بحث درباره افسانه زلدا

djhamid

کاربر سایت
Oct 21, 2005
31
سلام

در این تاپیک قصد داریم درباره شاهکاری به نام افسانه زلدا بحث کنیم

از شما دعوت میکنم در این بحث شرکت کنید

اگه ببینم از این بحث استقبال میشه استان و یه نقد کامل درباره این بازی مینویسم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سلام دوست عزيز

فكر نكنم كسي اين بازي رو تو ايران بازي كرده باشه البته شماره هاي گيم كيوب

اگر شما بازي كرديد در بارهي بازي اطلاعات بديد

(اواتارت هم خيلي باحاله)

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
متاسفانه این بازی فقط بر روی کنسول گیم گیوب ساخته میشه
حداقل بدرد من یکی نمی خوره..
اما نسخه ی جدیدش که می خواد بیاد به عنوان بهترین بازیه اکشن ادونچر E3 شناخته شد

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ازاين سبك ها ست كه من باهاش حال ميكنم

مثلا ps 2 يه dark cloud رو اينجوري داست من باهاش زندگي كردم(يادش بخير:neutral: )

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
من نسخه های گیم بوی ادونس و گیم بوی رو تموم کردم ولیدیگه بهترین نسخه که ماله گیم کیوب بود رو به همون دلیلی که شماها نتونستید بازی کنید من هم نتونستم انشالله وقتی رولوشن اومد شماره قبلی گیم کیوب رو روی اون تموم میکنم...

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
بهترین نسخه این بازیocarina of time بود که اگه برین تو یگم رنکینگز هم نگاه کنین میانگین امتیازای این بازی از سایتایه مختلف نود و هشت درصد هستش!برین در عمق فاجعه!البته یکم سخته منم الان مث زنبور در شهد و عسل گیر کردم!البته با دمویی که من از تویلایت پرینسس دیدم فکر میکنم اون بیاد پوز این یکی رو بزنه!البته یه نسخه شاهکارم داره برای گیم کیوب به اسم ویند ویکر که تو ایران نیستش.کلا اگه شما تو گیم رنکینگز سرچ کنین zelda یه نگاه بندازین میبینین که بدون شک این سری از نظر امتیاز موفقترین سری بازیها بوده.البته بازم میگم از نظر امتیاز چون مثلا به نظر من بهترین بازیه تاریخ همچنان مافیا هست و خواهد بود.مگه اینکه دیگه تویلایت پرینسس یه چیز اعجوبه باشه.

djhamid

کاربر سایت
Oct 21, 2005
31
the legend of zelda:ocarina of time

سلام دوباره

چون استقبال شد بفرماييد:

من اوكارينا آف تايم رو بازي كردم و از همينجا ميگم كه اگه كسي بازي نكرده نصف عمرش به باد رفته و اصلا بازي باز نيست.

اوكارينا آف تايم چه از نظر من چه از نظر بازي باز هاي دنيا چه از نظر كارشناس ها بهترين بازي تاريخ شناخته شده.اين بازي امتياز 10/10 از گيم اسپات و 40/40 از فاميتسو و 100/95 از گيم اسپاي گرفته.اين بازي در زمان خودش بهترين گرافيك را داشت.تقريبا 50 ساعت براي تمام كردن آن وقت لازم بود.درجه سني آن در سايت 6esrb سال به بالا و در گیم اسپات13 سال به بالا اعلام شده.کنترل بازی با آنالوگ های نینتندو64 عالی بوده چیزی که به تازگی در بازی های پی اس2 شاهد آن هستیم.

کودکی به نام لینک(link) برای نجات سرزمین خود از شیطانی به نام گانوندورف(ganondorf) برگزیده میشود.او خودش این را نمیداند ولی در طول ماجراجویی هایش به قلعه پرنسس زلدا(zelda) میرسو و پرنسس را در حال فرار از قلعه میبیند پرنسس هنگام فرار ساز زمان(ocarina of time) را به او میدهد در اینجا لینک با گانوندورف نبرد کوتاهی دارد ولی شکست میخورد....

لینک به معبدی درون قلعه میرود و با استفاده از ساز زمان دروازه مخفی را باز میکند و شمشیر مخصوصی را در آن میابد ولی لینک برای استفاده از این شمشیر و دفاع از سرزمین خود کوچک است.....

لینک بیهوش میشود و زمانی که به هوش می آید میفهمد که هفت سال در زمان سفر کرده است و به جوانی رشید تیدیل شده.لینک هنگام خروج از معبد زلدا را میابد.پس از گفتگوی کوتاهی زلدا توسط گانوندورف در یک الماس بزرگ زندانی میشود.حالا لینک یک هدف جدید دارد:شکست گانوندورف و نجات زلدا....

شرحی که خواندید 8 ساعت اول بازی بود.بقیه آن به عهده خودتان.

از نظر گیم پلی زلدا بسیار عالی بود.شما میتوانستید دوربین را 360 درجه بچرخانید.معماهای بیشمار و اسلحه های عالی از مشخصه های بازی بودند.در بازی کفشی وجود داشت که میتوانستید با آن مدت کوتاهی روی هوا راه بروید.

اگه بازی نکردید بازی کنید.اگه نینتندو64 یا گیم کیوب ندارید به سایت www.rom-hustler.net بروید و یک شبیه ساز نینتندو 64 سپس روم بازی با نام legend of zelda,the:ocarina of time رو دانلود کنید(30 مگابایت)

نسخه دیگری از این بازی در سایت بالا هست با نام majora's mask که من بازی نکردم.

نظر تشکر قدر دانی فحش ناسزا انتقاد و پیشنهاد یادتون نره.

Attachments

• sdfsdaew.JPG
    sdfsdaew.JPG
    31.9 KB · مشاهده: 122
  • Like
Reactions: masoud101

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
حمید جان دمت گرم.من هنوز به اینجا نرسیدم ولی واقعا شاهکاره.فقط دو تا سوال ازت داشتم.اول اینکه اون مثلثه که سه تا الهه ها داشتن چی بود؟همونی که همین یارو دنبالشه.2 اینکه میدونی مستر کوئست با معمولیش چه فرقی داره؟3 هم اینکه تو این بازی تیر و کمون هم داره.منظورم تیر کمون کمونیه نه اون اون تیرکمون الکیه.البته میدونم داره ولی میخواستم ببینم کجا باید پیداش کنم؟این شد 3 تا سوال ولی بازم دمت گرم.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
چون من تصمیم دارن با استفاده از نهضت زلدا کنسول کبیر!!نینتندو روولوشن رو تو ایران محبوب کنم میانگین امتیازای بهترین نسخه های این سری رو که روی کنسولای مخحتلف نینتندو اومده رو واستون میذارم کف بر شین فقط.
The legend of zelda: ocarina of time 98% N64
The legend of zelda: the wind waker 95% GC
The legend of zelda: a link to the past 96% SNES
The legend of zelda: majora's mask 93% N64
The legend of zelda: link's awakening 94% GB
The legend of zelda: oracle of ages 95% GB-Color
میانگین کل امتیازای کل بازیهای زلدا که تا حالا اومده هم 90.5 هستش.بالاترین میانگین مال اوکارینا آف تایم هستش(98)پایینترین هم مال زلدا2 برای گیم بوی ادونس(64)که اگه اینو حساب نکنی میانگین میشه 92.5
حالا برین روولوشن بخرین!!در ضمن به عیر از دو تا ورژنش میانگین امتیازای بقیه بالای 90 هستش.واسه اینه که باید برین روولوشن بخرین!!چون موفقترین سری بازیها فقط روی این کنسول میاد.

Last edited by a moderator:

djhamid

کاربر سایت
Oct 21, 2005
31
سلام دوباره

دوست عزيز elvish hero

اصلا نفهمیدم کجا گیر کردی

برای گرفتن تیر کمون باید اول 7 سال در زمان سفر کنی

اون مستر کوئست هم نمیدونم چیه

در ضمن اون آدرسی که اون بالا دادم اشتباهه درستش اینه

www.romhustler.net

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
حمید جان جایی گیر نکردم!3 تا سوال کردم که دو تا شو جواب دادی.سومی هم این بود که اون مثلثه triforce که همه جا هستش چیه که البته اونو خودم فهمیدم دمت گرم.

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
بابا ایول بالاخره یکی پیدا شد از زلدا هم یه چیزی بگه
من تا حالا دو نسخه شو بازی کردم
A Link to the Past که خیلی قدیمیه سبکش هم RPG است . من اینو بچه بودم بازی میکردم که البته خیلی سخت بود و من هیچی از این بازی نمیفهمیدم زیاد هم جلو نرفتمش
دومی هم Ocarina of Time که دیگه شاهکاره . واقعا فوق العاده . باور کنید خیلی از این بازی های جدید امروزی که فقط گرافیک دارند یک صدم این بازی هم جذابیت ندارن . هر کی بازی نکرده و Nintendo 64 هم نداره که احتمالا هیچکدوم ندارین! اینو دانلود کنه تا ببینه گیم پلی یعنی چی. (البته اگه N64 هم دارین کلی پول بازی میشه و اصلا در ایران پیدا نمیشود!)
متاسفانه خیلی ها در ایران این بازی رو بازی نکردن که به نظر من تقصیر خود نینتندو هست که دو کنسول آخر این شرکت در کشور هایی مثل ایران جا نیفتادن
خدا کنه revolution مثل اون دو تا نشه

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته آرش جان فکر نمیکنم بازی کردن رو پی سی اندازه ی بازی کردن با دسته حال بده.البته فرقی نمیکنه.وقتی بعضیا!!زلدا رو بچه بازی میدونن حتی اگه همه عالم و آدمم بگن که بهترین بازی دهه ی نود بوده(البته بازم میگم به نظر من اول مافیا )حالا اگه بازیو با کنسول هم بدن دستشون میرن یک سری بازیه چرت مثل ایول4!!بازی میکنن(البته اینایی که گفتمو جئی نگیرین که دوباره بحث شه)به امید اینکه روولوشن از اول کپی شه مث انسون.

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
آره خوب با دسته حالش بیشتره . اصلا کیبورد به درد بازی نمیخوره منظورم بازیهای کنسولی
ولی وقتی دسترسی به کنسولهای نینتندو نیست چی کار کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر