بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
من سرعتم زیر 2m هستش
تو سامانه 195ثبت شکایت زدم جوابش اومده که برای 4g حداقل سرعت 2m هستش
تو این عصر که اکثر کشور ها طرف تو غار هم حداقل 100m نت داره واقعا باید چی گفت .

ی سری نرم افزار اندروید و ios هست که فاصله شما رو از دکل های bts نشون میده نصب کنن ببین فاصله ات چقدره
اگر فاصله زیر 2 کیلومتره و همچنان سرعتت همینه باید مستقیم تماس بگیری با اپراتور
اگر تمام آنتن ها پر هستش اما هنوز سرعتت همینه باز هم باید باهاشون تماس بگیری
195 در کل فرمالیته ست .

• Like
Reactions: dr.ice

SADDYX

عضو جدید
Mar 6, 2021
2
نام
صادق طاهری
این حرکت ! :D:D:D
به باکس ابی رنگ " Download " که پهنای باند هست سمت چپ پایین تصویر نگاه کن :D
همینطور به سرعت دانلود منیجر دقت کن ! :D

View attachment 192756
سلام بنده هم همین مودم رو دارم میتونم بپرسم اون برنامه سمت چپ اسمش چیه؟ و بندرعباس هستم ولی با اینکه روی گوشی انتن فول میده مودم اصلا استیبیل نیست همش تایم میده پیشنهادی داشتید بگید ممنون

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
همراه اول و رایتل هنوز هم بسته نامحدود دارن؟ کدوم isp اینترنت ثابت، بسته نامحدود داره؟ و اگر بقیه بسته های نامحدود هم حذف شد واسه آپدیت بازی ها باید چیکار کرد؟

Bhador_a

کاربر سایت
Nov 26, 2018
124
نام
ابوالفضل
سلام،
همراه اول و رایتل هنوز هم بسته نامحدود دارن؟ کدوم isp اینترنت ثابت، بسته نامحدود داره؟ و اگر بقیه بسته های نامحدود هم حذف شد واسه آپدیت بازی ها باید چیکار کرد؟
همراه اول بسته نامحدود شبانه داره

۱ شب تا ۱۱ صبح

• Like
Reactions: reza51

SADDYX

عضو جدید
Mar 6, 2021
2
نام
صادق طاهری
دوستان برای گیم td lte ابرانسل پیشنهاد میدید یا مبین نت در صورتی ک آنتن دهیش خوب باشه؟ چون ن خط داریم هزار ماشالا و دیگه خسته شدم از اینترنت گوشی و جابجایی هم دارم کم و بیش
مونده بودم ک یه tf i60 انلاک شده بگیرم اسیاتک یا ایرانسل بندازم روش یا برم مودم مبین نت بگیرم کلا :/

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
722
نام
Ramin
سلام اگه سوالم زیاد مربوط به این قسمت نیست عذرخواهی میکنم تاپیک خودش رو پیدا نکردم ، من از اینترنت گوشیم سرعت 30 مگابیت میگیرم ولی به دلیلی نمیخوام با خود گوشی بزارم دانلود شه ، میخواستم یه مودم 4g خوب که با برق کار کنه و همین سرعت رو یا حتی بیشتر داشته باشه معرفی کنید (در حد 3 تومن)

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
سلام بنده هم همین مودم رو دارم میتونم بپرسم اون برنامه سمت چپ اسمش چیه؟ و بندرعباس هستم ولی با اینکه روی گوشی انتن فول میده مودم اصلا استیبیل نیست همش تایم میده پیشنهادی داشتید بگید ممنون

من سالها قبل برای این مودم ی آنتن 4g lte گرفتم . عکسش رو میزارم بعدا . نمیدونم الان موجود هست یا نه همون موقع هم فقط ی فروشگاه پیدا کردم اون هم اینترنتی میفروخت . اگر این آنتن و یا انتن های مشابه رو به این مودم E-3372 وصل کنید کاملا پایدار میشه . باز بسته به فاصله شما از دکل BTS داره . تا حالا باهاش 4 ترابایت دانلود کردم البته یک بار هم ریست فکتوریش کردم وگرنه به 10 ترابایت میرسید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر