بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
مودم ها خوبی که داره اینه که باتری داره و دیگه گوشی شما با شیر کردن اینترنت روی سیستم داغ نمیکنه و نگرانی برات درست نمیکنه.
قیمتشون هم پایین نیست ها! 3 تومن به بالا
با USB که وصل کنی به سیستم سرعت تا 150 مگابیت افزایش پیدا میکنه من تا 24 مگابایت هم سرعت دانلود داشتم. همراه اول هم انتخاب همیشگیم برای دانلود شبانه بوده چون محدودیت حجم نداره
والا من از یه سایتی دیدم قیمتای بعضی مودم USB ها مثلا زیر 2 میلیون بود. مثلا مدل هایی مثل هواوی ارزوننترم بود:D

• Like
Reactions: saeed_sg

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
الان اخیرا کسی بسته نامحدود شبانه همراه اولو استفاده کرده؟
علاوه بر اینکه بسته های هفتگی و روزانه رو حذف کردن مثل اینکه دیگه محدودیت حجم منصفانه هم اعمال میشه آره؟!

• Like

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
الان اخیرا کسی بسته نامحدود شبانه همراه اولو استفاده کرده؟
علاوه بر اینکه بسته های هفتگی و روزانه رو حذف کردن مثل اینکه دیگه محدودیت حجم منصفانه هم اعمال میشه آره؟!
تو سایتش محدودیت حجم نوشته ولی عملن همچین چیزی اعمال نمیشه

• Like

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
تو سایتش محدودیت حجم نوشته ولی عملن همچین چیزی اعمال نمیشه
میدونم من خودمم یه عمره استفاده میکنم اما شنیدم جدیدا از زمانی که بسته های روزانه و هفتگی برداشته شده اعمال میشه
میخوان ببینم کسی تست کرده جدیدا؟

• Like

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
میدونم من خودمم یه عمره استفاده میکنم اما شنیدم جدیدا از زمانی که بسته های روزانه و هفتگی برداشته شده اعمال میشه

من دارم استفاده میکنم همچین چیزی نیست

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام دوستان یه مورد جدید در بسته های 3 ساعته نامحدود ایرانسل
لطفا شما هم تست کنید یا فقط برای من اینجوریه

در بسته های نامحدود 3 ساعته 2 تا 8 صبح ایرانسل میزنه 60 گیگ محدودیت حجم منصفانه 60 گیگ

من با سرعت 5 مگ حدودا نزدیک به 30 گیگ دانلود میکردم دوباره یعد از سه ساعت دوباره شارژ میکردم و 30 گیگ دیگه دانلود میکردم تا 8 صبح

ولی الان چند روزه ساعت 2 که شارژ میخرم راس ساعت 4 کلا نتم قطع میشه خاموش و روشن که میکنم بازم نمیشه و دیگه اجازه دانلود نمیده
با چند تا سیم کارت تست کردم به همین شکل هستش یعنی 3 ساعته میخری ولی بیستر از 2 ساعت نمیتونی دانلود کنی

لطفا شما هم تست کنید برای شما هم این شکلیه ؟

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
View attachment 175645

جدیدا اومدن سر کوچمون دکل زدن سرعت ایرانسل از 3 مگ بر ثانیه شده 19.5 مگ :D\m/
گفتم امشب خیلی برسونه marvel رو بگیرم . سرعتو دیدم چند تا بازی دیگه هم گرفتم خخخخخ
چه خوبه بسته اش لامصب

والا خونه ماهم نزدیک دکله ولی بیشتر از 5 مگ ایرانسل جواب نمیده

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim

من همین الان تست کردم و دیدم بسته های روزانه و هفتگی نامحدود رو برداشتن!

فقط الان بسته ماهانه رو میشه خرید!:|

• Like

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
رایتل محدودیت مصرف منصفانه داره؟ اگه آره چقدره؟ فرق سیم کارتهای مختلفش چیه اینا که قیمتشون یکیه

3 ساعته 15 گیگ هست. من که خیلی راضی نیستم ولی خب با توجه به حذف شدن بسته های بقیه شرکت ها فکر میکنم دیگه خیلی فرقی نداره :D مهم اینه تو محله ای که هستی کدوم آنتن دهی بهتر داره.

-----------
دوستان میدونم خیلی آف تایپیک هست ولی واقعا تایپیک بهتر از این نبود برای پرسیدن؛ قبلا از Mega راحت میشد دانلود کرد ولی الان انگار محدودیت گذاشته و اصلا مهم نیست 1 گیگ دانلود میکنی یا 10 گیگ به 70% میرسه میگه اشتراک بخر :| تقریبا مرجع خیلی از لینک ها هم هست ! جالبیش اینجاست با آی پی ایران باید 6 ساعت صبر کنم تا بتونم ادامه بدم با سرورهای مختلف قند شکن 1 ساعت یا حتی 15 دقیقه باید صبر کنم !!! چاره ای راهی چیزی هست برای دور زدن ؟

• Like
Reactions: paya.tasis

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
3 ساعته 15 گیگ هست. من که خیلی راضی نیستم ولی خب با توجه به حذف شدن بسته های بقیه شرکت ها فکر میکنم دیگه خیلی فرقی نداره :D مهم اینه تو محله ای که هستی کدوم آنتن دهی بهتر داره.

-----------
دوستان میدونم خیلی آف تایپیک هست ولی واقعا تایپیک بهتر از این نبود برای پرسیدن؛ قبلا از Mega راحت میشد دانلود کرد ولی الان انگار محدودیت گذاشته و اصلا مهم نیست 1 گیگ دانلود میکنی یا 10 گیگ به 70% میرسه میگه اشتراک بخر :| تقریبا مرجع خیلی از لینک ها هم هست ! چاره ای راهی چیزی هست برای دور زدن ؟ راهی چاره ای هست ؟
-------------------
محدودیت فایده نداره ایرانسل گدا بازم 20 گیگه نمیدونم رایتل به چیش مینازه
دیشب من با سرعت زپرتی5 مگابایت همراه اول 70 گیگ دانلود کردم ساعت 1-11
چی میخوای دانلود کنی که از مگا استفاده میکنی؟

• Like
Reactions: paya.tasis

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
-------------------

ایرانسل هم بسته های شبانه 3 ساعته نامحدود بعد از 2 ساعت دانلود کلا قطع میکنه یه هفته ده روزی میشه این کارو میکنه

• Like
Reactions: mehdish

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
-------------------
رایتل واقعا بد هست از هر نظر .. (چند هفته پیش راجبش تو خارج تایپیک پست دادم)
برای مسخره بودنش همین قدر بگم با 1 متر جابه جایی سرعتش از 1 میرسه به 4-5 ..
بازی، هرچی بستگی داره چیزی که میخوام تو چی آپلود شده باشه خارجی ها معمولا mega و .. آپلود میکنن البته گاهی سایت های دیگه هم هست ولی واقعا سرعتشون خیلی پایین هست !!

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
سلام دوستان یه مورد جدید در بسته های 3 ساعته نامحدود ایرانسل
لطفا شما هم تست کنید یا فقط برای من اینجوریه

در بسته های نامحدود 3 ساعته 2 تا 8 صبح ایرانسل میزنه 60 گیگ محدودیت حجم منصفانه 60 گیگ

من با سرعت 5 مگ حدودا نزدیک به 30 گیگ دانلود میکردم دوباره یعد از سه ساعت دوباره شارژ میکردم و 30 گیگ دیگه دانلود میکردم تا 8 صبح

ولی الان چند روزه ساعت 2 که شارژ میخرم راس ساعت 4 کلا نتم قطع میشه خاموش و روشن که میکنم بازم نمیشه و دیگه اجازه دانلود نمیده
با چند تا سیم کارت تست کردم به همین شکل هستش یعنی 3 ساعته میخری ولی بیستر از 2 ساعت نمیتونی دانلود کنی

لطفا شما هم تست کنید برای شما هم این شکلیه ؟

خیر فقط شما نیستی !
این دزد نابکار مدتهاست دست تو جیب ملت کرده .
کلا سیستم ایرانسل اینطوریه که اگه بسته تا سقف 60 گیگ هست نهایتا به شما 20 الی 30 گیگ اجازه دانلود میده و بعد از اون یا کلا قطع میکنه یا سرعت رو عملا اینقدر پایین میاره تا شما رو مجبور به خرید بسته دوم کنه .
این عینِ خوده دزدی و بیشرفیِ . البته این چیزا پشیزی ارزش نداره و مهم نیست . مهم اینه که مملکت مملکتِ امام زمانِ .

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
خیر فقط شما نیستی !
این دزد نابکار مدتهاست دست تو جیب ملت کرده .
کلا سیستم ایرانسل اینطوریه که اگه بسته تا سقف 60 گیگ هست نهایتا به شما 20 الی 30 گیگ اجازه دانلود میده و بعد از اون یا کلا قطع میکنه یا سرعت رو عملا اینقدر پایین میاره تا شما رو مجبور به خرید بسته دوم کنه .
این عینِ خوده دزدی و بیشرفیِ . البته این چیزا پشیزی ارزش نداره و مهم نیست . مهم اینه که مملکت مملکتِ امام زمانِ .

چند شبی هم هستش که کلا پشت سر هم قطع و وصل میکنه تا نتونی دانلود کنی کلا دیشب هم که سرعت خیلی پایین بود . جمعش کنه دانلود شبانه خیلی بهتره

کلا یه کاری میکنن همه برن سمت خلاف

باید اینترنت ماهواره ایی راه بندازه آدم خلاص

یادمه سال 88 که مغازه داشتم یه همشهریمون نت ماهواره ایی داشت سندش با ای دی اس ال بود رسیوش با ماهواره

شب بهش لینک 100 گیگ 200 گیگ بازی میدادم صبح مغازه باز نکرده بودم میاورد تحویل میداد

• Like
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
چند شبی هم هستش که کلا پشت سر هم قطع و وصل میکنه تا نتونی دانلود کنی کلا دیشب هم که سرعت خیلی پایین بود . جمعش کنه دانلود شبانه خیلی بهتره

کلا یه کاری میکنن همه برن سمت خلاف

باید اینترنت ماهواره ایی راه بندازه آدم خلاص

یادمه سال 88 که مغازه داشتم یه همشهریمون نت ماهواره ایی داشت سندش با ای دی اس ال بود رسیوش با ماهواره

شب بهش لینک 100 گیگ 200 گیگ بازی میدادم صبح مغازه باز نکرده بودم میاورد تحویل میداد

من با ی روش منحصر به فرد تونستم کاهش سرعت رو تقریبا از بین ببرم
فقط هم روی مودم های سیمکارت خور هوآوی جواب میده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر