بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
ایرانسل نامحدود داره 800 تومن و داخلی
من هر شب باهاش دانلود میکنم 25 گیگ رو کامل :)
یه سایت ایرانی هم هست فایل خارجی رو میدی فوری لینکشو داخلی میکنه :)

t676917_.jpg

توجه داشته باشید نهایت سرعت اینترنت سیم کارت رو فقط زمانی میتونید بگیرید ک مودم رو با کابل USB به سیستم وصل کنید، در غیر این صورت نهایت سرعت دریافتی شما حتی نصف سرعت اصلی نیست.

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا

t676917_.jpg

توجه داشته باشید نهایت سرعت اینترنت سیم کارت رو فقط زمانی میتونید بگیرید ک مودم رو با کابل USB به سیستم وصل کنید، در غیر این صورت نهایت سرعت دریافتی شما حتی نصف سرعت اصلی نیست.
بازی های ایکس باکس (با آخرین آپدیت) رو چجوری میشه با سایت های داخلی دانلود کرد؟
و اینکه اسم این سایتی که گفتید، چیه؟

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
بعد از 5 روز ثبت شکایت در سامانه 195، هنوز کوچک ترین پیگیری راجع به مشکل من نشده. ?
کی بود میگفت شکایت کنید، یه کاری میکنن به .... خوردن بیفتند ;)
اینم تست سرعت 4G همراه اول که حدودا دو هفته هست به این اوضاع افتاده. توجه کنید که همین سرعت هم به هیچ وجه پایدار نیست و اینکه سرعت دانلود به مگابیت هست. (چیزی حدود 500 کیلوبایت)

Attachments

• 667315602temp99564.png
    667315602temp99564.png
    58 KB · مشاهده: 18

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
بعد از 5 روز ثبت شکایت در سامانه 195، هنوز کوچک ترین پیگیری راجع به مشکل من نشده. ?
کی بود میگفت شکایت کنید، یه کاری میکنن به .... خوردن بیفتند ;)
اینم تست سرعت 4G همراه اول که حدودا دو هفته هست به این اوضاع افتاده. توجه کنید که همین سرعت هم به هیچ وجه پایدار نیست و اینکه سرعت دانلود به مگابیت هست. (چیزی حدود 500 کیلوبایت)
باز وضع ت خوبه

Web capture_9-4-2021_125952_www.speedtest.net.jpeg

• Like
Reactions: reza51

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,105
نام
آرمان

t676917_.jpg

این سرعت دانلود با مودمه یا گوشی؟ بعد نامحدود واقعیه یا مثل قبل محدودیت حجمی داره؟

• Smile
Reactions: Anakin

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
این سرعت دانلود با مودمه یا گوشی؟ بعد نامحدود واقعیه یا مثل قبل محدودیت حجمی داره؟

مودم و نامحدود غیر واقعی! 25 گیگ داخلی

بازی های ایکس باکس (با آخرین آپدیت) رو چجوری میشه با سایت های داخلی دانلود کرد؟
و اینکه اسم این سایتی که گفتید، چیه؟

جواب سوال اولتون رو نمیدونم
سایت براتون شخصی فرستادم

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
سلام دوستان. میخواستم بدونم سرعت اینترنت سیم کارت با گوشی فرقی داره با مودم؟ یعنی من الان اگه یه مودم خوب بخرم تفاوت قابل توجهی میکنه؟ سرعت آپلود به خصوص برام مهمه. و اینکه چه مودمی پیشنهاد میدید؟ قیمتش هم مهم نیست.

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام دوستان. میخواستم بدونم سرعت اینترنت سیم کارت با گوشی فرقی داره با مودم؟ یعنی من الان اگه یه مودم خوب بخرم تفاوت قابل توجهی میکنه؟ سرعت آپلود به خصوص برام مهمه. و اینکه چه مودمی پیشنهاد میدید؟ قیمتش هم مهم نیست.

اول از همه اینو بگم که بستگی به محل شما داره که وضعیت آنتن دهی به چه شکلی هستش

فرض بر اینکه موقعیت شما در آنتن دهی عالی باشه
گوشی سرعت دانلود و آپلودش خیلی بهتره از مودم

میتونی نقشه ایرانسل و همراه اول هم برای انتن دهی نگاه کنی

اگه میخوایی از اینترنت ثابت ایرانسل استفاده کنی و بنا به تجربه شخصی خودم در استفاده از دو مودم tfi60 و 2101 پلاس هر دو عالی هستش و خودم وسط ناکجا آباد که خارج از نقشه هم بود (نقشه ایرانسل) با tfi60 با سرعت 5 تا 7 مگ هم دانلود داشتم

ولی یه سری مودم هایی هستش که خود همراه اول داره به نظرم اونم بد نیست اگه هم سیم کارت tdlte و هم سیم کارت معمولی بخوره خوبه

البته اینو بگم هم 2101 و هم tfi60 ایرانسل هم سیم کارت ایرانسلو جواب میده و هم tdlte

باز هم در پایان میگم و خاطر نشان میشم خدمت محترم شما دوست عزیز که حتما نقشه ایرانسل نگاه کنید البته اگه آشنا هم داری مودم ازشون قرض بگیر تست کن

البته یه مورد هم برام جالب بود که در تهران در منطقه ایی که سبز رنگ بود برای tdlte اصلا جواب نداد مودم ولی با گوشی تو همون نقطه من تا 8 مگ هم دانلود داشتم

• Like
Reactions: Erebor and N!ma

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
اول از همه اینو بگم که بستگی به محل شما داره که وضعیت آنتن دهی به چه شکلی هستش

فرض بر اینکه موقعیت شما در آنتن دهی عالی باشه
گوشی سرعت دانلود و آپلودش خیلی بهتره از مودم

میتونی نقشه ایرانسل و همراه اول هم برای انتن دهی نگاه کنی

اگه میخوایی از اینترنت ثابت ایرانسل استفاده کنی و بنا به تجربه شخصی خودم در استفاده از دو مودم tfi60 و 2101 پلاس هر دو عالی هستش و خودم وسط ناکجا آباد که خارج از نقشه هم بود (نقشه ایرانسل) با tfi60 با سرعت 5 تا 7 مگ هم دانلود داشتم

ولی یه سری مودم هایی هستش که خود همراه اول داره به نظرم اونم بد نیست اگه هم سیم کارت tdlte و هم سیم کارت معمولی بخوره خوبه

البته اینو بگم هم 2101 و هم tfi60 ایرانسل هم سیم کارت ایرانسلو جواب میده و هم tdlte

باز هم در پایان میگم و خاطر نشان میشم خدمت محترم شما دوست عزیز که حتما نقشه ایرانسل نگاه کنید البته اگه آشنا هم داری مودم ازشون قرض بگیر تست کن

البته یه مورد هم برام جالب بود که در تهران در منطقه ایی که سبز رنگ بود برای tdlte اصلا جواب نداد مودم ولی با گوشی تو همون نقطه من تا 8 مگ هم دانلود داشتم
ممنون از راهنماییتون. آخه همین میترسم کلی پول مودم و اینا بدم و اون سرعتی که دلم میخواد نباشه. توی منطقه تحت پوشش هستیم، کارشناسی چیزی ندارن که بیاد تست کنه؟

• Like
Reactions: paya.tasis

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
ممنون از راهنماییتون. آخه همین میترسم کلی پول مودم و اینا بدم و اون سرعتی که دلم میخواد نباشه. توی منطقه تحت پوشش هستیم، کارشناسی چیزی ندارن که بیاد تست کنه؟
در تهران مبین نت کارشناس تست داره و میاد تست میکنه و اگه حتی جواب بده و سرعت مطلوبی نداشته باشه میتونی انصراف بدی ولی ایرانسل نداره ولی بازم بستگی داره از کجا مودم ایرانسلو بخری بعضی نمایندگی ها پس میگیرن خودم تو میدون انقلاب یه نمایندگی بود که پس گرفت

باز هم بنظر من گوشی گزینه بهتری هستش چون الان همین مدل tfi 60 بالای 3 تومن هستش که 2 تومن بزاری روش یه گوشی خوبی میتونی بخری

اگر حجم اپلود فایل ها خیلی بالاست هستن کسانی که توافقی این کار براتون انجام میدن

• Like
Reactions: N!ma

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
در تهران مبین نت کارشناس تست داره و میاد تست میکنه و اگه حتی جواب بده و سرعت مطلوبی نداشته باشه میتونی انصراف بدی ولی ایرانسل نداره ولی بازم بستگی داره از کجا مودم ایرانسلو بخری بعضی نمایندگی ها پس میگیرن خودم تو میدون انقلاب یه نمایندگی بود که پس گرفت

باز هم بنظر من گوشی گزینه بهتری هستش چون الان همین مدل tfi 60 بالای 3 تومن هستش که 2 تومن بزاری روش یه گوشی خوبی میتونی بخری

اگر حجم اپلود فایل ها خیلی بالاست هستن کسانی که توافقی این کار براتون انجام میدن
برای استریم کردن میخوام حقیقتش و گزینه ها هم تو اصفهان محدوده. حالا باز تهران تنوع شرکت های اینترنتی زیاده و گزینه زیاد هست.

• Like
Reactions: paya.tasis

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
برای استریم کردن میخوام حقیقتش و گزینه ها هم تو اصفهان محدوده. حالا باز تهران تنوع شرکت های اینترنتی زیاده و گزینه زیاد هست.

بهترین راه حل این هستش که ببینی کسانی که ساکن اصفهان هستن بیشتر از چه اپراتوری استفاده میکنن برای استریم کردن

چون هزینه اینترنت ثابت و همراه بالا هستش شاید adsl بهتر جواب بده اونم بستگی به فاصله شما به مرکز مخابراتی داره

• Like
Reactions: N!ma

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر