بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

روزای اول که این بسته های 10 گیگ و 5گیگ و گزاشتن جاتون خالی تو یه روز یعنی ساعت 3گزاشتم دانلود صب دیدم cs go دانلود شد (تقریبا 5گیگ تو 3ساعت ) واقعا هایپ شدم
روزه بعد هم زدم دوتا باز زیره 3ساعت دانلود شد :دی

ولی 3-4 روزیه سرعت خرابه
ADSL هم همینطوریه
فک کنم باز مشکل کلیه
ایشالا درست شه تا اون موقع هم این بتا overwatch ام برسه هم اینو دانلود کنیم هم smite :دی

تو اون روزایی که سرعت دانلود خوب بود متوسط سرعت دانلود بالای 1مگ بود
مشتی بود :دی

5 گیگ تو 3 ساعت خوبه؟!!
من پریشب آپدیت 1.23 بازی DriveClub با حجم 12 گیگ رو تو 3 ساعت گرفتم! :d
ولی یه چیزی رو از این بسته 10 گیگ ایرانسل فهمیدم! خیلی عوضیه! اصلا سرعت دانلود رو فجیع میاره پایین
من بسته معمولی دارم از سایت های دانلود بازی با 1 مگ میگیرم تو روز، همینکه میخوام از بسته شبانه استفاده کنم سرعت میاد رو 100-150، قشنگ معلومه کنترل شده هستش!

خدایی انصافاً همراه اول سرعت دانلودش خیلی پایدار تر هستش!

5 گیگ تو 3 ساعت خوبه؟!!
من پریشب آپدیت 1.23 بازی DriveClub با حجم 12 گیگ رو تو 3 ساعت گرفتم! :d
ولی یه چیزی رو از این بسته 10 گیگ ایرانسل فهمیدم! خیلی عوضیه! اصلا سرعت دانلود رو فجیع میاره پایین
من بسته معمولی دارم از سایت های دانلود بازی با 1 مگ میگیرم تو روز، همینکه میخوام از بسته شبانه استفاده کنم سرعت میاد رو 100-150، قشنگ معلومه کنترل شده هستش!

خدایی انصافاً همراه اول سرعت دانلودش خیلی پایدار تر هستش!

خب اون موقع که من دانلود میکردم سرعت همیشه بالای 800kb/s بود
یعنی الان که سرعت دانلود این طرح ها اومده پایین مشکل نیست و خودشون عمدا این کارو کردن؟ :(
باز خوبه دوتا گیم دانلود کردم :دی

البته بازم فکر کنم این پایین اومدن سرعت شبانه بستگی به منطقه و دکل داره چون من اکثرا چه روز چه شب سرعتم بالای 2 مگ هستش و در بدترین حالت هم زیر 1 مگ نمیاد

منم فک میکنم سرعت بستگی به منطقه داره من از بسته 22 گیگ شبانه همراه اول استفاده میکنم تو بدترین شرایط سرعت از 2 مگابیت پایینتر نمیاد و بهترین شرایطم 8 مگابیته در کل به طور متوسط سرعتم حدودا 4.5 و 5 هست.

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

منم فک میکنم سرعت بستگی به منطقه داره من از بسته 22 گیگ شبانه همراه اول استفاده میکنم تو بدترین شرایط سرعت از 2 مگابیت پایینتر نمیاد و بهترین شرایطم 8 مگابیته در کل به طور متوسط سرعتم حدودا 4.5 و 5 هست.

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

البته من منظورم دانلود بود
نه به منطقه ربطی نداره، من همین الانش با 1 مگ دانلود میکنم ولی شب میشه 100 کیلو!!
همراه اول هم آره سرعتش خوبه

من به 3g و 4g وارد نیستم
میخواستم بدونم به میزان انتن دهی مکان مربوطه چون تو خونه ی ما انتن دهی خیلی ضعیفه
اینجا که مربوطه
چون توی خونه ی ما هم آنتن دهی 3G ایرانسل خوب نیست
یه جا سرعت تا 1مگ میره بالا،یه کم اونورتر میشه 500تا
دو قدم اونورتر اصلا انتن خالی میشه

بسته نامحدود ایرانسل هست هنوز؟!‌ بعد قیمت این مودم‌های 4g 3g چقدره؟‌ پینگ این مدل عرضه اینترنت باید قاعدتاً بالا باشه دیگه نه؟

بسته نامحدود ایرانسل هست هنوز؟!‌ بعد قیمت این مودم‌های 4g 3g چقدره؟‌ پینگ این مدل عرضه اینترنت باید قاعدتاً بالا باشه دیگه نه؟

نامحدود نیست
10گیگ شب ساعت 2 تا 6 صبح 1000تومن
5گیگ صب ساعت 6 تا ظهر ساعت 12
ولی به درد نمیخوره
روزای اول چرا من تا 1.5 مگ دانلود میکردم و مثلا دوتا 2 وcs go رو با همون دانلود کردم اما 2-3 هفته ای میشه وق سرعت 100 کیلو بایت :|

ای خدایا این خوشی رو از ما نگیر ! :d

87jsoocai9hx3g71vfhh.jpg

دوستان بصرفه ترین طرح یکماهه برای وبگردی و کلش بازی کردن برای کدوم اپراتوره؟ من الان دکاتک رایتل رو دارم، چیزی بهتر هست؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

قیمت مودم های 4G بالای 340 تومن هست !
پینگش مضخرفه ، فقط بدرد دانلود میخوره !
3G ایرانسل تعطیله ولی 4G واسه دانلود نسبتا خوبه !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or