بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سرويس هاي lte td ثابت بلاخره بسته هاي نامحدود واسش گذاشتن البته اسمش اينه كلا نامحدود نيست سرعت تا ١ تا ٢ مگ بيشتر نميشه و تو يك ماه حداكثر تا ١٠٠ گيگه بعدش سرعت خيلي پايين مياد

نامحدوداش یک به هشته ینی یک مگشو بگیری سرعت دانلودت ۱۲۸kb تازه همینو زیادم دانلود کنی(بالای۵۰گیگ) سرعتو میاره ۳۰kb!!

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
نامحدوداش یک به هشته ینی یک مگشو بگیری سرعت دانلودت ۱۲۸kb تازه همینو زیادم دانلود کنی(بالای۵۰گیگ) سرعتو میاره ۳۰kb!!
اره ديگه همه جا يك به هشته ، البته isp ها هم اين داستانو دارن من الان شاتل دارم شبانه رايگان سرعتم اومده رو ١٠ kb با وجود اينكه من فقط ٣٠ گيگ رايگان دانلود كردم ،فقط شبانه ايرانسل بسته همراهش خوبه و همراه اول كلا تو ايران بقيه همون ترافيك منصفانه كه ميگن مياره پايين

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
سلام دوستان چرا nattype 3 میزنه راهی نیس بشه 2 کرد؟
کیفیت Nat Type ارتباط مستقیم با وضعیت خط شما یا سرویستون داره. شما اگر کنار دکل همراه اول باشی مطمئنا Nat Type 2 دریافت میکنی اما جایی قرار بگیری که سرعت و پهنای باند دریافتیت نوسان داشته باشه کیفیت Nat Type به 3 کاهش پیدا میکنه. Nat Type 1 هم مخصوص AT&T یا شبکه های داخلی با پهنای باندهای بالای 50 مگابیت بر ثانیه هستش.

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
اول اینکه ضریب اشتراک اصلا در نت سیم کارت کارایی نداره چون پورت ی نداره که بخواد به اشتراک بذاره دکل ی ظرفیتی داره که مشترکین میتونن وصل بشن سرعت بین همه نسبت به فاصله و کیفیت سیگنال تقسیم میشه

سرعت نامحدود هم یک به هشت بین بیت و بایت و دقیقا همون سرعتی که خریداری میکنین یک هشت مش دانلود دارین مثلا یگ مگابیت خریداری کنین دقیقا ۱۲۸ kB دانلود میکنین نه ۱۲۸ kb
نت تایپ هم متاسفانه اصلا ربطی به فاصله با دکل نداره هر اپراتوری نسبت به سیاست هایی که داره تعریف میکنه که باز باشه یا بسته فعلا رایتل تایپ دو داره اونم احتمالا به خاطر اینکه میتونه به بعضی از مشترکین نسبت به قوانینی که داره ای پی ثابت بده و مشترکین کمتری داره

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
ایرانسل دزد بازاره ...سیاست هاش مشتری محور نیست..سیاستش مطابق با دستگاه های امنیتی پشت پردست نه رضایت مشتری....یه شرکت خصولتیه...برید دنبال یه شرکت دیگه

شرکت ایرانسل در سال مالی ۱۳۹۲ با درآمدی بالغ بر ۴٬۹ هزار میلیارد تومان، در رتبه ۳۲ از فهرست بزرگترین شرکت‌های ایران قرار گرفت.در حال حاضر گروه ام‌تی‌ان ۴۹٪ درصد از سهام ایرانسل را در اختیار دارد و کنسرسیوم مشترک متعلق به شرکت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مصلح و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی زیر نظر سیدعلی خامنه‌ای تحت عنوان شرکت گسترش الکترونیک ایران نیز ۵۱٪ درصد از سهام ایرانسل را به خود اختصاص داده است.[۲] هم‌اکنون علیرضا قلمبر دزفولی مدیرعامل شرکت ایرانسل است.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
مرسی بابت راهنمایی مودمم ایرانسل tdlte ثابت مدل tfi60 h1 اگه میتونی بیشتر راهنمایی کنی ممنون میشم
منم همين مودم رو دارم تغيير نت تايپ زياد امن نيست توصيه نميشه ، بايد يه سري پورت ها رو باز كني به كنسولت كانكت كني كه بايد يه ip بخري كه تو ايران نميشه ، يه راه ديگه dmz هست كه من جرات نمي كنم استفاده كنم ولي خيليا انجام ميدن چون امنيت شبكتو پايين مياره به اين صورته كه كنسول ip ش ١٩٢٠١٦٨٠١٠١ هست و شما مياي اخرين يكشو از بين عدد ١ تا ٢٠٠ انتخاب ميكني و به طور استاتيكي اي پي ميدي مثلا ١٩٢.١٦٨.١.١٢٠ يعني كه ميري تو ps4 قسمت اينترنت و كاستوم به طور manuel ip ميدي به صورت ip adress هميني كه گفتم رو مي زني ، بعد subnet mask 255.255.255.0 رو ميزني، ديفالت گيت رو همون ip كنسول و ٨.٨.٨.٨ واسه پرايمري و ٨.٨.٤.٤ واسه سكندري و بعد اپلاي مي كني بعدش ميري تو كنسول مودمت dmz رو پيدا مي كني و اين ip استاتيكي رو كه دادي اپلاي مي كني و بعد نت تايپ دو ميشه

آخرین ویرایش:

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
منم همين مودم رو دارم تغيير نت تايپ زياد امن نيست توصيه نميشه ، بايد يه سري پورت ها رو باز كني به كنسولت كانكت كني كه بايد يه ip بخري كه تو ايران نميشه ، يه راه ديگه dmz هست كه من جرات نمي كنم استفاده كنم ولي خيليا انجام ميدن چون امنيت شبكتو پايين مياره به اين صورته كه كنسول ip ش ١٩٢٠١٦٨٠١٠١ هست و شما ميام اخرين يكشو از بين عدد ١ تا ٢٠٠ انتخاب ميكني و به طور استاتيكي اي پي ميدي مثلا ١٩٢.١٦٨.١.١٢٠ يعني كه ميري تو ps4 قسمت اينترنت و كاستوم به طور manuel ip ميدي به صورت ip adress هميني كه گفتم رو مي زني ، بعد subnet mask 255.255.255.0 رو ميزني، ديفالت گيت رو همون ip كنسول و ٨.٨.٨.٨ واسه پرايمري و ٨.٨.٤.٤ واسه سكندري و بعد اپلاي مي كني بعدش ميري تو كنسول مودمت dmz رو پيدا مي كني و اين ip استاتيكي رو كه دادي اپلاي مي كني و بعد نت تايپ دو ميشه
دوست عزیز میشه بگی دلیل اینکه میگید dmz امنیت نداره چیه؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
سلام دوستان من مودم TD-LTE ایرانسل دارم ولی پینگش افتضاحه اصلا نمیشه بازی کرد ، چیزی مث گیم مود داره ؟ (شاتل داشت پینگو کاهش میداد )
و اینکه چجوری باید مانده حجمم رو ببینم ؟ از اولش که گرفتم هنوز چک نکردم :D

• Like
Reactions: fafol94

fafol94

کاربر سایت
Nov 26, 2017
5
سلام دوستان من مودم TD-LTE ایرانسل دارم ولی پینگش افتضاحه اصلا نمیشه بازی کرد ، چیزی مث گیم مود داره ؟ (شاتل داشت پینگو کاهش میداد )
و اینکه چجوری باید مانده حجمم رو ببینم ؟ از اولش که گرفتم هنوز چک نکردم :D
واسه دیدن حجم نرم افزار ایرنسل من نصب کن شماره اون سیم کارت تو مودم میزنی و اگه رمز ورود بتونی که واردش کن اگه نه بزن رمز یبار مصرف ایمیل میشه واست .

p.messi

کاربر سایت
Nov 4, 2010
299
نام
Poorya
من دو روزي هست كه مودم td lte مبين رو خريداري كردم
مشكل پينگ ندارم توي خيلي از بازي ها از ١٢٠ بالاتر نميره
شبانشم كه دروغ و كلاهبرداريه سرعتم به ١ مگ هم نميرسه بعد توي سايت زدن تا ٤٠ مگ
الانم به يك مشكلي خوردم اگه كسي ميدونه كمك كنه:
من تا وارد يك بازي ميشم و ميخوام انلاين بازي كنم، اينرنت هر چند دقيقه يكبار قطع ميشه و باز وصل ميشه
با اين وضعيت حتي يك match هم نميتونم برم واقعا دزدن
اگه كسي كمكي مي تونه بكنه ممنون ميشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر