بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
dmc2 بازی نکردم یعنی گیرم نیومد داستانش چی بود قشنگ بود:confused:

نه بازیش دو تا DVD هست یکی با دانته یکی هم با یه زن مو قرمز که اسمش یادم نیست
تا اونجایی که اطلاع دارم سازنده شماره 2 با بقیه نسخه ها فرق میکنه
گند زدن به بازی :sick: ... دانته رو جدی کردن ( دیگه تیکه نمیندازه :( )
داستان بازی رو هم اطلاعی ازش ندارم :confused:
اصلا این شمارش جزو سری DMC محسوب نمیشه :-"

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
شرمنده!ولي تو شماره ۲ دانته سن بابابزرگ منو شما رو داره!ديگه اون حركات يكم براش سنگين بود!:)
من تازه فهميدم چرا لوسيا تو نسخه چهار نيست:biggrin1:
زن مو قرمز که اسمش یادم نیست=لوسيا

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اينقدر لباس پوشيدنشون بده?صبر كنيد نسخه سانسور شدش بياد:biggrin1:
ولي خدايي!اين دخترايي كه طرف دانتن چه شكلين!اون دختره كه طرف نرو هست چه شكليه!:biggrin1:
ایول dante knows how to treat ladys ایول خوشم اومد فقط خدا کنه دانته هنوز هم شوخ طبع باشه چون اصلا با دانته ی جدی حال نمیکنم

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
الحمد الله بالاخره بعد از سالها DMC 2 رو گیر اوردم البته torrent حالا دارم dl می کنیم البته می دونم بازی خوبی نیست اما بازی کردنش خالی از لطف نیست

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
تجربه ثابت کرده که هر بازی از روی کنسول ها به PC پورت بشه افتضاح در میاد به جز یه استثنا اومم HALO 2 بود که 3و4 سال روش کار کردن من نمی دونم capcom چه فکری میکنه این بازی ها همین جوری الکی برای PC هم پورت میکنه نمونش هم Evil 4,Onimusha 3,DMC 3,Lost Planet, هستند و شک ندارم که DMC 4 هم یه همین سرنوشت دچار میشه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
به جز یه استثنا اومم HALO 2 بود که 3و4 سال روش کار کردن
ها..میگفتی!؟ این اطلاعات بسیار زیبا رو کی در اختیار شما قرار داده که روی port بازی halo 2 for Vista .. 4 سال کار شده؟؟؟ فاصله انتشار نسخه اصلی (XBOX) با نسخه پورت شده pc کلا کمتر از 3 سال بوده... بعد ماکروسافت تازه پارسال گفت میخاد بازی پورت بشه و تازه این عملیات شروع شده... فقط و فقط هم 1 سال طول کشید اونم برای اینکه صبر کردن Vista عرضه بشه...
روی نسخه مادر یه بازی 4 سال کار نمیشه :laughing: بلانسبت همه شماها...کدوم سازنده خری روی نسخه مستقیم پورت شده 4 سال کار میکنه؟
پورتش هم یکی از آشغالترین پورت های چند سال اخیر بود...
نمره رویایی 9.4 بازی روی xbox به نمره 7 روی پلتفرم pc شد....اونم چه پلتفرمی...پلتفرم مادر سبک fps ...
یوخده فکر بعد پست! ok???>؟؟؟ ;)

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
من نگفتم که Halo 2 خیلی خوب کار شده گفتم نسبت به به بازیهایی که Capcom پورت می کنه بهتره
من نمیدونم بحث شما سر چیه شما میگی باریه پورت شده رو Pc خوب از آب در می آد؟ بسم الله
Capcom اونهمه برای Lost Plant نسخه ی Pc تبلیق کرد آخرش چی شد Dmc 4 هم همین طور میشه چون اول نسخه ی کنسولیش می یاد بعد Pc

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
یه سری Wallpaper تو PSN اومده بود منم گفتم بد نیست اینجا هم بذارم....

DevilMayCry4_Wallpaper4-SD.jpg

پ.ن:تکراری نبودن که؟:blushing:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خب دیدم این تاپیک یه متر خاک روش نشسته گفتم این اطلاعات رو براتون بنویسم شاید بدردتون بخوره شاید هم بعضی هاتون اینا رو از قبل می دونستین اما به هر حال من نوشتم :biggrin1:

Agnus
a1s5ue.jpg

ایشون در order of the sword ریئس کیمیاگرها هستند و در قسمت توسعه ی تجهیزات و اسلحه های زد شیاطین فعالیت می کنند
اون شمشیرهایی هم که holy knights از اونها استفاده می کنن کار ایشونه
اغلب خودشونو تو آزمایشگاهشون حبس می کنن و مثل اینکه در معماری هم مهارت دارن :) خیلی کم در اجتماعات order of the sword دیده میشه و خیلی از اعضا اصلا در وجود ایشون شک دارن

Berial
200blud.jpg

این هیولا :biggrin1: در دنیای زیرین underworld در داخل آتش به دنیا آمده و پرورش یافته و به این سرزمین (underworld ) خدمت میکنه
یه زمانی به امپراتور دنیای زیرین خدمت می کرده و لی الان خودش به تنهایی حکمران دنیای زیرین است

Credo
2zpkt1h.jpg

ایشون فرمانده ی holy knights هستن او این مقامشو با حفاظت از Fortuna در order of the sword بدست آوردن ( حالا Fortuna چیه یا کیه خدا می دونه چون من هیچ توضیحی دربارش پیدا نکردم ) و همچنین به خاطر مهارتی که در شمشیر زنی دارن
سخت گیری ها و قدرت فرماندهی صدها نفر از ایشون یک فرمانده محبوب در holy knights ساخته
ایشون برادر Kyrie هستن و مثل بقیه عضویت نیرُ Nero رو در خانوادشون پذیرفته

Gloria
ojl9fo.jpg

خیلی زود به مقام Leadership در order of the sword رسیدن ظاهر عجیب و غریب و voluptuousایشون (خودتون بگردید معنی voluptuous رو پیدا کنید چون زیاد مناسب نیست برای نوشتن در اینجا ) اون رو از بقیه ی گروه جدا کرده

Kyrie
vhrzht.jpg

ایشون :sick: خواهر همون فرمانده :biggrin1: و آوازه خوان order of the sword هستن
ایشون سرپرستی نیرُ یتیم رو به عهده گرفتن و Nero هم او رو مثل یک خواهر بزرگتر و مادر دوست دارد (اینجا شو دیگه کور خونده بودید مگه نه ؟ :biggrin1: )

Lady
69i44j.jpg

ایشون هم که معرف خاص و عام هستن :biggrin1:
بعد از ماجرای DMC 3 این خانوم رابطه ی friend-like با دانته پیدا کرده و به شکار شیاطین مشغولن و هر وقت هم کم میاره از دانته کمک میگیره

Trish
fjj8lk.jpg

ایشون هم مثل دانته یک devil هستن و زیر دست امپراتور شیاطین کار می کرد ،
در قسمت اول بازی ماموریت داشت دانته رو بکشه که بعد از نجات دادن جانش به وسیله ی دانته ، با دانته همکار شد و برای مدتی هم از هیچ خبری ازش نبوده

خوب همه ی این مطالب ترجمه ی مطالب سایت رسمی DMC هست و من هیچ چیزی رو از خودم بهش اضافه نکردم :-"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر