شایعه با 2 گیگ افزایش ظرفیت دیسک های XBOX 360 به 10 گیگ افزایش پیدا میکند

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,012
نام
محمد امین
چندی قبل خبری منتشر شده که ماکروسافت در حال کار بر روی فرمت جدیدی از دیسکهای DVD9 هست که ظرفیت آنها را حدود 1 گیگا بایت بالاتر ببرد و از 8 به 9 گیگ افزایش دهد تا دیگر مشکل کمبود فضا برای بازی های سنگین این شرکت در کنسول XBOX 360 پیش نیاید..ولی امروز خبر ها حاکی از آن است افزایش ظرفیت 1 گیگ نیست بلکه 2 گیگ است و توان ان را به 10 گیگ میرساند که به نظر میرسد با این اقدام مشکل کمبود فضا و فشرده سازی سنگین دیگر برای بازی های 360 پیش نمیاد..

xbox360update-400x300.jpg

البته این افزایش حجم در حالی که بسیار خوشایند هست ولی گمان میرود با ارئه بازیهای که از این فرمت استفاده میکنن حداقل تا مدتی راه کپی خور کردن دیسکها از بین برود.

منبع

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
چرا همتون جو گیر میشین :-/
افزایش حجم DVD ها نرم افزاریه آخه یه کم اگه فکر کنین میفهمین که هم میخوان داشبوردو به روز کنن هم حجم دیسکاروبالا ببرن (همزمان)
یعنی و داشبورد جدید برنامه ای هس که DVDهارو از حال فشرده بازمیکنه.
مشکل اصلی الان داشبورد جدیده که اونم حل میشه:d فوقش یه Lt+ جدید میریزیم>:d<
نگران نباشین

خوب من فکر کردم اما به نتیجه ای نرسیدم چطوری از راه نرم افزاری حجم دیسک رو افزایش میدن؟؟؟

eskan27

کاربر سایت
Jan 8, 2011
30
خوب من فکر کردم اما به نتیجه ای نرسیدم چطوری از راه نرم افزاری حجم دیسک رو افزایش میدن؟؟؟
عزیز با یه نرم افزار میشه حجم بیشری از اطلاعات رو تو DVD ذخیره کرد (تقریبا تو مایه های حالت فشرده سازی ) .
در ضمن آمدن همزمان داشبورد و افزایش حجم DVDها هم اتفاقی نیست و به هم ربط داره
بازم میگم که فقط داشبورد جدید توانایی باز کردن این دیسک هارو داره. دیسک جدیدی در کار نیست همون دیسکهاست یکم جمع وجور تر

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوست عزیز دیسک تغییر کرده!
اولا که هیچ خبری مبنی بر اینکه دیسک تغییر کرده ندادن!
دوم اینکه احتمال خیلی زیاد دیسک هیچ تغییری نمیکنه! درایو نمیتونه با یه آپدیت دیسکهای دیگه ای بخونه! اگه اینطور بود که آپدیت میکردی blueray میخوند یا سیدی رام آپدیت میشد dvd میخوند!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
عزیز با یه نرم افزار میشه حجم بیشری از اطلاعات رو تو DVD ذخیره کرد (تقریبا تو مایه های حالت فشرده سازی ) .
در ضمن آمدن همزمان داشبورد و افزایش حجم DVDها هم اتفاقی نیست و به هم ربط داره
بازم میگم که فقط داشبورد جدید توانایی باز کردن این دیسک هارو داره. دیسک جدیدی در کار نیست همون دیسکهاست یکم جمع وجور تر

اگه می خواستن فشرده سازی کنن که دیگه این همه بل بشو به پا نمی شد شما اشتباه می کنی کلا DVDعوض میشه نوشته که افزایش 2 گیگی حجم دیسک نه فشرده سازی تا 2 گیگ

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
درایو نمیتونه با یه آپدیت دیسکهای دیگه ای بخونه! اگه اینطور بود که آپدیت میکردی blueray میخوند یا سیدی رام آپدیت میشد dvd میخوند!
عزیز من سیستم,سیستم DVD هستش حالا DVD شما چه میخواد 4 باشه چه 9 باشه چه این جدیدا.
الان شما با دی وی دی رام خودت نمیتونی هم DVD 9 ببینی هم DVD 4?!!

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
مایکروسافت داره از حجم ریکاوری dvd9 استفاده میکنه ؟(منظورم استفاده از layer آزاد dvd هست ) یا کلا یه دیویدی خود در آوردی زده ؟ :D

eskan27

کاربر سایت
Jan 8, 2011
30
اگه می خواستن فشرده سازی کنن که دیگه این همه بل بشو به پا نمی شد شما اشتباه می کنی کلا DVDعوض میشه نوشته که افزایش 2 گیگی حجم دیسک نه فشرده سازی تا 2 گیگ
با این اوصاف باید کسایی که قبل از عرضه دیسک جدید x360 خریدن کلهم اجمعین درایو های x360 شونو عوض کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من همین دیروز یه 360 ارکید فروختم به جاش یه PS3 اسلیم خریدم... اووووف :D

واقعآ اگر نتونن براش راهی پیدا کنن و مثل PS3 بخواد اذیتمون کنه واقعآ دردسر میشه ! و صد البته مایکرو هم اگر بخواد از کپی رایت جلوگیری کنه، مطمئنآ برنامه ای میریزه که به همین راحتیا هک نشه که دوباره بخواد سوخت بده ! فقط امیدوارم این عمل انجام نشه که اگر بشه، فروش 360 (حداقل توی ایران) خیلی خیلی پایین میاد و این قیمت فضایی ــش هم درست میشه !

خدا کنه اینطور که میگی بشه.بازی اورجینالش رو هم بیارن. چون کنسول توی بازار خیلی زیاده!

پ.ن:کسی خواست دیسکای بازی 360 تش رو برزه دور هم.اگه خواس کار خیر کنه. بده به من:D:))

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
همينجوري پيش برن ميرسن به بلوري !!
خوبه :d
----------------
جدا از شوخي خيلي ميتونه تاثير داشته باشه توي يك دي وي دي موندن بازي به خاطر همون يكي دو گيگ !!
وقتی اون دو گیگ رو برات یه قفل خفن پرکردند که حتی نتونی پاکش کنی مدیای خامش هم تو بازار نبود تاثیرش رو میفهمی:d:d:d....
پ ن:البته شوخی کردم ...انشااللاه که اینطور نشه....>:)>:)>:)

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
خوب دوستان بلاخره چی شد کی قراره عرضه بشه همچین کوفتی :d
حالا که ما نیت کردیم یه ایکس باکس بخریم اینطور شد واقعا به این میگن ادم بد شانس ( خودم رو میگم =((:(( )
حالا کسی خبر داره اخرش چی شد :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر