بحث و تبادل نظر در مورد سرویس های کاهش پینگ!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
یکی از دوستانم سرویس کاهش پینگ راه اندازی کرده.
بنده هم از ایشون اکانت test گرفتم.
پینگش با سرور های روسیه عالی هستش. پینگ بین 60 تا 75 با روسیه هستش.

03034882175601185059.jpg

تاثیر قبل و بعد:

43345376625537900448.jpg
فرقی این سرور ها با هم ندارند...با سیستک یا سرور اون رفیقمون gargarak هم دقیقا همین پینگ رو سرور های روسیه میده...تنها تفاوت ها قیمت ها هست...

SHARAMGHADER

کاربر سایت
Aug 20, 2013
55
اصلا نیزی به این کارها نیست شرکت اگه سرویس دهیش خوب باشه پینگ عالی میشه

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
امیر جان محدویت حجم چقدر؟هزینه چقدر؟ همون سرور روسیه عالی عالی 70 تا واقعا بهشت :-o
باید با مسیر انگلیس المان سوئد پس خوب باشه چون این رو یه مسیر هست ؟

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
سلام !
خدا کنه قیمت این کانکشن ها مثه وی پی ان که 5 تومنه بیاد پایین همه برن بخرن و نامحدود باشه @! دیگه همه دارن سرور میزنن و به زودی زود قیمت ها می کشه پایین ! فکر کنم کانکشن دوست شما از بقیه خیلی بهتر باشه ! از 330 اومده به 75 !
سلام
والا من به شخصه اصلا قصد خرید سرویس کاهش پینگ رو ندارم. فقط یک اکانت test گرفتم.
هیچ جای دنیا برای کاهش پینگ ACC نمی خرند. باید صبر کنید تا پهنای باند اختصاصی متداول بشه. اون موقع اوضاع پینگ همه تون خیلی بهتر میشه.
وقتی یک سرور دارای یک پهنای باند اختصاصی 10 مگابیت یا 100 مگابیت با روتینگ ویژه هستش، عجیب نیستش که پینگ زیر 99 میلی ثانیه باشه.
اکانت این سرویس ها نامحدود نخواهد بود. به دلیل اینکه ترافیک سرور های ایران بسیار محدود هستش.
اون اکانت های چیز که شما می خرید و نامحدود هستند، به دلیل این هستش که سرور هاشون اکثرا المان یا امریکا هستش و ترافیک اون سرور ها ترابایت هستش.

امیر جان محدویت حجم چقدر؟هزینه چقدر؟ همون سرور روسیه عالی عالی 70 تا واقعا بهشت :-o
باید با مسیر انگلیس المان سوئد پس خوب باشه چون این رو یه مسیر هست ؟

هزینه و حجم رو فعلا مشخص نکردن. فعلا اکانت TEST میدن.

آخرین ویرایش:

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
سلام
والا من به شخصه اصلا قصد خرید سرویس کاهش پینگ رو ندارم. فقط یک اکانت test گرفتم.
هیچ جای دنیا برای کاهش پینگ ACC نمی خرند. باید صبر کنید تا پهنای باند اختصاصی متداول بشه. اون موقع اوضاع پینگ همه تون خیلی بهتر میشه.
وقتی یک سرور دارای یک پهنای باند اختصاصی 10 مگابیت یا 100 مگابیت با روتینگ ویژه هستش، عجیب نیستش که پینگ زیر 99 میلی ثانیه باشه.
اره امیر جان درست ولی کجا وضع درست میشه فعلا که وضعیت اکثر ISP ریخته بهم
تایم اوت نبود که اینا اکثر شرکت دچار شدن من چندین شرکت عوض کردم الان اخریش پیشگامان بود :d
فعلا وایرلس نمیتونم بگیرم چون اینجا نمیشه کوتا قد خونمون :d ارتفاع نداره :)
BF3 من تازه گرفتم 42 ساعت بیشتر نرفتم تا BF4 نیومد میخوام بیشتر مپ تجربه کنم هنوز کلاس نمیدنم چی به چی :(

SHARAMGHADER

کاربر سایت
Aug 20, 2013
55
شما وقتی از کسی که سایتی نداره خرید میکنید چنین چیزی هم ممکنه براتون پیش بیاد.من تو روزهای آینده سرورم رو درست میکنم و با قیمت مناسب به بچه ها میدم.

چه جالب دولت که نمیذاره شرکت ها سرعت بدن بعد هر کی برا هر چی میشه سریع فروشگاه باز میکنه برا خالی کردن جیب بقیه حالا با یه کانکشن یا یه برنامه
خوب سو استفاده میکنی برا خودت تبلیغ را میندازی

saeeid

کاربر سایت
Dec 5, 2007
123
نام
سعید
به نظر من الان بهترین کار صبر کردنه
یه ماه صبر میکنم ببینم چی میشه
اگه وضع بهتر شد که هیچ اگرم نشد احتمالا تا اون موقع قیمتای اینا هم پایین تر میاد

Gargarak

کاربر سایت
Jul 27, 2013
109
از جناب Gargarak سرویس نگیرید :d
من 5 گیگ گرفتم 20 تومن بعد از یک ماه بدون اینکه بفهمی چطوری میبینی حجم غیب شد رفت جالب حجم اینترنت بنده 4 گیگ ؟
بعد ایشون نه جواب درست میده به ادم نه پیشتیبانیش خوب سوال میکنی انگار با دیوار داری بحث میکنی :d
البته با اینکه سرویس پینگ از اون systec پایین تر ولی این مشکلات باید داشته باشی :p
یه سرویس IBSng ندارن رو سرویس ما ببینم حجم واقعا تمام شده نشده چطوری من اطمینان کنم حجم واقعا تمام شده ؟! :)
جالب سوال میکنی فقط با دو یا یه جمله فقط پاسخ میدن خیر - بله - تمام شده - تست نداریم - نداریم - نمیشه :d:p
الان تا مشخص نشده و ثابت نشه برای من حجم تمام شده عمرا بگیرم ازتون دوباره :d:p
اینم تست سرویس
2849013818.png

موضوع هست دوستان کشکی سرویس نرین راه بندازن یا بیشتر 10 نفر نرید بچپید تو سرور :d
سرور میخواید بگیرید حتما قبل با بخش پشتیبانی فروشنده سرور هماهنگ کنید و موضوع بهش بگید سیر تا پیاز:d
و همچنین IP سرور سایت فروشنده بگیرید و با همه رجین و کشور مختلف تست بگیرید
مثل این سایت Free Online Ping Test and Traceroute
فکر کنم سرویس که خودشون گیم سرور مخصوص میدن بهتر جواب گو باشه
یک جا سرور یزد هست سرویس پهنا نامحدود و ویژه گیم سرور اسمش gigavps.ir
ولی ماهانه 70 تومن و منم کیفیت سرویس نمیدون در چه حد اگر خواستید برید این بپرسید
البته الان سایت وارد نمیشه نمیدونم چرا ...

والا من از ۱بیت هم نمیگزرم
67584434022378054937.png

فکر اینو کن من دوباره بتون سرویس بدم
dream on

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
با پینگ 75 میلی ثانیه رفتم یک دست Infantry در نقشه Opration Metro بازی کردم.
بعد از 1.5 سال فهمیدم BF3 بدون Delay و پینگ کم یعنی چی.
بقیه بچه ها که در TeamSpeak با هاشون بازی می کردم. بنده خدا ها ذوق مرگ شده بودند. چون اکثرا با پینگ 200-300 بازی می کردن.
تفاوت به راحتی احساس می شد.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
بقیه بچه ها که در TeamSpeak با هاشون بازی می کردم. بنده خدا ها ذوق مرگ شده بودند. چون اکثرا با پینگ 200-300 بازی می کردن.
داداش من بتل بعد از تقریبا 1730 ساعت بازی کردن بخاطر اینترنت آشغال گذاشتم کنار! یک اکانت از سیستک گرفتم اما پینگو تا 120 بیشتر پایین نیورد و تا همون 1 ساعت اول می شد کمی بدون لگ بازی کرد اما بعد افتضاح شد! شما از کجا اکانت گرفتی و اینترنتت چیه؟

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
داداش من بتل بعد از تقریبا 1730 ساعت بازی کردن بخاطر اینترنت آشغال گذاشتم کنار! یک اکانت از سیستک گرفتم اما پینگو تا 120 بیشتر پایین نیورد و تا همون 1 ساعت اول می شد کمی بدون لگ بازی کرد اما بعد افتضاح شد! شما از کجا اکانت گرفتی و اینترنتت چیه؟
برای این سرویس ها پینگ داخلی شما خیلی مهمه.
من پینگم با سرور دوستم 9 میلی ثانیه هستش. برای همین پینگم 65-75 میلی ثانیه هستش.
ضمنا این سرور به دلیل اینکه فعلا چند تا اکانت test داره و کاربرانش خیلی کم هستن پینگ نوسانش خیلی ناچیزه و لگ نداره.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
برای این سرویس ها پینگ داخلی شما خیلی مهمه.
من پینگم با سرور دوستم 9 میلی ثانیه هستش. برای همین پینگم 65-75 میلی ثانیه هستش.
ضمنا این سرور به دلیل اینکه فعلا چند تا اکانت test داره و کاربرانش خیلی کم هستن پینگ نوسانش خیلی ناچیزه و لگ نداره.

پینگ خود من روی 150-130 هست ! امکان پایین اومدنش هست؟ تست کانکشن دارین شما؟

dobidob98

کاربر سایت
Jun 26, 2013
62
چقدر شبه این صفحه ویژوال بیسیک دستی درست کردید؟ :p
الان دوستان هر 3 گیگ صحبت کردم دارن 3 تومن میدن خوب انتظار دارید بیام از شما بگیرم :d
چند نفر با هم جمع میشیم میگیرم اینجوری به صرفه تر تا 20 تومن اونم نه با حجم نامجهول که غیب بشه :d
میام تو p30word بندت میریزم رو اب تاپیک لول به خونت تشنن :p

عزیز شما الآن از ما خرید نکردی ؟ 3 گیگ رو خریدی 3 تومن ؟ یا 1 گیگ رو خریدی 3 تومن ؟

قیمت هر گیگابایت 3 تومنه فرقی نمیکنه 1 گیگ یا 10 گیگ

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی اکانت خواست با این آی دی تماس بگیره اونجا در خدمتش هستیم
tiny_ping
همین سرویسی هست که امیر محمود تست کرده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر