid 1 بعد محتویات این دیسک چه بود؟
2- آیا هنوز مشخص نشده که چرا دکتر نایومی هانتر ویروس Foxdie را به بدن اسنیک تزریق کرد و بعد از آن گفت که من چیزی به یاد ندارم و نمی دونم که چرا این کار کردم یعنی چیزی شبیه این اتفاق نیفتاد برای رایدن بعد از دستگیریش که آن هم گذشته اش را به خاطر نداشت؟
3- آیا وقتی که بیگ باس فرستاده می شود به ماموریتی که در بازی Snake Eater است از طرف سازمان NSA فرستاده شده؟
4- در بازی Metal Gear Solid 2 وقتی که ما باید با آن جت بجنگیم منظورم کمی قبل از جنگیدن با جت است وقتی که سالیدوس می آید آن فرد در هلی کوپتر که یادم نمی آید اسمش چی بود فکر کنم Pigskin بود را اسنیک خطاب مب کند آیا این دو برادرژنی یکدیگرند که بعد از آن Code Name طرف به اسم اسنیک تغییر می کند؟
5- و آیا واقعا Decoy Octopus مرده چرا که به نظرم رسید در بازی Metal Gear Solid 4 حضور دارد و آیا ولکن ریون آن هم مرده چرا که به نظر رسید آن هم در Metal Gear Solid 4 حضور دارد؟
6- آیا کلنل می دانست که Meryl Silverburgh خواهر زاده اش آمده به جزیرهMoses Shadow یا به خاطر علاقه ای که به سرباز بودن داشته به صورت پنهانی به اینجا آمده؟
7- در حال حاضر یعنی سال 2015 اسنیک و مریل و کلنل و اتاکون برای چه سازمانی فعالیت می کنند آیا سازمان Fox Hound است؟
این دیگه یک سوال نیست بلکه حل یک مشکل توی بازی Metal Gear Solid 2 هست آن هم این است که وقتی اسنیک را می بینم و او به من یک شمشیر می دهد و از من می خواهد که آن حرکات را انجام بدهم باید چه طوری انجام بدهم و اینکه باید روی خود اسنیک این حرکات را انجام بدهم؟

یک سوال دیگه من باید از کجای رباط متالگیر ری عکس بگیرم تا حالا چند بار این قسمت را رد کردم ولی آخرش درست نفهمیدم که کدام عکس های گرفته شده را پذیرفته و باید از کجاش عکس را می گرفتم؟

8- با توجه به این که من متالگیر 3 را نرفتم ولی یک سوال داشتم آیا در آخر Eva توانست میراث فیلسوف ها آن قسمتش که سهم دولت چین بود و این که خود Eva هم در اصل مامور دولت چین بود را برگردونه به دولت چین و سرانجام Eva چه شد؟

9- می خواستم بدونم آیا مربی بیگ باس یک زن بود چرا که مربی بیگ باس مگه همون The boss نبود؟

10- در کدام قسمت از بازی نایومی هانتر Gray Fox را نجات می دهد؟

11- چرا گرگ ها با مریل دوست شده بودند نسخه ی Metal Gear Solid 1؟

آیا یکی میتونه معنی کنه دقیقا آن جملات پایان بازی Metal Gear Solid 1 دقیقا وقتی که بازی تمام میشه یک سه چهار خط در مورد موشک های هسته ای نوشته میشه من یک بار از این قسمت بازی فیلم گرفتم ولی از بس ریز بود خودم نتونستم آن را معنی کنم و اینکه خیلی سریع هم رد می شد و من آنقدرها انگلیسیم خوب نیست و خیلی دوست داشتم بدونم آن آخر کار چی می نویسه؟

12- این قضیه ی جانی ساساکی چی هست و با سالید اسنیک چه رابطه ای دارد؟
با تشکر

سلام خدمت شما ای تازه وارد به این تاپیک سوت و کور و خاموش و اینا...!!!

همین اولش بگم که احتمالا خودت توی صفحات 30 به بعد با من تا حدودی اشنا شدی...اینجا من معروفم به اینکه به این و اون گیر میدم و....خلاصه یه عده بدجور ازم عصبانی هستن!!!
خب دیگه...این روش منه...حالا اگه به شما هم چیزی گفتم که بهت بر خورد...دیگه به بزرگیت ببخش!

و باز قبل از جواب دادن به سوالاتت...اینو بگم که این سوالات خیلی ابتدایی و ژانگولر بازین! ( گفتم که به دل نگیری!...نگفتم!؟)...بابا بشین یخورده دمو هارو درست نگاه کن...یخورده درست بازی کن...یه مقدار درست برو توی داستان بازی...و البته تمام این 90 صفحه تاپیک رو به دقت بخون و حفظ کن...
خیلی بدردت میخوره...

به هر حال!
من نمیدونم تو چرا اینقدر از مرحله پرتی با این سوالاتت که اینارو باید 3 یا 4 سال پیش میپرسیدی...
اما اشکالی نداره...
اگه تازه کاری که ایرادی بهت وارد نیست...
(( البته بعضی از دوستان که همین الان این مقدمه رو خوندن...بهم یاداوری کردن که این طرز برخورد با یه تازه وارد نیست...اما خب من نظرم اینه که : جنگ اول...به از صلح اخر!!! )).
بهر حال...
ایندفعه رو گزاشتم به حساب تازه وارد بودنت به این تاپیک...
دفعه های بعد مواظب باش...
برو بریم:
پاسخ سوالاتت رو هم به ترتیب شما ره ی خودشون میدم:

1)) اتاکان...یکی از مهندسین پروژه ی ساخت متال گیر بوده...دکتر هال امریک هم اسمشه...و خلاصه تقریبا همه چیز رو در مورد متال گیر رکس میدونه...اما از عمل کرد نهائیش و هدف از ساخت این وسیله بیخبر بوده...
اون دیسک...حاوی تمامی اطلاعاتی بوده که تست و ازمایشاتی که روی رکس انجام داده بودن رو شامل میشده...
پرتاب کلاهک اتمی بوسیله بازوی مغناطیسی رکس انجام میشه ( توی یه پست در این باره مفصل صحبت کردم...البته فک کنم بعد از صفحه ی 50 باشه و تو هنوز اونجاهارو نخوندی...)...این عمل برای اولین بار در جهانه و فقط بصورت تئوری بوده...یعنی واقعا تا حالا موشکی رو با نیروی مغناطیس شلیک نکردن...تمام فرضیه ها و تئوری ها هم که بوسیله ی اون ابر کامپیوتر توی اتاق کار اتاکان انجام شده بوده...روی اون دیسک ذخیره شده بوده...
2)) اینکه دکتر نئومی گفته باشه چیزی رو به یاد نمیاره رو من هم به یاد نمیارم!
اما مطمئنا خودش خودسرانه نانو ماشینهایی رو که به شکلی کاملا تخصصی بیکر و اکتاپوس و لیکوئید رو بکشن...به اسنیک تزریق نکرده...
رایدن رو هم یادم نمیاد همچین اتفاقی براش افتاد یا نه...
3)) ب.ب. بارها در متال گیر سالید3 توسط سرهنگ ولگین به نام (( سگ سازمان سیا )) خوانده میشه...این نشون میده که ب.ب. برای سازمان جاسوسی مرکزی امریکا کار میکرده...نه سازمان امنیت ملی...
اصولا وقایع خارج و برون مرزی مربوط به سازمانهای جاسوسی کشورها میشه...نه سازمانهای امنیتیشون...
* سم فیشر در اسپلینتر سل مامور سازمان امنیت ملیه!!! نه ب.ب. *
4)) اون جت هواپیمای عمود پرواز ( هریر ) هستش...اون شخص ( پلیسکین , اگه اشتپ نکنم) همون سالید اسنیکه خودمونه بابا! نشناختیش؟؟
پس از ماجرای تانکر نفتی که غرق شد در سواحل نیو یورک...جوری وانمود کردن که اسنیک توی اون ماجرا غرق شد...
بعدها ( 2 سال بعد ) اسنیک با نام مستعاری که در بالا گفتم...میاد توی ماجرای گروگان گرفته شدن رئیس جمهور بدست سالیداس و...
سالید اسنیک...لیکوئید اسنیک و سالیداس اسنیک...هر 3 فرزندان ب.ب. هستین...
( در این باره هم خیلی توضیح دادم....در مورد ژنتیک و وراثت ژنها و کلون سازی و اینکه چرا با اینکه این 3 برادر کلونهای ب.ب. هستن...اما شبیه هم نیستن...بخونشون بابا...بدردت میخورن!).
5)) من از متال 4 هیچی نمیدونم...
اما بنظر میومد که اون دوتا توی متال گیر سالید 1 دیگه مردن و گورشون رو گم کردن!!!
6)) مریل دختر سرهنگ بود...نه خواهر زاده اش
اگه بازی رو جوری تموم کنی که مریل رو اسلات بکشه...اخرای بازی سرهنگ به اسنیک میگه که مادر مریل بهش گفته که خود سرهنگ پدر مریل بوده...
تا جایی که من یادمه هنوز...مریل به عنوان یکی از چند کاراموز جدید وارد شدو موزز شده بود...
و مطمئنا بخاطر عشق خودش برای بودن در نقش یک سرباز واقعی...
7)) از 4 چیزی نمیدونم!!!
در مورد شمشیر مطمئن نیستم...فک کنم باید با شوک دسته ها انجامش بدی...بابا خدا سال پیش بود...
از 4 قسمت متال گیر ری باید عکس بگیری...
45 درجه ی راست
روبرو
45 درجه ی چپ
و اخری هم باید حاوی علامت ( نیروی دریایی امریکا - مرینز) باشه
8)) اوا کلا تمام میراث فیلسوفها رو که همون یچیزی در حدود 100 میلیارد دلار بود رو برد برای چینیها...
در واقع تمام پول چینیها,روسها و امریکاییها گیر چینیها اومد...البته بعید میدونم امریکا و روسیه پولشون رو پس نگرفته باشن...
اما به نظر میاد کوجیما خواسته بگه که بخاطر همین پول هنگفت بوده که 4 سال بعد چین اولین ازمایش اتمی خودش رو اجرا کرد و عضو شورای امنیت با حق وتو شد...
کوجیمای ژاپنی خواسته بگه که چینیها با دله دزدی و این کارا شدن این چینی که ما الان شاهدش هستیم...
الله اعلم
از سرانجام اوا اطلاعی در دست نیست...فقط عنوان شده که اخرین بار در جنگ ویتنام در شهر هانوی دیده شده...یچیزی حول و حوش 1970
9)) خودت سوالای خودت رو جواب دادی که!!؟؟
باس یک زن بود
باس رئیس نیروهای ویژه ی مشترک امریکا و روسیه در زمان جنگ دوم بوده...و پدرش یکی از کله گنده های فیلسوفها
باس مربی ب.ب. هم بوده...البته رابطه ی اون دو یکم بیشتر از یه مربی و کار اموز بوده...حالا...

10)) در هیچ کجای متال گیر سالید 1...دکتر نئومی...خواهر ناتنی گری فاکس ( فرانک یی یگر)...اون رو نجات نمیده
بعد از قضیه زنزیبار لند بوده که شروع میکنن به ازمایشات پروژه سربازهای ژنتیکی...و شروعشون هم با گری فاکس بوده...
رئیس پروژه دکتر کلارک بوده
از اونجایی که با گری فاکس مثل حیون رفتار میشده...نئومی به برادرش کمک میکنه که کلارک رو بکشن و ازماشگاه رو نابود کنن و الفرار... ( البته الان مطمئن نیستم که نئومی هم با گری فاکس همدست بوده یا نه...)
11)) نمیدونم!...شاید به سگها علاقه داشته!...البته اونا گرگ نبودن...نیمه گرگ-نیمه هاسکی ( نژادی از سگهای قطبی ) بودن
در پایان بازی مینویسه:

تا دهه ... ( یادم نیست ) 60000 کلاهک هسته ای در جهان وجود داشت
طبق پیمانهای استارت 1 و2...امریکا و شوروی قرار گزاشتن که مجموع کلاهکهای اتمی هر طرف حدود 2500 عدد باشه...اما این کار تا پایان سال 2000 هم عملی نشد...
(نمیدونم اصلا این چیزایی که من نوشتم رو در پایان بازی مینویسه یا نه؟؟؟...60000 رو مطمئنم...اما باقیش معلومات عمومیه...اخه هیچیش یادم نمیاد...پایین رو بخون).

این قضیه موشک و سلاح و این حرفا خیلی مفصله...خواستی بعدا برات توضیح میدم...ضمن اینکه خودم همین الان در اخرای متال گیر سالید1 هستم...بزار دوباره اینارو که ببینم..یادم میاد چی به چی بوده...برات بهتر توضیح میدم

12)) جانی ساساکی رو یکی دیگه بیاد توضیح بده لطفا.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
اگه خیلی بد نوشتم شرمنده
تازه بهم خبر دادن که امار رو افتادم
ساعت 2 شب هست و خوابمم میاد.
بای.

آخرین ویرایش:
من تمامی پست های مهم در رابطه با این تاپیک بازی را تمام 91 یک صفحه را جمع کردم به جون شما نباشه به جون خودم باید بگم که فوق العاده اس بی نظیره یعنی چیزی نیست که شما از بازی متالیگر حرف نزده باشید و من بعضی وقت ها که مراجعه می کنم به این منبع می بینم همه چی داره حالا اگر کاربران این تاپیک که در رابطه با متالیگر حرف زدند موافق باشند که من این را در اینجا قرار بدم خیلی منبع عالی میشه برای کسانی که در بازی مشکل دارند و باید بگم که الان شده 55 صفحه و البته وقت ویرایش وغلط املایی های بسیار را رفع نکردم که انصافا این غلط های املایی خیلی زیاده و البته به نظرم یک جاهایی از مطلب اشتباه است که کاربران ندیده اند و آن مشکلات را برطرف نکردند که الان این شده که یک جاهایی مشکل داره وخیلی هم کم است این مشکلات یادمم نیست که کجاهاش مشکل داشت حالا اگر اساتید اجازه می دهند من این را قرار بدهم
با تشکر

بازم دارم می گم من اصلا بازی Metal Gear Solid 3 را نرفتم و درست از نظر داستانی با این بازی آشنا نیستم حالا یک سوال آیا The Boss همون Boss هست که برای راحت گفتن کوتاه شده؟

نام و فامیل اصلی و واقعی جک رایدن چی هست؟

اسم های اصلی Grey Fox چی بود و لقب های آن چی بود؟
با تشکر

خیلی ممنون بعضی جواب هایتان خیلی خوب بود ولی یک دو سه تاش مورد داره میزارم که کسی دیگه اگر میتونه جواب بده

شما در رابطه با سوال 4 داری اشتپ می کنی آخه پسرم با اینکه من متالیگر 2 را تمام نکردم ولی سرم را می دم که آن Pliskin نامرد سالید اسنیک خودمان باشه خوبه که بعد از قضیه ی مردن Emma ایشان همراه با Olga می آیند و ما را می گیرند و بعدم قضیه ی شکنجه این جواب سوال ما نبود

د مشکل من همین عکس آخری دییییییییییییگه کشتی ما را گفتم جواب گرفتم آهای جواب گرفتم که خیت شدم دیدم نه جوابی در کار نیست تا حالا دو سه بار ردش کردم ولی نفهمیدم این آخری را چه جوری گرفتم از صد جای متایگر عکس می گرفتم می بردم بعد میدیدم اه دمو شد ولی واقعا ما که علامتی روی این متالیگر ندیدیم
حالا اگر کسی دیگه ای به این جای سرد وتاریک سر می زنه ما را یادش نره

در رابطه با آن شک دسته ها من پدر دسته را درآوردم همراه با کامپیوتر ولی تنها اتفاقی که نیفتاد توی این حرکات نینجایی بوسیله ی این رایدن بود این اسنیکم یک کارایی از ما می خواد سخت این را هم اگر کسی میتونه کمک کنه

بعد همچینم در کل درپیت نبودا تا آنجا که من میدونم این شماره 1 بازی خیلی مهم و سوالات منم مهم من همه ی این دموها را میبینم ولی وقتی تو یک دمو دو نفر دارند انگلیسی حرف می زنند توقع دارید من ترجمه در ثانیه انجام بدم داستان بازی را هم برم تا ته خوب من که انگلیسیم خوب نیست از آقا سیاوش هم خیلی خوشم آمد آدم خوبی
اما در کل خیلی خوب جواب دادید با تشکر

یک چند تا سوال در پیت داشتم چه کنیم دیگه اینجا مطرح نکنم کجا مطرح کنم ولی خوب گیر ندید که چرا سوال هاش بده د اگر من این شکیات خمدم را برطرف نکنم که از خودم یک متالیگر جدید میدم بیرون حالا سوالاتم

بازم دارم می گم من اصلا بازی Metal Gear Solid 3 را نرفتم و درست از نظر داستانی با این بازی آشنا نیستم حالا یک سوال آیا The Boss همون Boss هست که برای راحت گفتن کوتاه شده؟

با تشکر
The Boss که یک خانم با شخصیت هست یک سرباز مهم ایالات متحده و یک وطن پرست کامل در هنگام جنگ جهانی دوم بود، و همونطور که 2-3 بار در بازی گفته شد ایشون سرپرست پیروزی امریکا در این جنگ(خداییش نگاه کن چجوری تاریخ رو تحریف میکنن:(() بودن.
ایشون در جنگ جهانی دوم با Sorrow که هیچوقت اسم واقعیشو نمیفهمیم اشنا شدن و با هم ازدواج کردن تا حدودی و یک بچه بدنیا اوردن که توسط Patriotـها گرفته شد و به مقام جاسوس اینها در آینده در اومد در MGS، MGS2 و MGS3 با نام Ocelot حضور داره.
همچنین ایشون Jack رو تربیت کردن، به کمک اون حرکات دفاع شخصی ای به نام Close Combat Quarter یا CQC رو طراحی کردن و ایشون رو به CIA فرستادن تا بره سر بازی مرد شه:laughing:
5 سال بعد از جدا شدن جک از The boss، جک به یک ماموریت در اتحادجماهیر شوروی رفت و با کدنیم Naked Snake شروع به پیشروی کرد تا Sokolov رو نجات بده اما بعد از نجات دادن این برادر علم، باس که قرار بود توی اقیانوس ارام باشه یکدفعه از شوروی سر در اورد و سوکولو رو گرفت و جک رو انداخت پایین خفن. بعش یک هفته بعد جک دوباره برگشت تا سوکولو، تانکی که به نام شیگوهود که دزده شده بود، رو پیدا کنه و باس رو از بین ببره چون خیانت کرده بود به ایالات متحده.
در حین ماموریت اسنیک مجبور به درگیری با سربازهای باس، یعنی COBRAها شد که کبری هم اسم ماره و برای همین اسم ماموریتش شد Project Snake Eater.
خلاصه جک یا نیکد اسنیک همه ی اینکارها رو کرد و کلنل وولگین رو هم که مسئول تمام اینها بود از بین برد و در آخر در یک صحنه ی رمانتیک باس رو کشت و با EVA که خیلی کمکمون کرده بود فرار کرد.
رییس جمهور آمریکا طی مراسمی به شخصی که باس رو.کشته بود، یعنی جک مقام Big Boss رو داد و عوض بهش ****** خفن در آینده.
پس باس و بیگ باس 360 درجه متفاوتن.
-------
نام فامیلی جک رو هیچوقت نمیفهمیم و چون تنها کسی که میدنه در اصل جک از کجا اومده سالیدوس اسنیک بود و اونهم میخواست از جک سوء استفاده کنه و مرد هیچوقت نخواهیم فهمید چون حافظه ی رایدن پاک شده.
------
Gray Fox فکر نکنم اسم واقعیش گفته شده باشه... یا من نشنیدم.

بابا شوخی کردم...
سوالاتت خیلی هم بجا و نکته ای و کلیدی بودن...
اون مقدمه رو اونجوری عرض کردم که از همین اول کار ابدیده ! بشی و حساب کار دستت بیاد و بدونی با چه ادمایی توی این تاپیک سرو کر خواهی داشت...
وگرنه از نظر سطح علمی...سوالاتت خوب بود.:love:
اگه بنده رو قبول داری توی متال...که عرض کردم...اون شخصی که سوار هلیکوپتر بود و برای رایدن مهمات و جون مینداخت پایین...همون سالید اسنیکه خودمونه.../:)...میگی نه!!؟؟ برو از کسی بپرس که بیشتر از من بلده!!!:-"
گیم میکر عزیز!
توی متال گیر سالید1 بارها دکتر نئومی هانتر با سالید اسنیک در مورد گری فاکس صحبت میکنن...و اخرش هم معلوم میشه که اسم گری فاکس...فرانک یی یگر هستش که برادر ناتنی نئومی بوده و اونو بزرگ کرده...:-"
پس مطمئن باش که تو نشنیدی! نه اینکه گفته نشده باشه!!!:blushing:
بابا سوالاتت در پیت نیست! این هزار بار!:blushing:
هیتمن_ روانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجایی/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بالاخره اون چتر نجات لیکوئید رو پیدا کردم که روی درخت بود....نگی نگفتم...نگی نتونستم پیداش کنم!:laughing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or