بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Mehrdadxxx

کاربر سایت
Oct 20, 2010
27
نام
مهرداد
ملاک شما از اینترنت نباید فقط سرعت باشه
میزان استفاده شما از اینترنت مهمتر از سرعته
شما از نت ایرانسل با سرعت 20 مگ درثانیه هم بتونی دانلود کنی ولی وقتی هزینه استفاده اینقد بالا باشه چه فایده داره؟
من قبل عید مسافرت بودم مجبور بودم از نت ایرانسل استفاده کنم هروقت لپ تاپ رو به نت ایرانسل وصل کردم بالای 300 مگ مصرف داشتم در دوساعت!!!
بسته 10 هزارتومنی من تنها در دوروز تموم شد
ولی روی نت خونه با اینکه سرعتش یک سوم ایرانسله 24 ساعته به اینترنت متصلم
فیلمی که با ایرانسل در نیم ساعت دانلود میشد
روی نت خونه در دوساعت دانلود میشه
اما میتونم دانلود بیشتری داشته باشم با هزینه بسیار کمتر
استفاده از نت همراه تا روزی که هزینه مصرف پاین نیومده برای طولانی مدت اصلا به صرفه نیست حالا میخواد 100 مگابیت در ثانیه هم سرعت دانلود بده!

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
من الان برا گوشی نت دارم اچ پلاس که سرعت چند برابر نت مخابرات هست ولی هزینش پایینتر درمیاد برام.من کل روز سرکار تو نتم و همه کاری میکنم ولی خونه میرم بااون سرعت افتضاح کاری نمیشه کرد.نظر من ایرانسل و همراه اول خیلی بهترن.اینم عکس اسپید تست عکس گویای همه چیز هست.
012d4b0efd18fa1ce06d20235e1d9cd0.jpg

Mehrdadxxx

کاربر سایت
Oct 20, 2010
27
نام
مهرداد
من الان برا گوشی نت دارم اچ پلاس که سرعت چند برابر نت مخابرات هست ولی هزینش پایینتر درمیاد برام.من کل روز سرکار تو نتم و همه کاری میکنم ولی خونه میرم بااون سرعت افتضاح کاری نمیشه کرد.نظر من ایرانسل و همراه اول خیلی بهترن.اینم عکس اسپید تست عکس گویای همه چیز هست.
012d4b0efd18fa1ce06d20235e1d9cd0.jpg
من هم منکر سرعت بالای اینترنت همراه نیستم خودم شب ها با نت همراه اول با سرعت 1.5 مگابایت درثانیه که میشه 8 مگابیت در ثانیه تقریبا دانلود میکنم در ساعت شبانه
اما واسه من یکی استفاده طولانی مدت از اینترنت همراه حتی واسه دوروز هم ار نظر اقتصادی توجیه پذیر نبود
دوروز ده هزارتومن هزینه کردم ندونستمم کجا مصرف شد
ولی روی نت خونه که سرعت دانلودم 250 کیلوبایت درثانیه بیشتر نیست و نامحدوده روزانه بین سه تا پنج گیگ مصرف دارم با هزینه ماهیانه 50 هزارتومن
درکل اگر شرکت های موبایلی هزینه اینترنتشون رو مثل ای دی اس ال کنن برای استفاده روزمره میتونه مناسب باشه و رقیب جدی واسه ای دی اس ال ولی با این هزینه سنگینش واسه کسی که مصرف بالای داره مثل من اصلا مناسب نیست حتی اگر یک گیگ رو در ده دقیقه دانلود کنه.
با این حجم فقط واسه کسانی که مصرف پاینی دارن مناسبه
امیدوارم کاهش قیمت رو ببینیم از سوی این شرکت ها

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
من هم منکر سرعت بالای اینترنت همراه نیستم خودم شب ها با نت همراه اول با سرعت 1.5 مگابایت درثانیه که میشه 8 مگابیت در ثانیه تقریبا دانلود میکنم در ساعت شبانه
اما واسه من یکی استفاده طولانی مدت از اینترنت همراه حتی واسه دوروز هم ار نظر اقتصادی توجیه پذیر نبود
ولی روی نت خونه که سرعت دانلودم 250 کیلوبایت درثانیه بیشتر نیست و نامحدوده روزانه بین سه تا پنج گیگ مصرف دارم با هزینه ماهیانه 50 هزارتومن
درکل اگر شرکت های موبایلی هزینه اینترنتشون رو مثل ای دی اس ال کنن برای استفاده روزمره میتونه مناسب باشه و رقیب جدی واسه ای دی اس ال ولی با این هزینه سنگینش واسه کسی که مصرف بالای داره مثل من اصلا مناسب نیست حتی اگر یک گیگ رو در ده دقیقه دانلود کنه.
درسته حجم دانلود رو هم باید درنظر گرفت ولی برای انلاین بازی کردن و کارای روزمره هزینش خوب درمیاد باتوجه به کیفیتش

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
به نظر من حداقل بسته های شبانش (ایرانسل 4g )

عالیه بنده تو سه ساعت 30 گیگ دانلود دارم اونم با هزینه 2 تومن ناقابل

در ضمن بنده بسته 3 گیگی فعال کردم(13 هزار تومن)

و با روزی 2 الی 3 ساعت وبگردی و تلگرام و غیره واقعا برام کفایت می کنه و عالیه

دوستان اینجا کسی با 4g ایرانسل از تورنت دانلود داشته؟ چقد تفاوت سرعت داشتید با سایتای

ایرانی ؟بنده تا 3.5 مگابایت ثابت سرعت دان دارم از سایتای ایرانی ولی تا حالا از تورنت دانلود نکردم !!!!!!!!

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
به نظر من حداقل بسته های شبانش (ایرانسل 4g )

عالیه بنده تو سه ساعت 30 گیگ دانلود دارم اونم با هزینه 2 تومن ناقابل

در ضمن بنده بسته 3 گیگی فعال کردم(13 هزار تومن)

و با روزی 2 الی 3 ساعت وبگردی و تلگرام و غیره واقعا برام کفایت می کنه و عالیه

دوستان اینجا کسی با 4g ایرانسل از تورنت دانلود داشته؟ چقد تفاوت سرعت داشتید با سایتای

ایرانی ؟بنده تا 3.5 مگابایت ثابت سرعت دان دارم از سایتای ایرانی ولی تا حالا از تورنت دانلود نکردم !!!!!!!!
30 گیگ تو 3 ساعت؟! خیلی خوبه!
من یه بار یه دمو با WiiU که همینحوریش سرعت دانلودش پایینه امتحان کردم، حدود 1 گیگ رو نیم ساعته دانلود کرد!
ولی هنوز با کامپیوتر یا PS4 امتحان نکردم. اتفاقا من تورنت زیاد دانلود میکنم. قصد داشتم با 4g ایرانسل امتحان کنم ببینم سرعتش چطوره. چون با اینترنت خونه که 2 مگ مخابراته، تورنت خیلی عالی دانلود میشه.

• Like
Reactions: NO ps3

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,106
نام
سالار
دوستان میشه باهاش گیم انلاین هم زد
من تو League of legends تو سرور eu east پینگم زیره 150ـه
با 8.8.8.8 هم همینطوریه
یه طرح داره 5گیگ از 6صبح تا 12 ظهر واسه یه هفته 2تومن
خیلی جوابه واسه دانلود

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
شما در سال های اخیر یه مورد کاهش قیمت تو این مملکت بگو :expressionless:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من دیروز هر چی خواستم splatoon آنلاین بنم، به سرور وصل نمیشد! دستگاه به اینترنت وصل بود ها. حتی خود بازی هم به اینترنت وصل بود. ولی نمیتونست برای شروع مسابقه سرور وصل شه. حالا نمیدونم ایراد از سرور بوده یا از 4g

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
سلام
چند وقتی هست نقل مکان کردم و به adsl دسترسی ندارم برای همین روی گوشی سیمبیان نت 3g همراه اول خریدم و گوشی را هم به سیستم وصل کردم و الان مشکلی در باز کردن سایت ها و دانلود ندارم ولی وقتی می خواهم در یکی از سرورهای ایرانی teeworlds برم به مشکل برمی خورم و وارد نمیشه ، سرورها هم فعال هستند و فقط نمی توانم وارد سرورهای داخل ایران بشم سرورهای خارج به راحتی بالا میان ، چه مشکلی داره این نت ؟ راهنمایی کنید ممنون می شوم .

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
دوستان کسی نیست به ما کمک کنه ؟ همین یک سرگرمی رو بیشتر ندارم
با سرویس کاهش پینگ امتحان کردم و به سرورهای ایرانی وصل شد ولی بدون سرویس وصل نمی شه و وفقط سرورهای خارجی رو بالا میاره .

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
دوستان کسی نیست به ما کمک کنه ؟ همین یک سرگرمی رو بیشتر ندارم
با سرویس کاهش پینگ امتحان کردم و به سرورهای ایرانی وصل شد ولی بدون سرویس وصل نمی شه و وفقط سرورهای خارجی رو بالا میاره .
سلام یک زنگ به تیم پیستیبانی و ایرانسل بزنید اونا به احتمال زیاد میدونن مشکل چیه :D
من به شخصه نمیدونم مشکل باید از کجا باشه یا چطور میتونیم حلش کنیم

• Like
Reactions: farhoodnss

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
بادرود
اینترنت موبایل هنوز کل کشورو تحت پوشش نداره که خودش یه عیب بزرگه
ولی از همه ناراحت کننده تر قیمتش هست که به هیچ عنوان صرفه اقتصادی نداره من رایتل دارم سرعتش خوبه ولی هر گیگ رو میده 10 هزار تومن در صورتی که من با ADSL چهار برابر رایتل سرعت دارم و هر گیگ رو زیر 1000 تومن میخرم
اگه کسی استفاده نکنه اینا هم مجبور میشن قیمتا رو بیارن پایین
استفاده نکنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر