بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
از جمله بهترین Taunt های که توی دنیای گیم دیدم مربوط میشد به همین ورجیل که وقتی شروع میکردی به انرژیش رو کم کردن و امیدوار شدن یه دفعه ورجیل میره یه گوشه و در حالی که داره به حالت شیطونی تبدیل میشه با لحنی که انگار داره مستقیم با بازیکن حرف میزنه بهت میگه : Don't Get Cocky :-* و بعد میزنه دهنت رو سرویس میکنه :-" :biggrin1:
:crying1:
یعنی عاشق این کار ورجیل بودم. میرفت یه گوشه و یه چیزی میگفت و باعث میشد آدم بترسه و پیش خودش بگه میخواد چکار کنه. خوشم میومد اصلا و ابدا کم نمیاورد (که مثلا یه لحظه مثل بقیه باس ها گیج بشه و جند لحظه فرصت داشته باشی بزنیش) یعنی اینکه وقتی داری میزنیش، اونم همزمان میزنه:bighug: یا اینه تیر زدن بهش هیچ فایده ای نداشت چون با چرخوندن یاماتو بلاکشون میکرد و انگار به آدم میگفت پاشو گمشو بیا نزدیک اگر جرات داری:biggrin1: خلاصه اینکه چی ساخته بودن:crying1:

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
:crying1:
یعنی عاشق این کار ورجیل بودم. میرفت یه گوشه و یه چیزی میگفت و باعث میشد آدم بترسه و پیش خودش بگه میخواد چکار کنه. خوشم میومد اصلا و ابدا کم نمیاورد (که مثلا یه لحظه مثل بقیه باس ها گیج بشه و جند لحظه فرصت داشته باشی بزنیش) یعنی اینکه وقتی داری میزنیش، اونم همزمان میزنه:bighug: یا اینه تیر زدن بهش هیچ فایده ای نداشت چون با چرخوندن یاماتو بلاکشون میکرد و انگار به آدم میگفت پاشو گمشو بیا نزدیک اگر جرات داری:biggrin1: خلاصه اینکه چی ساخته بودن:crying1:

یعنی چه خاطراتی داشتیم ما با ورجیل !!:bighug: یادم میاد یکبار level 20 از جون هر دومون تقریبا یک خونه مونده بود . من که قلبم رو هزار میزد !! فقط خدا خدا میکردم که منو نکشه که البته باز هم سرویس شدم !! :dاما خب در نهایت بعد کلی جون کندن تونستم شکستش بدم . واقعا بیخود نیست که محبوب ترین باس سری Devil May Cry هست و بعضی از ما همون قدری دوستش داریم که دانته رو دوست داریم.:x:bighug:
محض اینکه یک تجدید خاطره ای هم بکنیم دو سه تا عکس میذارم !! :d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
66831998119308612964.jpg

میگویند که هر شمشیر دقیقا همانند روح مبارز درون آن جنگوجوســت...
یاماتو سلاح اصلی ورجیل برادر دانته است، او حرکات سریع و مرگباری را با این سلاح زیبا انجام میدهد، حتی گفته شده سرعت تکنیک هایی که ورجیل بر روی دشمن پیاده میکند آنقدر سریع هستند که با چشم های خالی نمیتوان آن را دید. او قبل از دانته نیز میتوانسته به حالت اهریمن تبدیل شود...
در کل خواستم بگم ابهتی که ورجیل داره برا من دقیقا مثل سفیروث هستش..اصلا این دو کارکتر محشرن!!!

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
واقعا DMC3 یه چیز دیگه است :D به نظرم اگه فرصتش رو دارید حتما یه بار دیگه روی درجات سختی مختلف تمومش کنید، خیلی لذت بخشه :x

@علی
آی گفتی :D توی همین مباره آخری هر سری Helm Breaker میزد یه Scum هم به دانته میگفت :-" :D

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
توی شماره اول و توی مرحله 16_17 یک جا هست که یک اژدها هست و مرتبا اتیش پرت میکنه ، وقتی هم میری جلو برق میگیرت ! :D
اینجا باید چیکار کرد ؟
=
ویرایش : خودم پیداش کردم.باید شمشیر به موقع تکون میدادی تا اتیش به سمت خودش بره.

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
اینجا بحث دویل 3 س ؟!!!!!!!!!!!!!
یعنی میگین اول امتحانیه برم بشینم سرششششششششششش ؟
واقعا با خوندن پستاتون وسوسه م کردین >:)
یادش بخیر 13 سالم بود دویل 3 سال 2005 تازه اومده بود وااااااااو!!! عجب خاطراتی باهاش داشتم :((

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
من میخواستم بدونم dmc 4 هم این ویژگی هایی رو داره که بعد از تموم کردن هر درجه چیز های تازه ای بده چون من فقط فکر کنم easy رفتم:d چون خدایی ده برابر 3 سختره

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من میخواستم بدونم dmc 4 هم این ویژگی هایی رو داره که بعد از تموم کردن هر درجه چیز های تازه ای بده چون من فقط فکر کنم easy رفتم:d چون خدایی ده برابر 3 سختره

بله همشو داره
بعد از درجه ی human
devil hunter
son of sparda
heaven and hell
dante must die
legendary

هنوز سر باس آخرش تو درجه ی دانته ماست دای موندم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر