بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
@jdepp
@Arash-S212
من نت رادیویی شاتل دارم دو ساله، بجز گرون بودن و نداشتن طرح شبانه مشکلی نداره.
سرعتش هم اگه نرینن به اینترنت کل کشور حدود 30 مگابیت هست همیشه.
ولی کلا اینترنت بستگی به منطقه داره ممکنه برا شما شاتل خوب نباشه یچیز دیگه خوب باشه...
میگم پینگت چنده ؟ آنتن رو چقد خریدی؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
میگم پینگت چنده ؟ آنتن رو چقد خریدی؟
دوسال پیش گرفتم آنتن و دستمزد نصاب و طرح اولیه شد دو و نیم اینا. خود انتنه یک و خورده ای بود.
پینگ رو تاحالا Lan وصل نکردم که تست بگیرم. ولی با همون وایفای اوورواچ بازی کردم قابل بازی بود، ینی مثل خارجیا که نمیشه قطعا ولی قابل تحمله.
طبیعتا اگه با lan وصل کنید بهتر هم میشه.

• Like
Reactions: Arash-S212

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
قطعا توی این کشور فعلا شاتل از همه بهتره . قطعی خیلی کم دارد و سرویس های حجیم

مثلا سرویس یک ماه داره پهنای باند ۸ مگ و ۱۹۰ گیگ ترافیک بین الملل ۱۵۰ هزار تومان
من چندین ساله دیگه سرویس بقیه شرکتارو چک نمیکنم چون تو خونه ای که هستیم نمیشه غیر از مخابرات از جایی سرویس گرفت ولی های وب بین شرکتای بزرگ همیشه بهترین حجمو میداده الان چک کردم با همین 150 تومنی که شما میدی 400 گیگ بین الملل 16مگ میده نظر منو میخواید از شاتل استفاده نکنید یا حداقل کاربر جدید سمتشون سوق ندید شاتل کثیف ترین شرکت تو زمینه اینترنته زمانی که وزیر ارتباطات قبلی طرح غیرحجمی فعلی رو تصویب کرد و باعث شد حجم سرویسا خیلی بیشتر بشه شاتل از همون قبل تصویب و بعدش سنگ اندازی میکرد و خودشو به هر دری میزد که بتونه با همون تعرفه قدیمی و حجم کم دولا پهنا بکنه تو پاچه مشتریاش بعد از تصویب هم تا جای ممکن سعی کرد طرحو اجرا نکنه که اخر مجبور شد با اوضاع جدید خودشو وقف بده خبرای اون زمانو اگه سرچ کنید تو زومیت و دیجیاتو میتونید پیدا کنید که چقدر مخالف زیاد شدن حجم و کمتر شدن قیمتا بودن

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
دوستان نت 30 گیگ 2-7 ایرانسل رو می شه چند تا ازش در یک ماه فعال کرد؟ اگه آره آیا در صورت تموم شدن بسته اول به صورت خودکار بسته ی بعدی فعال می شه که دانلود قطع نشه؟

• Cool
Reactions: Taha75

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
دوستان نت 30 گیگ 2-7 ایرانسل رو می شه چند تا ازش در یک ماه فعال کرد؟ اگه آره آیا در صورت تموم شدن بسته اول به صورت خودکار بسته ی بعدی فعال می شه که دانلود قطع نشه؟
من فعال کردم ولی متاسفانه رو ps5 دانلود نمیشه چیزی.
هر تعداد بخوای میتونی فعال کنی.

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
رفقا کسی سیمکارت شاتل استفاده کرده سرعتش چطوره؟
افتضاح به معنای واقعی کلمه ، از نظر آنتن دهی که همیشه از ایرانسلم توی همون گوشی کمتر آنتن میگیره جاهای که دوستام با همراه اول 4جی هستند شاتل 3جی یا 4جی با یک خط آنتن که 5 دقیقه دووم میاره و سوییچ میشه رو 3جی
از لحاظ قیمت بسته و اینا فرقی با مابقی دزدا نداره یکی دوتا بسته بلند مدت با حجم بالا داره که عملاً با این سرعتش به درد نمیخوره باز
تجربه شخصی من بین همه این آشغالا رایتل قابل تحمل تر بود منم این بستم تموم شه سیم کارتشو بایگانی میکنم برا همیشه احتمالاً برگردم رو رایتل برای دیتا
در آخرم بگم من تهرانم شاید جاهای دیگه بهتر باشه باز ولی اینجا که ریدمونه :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
افتضاح به معنای واقعی کلمه ، از نظر آنتن دهی که همیشه از ایرانسلم توی همون گوشی کمتر آنتن میگیره جاهای که دوستام با همراه اول 4جی هستند شاتل 3جی یا 4جی با یک خط آنتن که 5 دقیقه دووم میاره و سوییچ میشه رو 3جی
از لحاظ قیمت بسته و اینا فرقی با مابقی دزدا نداره یکی دوتا بسته بلند مدت با حجم بالا داره که عملاً با این سرعتش به درد نمیخوره باز
تجربه شخصی من بین همه این آشغالا رایتل قابل تحمل تر بود منم این بستم تموم شه سیم کارتشو بایگانی میکنم برا همیشه احتمالاً برگردم رو رایتل برای دیتا
در آخرم بگم من تهرانم شاید جاهای دیگه بهتر باشه باز ولی اینجا که ریدمونه :D
کدوم منطقه هستی؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
رفقا کسی سیمکارت شاتل استفاده کرده سرعتش چطوره؟
کلا درمورد سرعت هیچ سیمکارتی هیچکس نمیتونه نظر بده هر نقطه یجوره اگه برای دانلودای حجیم میخواید بنظرم از هر اپراتور یه سیم کارت بگیرید تست کنید بهترین راهه یه سری همراه اول سرعت بهتر میگیرن یه سری ایرانسل، شاتل یا رایتل. تنها راهش همینه که تست کنید من با همراه اول بهتر سرعت میگیرم ایرانسل اصلا سرعتی نمیده ولی خیلی از دوستام تو نقاط دیگه شهر برعکس با ایرانسل سرعت خوب میگیرن فکر هم نکنم بشه چک کرد دکل چه شرکتی نزدیکتونه وگرنه نزدیک دکل بهترین سرعتو میگیرید من محل کارم با همراه اول باید مواظب باشم دستم نخوره چیزی دانلودشه وگرنه قبل اینکه بتونم دانلودو کنسل کنم حجمم خالی شده قکر کنم دقیقا بالای پاساژ دکل زده بودن اگر اشتباه نکنم
512CC369-D89E-46BD-838D-E18C9F09A5AE.jpeg
من فعال کردم ولی متاسفانه رو ps5 دانلود نمیشه چیزی.
هر تعداد بخوای میتونی فعال کنی.
من ایرانسل تست نکردم شاید دلیلش اینی که میگم نباشه ولی همراه اول هم مشکل داره یکم با خود کنسول بخواید دانلود کنید هی قطع میشه دلیلشم چند سال پیش بود که سرورای سونیو فیلتر کردن یکی از سرورا رو نت سیم کارت هنوز که هنوزه بستس برای همین اینجوری میشه. باید با سیستم دانلود کنید منتقل کنید
اگه درست یادم باشه اون سروری که رو نت گوشی بستس با ic شروع میشد از سرور سونی با کانکشن زیاد که دانلود بشه ریدایرکت میکنه به اون سروری که بستس رو پی سی میتونید تست کنید یه لینک بگیرید بزنید دانلود چند بار قطع وصل کنید ریدایرکت میشه به اون یکی سرور اگه اون موفع دانلود نکرد مشکلش همینه
تک تک پارت های ۴گیگی دانلود بشن ریدایرکت نمیکنه به اون سرور راحت میشه دانلود کرد با سیستم
ادیت: البته من رو ps4 اینکارو میکنم نمیدونم لینکا و سرورای ps5 فرق دارن یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر