با چه درجه ی سختی بازی می کنید؟؟؟

با چه درجه ی سختی بازی می کنید؟؟؟

• easy

رای‌ها: 15 16.5%
  • normal

رای‌ها: 43 47.3%
  • hard

رای‌ها: 20 22.0%
  • very hard

رای‌ها: 13 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    91

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Hassan:
من معمولا با درجه ی سختی نرمال بازی می کنم.
نه تنها شما بلکه خیلی های دیگه بازی رو رویه نرمال بازی میکنن حداقل برای بار اول خیلی ها این کار رو میکنند و اگه خواستن بازی رو دفه ی بعد بازی کنن به سراغ درجه های بعدی میرن.
من خودم رو نرمال بازی میکنم.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
من که راستش رو بخواهم اگه هارد ازاد نباشه رویه نورمال بازی می کنم که هارد ازاد شه بعد هارد رو بازی کنم اگه هارد ازاد باشه رویه Easy بعدشم هارد مثلا متال گیر رو همنیجور بازی کردم و اگه وری هارد هم ازاد باشه رویه وری هارد بازی می کنم مثله گاد اف وار :) اما همیشه واسه دست گرمی و واسه اینکه بازی بیاد دستم اول رویه Easy یا نورمال تمومش می کنم بعد درجه های سختی مثله هارد و وری هارد و اکستریم بازی می کنم ;)

آخرین ویرایش:

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
اول Easy بعد Hard

سلام
من معمولا بازی ها رو 2 بار بازی میکنم برای اولین بار بازی ها رو رو آسون بازی میکنم تا فوت فن بازی بیاد دستم :cheesygriبعد بازی ها رو , رو سخت بازی میکنم . ولی من بیشتر از بازی های که Easy و Hard نداشته باشه خوشم میاد که اینجور بازی هام کمه !!!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط T_A_M_B_A_L:
سلام
من معمولا بازی ها رو 2 بار بازی میکنم برای اولین بار بازی ها رو رو آسون بازی میکنم تا فوت فن بازی بیاد دستم :cheesygriبعد بازی ها رو , رو سخت بازی میکنم . ولی من بیشتر از بازی های که Easy و Hard نداشته باشه خوشم میاد که اینجور بازی هام کمه !!!

اره منم موافقم باهات:)

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
من بازی معمولا رو Easy :D بازی میکنم اگه بازی مراحل اضافه یا جور دیگری هم تموم میشد روی نورمال یا هارد هم بازی می کنم . . . . مثل سری بازی های Silent Hill که هر کدوم رو ممکنه 3 بار هم تموم کرده باشم . . .

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
والا من اکثراً از Hard شروع میکنم اما اون بازیهایی رو که زیاد بازی میکنم همیشه از نرمال شروع میکنم بعداز تمام کردن روی لولهای سخت تر easy به پائین رو هم میرم مثل Ace Combat یا MGS و یا Hl2 و...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر