بحث و تبادل نظر در رابطه با فروشندگان اکانت های ظرفیتی و قانونی

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
میدونم تاپیک واسه اکانته...ولی جای بهتری نیست بپرسم.
دوستان چندتا فروشگاه یا کانال بازی فیزیکی معتبر معرفی میکنید که قیمتاش منطقی باشه و آرشیو خوبی داشته باشه...

من یه بازی آکبند از ایسام گرفتم راضی بودم
..عنوانش رو سرچ کن ببین فروشنده ای داره...قیمتاش هم معقوله

• Like
Reactions: FUTURE

arminj95

عضو جدید
Jan 18, 2024
2
سلام.
من از سایت Golden games اکانت ظرفیت 2 خریدم. اول اینکه خیلی طول کشید تا یوزر و پسورد بده.
بعدش صدتا مشکل داشت. جواب دهی هم دو سه روزی طول میکشه تا جواب بدن.
الان بعد از یک ماه فقط میتونم آفلاین بازی کنم....
اصلا راضی نبودم...
منم خریدم متاسفانه کلاهبردارن مراقب باشید.
من دارم پیگیری میکنم.

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
منم خریدم متاسفانه کلاهبردارن مراقب باشید.
من دارم پیگیری میکنم.
من در این پست چند ماه قبل کامل راجع به این سارق توضیح داده بودم

بحث و تبادل نظر در رابطه با فروشندگان اکانت های ظرفیتی و قانونی

یک پیشنهاد برای استارتر تایپک، این که پست اول رو اپدیت کنن از گزارشاتی که دوستان دادن ( یا حد اقل اسم و اکانت این فروشگا های سارق و مشکل دار ) تا افرادی که جدید میان مطلع بشن چون مطمن بخوان تمام صفحات رو بخونن زمان بر هست

چون واقعا شخصیا میام میبینم بعد از من هم کلی ادم برای مثال از همین گلدن ضربه خوردن اذیت میشه ادم

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام به همه دوستان
لطف میکنید چند گروه تلگرامی و واتس آپی برام برای خرید اکانت یا دیسک بازی نو و دست دوم بفرستین
ممنون

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
سلام دوستان

دوستانی که تجربه دارن اشتراک نخل مارکت رو بگیرم بهتره یا اشتراک پلاس اکسترا ؟
من نخرید اشتراک م نخل مارکتو ولی قصدشو دارم عید بخرم قبلا یه کنسول ازشون خرید داشتم سایت معتبریه بعد با 2 تا 3 تومن میتونی به تمام بازیای روز دسترسی داشته باشی که با پلاس اکسترا صرفا یه سری بازیای گلچین شده اگه قصد آنلاین زدن نداری نخل مارکت بهتره

• Like
Reactions: jdepp and tnt5124

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
من نخرید اشتراک م نخل مارکتو ولی قصدشو دارم عید بخرم قبلا یه کنسول ازشون خرید داشتم سایت معتبریه بعد با 2 تا 3 تومن میتونی به تمام بازیای روز دسترسی داشته باشی که با پلاس اکسترا صرفا یه سری بازیای گلچین شده اگه قصد آنلاین زدن نداری نخل مارکت بهتره
تجربه خرید کنسول ازشون چجوری بود؟ ps5؟
خرید حضوری نداره درسته؟

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
تجربه خرید کنسول ازشون چجوری بود؟ ps5؟
خرید حضوری نداره درسته؟
جمعه سفارش دادم بعد اینا جمعه سایتو آپدیت نمیکنن یه میلیون گرون ‌شده بود زنگ زدن گفتن بدون گارانتی نداریم 2 هفته بعد میتونیم بفرستیم بدون گارانتی رو اگه الان میخواین باید گارانتی دار بفرستیم حدود 700 هزار واسه گارانتی گرفت البته خب حس میکنم بهونه بود چون سایتو اپدیت نکرده بودن البته بعدا یه دسته هم ازشون خرید کردم سایت بدی نیست تو اماراتم یه شعبه داره تو خوزستانم یه شعبه سایت زوم..جی هم با مدیر سایتش در رابطه با همین سایت و اشتراک نخل مارکت یه گفتگویی باهاشون داشت.در کل کلاهبردار نیستن

• Like
Reactions: jdepp

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
جمعه سفارش دادم بعد اینا جمعه سایتو آپدیت نمیکنن یه میلیون گرون ‌شده بود زنگ زدن گفتن بدون گارانتی نداریم 2 هفته بعد میتونیم بفرستیم بدون گارانتی رو اگه الان میخواین باید گارانتی دار بفرستیم حدود 700 هزار واسه گارانتی گرفت البته خب حس میکنم بهونه بود چون سایتو اپدیت نکرده بودن البته بعدا یه دسته هم ازشون خرید کردم سایت بدی نیست تو اماراتم یه شعبه داره تو خوزستانم یه شعبه سایت زوم..جی هم با مدیر سایتش در رابطه با همین سایت و اشتراک نخل مارکت یه گفتگویی باهاشون داشت.در کل کلاهبردار نیستن
ممنون
کنسولش هم از لحاظ آکبند بودن (موقع روشن شدن) اوکی بود و مشکلی نداشت؟

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
ممنون
کنسولش هم از لحاظ آکبند بودن (موقع روشن شدن) اوکی بود و مشکلی نداشت؟
مشکلی نداشت به نظر که آکبند میومد چون من موقع روشن شدن خیلی دقت نکردم صفحه اولش چی میاد و یادمم نیست ولی خب کنسول نویی بود دیگه مشخص بود از برو روش

• Like
Reactions: jdepp

zedium

عضو جدید
Feb 6, 2024
2
من از گیم سنتر گرفتم. بیچاره میکنن تا یه اکانت بدن. اول که چون تو سایت گفتن ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول میشکه تا ۷۲ ساعت نگذره اکانتو نمیدن. انگار وحیه براشون :blink1: اگه اکانت مشکل داشته باشه هم که واویلا.هر پیامی بدی روز بعد جواب بده. تقریبا 5 روزی طول کشید تا اکانت اوکی بشه. پولم که گفتن بعد ۱۵ روز برگشت میزنن.
ولی از میهن‌کی گرفتم واقعا دمشون گرم در عرض ۲ ساعت اکانت رو اوکی کرد. خودش آنلاین موند تا اکانتا با موفقیت وارد بشه.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
من از گیم سنتر گرفتم. بیچاره میکنن تا یه اکانت بدن. اول که چون تو سایت گفتن ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول میشکه تا ۷۲ ساعت نگذره اکانتو نمیدن. انگار وحیه براشون :blink1: اگه اکانت مشکل داشته باشه هم که واویلا.هر پیامی بدی روز بعد جواب بده. تقریبا 5 روزی طول کشید تا اکانت اوکی بشه. پولم که گفتن بعد ۱۵ روز برگشت میزنن.
ولی از میهن‌کی گرفتم واقعا دمشون گرم در عرض ۲ ساعت اکانت رو اوکی کرد. خودش آنلاین موند تا اکانتا با موفقیت وارد بشه.
واقعا من نمیدونم چرا یه سری بچه های اینجا از سایت اکانت میگیرن!
تلگرام راحت میشه اکانت گرفت کلا 5 دقیقه طول میکشه اکانت رو بگیری رو بزنی روی کنسول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر