بحث و تبادل نظر درمورد Resident Evil [اخطار مربوط به مباحث نسخه 7 - پس اول تاپیک خوانده شود]

دوست دارید در ریمیک نسخه دوم بازی از چه دوربینی استفاده شود؟

• دوربین سوم شخص ثابت ( مثل نسخه های کلاسیک )

• دوربین سوم شخص آزاد ( مثل نسخه های مدرن )

Results are only viewable after voting.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,588
نام
حمید
دوستان کسی این pdf رو داره؟ لازم دارم

Resident Evil 6 (Official Bradygames Guide)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
7,134
نام
Iman
تو re4 یه قسمت تیراندازی هست اونجا امتیاز میگیری صدا ها برات باز میشه:D
اون صدا ها رو از کجا میشه گیر آورد؟:D

• Like
Reactions: che-jaleb

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
356
این خبر رو اتفاقی دیدم گفتم اینجا هم بزارم مخصوصا برای فن های قدیمی سری میتونه جالب باشه.

1996's Resident Evil 'Inezh' Has Finally Been Found!
برای کسایی که نمیخوان کلیک کنند، هنر پیشه ای که نقش جیل رو توی کات سنس های لایو اکشن ابتدای و انتهای RE1 بازی کرده بود و با اسم Inezh شناخته میشد، بعد از سالها توسط گروهی از فن ها پیدا شده.

jill1.jpeg jill2.JPG

در واقع این گروه فکر کنم چند سالی هست به دنبال هنر پیشه های اون کات سنس لایو اکشن هستند و از بین اون کست تا الان فقط نتونستند هنرپیشه نقش جوزف رو پیدا کنند و بقیه همه پیدا شدند. یه وبسایت هم دارند اگر خواستید اطلاعات و مصاحبه مربوط به بقیه هنرپیشه ها رو بخونید.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
2,834
نام
سینا
این خبر رو اتفاقی دیدم گفتم اینجا هم بزارم مخصوصا برای فن های قدیمی سری میتونه جالب باشه.

1996's Resident Evil 'Inezh' Has Finally Been Found!
برای کسایی که نمیخوان کلیک کنند، هنر پیشه ای که نقش جیل رو توی کات سنس های لایو اکشن ابتدای و انتهای RE1 بازی کرده بود و با اسم Inezh شناخته میشد، بعد از سالها توسط گروهی از فن ها پیدا شده.

View attachment 157878View attachment 157877

در واقع این گروه فکر کنم چند سالی هست به دنبال هنر پیشه های اون کات سنس لایو اکشن هستند و از بین اون کست تا الان فقط نتونستند هنرپیشه نقش جوزف رو پیدا کنند و بقیه همه پیدا شدند. یه وبسایت هم دارند اگر خواستید اطلاعات و مصاحبه مربوط به بقیه هنرپیشه ها رو بخونید.

یه مصاحبه هم کردن باهاش . قراره بزودی بخش کنن . 2 تا از فن ها که یکیشون برزیلی بوده پیداش کرده

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
370
هنر پیشه ای که نقش جیل رو توی کات سنس های لایو اکشن ابتدای و انتهای RE1 بازی کرده بود و با اسم Inezh شناخته میشد، بعد از سالها توسط گروهی از فن ها پیدا شده.
یاد اون روزای خوب افتادم که با این ویدیوهای واقعی اول و آخر رزیدنت اویل یک که در اون زمان زیاد رایج نبود ( فقط بازی پپسیمن و یادمه که اینجوری بود ) و حتی الان هم نیست ( ولی تیم حرفه ای سازنده بازی ازش به خوبی استفاده کردن و باعث ثبت خاطرات خوبی در ذهن ما شدن ) یک حال عجیبی برای ادامه دادن بازی به من اضافه میکرد که انگار تمام قسمت های بازی دارم همون ویدیوهای با کیفیت و ادامه میدم فقط با فیلتر تضعیف گرافیک ! این خانم با جذبه و اعتماد به نفس ( بازیگر نقش جیل ) برای من تبدیل به یکی از کسانی شدن که فراموش نخواهم کرد .

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
356
مصاحبه با هنرپیشه ها خیلی جالب هستند. اگر وقت کردید مخصوصا مصاحبه بازیگر نقش کریس و بری رو حتما بخونید. جالبه اکثرا نتیجه نهایی کارشون و بازی رو از نزدیک ندیده بودند. یجورایی یاد Paul Hadded خدا بیامرز میافتم که توی پادکست RoE گفته بود تا اون موقع هیچ وقت بازی رو شخصا ندیده بود. البته با توجه به شرایط اون زمان یه چیز عادی بوده.

فکر کنم مصاحبه با هنرپیشه نقش جیل از همه جالب تر بشه و حرف های جالبی برای گفتن داشته باشه. چون ظاهرا بخاطر سن کمی که داشته و کم تجربه بودنش از شرایط کار و محل فیلمبرداری خیلی راضی نبوده. این عکس که همراه یه نقل قول از میکامی هست بیشتر مطلب رو روشن میکنه. توی مصاحبه با بقیه هنرپیشه ها هم بهش اشاره شده.

158181

جالبه میکامی داره میگه بخاطر شرایط محل و زمان فیلمبرداری inezh دچار پشه گزیدگی شده بود و توی این صحنه یا شات مخصوص اخمی که کرده احساسات واقعی خودش رو بروز داده و بازی نمی کرده و یجورایی میخواسته نارضایتیش رو نشون بده. خیلی دوست دارم ببینم نظر خودش چیه، چون مطمئنم حتما در این مورد ازش سوال میکنند. امیدوارم بازیگر نقش جوزف هم پیدا بشه تا مجموعه کست کامل بشه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟