بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

اگه کسی داستان Metal Gear Solid : Portable OPS رو می خواد من می تونم تا یک ماه دیگه کاملش کنم و رو سایت بذارم حتما میدونید که MGS : PO ادامه MGS 3 هست و داستان غنی داره
داستان این نسخه غنی بود ولی نه به اندازه نسخه های اصلی;)
در مورد فیلم مطمئن باشید فیلمنامه نویس و یکی از دست اندر کارهای اصلی فیلم David Hayter هست نمیدونم میدونید یانه او در ساخت فیلمهای بزرگ نقش بزرگی ایفا کرده یکیش فیلنامه نویس مردان ایکس بوده لازم بشه شاید خودش همه بازی کرد;)

دوستانی که MGS:Portable Ops بازی کردن نمی دونند با این نول چه جوری میشه تیرارو دفع کرد؟ یه سوال دیگه دار یه اسلحه توپ پایتون داشت اونو چه جوری میشه گیر آورد؟

داستان این نسخه غنی بود ولی نه به اندازه نسخه های اصلی;)
در مورد فیلم مطمئن باشید فیلمنامه نویس و یکی از دست اندر کارهای اصلی فیلم David Hayter هست نمیدونم میدونید یانه او در ساخت فیلمهای بزرگ نقش بزرگی ایفا کرده یکیش فیلنامه نویس مردان ایکس بوده لازم بشه شاید خودش همه بازی کرد;)

آره چون يه مدت تو كار كشيدن و داستان نويسي براي مردان X بوده.

کسی Metal Gear Ac!d 2 رو بازی کرده اونجا که تصاویر 3D داره رو نوشته باید با Solid Eye ببینیم که 3D به نظر بیاد حالا این Solid Eye رو از کجا میشه گیر آورد
در ضمن من یه پیشنهاد داشتم هر کس باریگر پیشنهادی برای فیلم MGS داره می تونه هنرپیشه را همراه با عکسشون تو این تاپیک بذاره البته اگه قبلا این کارو نکردید چون من حوصله نداشتم کل صفخات این تاپیک رو بخونم
بازیگرهای پیشنهادیتون می تونن هم برای MGS 1 هم برای MGS 3 باشه

کوجیما خودش عاشق کارگردانیه خیلی زیاد واینکه طرح های شخصیت بیگ باس یه چشمی و اسنیک رو از رو فیلم شکارچی گوزن رابرت دونیرو ساخته برید ببینید هم فیلمش هم اون پسترش

HUGH JACKMAN
کجاش شبیه بابا بیزوق ها اینکه کلش به اسنیک میخوره نه استیلش برین دنبال یکی دیگه الن شبیه یه بازیگر هست اما دقیق نمیدونم کیه :eek:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or