بحث و تبادل نظر در رابطه با فروشندگان اکانت های ظرفیتی و قانونی

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
258
اکانت ظرفیتی فقط برا پلاس ظ ۲ خوبه
یه اکانت ریجن ترکیه بسازین با پولی که به مفت خوران فروش اکانت میدین بازی رو با همون قیمت حتی کمتر برای اکانت خودتون بخرین پلاسش گرون شده ولی بازیا ارزونه هنوز تو این ریجن
دیسک هم خوبه یکم صبور باشین فروش میره
پول ظ دو بازی رو هم میدین ولی در اصل صاحب اکانت یکی دیگست بعد یه مدت رمز و تغییر بده ممکنه اصن دیگه نتونین پیداش کنن عملا به هیج دردی نمیخوره این روش بازی خریدن

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
بهترین کانال ها برای خرید اکانت
Doctor Game | دکتر گیم
New Game’s
Game TAHERcs
خودم و رفیقام بارها از اینا خرید کردیم هیچ مشکلی نداشتن کاملا تضمین شدن الان رو دستگاه خودم پنج تا اکانت از همین سه تا کانال دارم بدون مشکل
عزیز از این New Game’s خرید کردی ؟ طبق معرفی شما رفتم دیدم قیمتهاش بسیار بسیار پایینه و یه سرچ ساده هم کردم ظاهرا معتبر بود 2 میلیون خرید زدم امروز زده کانال رو پاک کرده به همراه اکانت ادمین کانال
خواهشا دقیق مطمئن شید بعد پیشنهاد بدید

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
عزیز از این New Game’s خرید کردی ؟ طبق معرفی شما رفتم دیدم قیمتهاش بسیار بسیار پایینه و یه سرچ ساده هم کردم ظاهرا معتبر بود 2 میلیون خرید زدم امروز زده کانال رو پاک کرده به همراه اکانت ادمین کانال
داداش من خودم سه تا اکانت از همین رو دستگام دارم تا الان مشکلی نداشتم باش دیگه چجوری باید مطمعن بشم ؟!

• Like
Reactions: pedram_sad

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
داداش من خودم سه تا اکانت از همین رو دستگام دارم تا الان مشکلی نداشتم باش دیگه چجوری باید مطمعن بشم ؟!
الان یه سر بزن به کانال و ادمینش ببین چه خبره
احتمالا اکانت ۀفلاین داری ازش که تا حالا مشکلی پیش نیومده
یارو جارو کرد دیشب کانال رو یهو 100 تا اکانت از همه رقم زد پولا رو گرفت و حذف کرد

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
الان یه سر بزن به کانال و ادمینش ببین چه خبره
احتمالا اکانت ۀفلاین داری ازش که تا حالا مشکلی پیش نیومده
یارو جارو کرد دیشب کانال رو یهو 100 تا اکانت از همه رقم زد پولا رو گرفت و حذف کرد
اره رفتم دیدم پاک کرده بیشرف
من الان یه اکانت ظرفیت سه dead island 2 ازش گرفتم چار ماه پیش
یه star wars ظرفیت دو گرفتم ماه پیش
الانم یه ظرفیت سه ac mirage همین الانم دارم با اکانت بازی میکنم
نمیخام دلیل بیارم یارو حتما کلاه بردار بوده ولی من طبق خریدایی که ازش داشتم و کانال رضایت معرفیش کردم حتی به رفیقمم گفتم رفته ازش هم پلاس گرفته هم ظرفیت دو mw3

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,488
نام
امین
اکانت فروش ها رو بنظر من نمیشه دائم اعتماد کرد.
کلاه برداری ها اولش با جلب اعتماد جلو میان.
طرف همون اول کار نمیاد که دزدی کنه قطعا به یه حد نصاب خوب باید برسن و زمان معین که برسه جمع میکنن میرن.
خیلی ها ممکنه تو همون پروسه اعتمادسازی خرید کنن و یه عده هم بخورن تو زمان بد ماجرا.
واسه همین من نگاهم به اکانت مثل این موسسه های مالیه ،که هر ان ممکنه صبح پاشی ببینی خبری ازشون نیست دیگه.
اگه امکان داره واستون اولویت رو دیسک قرار بدید.
اگرم نشد با یکی از دوستان مورد اعتمادتون شریکی بازی رو بخرید.

آخرین ویرایش:

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
دوستان من شرمنده شما شدم واقعا من خودم هم اعتماد کردم طبق تجربه ای که داشتم به بزرگی خودتون حلال کنید
شرمنده نباش دوست عزیز حتما کوتاهی خود ما هم بوده که شد واسم تجربه احتمالا تو این چند ماه دون پاشیده ممبر گرفته یهو زده زیر همه چیز دیشب دیدم عجیب غریب داره قیمت میده با تعداد بسیار زیاد اکانت
میدونسته شب آخره خوب به جیب زده لامصب تو ایران هم نمیشه کانالهای تلگرامی رو شکایت کرد دوستان راهی سراغ دارن ؟

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
اکانت فروش ها رو بنظر من نمیشه دائم اعتماد کرد.
کلاه برداری ها اولش با جلب اعتماد جلو میان.
طرف همون اول کار نمیاد که دزدی کنه قطعا به یه حد نصاب خوب باید برسن و زمان معین که برسه جمع میکنن میرن.
واسه همین خیلی ها ممکنه تو همون پروسه اعتمادسازی خرید کنن و یه عده هم بخورن تو زمان بد ماجرا.
واسه همین من نگاهم به اکانت مثل این موسسه های مالیه ،که هر ان ممکنه صبح پاشی ببینی خبری ازشون نیست دیگه.
واسه همین اگه امکان داره واستون اولویت رو دیسک قرار بدید.
اگرم نشد با یکی از دوستان مورد اعتمادتون شریکی بازی رو بخرید.
کاملا با نظرت موافقم همینجور که ظاهرا اکانتهای زیادی با قیمتهای فوق العاده داده دست مردم که تبلیغ هم شده واسش
چون مصرف کننده هم دیده اکانت داره کار میده از بابت معرفی هم خیالش راحت شده
به نظر من باز از سایت های معتبر خرید کنی میشه یه پیگیری کرد در اینجور مواقع

• Like
Reactions: pedram_sad

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
شرمنده نباش دوست عزیز حتما کوتاهی خود ما هم بوده که شد واسم تجربه احتمالا تو این چند ماه دون پاشیده ممبر گرفته یهو زده زیر همه چیز دیشب دیدم عجیب غریب داره قیمت میده با تعداد بسیار زیاد اکانت
میدونسته شب آخره خوب به جیب زده لامصب تو ایران هم نمیشه کانالهای تلگرامی رو شکایت کرد دوستان راهی سراغ دارن ؟
عزیزی شما
اگه اشنا تو بانک دارید میشه شماره حساب و اسمشو بدین اطلاعاتشو گیر بیارید ولی شکایت نمیشه کرد فقط میشه رفت بالاسرش

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
این دیگه نوبر بود واقعا
دیده بودیم همه جور از تاخیر تو اکانت دادن یا مثل اون گلدن گیم 2 روز 2 روز بی ربط جواب دادن و دزدی
یا بلاک کردن طرف
دیگه این که یهو بیاد کل کانال رو حذف کنه اکانتای خودشون رو حذف کنن ندیده و نشنیده بودم !!
به عرفان رسیدن تو کلاه برداری یک سری
خود زنی میکنن بعدش

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,488
نام
امین
عزیزی شما
اگه اشنا تو بانک دارید میشه شماره حساب و اسمشو بدین اطلاعاتشو گیر بیارید ولی شکایت نمیشه کرد فقط میشه رفت بالاسرش

من یه مشکل داشتم تو همین موردها حالا اکانت نبود.
رفتم تو پروفایل طرف تو بانک.
ادرس فیک
شماره موبایل فیک
همه چی رو هوا درواقع.
رئیس بانک گفت اینا ادم دارن که موقع ثبت نام فیک وارد سیستم میکنن و دست طرف هم تو کاره 😐

یه موردم رفیقم بود که دست اخر رسیدیم به یکی از کارتن خواب های میدون شوش که کارت رو طرف 50 هزار تومن ازش خریده بود.

در کل موردی پیش اومد پیگیری کنید ولی خب در اکثر مواقع دستتون به جایی نمیرسه، چون اینا بلدن چیکار کنن و متأسفانه سیستم خوبی هم نیست که سفت و سخت بیوفته دنبال اینا.
کلا خیلی مراقب باشید، حالا اکانت هیچی کنسول به فنا نره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر