بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,700
نام
طاها
دیشب همراه اول باگ خورده و از ساعت 1 تا 4 صبح جای استفاده از بسته شبانه از نت ازاد استفاده شده چک کنید حساب هاتونو.
من الان تماس گرفتم و گفتن باگ سیستم خورده و واسه خیلی ها این اتفاق افتاده.
از من حدود 150 هزار تومن کم شده!
حالا گغتن بررسی میشه و مبلغ و برگشت میزنن.
برای من هم همین مورد رخ داده و 273 هزار تومان قبض تراشیده اند . دو تا بسته روزانه داشتم جمعا 4.5 گیگ که هر دو صفر شده

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181
همراه اول با اینکارش دزدی کرد علنی ، هر کی زنگ بزنه پولشو برمیگردونن کسیم که نفهمه زنگ بزنه یا مثل بقیه زیاد پیگیر نشه و قبول که که نتش روشن بوده طعرفه ازاد رفته ، واقعا کجا داریم زندگی میکنیم ، همراه اولم اخه مال دولته

• Like
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,700
نام
طاها
همراه اول گفت ۱۰۰ گیگ سقف دانلودشه شبانه
من ۱۰ گیگم دان نکردم سرعت محدود کرده
جایگزین چیزی نیست؟
تو اپلیکشن همراه من خلاصه کارکرد اینترنت با تاریخ و ریز جزییات هست . این 100 گیگ هم بین الملل هست که معادل 200 گیگ داخلیه و به این زودی نباید تمام بشه . می تونی با استناد به ریز جزییات به پشتیبانی همراه اول زنگ بزنی و باهاشون بحث کنی . به 195 هم می تونی ثبت شکایت کنی

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
701
تو اپلیکشن همراه من خلاصه کارکرد اینترنت با تاریخ و ریز جزییات هست . این 100 گیگ هم بین الملل هست که معادل 200 گیگ داخلیه و به این زودی نباید تمام بشه . می تونی با استناد به ریز جزییات به پشتیبانی همراه اول زنگ بزنی و باهاشون بحث کنی . به 195 هم می تونی ثبت شکایت کنی
زنگ زدم اینو واسم پیامک کردن
مشترک گرامی طی بررسی در سیستم مشمول تخفیفات بسته نامحدود می‌باشید و با توجه به سیاست مصرف منصفانه، عملکرد سیستم صحیح می‌باشد. با تشکر همراه اول
195 فایده داره؟

• Like

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,700
نام
طاها
زنگ زدم اینو واسم پیامک کردن
مشترک گرامی طی بررسی در سیستم مشمول تخفیفات بسته نامحدود می‌باشید و با توجه به سیاست مصرف منصفانه، عملکرد سیستم صحیح می‌باشد. با تشکر همراه اول
195 فایده داره؟
از هیچی بهتره 195

شاید به نتیجه برسی

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
701
همینه عزیزم گاهی اوقات میگه 100 گیگ داخلی
یعنی 50 گیگ که دانلود میکنید محدود میشه
راه حل هم فقط استفاده از شادوساکس عه که فقط روی pc جواب میده

دوستان هات اسپات شیلد برای شما هم از کار افتادهه؟
واس من که خیلی وقت کار نمیکنه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر