بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ای خدا بگم چه کارتان کنه 6 گیگ اندازاش هست و تازه وقتی میخوام بازی را اجرا کنم باید ابدیت کنم با سرعتی که من دارم 1ساعت طول میکشه:-o
اگر با دیالاب باشی دقیقا 24 ساعت طول میکشه :((
هنوز بازیش نکردم صبر کنی یکمی مشکلات دارم نمی توانم بازی کنم#:-s

.BahaRe.

کاربر سایت
Jul 17, 2009
53
نام
bahARe
بله.
اساتید بزرگ ffxii . همچون سامون مهدی صاحب تندرقوران و کاشف upgrade های پشه فانتزی مجموعه ff: the crus of pashe جواب میدهند:d.

خوب من اونجا که میرن توی یه معبد بزرگ هستم.داون شرد رو برداشتم و اون دسته هه رو آوردم پایینی. مقدار زیادی هم جلو رفتم و یه باس رو هم کشتم.به اون اتاقه هم رسیدم که مجسمه ی یکی ار نگهبانا هست و میشه به چهار جهت چرخوندش.
از اینجا به بعد رو نمیدونم باید چیکار کنم.به هر سمتی میچرخونمش اون پایین راهم بستست و جلو نمیتونم برم.

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
خوب من اونجا که میرن توی یه معبد بزرگ هستم.داون شرد رو برداشتم و اون دسته هه رو آوردم پایینی. مقدار زیادی هم جلو رفتم و یه باس رو هم کشتم.به اون اتاقه هم رسیدم که مجسمه ی یکی ار نگهبانا هست و میشه به چهار جهت چرخوندش.
از اینجا به بعد رو نمیدونم باید چیکار کنم.به هر سمتی میچرخونمش اون پایین راهم بستست و جلو نمیتونم برم.

اگر درست یادم مونده باشه ۳ تا از این مجسمه ها هست که باید صورت هر کدوم رو به سمت مرکز معبد ( از رو نقشه چک کن ) قرار بدی مثل تصویر زیر :

0 = مجسمه
> یا < = جهت سر مجسمه

0 > ........ مرکز نقشه ........ < 0

..............................^..............................
..............................0
..............................

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
متاسفانه FFX-2 جزو بدترین بازیهای سری فایناله و شخصیت یونا در این بازی یکی از بدترین شخصیت های زن کل فاینالها لقب گرفته (من تو صفحات اولیه این تاپیک کامل لیست بهترینها و بدترینهای تاریخ فاینال رو به نقل از رای گیری طرفداران فاینال تو سایتهای خارجی گذاشتم )
متاسفانه حق باشماس و شخصیت دوست داشتنی و محجوب یونا در FFX تبدیل به یه هفت تیر کش در FFX-2 شده که اصلا به مذاق طرفداران این سری خوش نیومد ;)
اینم لینک انتخاب بهترین و بدترین کاراکتر مرد و زن در بازیهای فاینال :
لینک
لطفا لینکهای نظر سنجیهایی که می گید رو بدید ما هم ببینیم چون من بنظر من لینکی که دادید انتخابهاش بر اساس نظر شخصی خودتون بوده!
تا وقتی که انجل هست تیفا به هیچ وجه نمی تونه بهترین شخصیت مونث سری FF باشه حتی نمی تونه بهترین شخصیت FF VII باشه.من crisis core رو بازی نکردم ولی وقتی انیمیشن advent children رو دیدم و تو صحنه هایی که کلود انجل رو می دید گلوم رو بغض می گرفت در صورتیکه تیفا یه شخصیت fade و مزخرف بود.
فکر هم نکنم تو هیچ نظر سنجی ای یونا بدترین شخصیت مونث سری فاینال فانتزی شده باشه؛هر چی نباشه از لحاظ صورت از همه قشنگتر بود!(البته تو دنیای واقعی هم من بشخصه لنگه اش رو ندیدم:D جدای از شوخی هر کی هر چقدر هم قشنگ باشه هیچ وقت مثل یونا یکی از چشماش دو رنگ نیست!)
ضمنا یونا تو FF X-2 فقط ظاهرش رو تغییر داده و نه باطنش رو،دلیلش رو هم تا eternal calm رو نبینید نمی فهمید! :
تو eternal calm می فهمیم که کیماری تو mt gagazet یه شفر از تیداس پیدا کرده که نشون می ده زندانی شده و شفر رو می ده دست ریکو و ریکو هم به یونا نشون می ده یونا هم تصمیم می گیره بره دنبال تیداس ولی بخاطر اینکه آدم معروفیه مجبور می شه تغییر لباس بده
به هر حال من بعد یه ساعت FF X-2 برام قابل تحمل شد و بعد دو ساعت ازش خوشم اومد:D
و به همه کسایی که FF X رو بازی کردن هم شدیدا توصیه می کنم FF X-2 رو بازی کنند.
FF X-2 سورپرایزهای داستانی زیادی داره بطور مثال توش:
واکا و لولو ازدواج کردن و بچه دار شدن
ولی با این حال FF X رو ازش بهتر می دونم و هیچ وقت هم Auron رو با اون شخصیت پردازی عالیش فراموش نمی کنم...

آخرین ویرایش:

.BahaRe.

کاربر سایت
Jul 17, 2009
53
نام
bahARe
اگر درست یادم مونده باشه ۳ تا از این مجسمه ها هست که باید صورت هر کدوم رو به سمت مرکز معبد ( از رو نقشه چک کن ) قرار بدی مثل تصویر زیر :

0 = مجسمه
> یا < = جهت سر مجسمه

0 > ........ مرکز نقشه ........ < 0

..............................^..............................
..............................0
..............................
نه بابا.به خدا فقط یه دونه مجسمه هست !
رو کل نقشه هم نگا کردم.جاست وان.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,237
نام
ماکان
تا وقتی که انجل هست تیفا به هیچ وجه نمی تونه بهترین شخصیت مونث سری FF باشه حتی نمی تونه بهترین شخصیت FF VII باشه.من crisis core رو بازی نکردم ولی وقتی انیمیشن advent children رو دیدم و تو صحنه هایی که کلود انجل رو می دید گلوم رو بغض می گرفت در صورتیکه تیفا یه شخصیت fade و مزخرف بود.

سهیل جان داخل پرانتز هیچ شخصیتی به اسم انجل وجود خارجی نداره. ان خانوم که شما میگی اریس (Aerith) هست!:D البته محبوبیت تیفا از اریس خیلی بیشتره.

در کل محبوب ترین شخصیت زن تمام FF ها شاهکارهای آمانو یعنی Terra (توی نسخه ژاپنیش Tina بود و اگه جایی Tina دیدید همون Terra هست) و مخصوصا Faris Scherwiz هستن که متاسفانه جون جمیع FF Fan های امروزی اینهارو نمیشناسن و از دم با FFX به این مجموعه وارد شدن همه Yuna رو بهترین میدونن. شما اگه این دوتا رو بشناسید اصلا دیگه سمت Yuna هم نخواهید رفت!

بعد از این دوتا هم شخصا Celes Chere رو بیشتر از همه دوست دارم. یجا Setzer رو به جوری خر میکنه که هرچند اینجا نمیشه زیاد توضیح داد اما فک خود ستزر هم میفته و کشتی هواییش رو میده به اینا!:D

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
سهیل جان داخل پرانتز هیچ شخصیتی به اسم انجل وجود خارجی نداره. ان خانوم که شما میگی اریس (Aerith) هست!:D البته محبوبیت تیفا از اریس خیلی بیشتره.

در کل محبوب ترین شخصیت زن تمام FF ها شاهکارهای آمانو یعنی Terra (توی نسخه ژاپنیش Tina بود و اگه جایی Tina دیدید همون Terra هست) و مخصوصا Faris Scherwiz هستن که متاسفانه جون جمیع FF Fan های امروزی اینهارو نمیشناسن و از دم با FFX به این مجموعه وارد شدن همه Yuna رو بهترین میدونن. شما اگه این دوتا رو بشناسید اصلا دیگه سمت Yuna هم نخواهید رفت!

بعد از این دوتا هم شخصا Celes Chere رو بیشتر از همه دوست دارم. یجا Setzer رو به جوری خر میکنه که هرچند اینجا نمیشه زیاد توضیح داد اما فک خود ستزر هم میفته و کشتی هواییش رو میده به اینا!:D
شرمنده ماکان جان،من هنوز FF VII رو بازی نکردم!:D
همین امروز شروعش کردم و موقعی که به اولین سیوش رسیدم فهمیدم با مموری کارت PS2 نمی شه سیوش کرد!نسخه دی وی دیش رو هم دارم ولی نمی دونم چرا تو PS2 اجرا نمی شه:(
کلا فقط FF IX و FF X رو تموم کردم...
FF 1 تا FF 6 هم که عمرم به این بازیها قد نمی ده:D منتظرم یه روز SE برای PS3 یا PS4 پورتشون کنه یا اینکه نسخه PS1 یا PS2 شون رو بگیرم...البته مورد دوم رو اگه انتخاب کنم می ره برای بعد تموم کردن 7 و 8 و 12 و 13 :D(دوران بازنشستگیم:D)

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
لطفا لینکهای نظر سنجیهایی که می گید رو بدید ما هم ببینیم چون من بنظر من لینکی که دادید انتخابهاش بر اساس نظر شخصی خودتون بوده!
فکر هم نکنم تو هیچ نظر سنجی ای یونا بدترین شخصیت مونث سری فاینال فانتزی شده باشه؛هر چی نباشه از لحاظ صورت از همه قشنگتر بود!(البته تو دنیای واقعی هم من بشخصه لنگه اش رو ندیدم:D جدای از شوخی هر کی هر چقدر هم قشنگ باشه هیچ وقت مثل یونا یکی از چشماش دو رنگ نیست!)
ضمنا یونا تو FF X-2 فقط ظاهرش رو تغییر داده و نه باطنش رو،دلیلش رو هم تا eternal calm رو نبینید نمی فهمید! :

دوست عزیز این نظر سنجی مال حدود 3 یا 4 سال پیشه و اتفاقا خودم هرچی تو اینترنت دنبال اون سایت گشتم بطور کامل نابود شده. در ضمن این نظر سنجی مال تمام فاینال هاییه که تا قبل از شماره 12 منتشر شدن. یعنی شماره 12 به بعد توشون وجود نداره.
همونطور که ماکان گفت محبوبیت شخصیت تیفا بسیار بیشتر از آریس هست. ضمن اینکه این نظر سنجی بیشتر تکیه به نقش کلیدی شخصیت ها داره تا محبوبیت.
برای مثال تو همین نطرسنجی ها که گذاشتم بازی فوق محبوب فاینال 7 از نظر ارزشی جزو ضعیفترین بازیهای فاینال لقب گرفته !! (ضمنا بنده به هیچ عنوان در حدی نیستم که بخوام نظرات شخصی خودمو به عنوان نظرات طرفداران فاینال اینجا منتشر کنم و همونطور که تو اون تاپیکها هم توضیح دادم ، فقط اونهارو ترجمه کردم و عکسهارو اضافه کردم تا دوستان بهتر در جریان قرار بگیرن) میتونید پستهای قبل و بعد همون لینک رو مطالعه بفرمایید تا متوجه بشید من فقط اونهارو ترجمه کردم

شخصیت یونا رو بخاطر قشنگی ظاهری و صورت خوشگلش انتخاب نکردن. بلکه بخاطر نقش بسیار نامانوس و متفاوتش نسبت به فاینال 10 ، اینگونه انتخاب کردن.
از نظر خود منهم متاسفانه شخصیت یونا در فاینال X-2 اصلا خوب پرداخته نشده و واقعا فکر میکنم شرکت اسکوار این بازی رو برای پول بیشتر منتشر کرد. (چه بسا در همین بازی میبینیم که سرنوشت مرموز و گریه آور تیدوس در فاینال 10 به بدترین نحو ممکن بازسازی میشه و اون ابهت و مظلومیت تیدوس رو بین بازیبازها از بین میبره).
بازهم خدمتتون تکرار میکنم این نظرسنجی ها براساس شکل و قیافه انجام نمیشه و براساس مهمترین و اصلی ترین مولفه بازیهای J-RPG یعنی داستان و شخصیت پردازی کاراکترها صورت میگیره.

موفق و موید باشید

ashkanhsj

کاربر سایت
Sep 18, 2007
249
ببخشید دوستان، من می خواستم فاینال فانتزی 7 رو با شبیه ساز epsxe اجرا کنم. ولی هرچی سعی می کنم فقط صفحه ی سیاه نشون میده. لطفاً اگه ممکنه منو راهنمایی بفرمایین.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
ببخشید دوستان، من می خواستم فاینال فانتزی 7 رو با شبیه ساز epsxe اجرا کنم. ولی هرچی سعی می کنم فقط صفحه ی سیاه نشون میده. لطفاً اگه ممکنه منو راهنمایی بفرمایین.
plugins گرافیکی روی توی حالت software render بزار.
اینجوری درست میشه. بقیه رو هم تا آخر بالا ببر. یه تیک هم داره واسه درست شدن منوها اون رو هم باید بزنی.
دم دستم نبود این بازی زیرخاکی تا بیشتر توضیح بدم:biggrin1:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
plugins گرافیکی روی توی حالت software render بزار.
اینجوری درست میشه. بقیه رو هم تا آخر بالا ببر. یه تیک هم داره واسه درست شدن منوها اون رو هم باید بزنی.
دم دستم نبود این بازی زیرخاکی تا بیشتر توضیح بدم:biggrin1:
این شبیه ساز epsxe گیم پد ساپرت می کنه یا نه؟

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
این شبیه ساز epsxe گیم پد ساپرت می کنه یا نه؟
بله. چرا نکنه...
تنظیمات گرافیکیش هم مسلما خیلی بهتر از ps1 هست.
هنوز هم روش کار میشه.
از اینجا آخرین نسخه مبدل PCSX Reloaded SVN r56599 رو بگیر
http://www.emucr.com/search/label/PS/
...................

دوستان درباره پروژه Final Fantasy VII Remix pc چیزی شنیدین؟

یک پچه که 2gig و ff7 بصورت خیلی خفن به شکل AC تغییر میده. :biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر