شایعه با 2 گیگ افزایش ظرفیت دیسک های XBOX 360 به 10 گیگ افزایش پیدا میکند

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
چندی قبل خبری منتشر شده که ماکروسافت در حال کار بر روی فرمت جدیدی از دیسکهای DVD9 هست که ظرفیت آنها را حدود 1 گیگا بایت بالاتر ببرد و از 8 به 9 گیگ افزایش دهد تا دیگر مشکل کمبود فضا برای بازی های سنگین این شرکت در کنسول XBOX 360 پیش نیاید..ولی امروز خبر ها حاکی از آن است افزایش ظرفیت 1 گیگ نیست بلکه 2 گیگ است و توان ان را به 10 گیگ میرساند که به نظر میرسد با این اقدام مشکل کمبود فضا و فشرده سازی سنگین دیگر برای بازی های 360 پیش نمیاد..

xbox360update-400x300.jpg

البته این افزایش حجم در حالی که بسیار خوشایند هست ولی گمان میرود با ارئه بازیهای که از این فرمت استفاده میکنن حداقل تا مدتی راه کپی خور کردن دیسکها از بین برود.

منبع

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
خدا کنه بعد از Gears of War 3 از این اتفاقات بیوفته..:d در غیر این صورت باید دعا کنیم بازی مولتی بشه..

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
خدا کنه بعد از Gears of War 3 از این اتفاقات بیوفته..:d در غیر این صورت باید دعا کنیم بازی مولتی بشه..

اب داشبرد تا اخر مارچ میاد

خوش به حال ما که 360 رو فروختيم چسبيديم به ps3
آينده فروش xbox360 خيلي افت ميکنه

کاملا تایید میشه:))

اينا چجوري روي همون DVD و drive دو گيگ اضافه كردن؟ :-/

ولي خيلي بده! همينجوريش واسه اومدن داشبورد جديد نگرانيم حالا اينم اضافه شد
فرقی بین دیسک عرضه شده نمیکنه چون اگه نوع دیسک تغییر کنه باید درایو هم عوض شه
با اب داشبرد سیستم خوندن اطلاعات از روی دیسک توسط درایو عوض میشه که با این کار میتونن تا دو گیگ اضافه رایت بزنن
ینی کرایسیس رو دیسکی که این سیستم روش سواره حجمی مثلا سه و نیم گیگ میگیره:d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,577
نام
حسین
DVD9 کلا 8.5 گیگ جا داره، چی میگن اینا؟:D اینجا هم با دلایلی این قضیه رو رد کرده.

ضمن اینکه خبر شایعه است و به بخش شایعات منتقل میشه.

اوف کاشکی شایعه باشه اگه صحت داشته باشه ایکس باکس روتوتو کی پول میده جا اوریج ایکس باکس تا وقتی پلی3 هست اگه اینطور شد دیگه فقط با ایکس باکس گیرز 3 رو بازی میکنم و بس:((

اب داشبرد تا اخر مارچ میاد
:d
اینو کم داشتیم احتمالا این کار دی وی دی ها رو هم قبل گیرز انجام میدن که فروشش بره بالا

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
:|
DVD9 کلا 8.5 گیگ جا داره، چی میگن اینا؟:D اینجا هم با دلایلی این قضیه رو رد کرده.

ضمن اینکه خبر شایعه است و به بخش شایعات منتقل میشه.

خوب ممکنه دیسک نوع جدید باشه که نیاز به تغییر لنز نداشته باشه:|

چمی دونم یوهو دیدی دیسک 3 لایه دادن:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
از یک طرف بازیسازان خوشحال میشن از طرف دیگه انحصاری بیشتری تولید میشه(دلیلشم میگم چون یکی از این بازیسازا گفته بود چرا نمیسازن)از طرف دیگر ما بدبخت بیچاره ها ناراحت میشیم:D
*چندوقت پیش یکی از بازیسازان و کارمندان بخش بازی سازی مایکروسافت گفته بودند که به نظر ما(خودشون)
علت اینکه بازی های انحصاری زیادی برای ps3 منتشر میشه 2 دلیل داره که اولی از دومی مهمتره:
1.کپی نبودن این کنسول(خودتون ببینید خبر مال کی دیگه!)
2.شرکت های f-p بیشماری(!)که سونی داره!
ما درحال حاظر درحال آزمایش بر روی پروژه ای هستیم تا کپی رو از بین ببریم(بر روی 360)و بعد از آن بازی های انحصاریمون رو روانه بازار کنیم.
(این خبر رو یادمه دقیقا 1سال قبل از هک ps3 گفته بودند و تو انجمن با*****(بازیسنتر نیست)
نیز منبع گذاشته بودند)
حال بنظرتون حقیقته یا شایعه؟من خودم باورم نشد و گفتم طرف از خودش درآورده.
اما امروز با این خبر..
شما چی فکر میکنید؟

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
چیزی که مشخص هست اینه که دیسک ناین خوب ناین هست و حجمی که داره 8.5 گیگه ! روی این دیسک نمیشه تعییراتی انجام داد !و اگر ماکر میخواد تغییراتی انجام بده مسلما این تغییر سخت افزاری (نوع دیسک)خواهد بود !و با ساپورت نرم افزار و داشبرد جدید اجازه کار رو به درایو میده که این نوع دیسک رو اجرا بکنه !
مورد بعدی این هست که دیسک مشخص شده با درایو همخونی خواهد داشت !احتمالا نوعی دیسک جدید هست که فضای بیشتری رو داره !
در فرمهای خارجی هم یک مدل دیسک به صورت آزمایشی منتشر شده بود که مرکز این دیسک به رنگ مشکی هست و سایت ماکرو توضیحاتی رو هم در خصوص این دیسک داده بود !بنابراین تغییر دیسک حتمی هست!و به زودی هم اجرا خواهد شد!

در لینک زیر هم میتونید اطلاعات کامل رو ببینید !البته من ترجمه نکردم اما فکر میکنم داستان در خصوص همین دیسکهاست :
http://team-xecuter.com/so-we-get-the-xgd3-halo-reach-disc-today/

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
توجه کنید اگر می خواد از ظرفیت کامل دیسک استفاده کنه فکر کنم قبلا 6.9 گیگ بود حالا میشه 8.5 اگر اشتباه نکنم . 1.6 گیگ می تونه اضافـــه کنه .
خوش به حال ما که 360 رو فروختيم چسبيديم به ps3
آينده فروش xbox360 خيلي افت ميکنه
اگر منظورت ایرانه بله ! :d

اوه مای گاد. دو گیگ :biggrin1: چیکار کنم الان خب با دو گیگ؟ :biggrin1: تو چارتا دیسک بزنن که بشه هش گیگ؟ :biggrin1:
شاید با همین 2 گیگه اژدهای خفته 360 هم مثل سونی 3 بیدار شــه ولی فعلا در حد حدس و گمــانه .تایید شده اژدها خفته مایکرو فشرده تره .:biggrin1:

آخرین ویرایش:

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
شاید با همین 2 گیگه اژدهای خفته 360 هم مثل سونی 3 بیدار شــه ولی فعلا در حد حدس و گمــانه .تایید شده اژدها خفته مایکرو فشرده تره .:biggrin1:
=))=))
2 گیگ اخه چه حجم قابل توجهیه؟ مگه اون موقع ها ما هی نمیگفتیم بابا Dvd9 جواب گوی نسلی نیست که توش Bluray ـــه جواب گوی نسلی نیست که نسل قبلش از فرمت DVD استفاده میکرده و الان واقعا منسوخ شدس.... ما میگفتیمو هی بازی ها قربانی X360 میشد...!

پ.ن : اژدهای PS3 از Uncharted و MGS4 به بعد ، بیدار شد و شروع به غارت کرد! اما جماعت ایرانی فقط برای اینکه نمیتونستند بالای 5 هزار تومان برا بازی پول بدن،چسبیدن به کنسولی که شبیه بخاری برقی میمونه!
MGS 4 : 30 GB!! (2008)
چه قدر جالب ! 2GB خیلی حجم کمیه ، نه ؟ کلا چیزی راجع به نحوه ساخت و این چیزا میدونی ؟ یا نه همینجوری میگی کمه ؟ ار روی این حرفت که اینجوری برداشت میشه
نه خیلیم زیاده،اصلا برا X360 همینم زیاده، 16 Bit خوبه براش، با بازیهای سگا مشغول باشن!پیتر مور،کجایی که الان جواب بدی به اظهارات مورد احترامت!
چی شد؟ قرار بود X360 آزادی عمل بده که!
پ.ن: من هیچی از مراحل ساخت هیچی نمیدونم، تو میدونی فقط :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdihoo

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
=))=))
2 گیگ اخه چه حجم قابل توجهیه؟ مگه اون موقع ها ما هی نمیگفتیم بابا Dvd9 جواب گوی نسلی نیست که توش Bluray ـــه جواب گوی نسلی نیست که نسل قبلش از فرمت DVD استفاده میکرده و الان واقعا منسوخ شدس.... ما میگفتیمو هی بازی ها قربانی X360 میشد...!

پ.ن : اژدهای PS3 از Uncharted و MGS4 به بعد ، بیدار شد و شروع به غارت کرد! اما جماعت ایرانی فقط برای اینکه نمیتونستند بالای 5 هزار تومان برا بازی پول بدن،چسبیدن به کنسولی که شبیه بخاری برقی میمونه!
MGS 4 : 30 GB!!

چه قدر جالب ! 2GB خیلی حجم کمیه ، نه ؟ کلا چیزی راجع به نحوه ساخت و این چیزا میدونی ؟ یا نه همینجوری میگی کمه ؟ ار روی این حرفت که اینجوری برداشت میشه

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
البته هدف از افزایش حجم دیسک بیشتر به هم ریختن ساخــتار اونه تا نشه کپی ـش کرد ، نه اینکه با 2 گیگ بیشتر فلان بازی ِ 2 دیسکی بشه یدونه.
در ضمن خبر دیگه ای هم هست مبنی بر اینکه مایکروسافت داره کاری میکنه تا با آپدیت بعـدی داشبور Firmware به صورت لحظه ای و آنلاین چک بشه که خـب اوضاع کپی خور و اینا رو یکم به هم میریزه .

• Like
Reactions: Fratos

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
مایکروسافت چرا یهو بی جنبه شد :d.
تا چند وقت قبل میگفتیم هوا رو داره و...؟

خدا بگم سونی جز و جیگر بگیری رفتی حقت رو گرفتی حالا مایکروسافت هم آدم شد :d.
مجبور بودی حقت رو بگیری؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
به نظرم تاییدش فوق العاده هست من خودم دیگه میخوام بازی ارجینال بخرم دیگه این درسم من به عذاب وجدان دچار کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر