بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
ماکان یکم بیشتر توضیح مینوشتی! کم نباشه.:d
دیگه چیزی از موسیقی های خوبه FF نموند که من بگم!! خیلی کامل بود. نظر من هم دقیقا این هست و مرسی. چیزی نمیشه گفت!
بیا این ارور را میده هفته گیرشم
Untitled.png
حسین جان می دونم گیر کردی.
منظورم این بود باید رو سون اجرا بشه. واسه سون هستش. چون نمیان دیگه یک بازی رو واسه xp تنها بزنن. در کل هم سون واسه بازی ها بهتره.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ماکان یکم بیشتر توضیح مینوشتی! کم نباشه.:d
دیگه چیزی از موسیقی های خوبه FF نموند که من بگم!! خیلی کامل بود. نظر من هم دقیقا این هست و مرسی. چیزی نمیشه گفت!

حسین جان می دونم گیر کردی.
منظورم این بود باید رو سون اجرا بشه. واسه سون هستش. چون نمیان دیگه یک بازی رو واسه xp تنها بزنن. در کل هم سون واسه بازی ها بهتره.
به به به عجب توضیحی جالبی بود ماکان بلخصوص برای سفیروثم:x:-*
نترس هر جور شده من بالاخره این بازی را راه میاندازم حتی شده رایانه دوستم را قرض میگیرم و بازی را روش نصب میکنه
یا خودم یک سیستمه جدید میاندازم:-s

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
یه جایی تو FF X هست که دیوانه وار سخته و با اینکه بازی رو تموم کردم بدجور تو کفشم که ردش کنم:
جایی که اوایل بازی operation mi'ihen اتفاق میوفته سه تا Fiend فوق العاده عجیب و خوفناک (فکر کنم dark magnus sisters باشن) هستن که هر سه تاشون first strike دارن و هر کدوم 9999 (شایدم بیشتر!) ضربه می زنن و ضرباتشون بدجور وحشتناکه (یه چیزی تو مایه های oblivion انیما:-s) جوریم سریع ضربه می زنن که انگار haste هستن!
باید کاراکترهام دقیقا چقدر قدرت داشته باشن تا بتونم اینا رو بکشم؟
تو حرکت اول با یونا یوجیمبو رو سامان کنم و بزنمشون و بعد با تیداس به آرون auto-life بزنم (برای من تیداس auto-life رو بلده:D) امیدی هست؟

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
یه جایی تو FF X هست که دیوانه وار سخته و با اینکه بازی رو تموم کردم بدجور تو کفشم که ردش کنم:
جایی که اوایل بازی operation mi'ihen اتفاق میوفته سه تا Fiend فوق العاده عجیب و خوفناک (فکر کنم dark magnus sisters باشن) هستن که هر سه تاشون first strike دارن و هر کدوم 9999 (شایدم بیشتر!) ضربه می زنن و ضرباتشون بدجور وحشتناکه (یه چیزی تو مایه های oblivion انیما:-s) جوریم سریع ضربه می زنن که انگار haste هستن!
باید کاراکترهام دقیقا چقدر قدرت داشته باشن تا بتونم اینا رو بکشم؟
تو حرکت اول با یونا یوجیمبو رو سامان کنم و بزنمشون و بعد با تیداس به آرون auto-life بزنم (برای من تیداس auto-life رو بلده:D) امیدی هست؟
ندیده بودم پستتو سهیل!
Dark Magnus sisters بعد از penance از همه ی موجودات فاینال 10 سخت تره!!! خلاصه اینو بهت بگم که من که همه ی لول هام 255(یعنی تا آخر بود) به بدختی تمام زدمشون حتی یه حرکتم اشتباه کنی سه سوت دخلت اومده! این جور جاها zanmatoـــیه YOJIMBO به کار میاد واگر نه باید شهید بشی(به مانند بنده:d) تا بتونی بزنیشون
اینو بهت میگم دیگه بیخیالشون شو اون چاقه(سیندی) 3 میلیونه بقیه هرکدوم 500 هزارتا کمترن!
حالا اینو بیخیال Penance تا جایی که یادمه حدود 30 میلیون HPـــــش بود

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
گفتم اسم و عکس دوبلورهای Final Fantasy X رو بذارم چون ممکنه بعضی ها ندیده باشن و براشون جالب باشه و هم یه حالی به تاپیک داده باشم:D
خودم یه توضیح مختصر در مورد بیشتر ویس اکتورها جلوی اسمشون نوشتم ولی برای اطلاعات بیشتر می تونید به لینکشون تو ویکی پدیا که دادم مراجعه کنید.

51500086188141059197.jpg

Tidus: James Arnold Taylor
جیمز آرنولد تیلور یک شخصیت شناخته شده در صنعت صداگذاری است.او تا بحال در فیلم ها،کامیک ها و بازی های زیادی دوبلور بوده که از میان برجسته ترین بازیهاشون می شه به سری Ratchet & Clank (به جای رچت) و Syphon F!tler (به جای Gabe Logan) اشاره کرد.

63775397413006350875.jpg

Yuna: Hedy Burress
همونطور که می بینید خانم هدی بورس از لحاظ ظاهری فرسنگ ها با یونا فاصله داره!:D خانم بورس یه بازیگر نه چندان مطرح هستش که تا بحال تو تعدادی فیلم سینمایی و تلویزیونی بازی کرده اند و علاوه بر FF X تو چند تا بازی دیگه هم دوبلور بودن.

01xd0.jpg

Auron: Matt McKenzie
مهم ترین کارهای ایشون ظاهرا همین FF X و FF X-2 بعلاوه Final Fantasy: The Spirits Within هستند.غیر از این تو چند تا فیلم و سریال هم بازی کرده اند و ضمنا بازیگر تئاتر هم هستند.

220px-John_DiMaggio_by_Gage_Skidmore.jpg

Wakka: John DiMaggio
فکر کنم دیگه همه ایشون رو بشناسید چون ایشون جای شخصیت های زیادی از جمله مارکوس فینیکس حرف زدن.

16045096363464788985.jpg

Lulu: Paula Tiso
ایشون در mgs 4 جای Laughing Beauty صحبت کردن و علاوه بر این تو No More Heroes 1 و 2 صداپیشه گی Sylvia Christel رو به عهده داشته اند.

220px-John_DiMaggio_by_Gage_Skidmore.jpg

Kimahri: John DiMaggio
ایشون علاوه بر Wakka جای Kimahri هم حرف زدن!حالا که فکر می کنم احساس می کنم Kimahri و Wakka خیلی کم تو بازی با هم حرف زده باشن!:D

220px-Tara_strong_2009.jpg

Rikku: Tara Strong
جالبه بدونید که خانم strong یهــودی هستند و به همین دلیل یجورایی به Rikku شباهت دارند:Dضمنا ایشون تو mgs: peace walker هم جای Paz حرف زده.

1098614-alex_fernandez_thumb.jpg

Seymour: Alex Fernandez
آقای فرناندز بیشتر دوبلور هستند تا بازیگر و تو بازی های نسبتا زیادی هم ویس اکتور بودن.

1108.jpg

Jecht: Gregg Berger
آقای برگر فقط دوبلور هستن و تاکنون در فیلم های تلویزیونی و بازی های زیادی ویس اکتور بودن.ضمنا صداپیشگی شخصیت The Pain در mgs 3 هم برعهده وی بوده است.
===================================================
توی شخصیت های فرعی هم با کمال تعجب دیدم که دوبلور Quinton Flynn Issaru هستش!(Quinton Flynn ویس اکتور Raiden تو سری mgs ـه)

آخرین ویرایش:

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
کی حرف از پشه فانتزی زد؟ :D
من تو پروفایل حمید چشمم به کامنت ماکان خورد لینک داده بود اینجا! قضیه پایان فاینال x2!
آقا ما که اسم فاینال روش نذاشتیم! دیدین که ریکو و یونا چجوری قر میدادن واس یارو فضاییه بیشتر شبیه این **** گیم ها بود :))
منتها حرف یونا کلا زد چندین ساعت وقت تلف کردنمون پا این بازی رو به فنا برد:
PLAN B: LOVE!!!!!
ببین تا چه حد من سوختم اون موقع که این جمله ش هنو یادمه :D
من خودم برای هر FF یه Maakaan's Best Selection درست کردم!
چه خودتم تحویل میگیری :D
آقا داشته باش SOHRAB's Best Selection را:
Final Fantasy Main Theme که از نظر من بهترین تم تمام FF ها هست! فوقالعاده ریتمیک و شاد.
تو اینش که شکی نیست! انصافا بسیار زیبائه من یه حس احترام خاصی نسبت بهش دارم.
Kouneria Shiro یا همون Cornelia Castle که توی قصر پادشاه کورنلیا و زمانی که میگه باید بریم پرینسس سارا رو نجات بدیم پخش میشه.
خیلی آهنگ شیرینیه منم دوسش دارم! یه آرامش خاصی توشه! دقیقا! این همون آهنگ قصر کورنلیائه.
Matouya no Doukutsu یا قطعه بی نظیر و جاودانه Matouta Cavern که از نظر من بدون هیج تردیدی برترین قطعه توی تمام FF ها هستش! (البته وقتی من One Winged Angel رو هم گوش میدم دقیقا همین نظر رو دارم!:biggrin1:) این آهنگ رو گروه Black Mage با همکاری خود امتسو دوباره تنظیم Rock کردن که توی آلبوم Skies Above میتونید گوش بدیدش!
love love loooooooooooooove :x
واقعا فقط برین همون کار بلک میج رو گوش بدین عاشقش میشین! من عاشقشم. ماکان کاملا باهات موافقم!!! جزو بهترینهائه! دومین آهنگ محبوب من! (اولین دیرلی بلاود از kh )
البته یه گروه دیگه هم انگار روش لیریک گذاشته... اون هم جالب از آب درومده خاطرم نیست الان بگم.
Dead Music. وقتی این آهنگ پخش میشه انقدر قشنگ و غمگین هست آدم میخواد واقعا بشینه گریه کنه!:biggrin1:
از Wonderswan Color دارم گوش میدم... آره واقعا! بیشتر وقتی گریه ت درمیاد که وسط یه باس با یه ساعت جون کندن فرت بمیری لول با اون حال و هوا که هممون هم بارها تجربه ش کردیم باید گوش دادش!
Hanrangun no Theme که همه به اسم FFII Theme میشناسنش. این آهنگ توسط فیلارمنیک توکیو اجرا میشه که اگه انو گوش بدید میفهمید موسیقی تو بازی یعنی چی!
من یه غم عجیبی تو این آهنگ حس میکنم. دقیقا نمیدونم چرا ولی خیلی دوستش دارم.

این رو هم خودم اضافه کنم بسیار آهنگ town theme از ff2 رو دوست دارم. اون حس آرامشی که بعد از جنگیدن دنبال یه دهکده میگردی که توش استراحت کنی و خستگیت در بره کاملا این آهنگ باهاش سازگاره...

Theme of Love از FFIV که از نظر من برترین تم عشق و رمنس توی تمام بازی هاست! واسه همین آهنگ یه آلبوم کوچیک به اسم Tsuki no Akari تنظیم شده که چهار ورژن این آهنگ از جمله وکالش که Megumi Ida خونده توش هست. پیشنهاد میکنم حتما گوش بدیدش!
کلا تو تمام پیانو کالکشنها هست این آهنگ! یکی این و یکی ami از ff8... منتها این یکی غم توش موج میزنه!

من Kingdom Baron رو خیلی دوست داشتم. یه ابهت خاصی داره البته figaro castle خیلی خیلی زیباتره! و من هردوشون رو دوست دارم!

و اما ff5 که سرتاسر شیطنت و شیرینیه برام. از آهنگ چوکوبو گرفته تا همین آهنگ آغازینش:
Ahead On Our Way هم میشه توش شیطنتهای بارتز و بوکو رو حس کرد و هم ماجراهایی که بعدا براشون پیش میاد و تم بازی رو رفته رفته تاریک میکنه.

Dear Friends و قطعه جاودانه FFV که برای اولین بار یک قطعه بود که کاملا Guitar Solo بود!
بسیار زیبائه! مخصوصا قطعه ای که با پیانو توسط خود اوماتسو نواخته شده.

علاوه بر اون ff5 نمکی ترین battle theme و vixtory theme رو داره. من هردوشون رو خیلی دوست دارم!
توی دیسیدیا که واقعا لذت بردم این آهنگ بازسازی شده بود!
Tina یا Tera تم. بهترین تم برای بهترین شخصیت زن تمام FF ها!
نه به نظرم آهنگ celes بهترین و سوزناکترین تم برای تمام شخصیتها بود! بعد از اون تم یونا! من تم سلز رو بسیار دوست دارم مخصوصا اون جایی که لب دریا کبوتره میاد طرفش.

Aria De Mezzo Carattere که یک قطعه اپرایی هست و توی بازی دقیقا توی یک اپرا پخش میشه!
خارق العاده بود! ماکان فکر کنم این فرمتش mp3 بود دربازی پخش شد نه؟ و البته تو اون گیر و دار وارد جنگ هم میشدی! این لاک عجب دست مینداخت دختر بیچاره رو :D
ooooh my heeeerooooo :))

Figaro castle: بهترین آهنگی که در قصرها در فاینال فانتزی شنیدم! یعنی واقعا حس میکردی وارد یه قصر سلطنتی شدی. و اون جذبه ی ادگار و مش کاملا محسوس میشد. عاشق این آهنگم.
forever reachel : تم دوست دختر لاک! دختریکه با مرگش به ما جادو داد و بسیار آهنگش زیباست. قطعه ی موسیقیش هم با همین اسم نواخته شده جزو بست سلکشن های اوماتسوئه.
locke theme : کاملا شخصیت لاک رو توش میشه حس کرد. یه پسر جسور و پر امید. حتی بعد از مرگ ریچل یادمه این آهنگ نواخته شد و سلز به لاک گفت من متاسفم و لاک بهش چشمک زد (از همون چشمکهای همیشگیش :D)
relm theme :یه آهنگ فوق العاده زیبا! هم شیرین و هم سوزناک یه کم.
gau theme : یه حس ترحم و سوز و گدازی تو عمق این آهنگه... gau خودش یه شخصیت قابل ترحم بود کلا...
A One Winged Angel که در کنار Matouya Cavern بهترین قطعه توی تمام FF هاست! وقتی داری با Sephiroth مبارزه میکنی این آهنگ به آدم حس میده!
یا بسم الله! :D آیا تو دچار مازوخیسم هستی ماکان؟؟ :D باو مرد حسابی این آهنگ رو من هرجا بشنوم سیخ میشم یعنی تو kh2 نفسم خدایی به شماره افتاده بود! سفیروث به تنهایی ابهت و قدرتش تو این آهنگ پدیداره! دیگه نیازی نیست ماسامونه ش رو یه درجه هم تکون بده! من یکی از حال رفتم :D
بسیار آهنگ زیباییه. من کنسرت رو که میدیدم این آهنگ نواخته میشد خودم از شدت هیجان داشتم منفجر میشدم. یادمه پایان اجرا انقد دست و هورا کشیدم که جونم درومد چه برسه به کسایی که اونجا حضور داشتن. خدا قسمت کنه همه با هم بریم ان شاالله :D
ff7 opening theme : بسیار دوست دارمش. مخصوصا در تریلری که از ac اومده بود یهو کلود پرید بیرون از قطار من داشتم له له میزدم :))
Tifa و Aerith تم که جفتشون معرکه هستن!
بعله باید هم از دوست دخترهات تعریف کنی :D ما نیز تاییدشان میکنیم لول
Eyes on Me از FFVIII که بهترین قطعه توی تمام بازی های رایانه ای شناخته شد و انواع و اقسام جوایز رو درو کرد! این آهنگ وقتی توی Ending بازی و انجایی که رینوآ اسکوال رو بقل گرفته بود پخش شد من چنان گریه کردم که حالا یه قضیه مفصل داره که حمید میدونه!:biggrin1:
فوق العاده ست! من هروقت دلم میگیره گوش میدمش...
how can i let you know
i'm more than dress and voice
(جریانت احیانا تو مای لست نایت خلاصه میشه نه ماکان؟ :D)
Liberi Fatali : آهنگی که در ابتدای بازی موسیقی صحنه ی نبرد اسکوال و سایفر ه! ( آقا این تلفظش سیفره یا سایفر؟ تو kh میگفتن بهش سایفر!)
battle theme: بسیار دوست دارمش! تو دیسیدیا که شاهکار شده بود!
Melodie Of Life از FFIX که از نظر من بهترین قطعه Vocal Theme تمام بازی هاست! خصوصا ورژن ژاپنش.
melodies of life to the sky beyond the flying bird...
as long as we remember...
خیلی آهنگ زیباییه... هر دو ورژنش هم انگلیسی هم ژاپنی!
Battle theme : من بسیار به این آهنگ میدونم. انرژی فوق العاده ای بهم میده و تو بدترین شرایط وقتی بهش گوش میدادم امید میگرفتم... الان هم زنگ خور گوشیمه :D

و اما ff10 که چشم بسته هرکسی میتونه بگه چه آهنگی قلبش رو لرزونده:
TO ZANARKAND: با یکبار گوش دادن هرکسی ازش لذت میبره! اما لذت واقعی رو جایی میبری که لولو به تیداس میگه جریان سین و یونا رو! اونجا که اسلو موشن میشه همه از تیداس جدا میشن و اون مدام خودش رو سرزنش میکنه... این آهنگ قدرت واقعیش اونجائه. و برای بار سوم که میشنویش در انتهای بازی اشکها همینجوری جاری میشن.... عاشقشم.
Suteki Da Ne که توی البومی به همین نام بود! وکالش به زبون ژاپنی یه چیز دیگه هست! بعد از گوش کردن این آهنگ فقط میشه یه چیز گفت انم فحش های آب دار به جد و آباد امتسو هست که همچین شاهکاری رو خلق کرده!:biggrin1:
دقیقا! بی شرف چی ساخته! مخصوصا اونجا که تیداس و یونا زیر آبی میرن :D
This is Your Story. کسی اینو گوش کرده؟
آره من دارم گوش میدمش... چه ریتم عجیبی داره... آشنائه ها اما دقیق نمیدونم کدوم قسمت بازی بود. مهدی سامونر بیا تو که خدای FFX هستی راهنمایی کن! لول
اما FFX به تنهایی یه آهنگ داره که اشک من رو دراورد:
Sprouting: در حد پرستش دوستش دارم و براش احترام قائلم... بسیار زیبائه! مال اونجاییه که سین یهو حمله میکنه و تو بین اجساد مردم داری راه میری... همونجا که Sir auron درمورد سین بی شرف بهت اطلاعات میده..... من واقعا عاشق این آهنگم.
Song of Prayer این آهنگ منو یاد Promise Land توی Advent Children میندازه! یعنی فکر میکنم امتسو اصلا PL رو از روی همین قطعه ساخته! این آهنگ یه بخش های دیگه داره به اسم Valefor و Efreet (برای هر سامون هست اما همشون همین دوتا هستن) که واقعا یکی از ان یکی قشنگ ترن!
دقیقا! من البته یه حس رعب و وحشتی هم داشتم نسبت به اینا! لول
yuna theme : خیلی قشنگه... یادمه اونجا که تو گوی داره حرفهای آخرش رو میزنه اونجا که ریکو رو بقل میکنه دلداریش میده این آهنگ جیگرم رو سوزوند....
The Skies Above: این آهنگ رو من خیلی دوستش دارم! هم لیریک و هم خود صدای خواننده لعنتی رو قلب آدم پا میذاره :D (این آهنگ از آلبومی اثر گروه بلک میج با همین اسمه )
1000 Words از FFX-2 که هرچند اینجا خیلی دشمن داره اما این قطعش فوقالعاده هست!
درسته! ffx2 انصافا موسیقی خوب کم نداشت! من هم قبولش دارم.
و یه آهنگ هست که اگه این نبود میخواستم ffx2 اصلا نباشه :D :
Eternity - Memory of Lightwaves : خیلی آهنگ قشنگیه... برای شروع ffx2 بود!خیلی دوستش دارم و آرامش خاصی بهم میده.
Yuna's Ballad: آهنگی که بصورت فول ورژن در انتهای بازی وقتی امتیازات رو نمایش میده پخش میشه. بسیار زیباست.
Besaid island : تم این سرزمین با تمی که در ffx2 داشت تغییر کرده. به نظرم در ffx2 تمش خیلی قشنگتر شده. و اون آرامشی که یه دهکده ی ساحلی داره رو خیلی خوب منتقل میکنه.

ووکال کالکشن هاشون هم جالبه مخصوصا اونایی که با صدای ریکو و یونائه! :p
بقیه FF هارو هم که آدم حساب نمیکنیم اصلا!:biggrin1:
دست شما درست 360 بار! من الان داشتم عرق شرم میریختم که اگه ماکان بره سراغ بقیه ffها من از خجالت سرخ میشم هیچی برا گفتن ندارم :D

البته من dear my friends از ff13 رو هم دوست دارم!
و اینکه ماکان! تو دیسیدیا battle theme برای ff1 بود که با ویولون بازسازی شده بود یا برا ff2؟ من عاشقشم! حدس میزنم برا ff2 باشه... دقیق خاطرم نیست....

ضمن تایید حرفهای ماکان از حمید و ماکان تشکر میکنم بعد از مدتی اومدم یهو خاطراتم اینجوری زنده شد. ذوق مرگ دارم میشم :D

واقعا فاینال فانتزی یه چیزی جدا از گیم ه! هممون هم اینو قبول داریم! موسیقیه... داستانه... کاراکتراییه که عاشقشونیم و بخاطرشون اشک ریختیم... و یه عالمه خاطره ی شیرینو تلخ دیگه!

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
یه جورایی معناش میشه پایان تخیلی ولی هیچ جای دنیا اسم رو ترجمه نمیکنند.
مثلا شما میتونید Metal Gear solid رو ترجمه کنید میبینید که یک عبارت بی معنا میشه ;)
معنیش میشه آخرین رویا
نه این چیزی که شما میگید

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
جریانت احیانا تو مای لست نایت خلاصه میشه نه ماکان؟

نه بابا Last Night کجا بوده!:D بابام شاکی شده بود چرا پدر بزرگت به فنا رفت و مرد داشتی میخندیدی اما به خاطر بازی گریه میکنی!:D بعد منم گفتم ان گور باباش هم کردن، خدا لعنتش هم کنه! مرد که مرد، به جهنم! اسکوآل رو بچسب!:D

البته من dear my friends از ff13 رو هم دوست دارم!

مردک از خودت چرا اسم میزاری رو آهنگ! اسمش Kimi Ga Iru Kara هست!:D

و اینکه ماکان! تو دیسیدیا battle theme برای ff1 بود که با ویولون بازسازی شده بود یا برا ff2؟ من عاشقشم! حدس میزنم برا ff2 باشه... دقیق خاطرم نیست....

تو Dissidia چندتا Battle Theme هست که از FFII, FFIII, FFV و FFIX هستن که اونی که تو میگی از FFII هست. ارنج ورژنش هست!

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
نه بابا Last Night کجا بوده!:biggrin1: بابام شاکی شده بود چرا پدر بزرگت به فنا رفت و مرد داشتی میخندیدی اما به خاطر بازی گریه میکنی!:biggrin1: بعد منم گفتم ان گور باباش هم کردن، خدا لعنتش هم کنه! مرد که مرد، به جهنم! اسکوآل رو بچسب!:biggrin1:
یه جور گفتی حمید میدونه گفتم OMG واقعا چیه قضیه؟ :D اینو منم میدونم خو! خواستی حس حسادتم رو تحریک کنی؟؟؟ :D
مردک از خودت چرا اسم میزاری رو آهنگ! اسمش Kimi Ga Iru Kara هست!:biggrin1:
خواستم ببینم کسی حواسش هست یا نه ;;) (لول با سونیک قاطی کردمش یهو :)))
تو Dissidia چندتا Battle Theme هست که از FFII, FFIII, FFV و FFIX هستن که اونی که تو میگی از FFII هست. ارنج ورژنش هست!
وای وای ماکان یعنی گوش میدادمش میرفتم تو فضا ها..... :x

بچه ها قضیه دیسیدیا 2 رو شنیدم حسابی خر کیف شدم. داستان تغییر پیدا میکنه آیا؟ یا اینکه فقط چند شخصیت اضافه شدن والسلام؟

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
بچه ها قضیه دیسیدیا 2 رو شنیدم حسابی خر کیف شدم. داستان تغییر پیدا میکنه آیا؟ یا اینکه فقط چند شخصیت اضافه شدن والسلام؟
جدی؟! با دیسیدیا حال میکنی؟ من که حالم ازش بهم میخوره دستی دستی گند میزنن به سبکو تمام چیزای فاینالا!Marvel vs square enix میزدن سنگین تر بود!

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
یه جور گفتی حمید میدونه
آره. پس چی فکر کردی؟
خواستم ببینم کسی حواسش هست یا نه ;;) (لول با سونیک قاطی کردمش یهو :)))
والا من که با این مد جدید آهنگ های SE زیاد حال نکردم. از Kimi Ga Iru Kara بدم اومدو سرم درد میگیره!%-(
برعکس از آهنگ FINAL FANTASY XIII - Eternal Love خیلی خوشم اومد:x

دوستان نامورا گفته تا2012 kh3 رو نمیسازه. ولی برای KH series 10th anniversary جشنی امیدواره بگیرن! چه امیدواره بابا این!:))

ولی کم شخصیت اضافه نشده. فکر کنم 10 تایی اضاف بشن. دیگه کم کم اسمش هم باید عوض کنن چون از Parasite Eve و kh هم ریختن توش!
Marvel vs square enix میزدن سنگین تر بود!
Winning Eleven? Inazuma Eleven? Forget that! Square Enix has got Samurai Eleven:d

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بچه ها من FF XIII ریجن 3 گرفتم و مثل بازی های دیگه تو xmb والپیپرش نمیاد فقط عکس بلوری میاد و موقع باز کردنش هم باید کد داد که هر کدی می زنم قبول می کنه...نمی شه کاری کنم که تو xmb والپیپر بازی رو ببینم؟
امروز یه دو ساعت و نیم FF XIII بازی کردم خیلی بهم چسبید:D البته بعضی جاهاش مثل کشته شدن مادر hope به لطف ماکان برام اسپویل شده بود:D (حالا بعد این پست بازم بیاید اسپویل کنید:D) درست تا جایی رفتم که سرا به کریستال تبدیل می شه:D اول بازی هم وقتی اسنو دستش رو مشت کرد یاد تیداس افتادم:D مبارزاتش هم نسبت به FF X-2 بهتر بود فقط هنوز نفهمیدم این حمله اتوماتیک به چه درد می خوره وقتی آدم خودش می تونه دستور حمله بده؟
راستی چرا اینجا کسی از hymn of fayth خوشش نمیاد؟:(
ولی کم شخصیت اضافه نشده. فکر کنم 10 تایی اضاف بشن. دیگه کم کم اسمش هم باید عوض کنن چون از Parasite Eve و kh هم ریختن توش!
اگه auron رو اضافه کنن من حتما بازیش می کنم.ضمنا باید Jecht رو هم وردارن و بجاش سیمور رو بذارن.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
والا من که با این مد جدید آهنگ های SE زیاد حال نکردم. از Kimi Ga Iru Kara بدم اومدو سرم درد میگیره!

من هم هرچند سردرد نمیگیرم اما چندان ازش خوشم نیومد! واقعا در مقابل کارهای امتسو حرفی برای گفتن نداره!

من توی کل قطعات FFXIII فقط از Theme این یارو Hope خوشم امد! انم چون Guitar Solo بود و من خودم گیتار هم میزنم!:D میدونی حمید به نظر من یک دلیلی که باعث میشه FFXIII برای من چندان جذاب نباشه همین موسیقیش هست! توی FF های قدیمی تر وقتی وارد بازی میشدی و موسیقی خفنشون رو میشنیدی خود به خود یه حس خاصی بهت دست میداد که واقعا قابل توضیح نیست اما این حس توی FFXIII کاملا نابود شده! واقعا SE خیلی خره! میتونست خیلی راحت با دادن وظیفه ساخت موسیقی بازی به امتسو نظر خیلی هارو نسبت به بازی تغییر بده و فروشش رو بیشتر کنه اما...

راستی حمید و بغیه بچه ها، نظرتون راجع به طراحی هنری بازی چی هست؟ من کلا با طراحی هنریش خیلی حال کردم و واقعا زیبا بود اما به نظر غریب هست! FF نیست! حس بازی کردن FF رو بهم نمیده! فکر میکنم باید ایسامو کامیکوکورو رو هم باید به لیست افرادی که باید لعنت بشن اضافه کنیم!:D

دوستان نامورا گفته تا2012 kh3 رو نمیسازه. ولی برای KH series 10th anniversary جشنی امیدواره بگیرن! چه امیدواره بابا این!

گفته تا ان جشن خبری از KHIII نخواهد شد!:D البته قبل ترش هم گفته بود که قصد داره حتما این بازی رو توی این نسل بسازه، پس احتمالا توی این جشن KHIII معرفی بشه!:D ولی حمید نظر من رو بخوای کار روی KHIII از الان شروع شده! اینا Versus رو هم که مثل آدم نمیسازن، پس باید نومورا و تیمش روی یک بازی بزرگ دیگه هم در حال کار باشن!

مگه بغیر از Kane و Lightning کس دیگه ای هم براش تایید شده؟ یعنی Aya از PE هم توش هست؟ آخه میدونی حمید Aya خودش لباس Lightning رو داره، با ان قاتی نشده؟ از KH کی قراره بیاد توش؟ کلا این SE خیلی خره بازی رو برای PS3 نمیسازه!

البته بعضی جاهاش مثل کشته شدن مادر hope به لطف ماکان برام اسپویل شده بود

مردک به من چه!:D اولین تریلر و SS ای که از بازی منتشر شد همون صحنه درگیری مردم با دولت Sanctum تویش Hanging Edge و ترکوندن مامان هوپ بود!:D

یه جور گفتی حمید میدونه گفتم OMG واقعا چیه قضیه؟

نه بابا من خیلی مثبت هستم!:D میدونی مثل شخصیت های FF درگیر یک عشق یک طرفه شدم!:D این قطعه Unrequerd Love رو اصلا امتسو برای من ساخته!:D عشق یک طرفه!:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,187
نام
ماکان
راستی یه چیز خیلی مهم که یادم رفت بگم! توی ژانویه Fabula Nova Crystallise یک کنفرانس اختصاصی داره و توش قراره versus و Agito به طور کامل نمایش داده بشن. اما خود نومورا قول داده که این نمایش یک سورپرایز ویژه هم برای طرفداران مجموعه داره! اما این سورپرایز چی میتونه باشه؟

معرفی یک بازی جدید تحت نام FFXIII یا همون FFXIII-2 وعده داده شده؟ یا اصلا قراره یک فیلم CG جدید در رابطه با FFXIII ساخته بشه؟

البته نمیدونم دقیق اشاره شده این سورپرایز مربوط به FNC هست یا نه اما اگه متعلق به FNC باشه به احتمال خیلی زیاد همون FFXIII-2 هست!

اگرم مربوط به FNC نباشه خیلی جالب میشه چون میتونه طبق قولی که نمورا سال پیش داده بود Advent Children 2 و یا PE 3rd Birthday برای PS3 باشه! کلا این SE میخواد توی این Event خصوصیش بترکونه!

و نکته آخر هم اینکه بزودی تریلرهای Versus و Agito هم انهایی که قبلا لیک شدن و هم این هایی که توی TGS امسال نشون داده شدن به صورت HD توی سایت رسمیشون قرار بگیره! خدا کنه این Cg Render های شخصیت هاش رو هم بزارن!

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
در مورد موسیقیش یکم اغراق میکنی! اتفاقا من از موسیقیش خیلی خوشم اومد گرچه مثل قبلیا اون حس و حال فاینال بودن رو نداشت ولی در کل من لذت بردم مخصوصا از Sunleth Waterscape و Blinded by Light - تنها قطعه ای که اصلا نتونستم هضم کنم قطعه پایانی نسخه انگلیسی بازی بود My Hand :-&

طراحی هنری این عنوان عالی بود - جزئیات و بافت ها عالی بودن گرچه تازگی نداره و همه فاینال ها تو زمان خودشون عالی کار شدن

در کل فاینال ۱۳ همه چی بود جز فاینال - از گیم پلیش بگیر تا داستان پرداخت نشدش
فقط امیدوارم دیگه به سری گند نزنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر