بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد

Medivh

کاربر سایت
Jul 6, 2007
98
نام
آرین
شما با کدوم غول بیشتر حال میکردین و از کدومشون متنفر بودین ؟
خودم :
از اون سگه حالم به هم میخوردم و توی همه حالتها باهاش مشکل داشتم (به جز easy :cheesygri)
با اون دختره خون آشامه خیلی حال میکردم (حتی یه بار با مصرف فقط یه خون بزرگ زدمش_تو حالت هارد بود فکرکنم_)
منتظرم نظراتونو بدین!!!!!!!!!
من همشونو بدون مصرف خون (جون، انرژي يا هرچي ديگه بهش ميگيد :biggrin1:) تونستم بکشم (تو همه حالتها) فقط با اون که کور بود و توهم ميزد و همش فکر ميکرد همه اسپاردا هستن يکم مشکل داشتم که اونم بلاخره تونستم بدون مصرف چيزي بکشم!
از همشون راحتترم اون که مثل هزار پاس بود به نظرم! :-"

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خسته نباشيد IQها ... اين تيكه ي مربي تيم ملي ِ !
به به جناب سعید خان نمی دونستم شما هم اینجا تشیف داری :biggrin1: ببخشید شب بود سبیلاتونو ندیدم
راستی بیاین یه کم درباره ی موزیک ها و soundtrack این بازی حرف بزنیم من که با موزیک DMC 3 خیلی حال کردم مخصوصا اول بازی جایی که دانته می کوبه رو jokebox تا موزیک پخش کنه واقعا موزیک خوبی براش انتخاب کرده بودند

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
اینم خبر جدید . توی dmc 4 مراحلی رو که دارید با دانته میرید هنگام بازی با این شخصیت وسط خود بازی میتونید style دانته رو عوض کنید (منظورم وسط مبارزه است) و موقع جنگیدن با دشمنان از این طریق کومبو های بیشتری رو اجرا کنیید کاری که هنگام بازی با نرو غیر ممکن است.

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
منبعی هم داشت ؟
اگه آره بگو ما هم بریم ببینیم !
بله . منبعش یه تریلر بود که چند وقت پیش توی همین تاپیک براتون گذاشتم توی اون تریلر دانته به راحتی وسط بازی استیل رو عوض میکرد فک کنم خودت هم دانلودش کردی ایندفه بادقت نگا کن متوجه میشی.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
البته فکر کنم برای PC دیرتر بیاد بعید هم میدونم که چیزه خوبی برای PC دربیاد اونم به عاقبت DMC 3 , Evil 4, Onimusha 3, Lost Planet دچار میشه هر کی می خواد از این بازی لذت ببره بهتره رو 360 یا PS3 بازی کنه
راستی چرا به این اسم حساسیت داری ؟

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
راستی چرا به این اسم حساسیت داری ؟
شما فکر کنم به من sms میزدن میگفتن این بازی کی میاد....خارج از تاپیک هم نگاه کنی همه اینو هی از هم میپرسن:D
-----
ولی واقعا...اگر این Trailer آخری که تو این نمایشگاه gc نشون دادو میدید...
این نرو دانته رو بد میزنه ها!یعنی رو اعصاب آدم راه میره....ولی دانته هنوز مقادیری شوخ و اینا:D

آخرین ویرایش:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
ولی دوست دارم بازیش زودتر بیاد
بازیش زودتر بیاد که 2008 میاد،ماهارو از سردرگمی هم خلاص میکنه!
ولی داشتم سریre رو با dmc مقایسه میکردم.....واقعا re برا خودش شاهکاری بود.
انشاالله dmc هم مثل اون میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر