بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
بسته شبانه همراه اول پهنای باندش 1 پنجم شده . عملا دوران کیلوبایتی که در بهترین حالت 2مگ فرا تر نمیره

بعد اینم انتخابات ـه و هزار داستان

اشتراکات psn رو میشه تعلیق کرد ک همچین مواقعی که نت خراندرچمن هست از تایم اشتراک ت کم نشه. ولی گیم پس این آپشن رو نداره و نت هم نابود .میبینی 15روز گذشت هنوز لنگ 60گیگ دانلودی و نصف اشتراک ت هم گذشته
من همین دیشب 200 گیگ باهاش دانلود کردم، از ساعت 3 به بعد سرعتم 15 مگ بود، بنظرم مشکلی براش پیش نیومده

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
استیبل نبودن ـه اینا اصل ماجرا ست . منم یک شب 220 گیگ دانلود کردم و صدها شب لنگ 2 مگ پهنای باند بودم که دلیل بر حق بودن اون یک شب نمیشه

همراه اول از وقتی یادمه همین مدلیه . چند شب خوب بعد چند هفته نابود

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
استیبل نبودن ـه اینا اصل ماجرا ست . منم یک شب 220 گیگ دانلود کردم و صدها شب لنگ 2 مگ پهنای باند بودم که دلیل بر حق بودن اون یک شب نمیشه

همراه اول از وقتی یادمه همین مدلیه . چند شب خوب بعد چند هفته نابود
من 2 سالی میشه از روزی که یادمه، سرعتم از 12 مگ کمتر نشده، شاید شما 4G معمولی استفاده میکنی؟ اخه یک شب و دوشب نیست من دارم استفاده میکنم، نزدیک 2 ساله :D
همین الان سرعتم تو استیم، البته از ساعت 3 تا هفت 15 مگ هستش، از اوت تایم به بعد سرعت واسه من افت میکنه، بعضی وقتا هم تا 20 مگ میره

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    1.5 MB · مشاهده: 35
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ..Preacher..

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
بسته شبانه همراه اول پهنای باندش 1 پنجم شده . عملا دوران کیلوبایتی که در بهترین حالت 2مگ فرا تر نمیره

اشتراکات psn رو میشه تعلیق کرد ک همچین مواقعی که نت خراندرچمن هست از تایم اشتراک ت کم نشه. ولی گیم پس این آپشن رو نداره و نت هم نابود .میبینی 15روز گذشت هنوز لنگ 60گیگ دانلودی و نصف اشتراک ت هم گذشته
اشتراک پلاس رو چطور میشه تعلیق کرد؟

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش

من هم دقیقا مشکل شما رو دارم. به 195 شکایت کردم، نتیجش رو اعلام میکنم.
(البته اگر پیگیری کنند، قبلا که از مخابرات به خاطر کیفیت افتضاح سرویس شکایت کردم، هیچ غلطی نکردند!)

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
من هم دقیقا مشکل شما رو دارم. به 195 شکایت کردم، نتیجش رو اعلام میکنم.
(البته اگر پیگیری کنند، قبلا که از مخابرات به خاطر کیفیت افتضاح سرویس شکایت کردم، هیچ غلطی نکردند!)
بسته 1تا11 ش فقط 5صبح تا 7 صبح رنگ 1 مگابایت به خودش میگیره !

Untitled.png
Untitled.jpg
شکایات نتیجه نداره . نهایتا یک ایمیل به شما میزنن که مودم رو ریست کن و فلان عین مخابرات که میگه مودم رو از برق بکش دوباره بزن

من از 20 اسفند درگیر این همراه اول م ! ایرانسل هم پهنای باندش یکم بهتره ولی خوب نیست از اون موقع تا حالا

این سایت های تست سرعت هم هیچ رسمیتی ندارن . اعداد به شما نشون میده 9 مگ ولی عملا با کیلوبایت دانلود میکنی

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103

View attachment 200769
View attachment 200768
شکایات نتیجه نداره . نهایتا یک ایمیل به شما میزنن که مودم رو ریست کن و فلان عین مخابرات که میگه مودم رو از برق بکش دوباره بزن

من از 20 اسفند درگیر این همراه اول م ! ایرانسل هم پهنای باندش یکم بهتره ولی خوب نیست از اون موقع تا حالا

این سایت های تست سرعت هم هیچ رسمیتی ندارن . اعداد به شما نشون میده 9 مگ ولی عملا با کیلوبایت دانلود میکنی
استور ویندوز که خیلی سرعتش درپیته، خارجیام از سرعتش مینالن

• Like
Reactions: XMohsen

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش

View attachment 200769
View attachment 200768

برای من بسته های روزانه اش هم وضعیتش همینه، سرعتش کیلوبایتی هست.

ایرانسل هم منطقه ما پهنای باند خیلی پایینی داره، حتی از وضعیت فعلی همراه اول هم بدتره!

اون نتیجه سایت های تست سرعت بر اساس مگابیت هست که باید تقسیم بر 8 کنید تا سرعت بر حسب مگا/کیلو بایت بدست بیاد.

خلاصه که اوضاع اینترنت در منطقه ما افتضاح هست. ADSL که فقط مخابرات سرویس میده و به قدری مزخرف بودند که به اینترنت همراه پناه آوردم، اینترنت همراه که به این شرایط دچار شد!

TD-LTE هم تحت پوشش نیستیم?☹️

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من سال هاست دارم شبانه همراه اول استفاده میکنم اسمش از 1 تا 11 هستش ولی عملا از ساعت حدود 4 صبح تا 7 صبح خوبه قبل و بعدش عملا فاجعه هست و دانلود خاصی نمیشه کرد ولی تو همین حدود 3 ساعت انقدر سرعت خوبه که کارتو راه میندازه.

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
پاسخ همراه اول به شکایت من مبنی بر کاهش سرعت دانلود ☺️ ?

screenshot-195.cra.ir-2021.04.05-15_36_50.png

2 مگابیت ( معادل 256 کیلوبایت) حداقل سرعت 4G در ایران استاندارد محسوب میشه :D پس حق شکایت نداریم.
واقعا خدایا شکرت از این کیفیت زندگی که تو این خراب شده داریم:D

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
ایرانسل رو که آدم کردم نوبت رایتلِ !

رایتل بسته 30 روزه 3 تا 9 صبح با سقف 200 گیگ نهایتا تو این 6 ساعت به زور 10 گیگ دانلود کرده .

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
دوستان میدونم جاش اینجا نیست ولی اگر راهنمایی کنید ممنون میشم یک مودم 4g میخوام زیر دو میلیون که خوب باشه همراه یا دسکتاپی هم فرقی نمیکنه(علتی که اینجا مطرح کردم دوستان همه استفاده کننده هستند و بهتر راهنمایی میکنند) با سپاس فراوان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر